برای دریافت ظرفیت پرواز های تکمیل شده با شماره های 09011017552 و 02128422104 تماس بگیرید

رزرو بلیط هواپیما برای سفارت

رزرو فوری بلیط هواپیما برای سفارت در کمتر از چند ساعت فقط در تهران بلیط 

ظرفیت ویژه پرواز های تکمیل شده

1_ رزرو فوری در کمتر از چند ساعت

2_ بلیط مهر شده و قابل استعلام

3_ امکان استعلام از آژانس هواپیمایی

4_ امکان استعلام از شرکت هواپیمایی

 

رزرو بلیط هواپیما برای سفارت

برای دریافت بلیط هواپیما برای سفارت می توانید با شماره 09011017552 و 02128422104 تماس بگیرد و در کمتر از چند ساعت بلیط مهر شده هواپیما را برای سفارت داشته باشید و از گرفتین ویزا خود مطمئن شوید.

هرکشوری برای پذیرش گردشگر و مسافر از سایر کشور های دنیا قوانین خاص خودشان را دارند، و با توجه به قوانینی که دارند مسافران را از سایر کشور ها پذیریش می کنند، برای ما ایرانی ها که می خواهیم به سایر کشور های دنیا سفر کنیم با توجه به شرایط حال حاضر قوانین سختگیرانه تری هست و محدود تر هست پس برای بیشتر کشور های دنیا تنها با پاسپورت نمیشه سفر کرد و به ویزا هم نیاز داریم.

برای بعضی از کشور ها مثل ترکیه با توجه به توافقی که بین دولت ها صورت گرفته ایرانی ها می توانند تنها با داشتن پاسپورت به این کشور سفر کنند ولی برای یه کشوری مثل امارت فقط با پاسپورت نمیشه رفت به این کشور و نیاز به ویزا دارد.

برای بعضی از کشور ها مثل اسپانیا گرفتن ویزا کار سخت تری هست و وقتی برای ویزا اقدام می کنیم سفارت از ما رزرو بلیط هواپیما رفت و برگشت که در اصطلاح رزرو بلیط هواپیما سفارت می گوییم از ما می خواهند واچر هتل در بعضی از مواقع و همین طور بیمه مسافرتی که فراهم کردن این ها برای مرحله ای اول دریافت ویزا از سفارت است، تهران بلیط در این مرحله تا زمان تایید ویزا می توانید کمک زیادی به شما بکند به این شکل که با مجموعه ای تهران بلیط تماس می گیرد درخواست بلیط هواپیما برای سفارت را ثبت می کنید و بعد از آن همکاران ما تمامی مراحل را برای صدور بلیط هواپیما سفارت واچر هتل بیمه مسافرتی و همه را برای شما انجام می دهند و با پیگیری از طرف سفارت این مورد را در سریع ترین زمان ممکن انجام می دهند  که ویزا شما هر چه سریع تر برای سفر آماده شود.

 

سفارت های کشور های مختلف برای دادن ویزا به کسانی که می خواهند به این کشور ها بلیط پرواز رفت و برگشت می خواهند که کاملا مطمئن شوند از ویزا استفاده تجاری نمی کنند و سفر خود را با این ویزا صرفا انجام می دهند، اما گرفتن بلیط هواپیما رفت و برگشت تضمین نمی کند که به شما 100 درصد ویزا می دهند و اگر بلیط پرواز تهیه کنید و ویزا به شما ندهند باید پرواز خود را کنسل کنید با توجه به قیمت های بالای پرواز خارجی ممکن است پول زیادی رو ازدست بدهد به همین خاطر بهترین روش گرفتن بلیط پرواز مخصوص سفارت هست که تهران بلیط این کار را برای شما انجام می دهد.

برای گرفتن ویزا کشور های فرانسه ایتالیا کاناد و... سفارت همیشه از ما مدارکی را می خواهید یکی از مهم ترین این مدارک داشتن بلیط هواپیما رفت و برگشت 

اما این بلیط هواپیما رفت و برگشت تضمینی برای این نیست که حتما به ما ویزا می دهند فقط شرط لازم هست و در حال حاضر قیمت های بلیط هواپیما خارجی 

بالایی 10 الی 12 میلیون تومان هست و اگر بلیط هواپیما تهیه کنید و ویزا به شما ندهند باید پرواز خود را کنسل کنید که همان طور که می دانید هزینه کنسلی پرواز خارجی زیاد است و ممکن است یک دفعه 3 الی 4 میلیون حداقل ضرر کنید. ما این جا در تهران بلیط یک راه حل داریم که شما بدون این که ضرر کنید و با خیال راحت بلیط پرواز های خود را با مهر آژانس هواپیمایی برای سفارت ببرید. 

برای دریافت بلیط هواپیما سفارت با ارزان ترین قیمت با شماره 09011017552 و 02128422104 تماس بگیرد. 

هزینه بلیط سفارت فقط 390 تومان است.

برای رزرو بلیط هواپیما برای سفارت با شماره تماس 09011017552 و یا شماره تماس 02128422104 تماس بگیرد.

نحوه رزرو بلیط هواپیما

یکی از خدمات تهران بلیط آموزش روز بلیط هواپیما هست برای رزرو بلیط هواپیما می تونید از طریق سایت اقدام کنید و با وارد کردن نام و نام خانوادگی و کد ملی یا شماره پاسپورت بلیط 

پرواز خود را رزرو کنید و برای رزرو کردن از طرف آژانس می توانید با شماره های 02128422104 و 09011017552 تماس بگیرد.

رزرو بلیط هواپیما بدون پرداخت پول آیا امکان پذیر است؟ 

در تهران بلیط می توانید بدون پرداخت پول بلیط هواپیما خود را رزرو کنید و تا زمانی که مطمئن به خرید بلیط پرواز نشدین بلیط خود را خرید نکنید.

رزرو بلیط هواپیما بدون پرداخت

برای روز بلیط هواپیما بدون پرداخت با شماره های 09011017552 و 02128422104 تماس بگیرد و بدون پرداخت هزینه ای اصلی بلیط پرواز خود را رزرو کنید.

رزرو بلیط هواپیما بدون پرداخت هزینه

برای روز بلیط هواپیما بدون پرداخت با شماره های 09011017552 تماس بگیرد.

رزرو هتل برای سفارت بدون پرداخت

روز هتل برای سفارت به ما کمک می کنید بتونیم راحت ویزا های خودمان را از سفارت دریافت کنیم.

برای خرید بلیط هواپیما چه مدارکی لازم است?

برای خرید بلیط هواپیما به کد ملی نام و نام خانودگی همین طور در بعضی ا زمواقع به تاریخ تولد نیاز است.

برای بسیاری از افردا رزور بلیط هواپیما برای سفارت اهمیت بالایی داشته و همیشه دنبال راهی برای رزرو بلیط سفارت بوده اند. 

برای رزرو بلیط سفارت همین الان می تونید  اقدام کنید فقط کافیه با ما تماس بگیرد.

رزرو موقت بلیط هواپیما 

بعضی از افراد به علت این که هنوز سفر آنها قطعی نشده و از طرفی احتمال دارد ظرفیت پرواز تکمیل شوند دنبال رزرو موقت بلیط هواپیما هستن که این رزرو موقت می توانید به افراد این امکان را بدهد بدون این که هزینه ای پرداخت کنند بلیط هواپیما خود را داخل رزرو داشته باشند و هر موقع برنامه ای سفر آنها قطعی شد نسبت به خرید بلیط اقدام کنند.

 

باهار پیش آماده که مسافران زیادی با ما تماس گرفته انده و درخواست رزرو موقت بلیط هواپیما را داشته اند در مسیر های مختلف داخلی و خارجی که این رزرو باعث می شد راحت تر بتوانند اقدام به خرید داشته باشند.

رزرو رایگان بلیط هواپیما برای سفارت

رزرو رایگان بلیط هواپیما برای سفارت در واقع همان رزرو بلیط هست که توسط آژانس هواپیمایی قبل از خرید بلیط هست که مسافر برای ارائه به سفارت هست که مسافر بتواند ویزا و یا ارز های مسافرتی خود را دریافت کند و با خیال راحت پرواز خود را انجام دهدرزرو رایگان بلیط هواپیما برای سفارت

سفارت نیاز به بلیط مهر شده توسط آژانس هواپیمای و تایید این بلیط را دارد و بدون تایید آژانس این بلیط ها صادر نمی شوند و سفارت این بلیط ها را تایید نمی کند

برای راهنمایی بیشتر می توانید با شماره تماس های 02128422104 و 09011017552 تماس بگیرید.

چگونه بلیط هواپیما رزرو کنیم؟

رزرو بلیط هواپیما یکی از امکانت ویژه تهران بلیط هست که افراد بتوانند راحت تر و سریع تر بلیط هواپیما خود را رزرو کنند برای رزرو بلیط هواپیما می توانید با شماره تماس های 021284221204 و 09011017552 تماس بگیرد.

چگونه بلیط هواپیما رزرو کنیم؟

رزرو بلیط هواپیما برای سفارت

معمولاً برای مسافرت به هر کشوری که نیاز به ویزا دارد، باید مدارکی دال بر رزرو بلیط هواپیما برای سفارت ارائه دهید. البته در موارد محدودی، ممکن است از شما بخواهند تا بلیت پرواز به مقصد مورد نظر (نه رزرو تنها) را ارائه دهید.

رزرو بلیط هواپیما برای سفارت

بسیاری از افراد، بیشتر از آنکه به فکر نوع مدارک مورد نیاز برای ارائه به سفارت مربوطه باشید، به فکر هزینه های اولیه مورد نیاز برای اقدام ویزای خود هستند. زیرا اگر ویزای شما تأیید نشود هزینه پرداخت‌شده از حمله هزینه خرید بلیت به هدر خواهد رفت. بنابراین طبیعتا به دنبال پاسخ به این پرسش هستید که آیا می‌شود بدون پرداخت هزینه بلیت رزرو بلیط هواپیما برای سفارت را گرفت و پولی پرداخت نکرد؟

 پیش از تایید شدن ویزا امری منطقی نیست. عموماً سفارت‌های که درخواست برنامه سفر و رزرو بلیط رفت و برگشت از شما دارند، به راحتی به شما ویزا هم نمی دهند. بنابراین، کنسولگری‌ها به شما پیشنهاد می‌دهند که فقط رزرو بلیط هواپیما برای سفارت را انجام دهید یا بلیت‌هایی را خریداری کنید که امکان کنسل شدن داشته باشند. اما باید بدانید که قیمت این بلیت‌ها از بلیت‌های عادی معمولاً بیشتر است. حتی سفارت هایی که حتما نیاز به ارائه بلیت دارند، در ابتدای درخواست شما، رزرو بلیت رفت‌وبرگشت یا برنامه سفر به همراه تاریخ و شماره پرواز و تاریخ ورود و خروجی را قبول کرده و پس از تایید ویزا بلیت اصلی را درخواست می‌کنند.

برنامه سفر

به طور کلی، برنامه پرواز یا سفر، یک بلیت خریداری شده نیست. بلکه در واقع، یک برنامه سفر با جزئیات است که برای سفر به کشور مورد نظر، استفاده می‌شود. در این برنامه زمان‌بندی‌شده، خط پرواز، نام پرواز، نام شما، شماره رزرو، تاریخ رفت‌وبرگشت و کد فرودگاه درج می‌شود. درهرحال ارائه دادن برنامه سفر به کنسولگری با رزرو بلیت، بهترین و ارزان‌ترین راه‌حل ممکن است. زیرا با خرید بلیت این ریسک وجود دارد که تمام پول شما به هدر برود.

رزرو رایگان بلیط سفارت

رزرو پرواز یا رزرو بلیط هواپیما برای سفارت در حقیقت یک مدرک است که نشان می‌دهد شما به کدام کشور، در چه تاریخ و با چه پرواز و شماره صندلی، سفر می‌کنید. معمولاً رزرو پرواز سه روز تا دو هفته (وابسته به زمان سفر و نوع ایرلاین) اعتبار دارد.

می‌توانید تأیید رزرو پرواز را مستقیماً از شرکت‌های هواپیمایی و یا موتورهای جستجوگر شرکت‌های پروازی، بررسی کنید. شرکت های هواپیمایی که معمولاً از آن ها برای شما رزرو میگیریم عبارت اند از قطری، امارات، لوفت هانزا، ترکیش، آسترین و ایرفلوت

خریداری رزرو بلیط هواپیما برای سفارت

همانگونه که در بالا گفته شد، معمولاً تمامی سفارت‌ها به فرد می‌گویند که پیش از تأیید ویزا، بلیت کامل را خریداری نکنند. اما گاهی اوقات ممکن است سفارت یا کنسولگری از شما بخواهد که بلیت خریداری‌شده را ارائه دهید، زیرا باید اطمینان حاصل کند که پس از دوره سفر، به کشور خود باز می گردید. در این حالت، با خرید بلیط، e ticket یا همان بلیت الکترونیک با شماره بلیط دریافت می کنید که نشان دهنده خرید کامل بلیط مذکور است. پیشنهاد ما این است که قبل از دریافت ویزا، بلیت کامل را خریداری نکنید. زیرا در صورت رد شدن درخواست ویزا، هزینه بیشتری برای استرداد بلیط پرداخت می کنید.

یک طرفه یا رفت و برگشت؟

نکته آخر اینکه، همان‌طور که گفتیم رزرو بلیط هواپیما برای سفارت به صورت یک‌طرفه انتخاب خوبی نیست. زیرا بلیت رفت‌وبرگشت به سفارت ثابت می‌کند که شما پس از سفر خود، قصد بازگشت به کشور خود خواهید داشت و بیش از مدت تعیین‌شده اقامت نمی‌کنید. بلیط یک‌طرفه می‌تواند نشانه این باشد که شما قصد برگشتن ندارید.

تمامی بلیط های موجود در این سیستم دارای امکان کنسلی و جابه جایی زمان هستند.

می توانید برای پرداخت هزینه و صدور بلیط از اینجا، آنلاین اقدام کنید یا به دفتر ما مراجعه کنید.

رزرو بلیط و هتل برای ارائه به سفارت

همه ما می دانیم یکی از مدارکی که در چک لیست مورد نیاز اکثر سفارت ها اعم از : سفارت های حوزه شنگن ، مکزیک ، کانادا ، آمریکا و ... وجود دارد رزرو بلیط و هتل است که معمولا باید مهر شده و مورد تایید آژانس هواپیمایی معتبر باشد.
در آتوسا پرواز امکان رزرو بلیط و هتل برای ارائه به سفارت وجود دارد که این رزروها قابل پیگیری و استعلام از طریق ایرلاین و یا هتل مورد نظر می باشد.
گفتنی است این رزروها صرفا جهت ارائه به سفارت بوده و در صورت عدم اعطای ویزا از جانب سفارت به صورت خودکار باطل خواهند شد.
جهت آگاهی از اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان آتوسا پرواز در ارتباط باشید.4

رزرو موقت بلیط برایی سفارت

رزرو بلیط و هتل برای سفارت

​​​​یکی از مدارک موردنیاز کلیه سفارت ها رزرو بلیط و هتل میباشد در این مطلب شما را با انواع رزرو بلیط انواع رزرو هتل آشنا خواهیم نمود 
لازم به ذکر است امکان رزرو هتل قابل استعلام و رزرو بلیط میسر میباشد کافیست جهت دریافت با ویزا همراه تماس بگیرید 

 

بلیط برای سفارت 


رزرو بلیط هواپیما برای سفارت در دو نوع میباشد 
نوع اول خرید بلیط و پرداخت کل هزینه آن که در صورت عدم صدور ویزا اگر بخواهید آن را کنسل نمایید با توجه به قوانین ایرلاین متفاوت میباشد که از 10 درصد تا 80 درصد با توجه به زمانی که به پرواز مانده آن را کنسل نمایید محبور به پرداخت جریمه میباشید و در بعضی مواقع امکان سوخت کل هزینه هم هست .
نوع دوم رزرو موقت میباشد که مورد قبول کلیه سفارت ها میباشد و نیازی به پرداخت هزینه ندارد کارشناسان ما در ویزا همراه آماده ارائه خدمات رزرو موقت بلیط برای سفارت به شما هستند و فقط کارمزد آن را که مبلغ ناچیزی است را از شما دریافت میکنند .

رزرو رایگان بلیط خارجی برای سفارت 
بلیط صوری 
رزرو موقت بلیط هواپیما برای سفارت

رزرو بلیط برای سفارت ایتالیا

سفارت ایتالیا و اخذ ویزای این کشور

 

برای دریافت ویزای ایتالیا چه مدارکی لازم است؟ چگونه وقت سفارت ایتالیا بگیریم؟ آدرس سفارت ایتالیا کجاست؟ در راهنمای سفارت ایتالیا، به این سوالات پاسخ داده‌ایم.


اگر می‌خواهید درخواست ویزای ایتالیا بدهید، لازم است مدارک لازم و فرم‌های مورد نیاز را از پیش آماده کنید. در راهنمای سفارت ایتالیا، مدارک و فرم‌های مورد نیاز برای درخواست ویزای ایتالیا به همراه آدرس سفارت و سیستم تعیین وقت سفارت ایتالیا را توضیح داده‌ایم. در ادامه همراه کجارو باشید.

سفارت ایتالیا در ایران دو بنا دارد که در قرن نوزدهم در دو باغ قدیمی تهران ساخته شده‌اند. هر دو عمارت به خانواده اشرافی فرمانفرما متعلق بوده که با سلسله قاجار پیوند خویشاوندی داشته‌اند.

 

سفارت ایتالیا کجاست؟

سفارت ایتالیا در تهران، خیابان نوفل لوشاتو، پلاک 68/79 قرار دارد.

 

موقعیت سفارت ایتالیا در تهران روی نقشه

بخش کنسولی سفارت ایتالیا

اداره کنسولی سفارت ایتالیا در تهران، خیابان جردن، خیابان نلسون ماندلا (بلوار آفریقای سابق)، بن بست فرزان شرقی، پلاک 15 قرار دارد.

شماره های تماس

  • دفتر ویزا: 88190160-021
  • دفتر امور کنسولی: 88783498-021
  • دفتر امور دانشجویی: 88799885-021

ساعات کاری اداره کنسولی

اداره کنسولی ایتالیا یکشنبه‌ها از ساعت 8 الی 13 و دوشنبه تا جمعه از ساعت 8 الی 14 آماده خدمات‌رسانی به مراجعین است. این اداره روزهای جمعه و شنبه تعطیل است.

ساعات کاری دفتر تایید مدارک

دفتر تایید مدارک سفارت ایتالیا روزهای دوشنبه تا پنج‌شنبه از ساعت 8 صبح تا 11 ظهر آماده ارائه خدمات به مراجعین است.

چگونگی دریافت وقت سفارت ایتالیا

چگونگی دریافت وقت سفارت ایتالیا از طریق کنسولگری

دریافت وقت سفارت ایتالیا کنسولگری، با شیوه نوین خود سفارت ایتالیا انجام می‌پذیرد. بدین صورت که در یک ساعت مشخص پرتال مربوط به دریافت وقت سفارت ایتالیا، باز شده و اجازه دریافت وقت سفارت ایتالیا را به مسافرین می‌دهد، اما نکته جالب آن این است که شما در مدت زمان 30 ثانیه وقت سفارت خود را تنظیم کنید و در غیر این صورت، باید منتظر روزهای بعدی باشید. با توجه به خیل عظیم مسافران ایتالیا، تمامی وقت‌های موجود در کسری از ثانیه در اختیار مسافران قرار می‌گیرد.

چگونگی دریافت وقت سفارت ایتالیا از طریق کارگزاری CKGSIR

دریافت وقت سفارت ایتالیا از طریق کارگزاری بسیار راحت‌تر از کنسولگری می‌باشد. شما در سایت کارگزاری یک حساب کاربری ایجاد می‌کنید. می‌توانید فرم‌های درخواست ویزا به صورت آنلاین و یا دستی تکمیل کنید. وقت سفارت ایتالیا در 2 نوع معمولی و ویژه ارائه می‌شود. هیچ تفاوتی بین بررسی مدارک این دو نوع وقت سفارت وجود ندارد و در وقت سفارت ویژه ایتالیا فقط از شما یک پذیرایی معمولی انجام می‌شود. شماره برای حضور در دفتر کارگزاری ویزای ایتالیا، باید 21 یورو بیشتر پرداخت کنید.

بهترین راه برای دریافت وقت سفارت ایتالیا

پیشنهاد ویزالند برای دریافت وقت سفارت ایتالیا، واگذار کردن این امر مهم و وقت گیر به افراد متخصص و کاردان است. گروه ویزالند با دارا بودن کادری مجرب در این زمینه، شما را از پرداخت هرگونه هزینه اضافی بی نیاز کرده و شما می‌توانید با اطمینان کامل این کار را به متخصصان گروه مسافرتی ویزالند واگذار کنید.

هزینه وقت سفارت ایتالیا

وقت سفارت ایتالیا در حالت فوری و عادی ارائه می‌شود. هزینه وقت عادی سفارت ایتالیا با توجه به درخواست متقاضی ویزای ایتالیا و تعداد همراهان ایشان متغیر است. شما می‌توانید حتی برای یک ساعت بعد، وقت سفارت فوری ایتالیا خود را از ما درخواست کنید. تمامی هزینه‌های اعلام شده پس از ارائه نامه وقت سفارت، از شما دریافت می‌شود.

کشور ایتالیا به دلیل برگزاری نمایشگاه‌ها و دارا بودن جاذبه‌های گردشگری فراوان و همچنین اماکن تاریخی جذاب و دیدنی، سالانه پذیرای میلیون‌ها گردشگر از سراسر جهان من جمله کشور عزیزمان ایران می‌باشد. مسلما برای بازدید از کشور ایتالیا و استفاده از تفریحات و نمایشگاه‌های آن، نیاز به اخذ ویزا می‌باشد. یکی از مراحل دریافت ویزای ایتالیا، که می‌توان گفت دشوارترین و مهم‌ترین پروسه آن می‌باشد، دریافت وقت سفارت این کشور می‌باشد. در ادامه توضیحاتی در خصوص وقت سفارت ایتالیا و چگونگی گرفتن وقت سفارت ایتالیا ارائه خواهیم کرد.

وقت سفارت ایتالیا یا به عنوانی وقت مصاحبه ویزای ای

 


خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.