تغییر تاریخ بلیط هواپیما ایران ایر

  نکات مروبط به تغیر تاریخ بلیط ایران ایر


  1. مقتضی است نام و نام خانوادگی مسافر، عیناً مطابق با نام و نام خانوادگی مندرج در گذرنامه در سیستم وارد شود تا هنگام پذیرش مشکلی بوجود نیاید. افرادی که دارای دو گذرنامه ایرانی و خارجی می باشند و نام و نام خانوادگی آنها در دو گذرنامه متفاوت است، به هنگام رزرو بلیط هواپیما ابتدا نام درج شده در گذرنامه ایرانی و سپس خارجی مطابق نمونه زیر درج گردد.

  مثال: اگرنام مسافر در گذرنامه ایرانی BABAK و نام خانوادگی KIANI باشد و همچنین نام و نام خانوادگی مسافر در گذرنامه خارجی NIKOLAS KENTH باشد، طریقه درج آن درصفحه اطلاعات مسافر بصورت زیر می باشد:
  NAME:BABAKNIKOLAS
  LASTNAME:KIANIKENTH

  * تغییر نام در این سیستم بعد از صدور بلیط هواپیما امکان پذیر نمی باشد.

  2. مسئولیت رعایت قوانین و مقررات سفر، از جمله داشتن گذرنامه و ویزای معتبر بر عهده خود مسافر می باشد .

  برای هرگونه تغییر تاریخ بلیط هواپیما ایران ایر با شماره های 090110175252 و 02128422104 می توانید تماس بگیرین.

  نکات تغییر و استرداد بلیط هواپیما در پرواز های خارجی ایران ایر


  1. مقررات استرداد و تغییر تاریخ پروازهای بین المللی ایران ایر، طبق اطلاعات موجود در سامانه یا اطلاعات موجود بر روی بلیط هواپیما قابل استناد می باشد.

  2. از آنجائیکه بلیط هواپیما در پروازهای رفت و برگشتی، به نسبت از دو بلیط هواپیما در پرواز یکطرفه، در همان مسیر ارزان تر است، بنابراین در صورت تقاضای استرداد بلیط هواپیما در پروازهای رفت و برگشتی که یک مسیر آن استفاده شده باشد،هزینه استردادی همیشه با کسر یک مسیر یکطرفه با بالاترین نرخ موجود در آن کابین محاسبه می گردد. قابل ذکر است در صورت No-Show در مسیر دوم، هزینه آن نیز لحاظ خواهد شد.

  * پیوست: هزینه No-Show به این معنی است که مسافر رزرو خود را همچنان حفظ کرده ولی در تاریخ و ساعت مقرر، نزد کانتر پذیرش در فرودگاه حاضر نشود. قابل ذکر است مهلت کنسل کردن رزرو، تا 24 ساعت قبل از ساعت پرواز می باشد، در غیر اینصورت شامل هزینه مربوطه می گردد.

  قوانین و نکات تغییر و استرداد بلیط هواپیما

  هزینه No-Show در انواع کلاس های پروازی


  هزینه No-Show در کلاس نرخی L: مبلغ 2600000 ریال می باشد و هزینه تغییر تاریخ این کلاس نرخی، مبلغ 1000000 ریال می باشد. هزینه استرداد بلیط هواپیما در این کلاس نرخی، مبلغ 2000000 ریال می باشد. بار مجاز همراه مسافر در این کلاس نرخی، 30KG می باشد.

  هزینه No-Show در کلاس نرخی N: مبلغ 1600000 ریال می باشد. هزینه تغییر تاریخ این کلاس نرخی، مبلغ 1000000 ریال می باشد. هزینه استرداد بلیط هواپیما در این کلاس نرخی، مبلغ 1000000 ریال می باشد. بار مجاز همراه مسافر در این کلاس نرخی، 30KG می باشد.

  هزینه No-Show در کلاس نرخی M: مبلغ 1600000 ریال می باشد. هزینه تغییر تاریخ این کلاس نرخی، مبلغ 1000000 ریال می باشد. هزینه استرداد بلیط هواپیما در این کلاس نرخی، مبلغ 1000000 ریال می باشد. بار مجاز همراه مسافر در این کلاس نرخی، 30KG می باشد.

  هزینه No-Show در کلاسهای نرخی Q: مبلغ 1600000 ریال می باشد. هزینه تغییر تاریخ این کلاس نرخی، رایگان می باشد. هزینه استرداد بلیط هواپیما در این کلاس نرخی، مبلغ 1000000 ریال می باشد. بار مجاز همراه مسافر در این کلاس نرخی، 30KG می باشد.

  هزینه No-Show در کلاس نرخی V: مبلغ 1600000 ریال می باشد. هزینه تغییر تاریخ این کلاس نرخی، رایگان می باشد. هزینه استرداد بلیط هواپیما در این کلاس نرخی، مبلغ 1000000 ریال می باشد. بار مجاز همراه مسافر در این کلاس نرخی، 30KG می باشد.

  هزینه No-Show در کلاس نرخی Y: مبلغ 1600000 ریال می باشد. هزینه تغییر تاریخ این کلاس نرخی، رایگان می باشد. هزینه استرداد بلیط هواپیما در این کلاس نرخی، مبلغ 1000000 ریال می باشد. بار مجاز همراه مسافر در این کلاس نرخی، 40KG می باشد.

  هزینه No-Show در کلاس نرخی I: مبلغ 2600000 ریال می باشد. هزینه تغییر تاریخ این کلاس نرخ، رایگان می باشد. هزینه استرداد بلیط هواپیما در این کلاس نرخی، مبلغ 2000000 ریال می باشد. بار مجاز همراه مسافر در این کلاس نرخی، 40KG می باشد.

  هزینه No-Show در کلاس نرخی C: مبلغ 2600000 ریال می باشد. هزینه تغییر تاریخ این کلاس نرخی، رایگان می باشد. هزینه استرداد بلیط هواپیما در این کلاس نرخی، مبلغ 2000000 ریال می باشد. بار مجاز همراه مسافر در این کلاس نرخی، 40KG می باشد.

  هزینه No-Show در کلاس نرخی J: مبلغ 2600000 ریال می باشد. هزینه تغییر تاریخ این کلاس نرخی، رایگان می باشد. هزینه استرداد بلیط هواپیما در این کلاس نرخی، مبلغ 2000000 ریال می باشد. بار مجاز همراه مسافر در این کلاس نرخی، 50KG می باشد.

  * بار مسافر نوزاد (INF)، در کلیه کلاسهای فوق شامل 10 کیلو بار همراه می باشد.

  منبع: شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (هما)

  فاصله تهران تا تفلیس با هواپیما

   

  دفتر فروش ایران ایر

  فروش تلفنی ایران ایر

  بلیط هواپیما ایران ایر

  فاصله تهران تا آنکارا با هواپیما

  مدت زمان پرواز تهران استانبول

  مدت زمان پرواز تهران به لندن

  دفتر فروش رسمی هواپیمایی ماهان

  قوانین تغییر و کنسلی بلیت هواپیما در زمینه ی پروازهای خارجی  ایران ایر

  برای تغییر تاریخ و زمان و یا کنسل کردن بلیت در مسیرهای داخلی و خارجی قوانین و تفاوت هایی وجود دارد که ما در ادامه برای شما آن ها را به همراه برخی از اصطلاحات مخصوص در این زمینه مورد بررسی قرار می دهیم.

  بیایید تا بررسی قوانین تغییر و کنسلی بلیت هواپیما را از پروازهای خارجی و بین المللی شروع کنیم. در پروازهای خارجی، قوانین تغییر و کنسلی بلیت مقررات کنسلی و تغییر تاریخ پروازهای خارجی در وب سایت همه ی ایرلاین ها موجود است. البته به جز آن، هنگامی که شما بلیت هواپیما را حضوری و یا اینترنتی خریداری می کنید، کارشناسان فروش و قسمت توضیحات بیشتر خرید بلیت هواپیما به شما توضیحات کملی خواهند داد و در نهایت شما با اطلاعات کامل خرید خود را نهایی می کنید.

  توجه داشته باشید که از آن سو که بلیت هواپیما در پروازهای رفت و برگشت، به نسبت از دو بلیت هواپیمای جداگانه در پروازهای یک طرفه و یا به اصطلاحی دیگر تک سفره در هر مسیری ارزان تر است، بنابراین در صورت تقاضای کنسلی بلیت هواپیما در پروازهای رفت و برگشتی که یک مسیر آن استفاده شده باشد، هزینه ی استردادی همیشه با کسر یک مسیر یک طرفه البته با بالاترین نرخ موجود در آن کابین محاسبه می گردد. قابل ذکر است در صورت No-Show در مسیر دوم، هزینه ی آن نیز لحاظ خواهد شد.

   


  خرید بلیط هواپیما

  بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


  جستجوی جدید
  ×

  راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

  English العربی

  1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

  2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

  3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

  4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

  1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

  2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

  3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

  4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

  1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

  2. Select the :

  3. In the next step, in the top right corner, click on :

  4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.