برای دریافت ظرفیت ویژه زمانی که پرواز تکمیل است با یک تماس بلیط تهیه کنید09011017552 و 02128422104

دفتر فروش ایران ایر

هواپیمای ایران ایر اولین شرکت هواپیمایی ایران است که بیشترین پرواز های بین المللی ایران را انجام می دهد و یکی از بهترین ایرلاین های ایران است که روزانه پرواز های زیادی را انجام می دهد و از آنجای که درخواست های بلیط برای هواپیمایی ایران ایر زیاد هست این شرکت دفتر فروش های زیادی را برای ارائه خدمات بهتر به مراجعه کننده گان خود راه اندازی کرد برای تهیه بلیط هواپیما ایران ایر می توانید با دفتر فروش مسقیم ایران ایر با شماره های 02128422104 و 09011017552 در تماس باشید.

تهران بلیط دفتر فروش هواپیمایی ایران است که به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به سوال های شما می باشد.

فروش آنلاین ایران ایر

تهران بلیط پوشش کاملی از پرواز های داخلی و خارجی ایران ایر دارد و تمام مسیر های پرواز ایران ایر را پوشش می دهد.

با تهران بلیط مستقیم از ایران ایر بلیط خود را تهیه کنید.

 

تهیه بلیط ایران ایر به صورت مستقیم از تهران بلیط با ارائه ای خدمات 24 ساعته 

خرید تلفنی هما 0911017552 و 02128422104 و یا خرید مستقیم از سایت  خرید بلیط با پشتیبانی فعال 24 ساعته.

فروش اینترنتی ایران ایر
دفتر فروش ایران ایر تهران

تهران بلیط نمایندگی رسمی ایران ایر و دفتر فروش تهران این شرکت هواپیمایی بزرگ است.

تهران بلیط با داشتن بیش از 4 سال سابقه ای فروش حرفه ای ایران ایر در ایران و همین طور فروش انلاین و تلفنی ایران ایر در حال خدمات دهی به مسافران می باشد.

فروش اینترنتی ایران ایر

فروش اینترنتی ایران ایر توسط خود ایران ایر و نماینده های این شرکت انجام می شود که تهران بلیط با بیش از 4 سال سابقه همکاری با ایران ایر جزو یکی از بهترین نماینده های فروش هواپیمایی ایران ایر در ایران می باشد که روزانه به مشتری های بسیاری خدمات می دهد.

فروش تلفنی ایران ایر

فروش اینترنتی ایران ایر از طریق سایت تهران بلیط انجام می شود.

پشتیبانی 24 ساعته ایران ایر

تهران بلیط که نمایندگی فروش ایران ایر است به صورت 24 ساعته به ارائه ای خدمات پروازی ایران ایر می پردازد و تمامی اطلاعات در راستای پرواز جا به جای پرواز ایران ایر کنسل کردن بلیط ایران ایر و... می پردازد و شما می توانید به صورت 24 ساعته با شماره های 02128422104 و 09011017552 تماس بگیرد و اطلاعات لازم را دریافت کنید.

دفتر فروش ایران ایر

قیمت پروازهای خارجی ایران ایر

قیمت پرواز های خارجی ایران ایر با توجه به مسیر پروازی متفاوت است و در پایین لیستی از قیمت های پروازی ایران ایر را اوردیم که می تونید ببینید:

قیمت بلیط هواپیما تهران کلن ایران ایر

قیمت بلیط هواپیما تهران کلن آلمان ایران ایر 17 میلیون 372 تومان می باشد، این پرواز به صورت مستقیم با هواپیمایی ایرباس انجام می شود.دفتر فروش ایران ایر

قیمت بلیط هواپیما تهران فرانکفورت ایران ایر

قیمت بلیط هواپیما تهران فرانکفور آلمان ایر ایر 14 میلیون 459 تومان می باشد. این پرواز به صورت مستقیم با هواپیمایی ایرباس انجام می شود.

قیمت بلیط هواپیما تهران هامبورگ ایران ایر

قیمت بلیط هواپیما تهران هامبورگ ایران ایر 17 میلیون 115 تومان می باشد. این پرواز به صورت مستقیم با هواپیمایی ایرباس انجام می شود.

قیمت بلیط هواپیما تهران لندن ایران ایر

قیمت بلیط هواپیما تهران لندن ایران ایر 11 میلیون 805 تومان می باشد. این پرواز به صورت مستقیم با هواپیمایی ایرباس انجام می شود.

قیمت بلیط هواپیما تهران پاریس ایران ایر

قیمت بلیط هواپیما تهران پاریس ایران ایر 12 میلیون 417 تومان می باشد این پرواز به صورت مستقیم با هواپیمایی ایرباس انجام می شود.

قیمت بلیط هواپیما تهران وین ایران ایر

قیمت بلیط هواپیما تهران وین ایران ایر 13 میلیون 234 تومان می باشد. این پرواز به صورت مستقیم با هواپیمایی ایرباس انجام می شود.

قیمت بلیط هواپیما تهران میلان ایران ایر

قیمت بلیط هواپیما تهران میلان ایران ایر 14 میلیون 612 تومان می باشد این پرواز به صورت مستقیم با هواپیمایی ایرباس انجام می شود.

قیمت بلیط هواپیما تهران وارنا ایران ایر

قیمت بلیط هواپیما تهران وارنا ایران ایر 5 میلیون 100 تومان می باشد. این پرواز به صورت مستقیم با هواپیمایی ایرباس انجام می شود.

فروش آنلاین ایران ایر

 

دفتر فروش ایران ایر فرودگاه مهرآباد

تهران بلیط دفتر فروش آنلاین و اینترنتی ایران است که به صورت 24 ساعته به شما مسافران عزیز در هرجای که باشید آماده خدمات رسانی است و می توانید در تمامی نقاط ایران به دفتر قروش ایران ایر دسترسی داشته باشید.

 

شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران

شرکت هواپیما جمهوری اسلامی ایران هواپیمایی ایران ایر که روزانه پرواز های زیادی به مقصد های داخلی و خارجی انجام می دهد و تهران بلیط دفتر رسمی فروش شرکت هما می باشد.

 

دفتر ایران ایر در تهران ونک

دفتر ایران ایر در تهران ونک تهران بلیط دفتر فروش ایران ایر می باشد که در تهران قرار دارد و به صورا 24 ساعته می توانید به این دفتر مراجعه کنید.

 

دفتر هواپیمایی ایران ایر

دفتر هواپیمایی و مرکزی ایران ایر در تهران قرار دارد که می توانید در تایم های اداری به این دفتر مراجعه کنید.

 

هواپیماهای ایران ایر

 

 

دفتر فروش ایران ایر شیراز

 

 

 

فروش تلفنی ایران ایر پشتیبانی 24 ساعته ایران ایر

تضمین بهترین قیمت های پروازی در کل کشور در سایت خرید بلیط.

ارائه ای خدمات 24 ساعته دفتر فروش ایران ایر به تمامی مراجعه کنند.

بلیط هواپیما ایران ایر

 

بلیط هواپیما ایران ایر، حدود 5 دهه است که در اختیار مسافران این ایرلاین قرار دارد و نسبت به سابقه این شرکت هواپیمایی و خدمات آن، از قیمت مناسبی نیز برخوردار است.
همانطور که می دانید این شرکت هم اکنون به بسیاری از مقاصد داخلی و خارجی پرواز دارد، از این رو مشتریان می توانند برای رسیدن به مقصد خود به راحتی بلیط هواپیما ایران ایر را تهیه و پروازی آرام و ایمن را تجربه کنند.
برای خرید بلیط هواپیما ایران ایر از دفتر فروش این شرکت، علاوه بر آژانس های هواپیمایی مختلف، می توانید به سامانه خرید اینترنتی خرید بلیط مراجعه کنید.

 

تاریخچه هواپیمایی ایران ایر

اولین شرکت هواپیمایی که به پرچم ایران مزین شد، شرکت هواپیمایی ایرانین ایروز بود. این شرکت توسط گروهی از تجار و بازرگانان ایرانی در سال 1942 و به منظور حمل و جابجایی مسافر و بار در مسیر های داخلی و منطقه ای، تاسیس شد. این شرکت ناوگان کوچکی از هواپیماهای داگلاس DC3 ، DC4 و ویسکانت داشت و هفته ای یک بار نیز یک پرواز باری به اروپا انجام می داد.

اندکی بعد در سال 1954 شرکت هواپیمایی خصوصی دیگری تحت عنوان پرشین ایرسرویسز (پاس)، در تهران تاسیس شد که ابتدا تنها در زمینه ی حمل بار فعالیت می کرد اما بعدها به جابجایی مسافر در خطوط داخلی به مقصد تهران نیز اقدام نمود.
بعدها و در سال 1960 پاس پرواز های بین المللی خود در مسیرهای اروپایی را نیز آغاز کرد. این پروازها با هواپیماهای DC7 اجاره ای شرکت سابنا و در مسیرهای تهران – لندن، تهران – پاریس، تهران _ ژنو و تهران – بروکسل صورت می گرفت.
دو سال بعد در فوریه 1962، شرکت هواپیمایی ملی ایران (هما)- با نام بین المللی IRAN AIR - از ادغام این دو شرکت با هم تاسیس شد و تمام امکانات و خدمه این دو شرکت خصوصی را به عنوان یک شرکت ملی در اختیار گرفت. هما در سال 1964 به عضویت یاتا درآمد و اولین پرواز خود را در مسیر تهران – بیروت و با استفاده از یک فروند جت بوئینگ 727-100 به انجام رساند.


 

 

جالب است بدانید اولین پرواز های ایران ایر با هواپیماهای داگلاس DC3 ، DC6 ، ویکرز ویسکونت و آورویورک صورت می گرفت اما بعدها هما تصمیم به نو سازی و تبدیل تمامی هواپیماهای ناوگان خود به هواپیماهای جت گرفت.

 


خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.