پرواز شیراز استانبول ازمیر انکارا تفلیس چند ساعت است

  پرواز شیراز استانبول ازمیر انکارا تفلیس چند ساعت است


  ◀ پرواز شیراز به استانبول چند ساعت زمان میبرد؟


  ⬅ سریعترین زمان پرواز در پرواز های مستقیم از مبدأ شهر شیراز به مقصد شهراستانبول 4 ساعت . 10 دقیقه میباشد.

  پرواز شیراز استانبول ازمیر انکارا تفلیس چند ساعت است
   
  مدت زمان پرواز شیراز به استانبول حدودا سه ساعت و سی وپنج دقیقه میباشد.


  توجه داشته باشید که ممکن است ساعت پرواز با توجه به شرایط آب وهوا و مسیر پرواز متغیر باشد.

   
   
   اخرید بلیط هواپیما
   

  ◀ فاصله هوایی شیراز تا استانبول با هواپیما چند کیلومتراست؟
   

  پرواز شیراز استانبول ازمیر انکارا تفلیس چند ساعت است


   
  ⬅ فاصله هوایی شیراز تا استانبول با هواپیما 2476کیلومتر میباشد.
   
   مسافت هوایی پروازشیراز  به استانبول 2476 کیلومتر میباشد .
   
   شیراز و استانبول در فاصله 2476 کیلومتری از یکدیگر قرار دارند.
   
   
   

  پرواز شیراز استانبول ازمیر انکارا تفلیس چند ساعت است


   
   
   
   
   
  ◀ پرواز شیراز به استانبول در کدام فرودگاه انجام میشود؟

   
  ⬅ پرواز شیراز به استانبول از مبدا فرودگاه بین المللی شهید دستغیب شیراز

  به مقصد فرودگاه بین المللی استانبول برگزار میشود.
   

  پرواز شیراز استانبول ازمیر انکارا تفلیس چند ساعت است


   
  ◀ پرواز شیراز به استانبول چه روزهای در هفته انجام میشود؟
   
   
   پرواز شیراز به استانبول هفت روز هفته انجام میشود

  روزانه پروای مختلفی در ساعت های مختلف ازمبدأ شیراز به مقصد استانبول مینشیند.

  میتوانید بلیط سفر خود را از کیش زوم  رزرو کنید.
   

  خرید بلیط هواپیما


  ◀قیمت بلیط هواپیمای شیراز به استانبول

  ⬅ ارزان پرواز به استانبول از شیراز
  استانبول بزرگترین و پرجمعیت ترین شهر کشور ترکیه و مرکز اقتصادی ،فرهنگی و توریستی آن میباشد.استانبول بزرگترین کلان شهر اروپا و سومین کلان شهر بزرگ خاورمیانه بعد از شیراز و قاهره میباشد . این شهر از لحاظ جذب توریست سومین شهر توریستی جهان درسال 2010 شناخته شد. بسیاری از مردم این شهر مسلمان میباشند به همین دلیل از مکان های دیدنی این شهر به مساجد زیادی از جمله: مسجد ایاصوفیه،مسجد اورتاکوی،مسجد سلیمانیه و ... میتوان اشاره کرد از دیگر جاذبه های گردشگری استانبول مراکز خرید ،جزایر زیبای اطراف این شهر،بازار و موزه های تاریخی آن را میتوان نام برد. اگر قصد پرواز به استانبول را دارید، انتخاب های زیادی پیش رو خواهید داشت میتوانید از میان ایرلاین های مختلف داخلی و خارجی پرواز خود را انتخاب کنید،، ایران ایر، ایران ایرتور ،ترکیش ایرلاین و ... تقریبا بیشتر ایرلاین های داخلی و ترک به استانبول پرواز دارند. اگر در زمان مناسب و با برنامه ریزی دقیق اقدام به خرید نمایید، میتوانید پرواز ارزان به استانبول خریداری کنید و در هزینه های سفر خود صرفه جویی کنید

  پرواز مستقیم از شیراز به استانبول
  پیدا کردن پرواز مستقیم از شیراز به استانبول کار دشواری نیست،بسیاری از ایرلاین ها از جمله ترکیش ایرلاین و...در این مسیر پرواز دارد

  پرواز شیراز استانبول ازمیر انکارا تفلیس چند ساعت است

  فاصله بین شیراز تا استانبول چقدر است؟
  فاصله ی بین شهر شیراز تا استانبول 3214کیلومتر است.

  مدت زمان پرواز شیراز به استانبول چقدر است؟
  مدت زمان پرواز شیراز به استانبول حدود 3ساعت و32دقیقه است

  چگونه می توان از مرکزشهرشیراز به فرودگاه رفت؟
  فرودگاه شیراز فاصله زیادی تا مرکز شهرندارد برای رسیدن به فرودگاه میتوانید از تاکسی استفاده کنید..

  چگونه میتوان از فرودگاه شهراستانبول به مرکزشهر رفت؟
  برای رفتن از فرودگاه استانبول به مرکز شهر یا هتل مورد نظر میتوانید از تاکسی ،شاتل فرودگاهی یا حمل و نقل های عمومی دیگر استفاده کنید ولی . فرودگاه استانبول حدود 40 کیلومتر از مرکز شهر فاصله دارد.برای راحتی بیشتر میتوانید از تاکسی استفاده کنید ولی اگر تمایل دارید که مبلغ زیادی برای حمل و نقل نپردازید بهتر است از وسیال نقلیه عمومی استفاده کنید .

  سفرتان به استانبول را برنامه ریزی کنید
  فرودگاه استانبول 40 کیلومتر از شهر فاصله دارد بهتر است با برنامه ریزی زمانی و در نظر گرفتن مسافت و ترافیک این شهر به سمت فرودگاه حرکت کنید .

  اطلاعات
  شیرازو استانبول در فاصله 2476 کیلومتری از یکدیگر قرار دارند که مدت تخمینی پرواز میان ‌آن‌ها 03:32 ساعت است (این میزان ممکن است بسته به آب و هوا یا مسیرهای هوایی متغیر باشد)
  فرودگاه های نزدیک به استانبول
  همه فرودگاه‌های استانبول
  +

  پرواز شیراز استانبول ازمیر انکارا تفلیس چند ساعت است


  -
  خرید اینترنتی بلیط هواپیما شیراز استانبول
  برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما شیراز استانبول در سامانه خرید بلیط هواپیما فلای تودی راهی آسان پیش رو دارید. کافی است که در جستجوی پرواز، مبدا، مقصد ، تاریخ رفت و برگشت، تعداد مسافران، کلاس پروازی و در صورتی که قصد پرواز با ایرلاین خاصی را دارید، ایرلاین مورد نظر خود را انتخاب کنید. در نهایت بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک کنید تا به صفحه پروازها هدایت شوید. در صفحه پروازهای شیراز استانبول تمامی پروازها را در تاریخ مورد نظر مشاهده خواهید کرد. در سمت راست این صفحه لیستی از فیلترهای مورد نیاز شما وجود دارد که از طریق آن می‌توانید بلیط لحظه آخری شیراز استانبول و بلیط چارتر شیراز استانبول را با بهترین قیمت پیدا کنید. همچنین در سیستم فیلترینگ فلای تودی می‌توانید تعداد توقف‌ها، ایرلاین‌ها، فرودگاه‌ها، ساعت حرکت، ساعت فرود، مدت انتظار و قیمت را انتخاب کنید. از دیگر ویژگی‌های برتری که فلای تودی در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد اطلاع از تغییر نرخ پروازها است. برای استفاده از این بخش کافی است که ایمیل خود را ثبت کنید تا هر گونه تغییر قیمت در پروازها را به اطلاع شما عزیزان برسانیم.
  چنانچه قصد خرید بلیط هواپیما استانبول شیراز را دارید کافی است در باکس جستجوی پرواز شیراز به استانبول فِلِش دو طرفه میان مبدا و مقصد را بزنید تا نام دو شهر برای جستجو جابجا شود.

  خرید بلیط‌ ارزان هواپیما شیراز استانبول
  اگر قصد خرید بلیط ارزان هواپیما شیراز استانبول را دارید فلای تودی این امکان را برای شما فراهم کرده است تا با مقایسه قیمت بلیط‌های هواپیما شیراز استانبول به بهترین قیمت پرواز شیراز استانبول دست پیدا کنید. تمامی پروازهای مستقیم شیراز استانبول و پروازهای غیر مستقیم (با توقف) شیراز استانبول در فلای تودی موجود است. بنابراین وقت خود برای جستجوی بلیط‌های ارزان هواپیما شیراز استانبول هدر ندهید. بلیط هواپیمای شیراز استانبول را از فلای تودی بخرید و از مزایای این خرید بهره‌مند شوید. شما قادر خواهید بود با اعمال فیلترینگ مناسب حتی ارزانترین بلیط لحظه آخری شیراز استانبول و بلیط چارتر هواپیما از شیراز به استانبول را در فلای تودی بیابید. همچنین به کمک تقویم قیمتی فلای تودی می‌توانید ارزانترین بلیط هواپیما شیراز استانبول را در حوالی تاریخ پرواز مورد نظر خود از فلای تودی خریداری کنید.

  قیمت بلیط هواپیما شیراز استانبول
  برای آگاهی از نرخ بلیط هواپیما شیراز استانبول می‌توانید به سایت فلای تودی مراجعه کنید. فلای تودی با استفاده از سیستم مقایسه قیمت‌ها شما را در خرید بلیط هواپیما شیراز به استانبول یاری می‌کند. برای خرید ارزانترین قیمت بلیط هواپیما از شیراز به استانبول به موارد زیر توجه کنید:

  • قیمت پروازهای شیراز استانبول با توجه به ماه‌های مختلف سال متغیر است. بنابراین پیشنهاد ما به شما این است که پروازهای فرست کلاس و بیزینس کلاس شیراز استانبول را از قبل خریداری کنید. همچنین خرید پروازهای اکونومی کلاس شیراز استانبول را به تعویق نیندازید و بلیط خود را حداقل از 2 ماه قبل خریداری کنید. معمولا ارزانترین ماه برای خرید بلیط هواپیما شیراز استانبول ماه ژانویه (اواسط دی تا اوایل بهمن) است.

  • ارزانترین بلیط هواپیما شیراز استانبول را معمولا می‌توانید معمولا در روزهای شنبه خریداری کنید.

  • سعی کنید اگر تاریخ سفر مشخصی دارید بلیط رفت و برگشت هواپیما شیراز استانبول را خریداری کنید، چون قیمت یک بلیط رفت و برگشت شیراز استانبول از قیمت دو بلیط یکطرفه شیراز استانبول و استانبول به شیراز ارزان‌تر خواهد شد.

  اطلاعات پروازی مفید قبل از خرید بلیط هواپیما شیراز استانبول
    فاصله هوایی شیراز تا استانبول
  مسافت پروازی شیراز و استانبول 2514 کیلومتر (1562 مایل) است.

  پرواز شیراز استانبول ازمیر انکارا تفلیس چند ساعت است

    مدت زمان پرواز شیراز استانبول
  طول پرواز شیراز استانبول به طور متوسط 4 ساعت و 30 دقیقه است. اما مدت زمان پرواز شیراز به استانبول با توجه به شرایطی مانند نوع مسیرها، تعداد توقف‌ها و شرایط جوی ممکن است تغییر کند.

    مسیرهای پروازی شیراز استانبول
    ترکیش ایرلاین
  SYZ (فرودگاه شهید دستغیب شیراز) ............... 4:40 ............... IST (فرودگاه جدید استانبول)

    قطر ایرویز
  SYZ (فرودگاه شهید دستغیب شیراز) ............... 1:20 ............... DOH (فرودگاه دوحه قطر) ............... 4:30 ............... IST (فرودگاه جدید استانبول)

    امارات ایرلاین و فلای دبی
  MHD (فرودگاه هاشمی نژاد شیراز) امارات ایرلاین ...............1:20 ............... DXB (فرودگاه دبی) فلای دبی ............... 4:55 ............... SAW (فرودگاه صبیحا استانبول)

    ایرعربیا
  MHD (فرودگاه هاشمی نژاد شیراز) ............... 1:15 ............... SHJ (فرودگاه شارجه) ............... 4:55 ............... SAW (فرودگاه صبیحا استانبول)

    ایرلاین‌هایی که از شیراز به استانبول پرواز مستقیم دارند
  پروازهای هواپیمایی ترکیش از شیراز به استانبوقیمت شیراز استانبول
  رویکرد سفرمی عرضه کلیه خدمات مورد نیاز مسافران ماجراجو و علاقه مندان به گردشگری با الهام از رنگ و بوی دنیای مدرن، آنلاین و سریع امروزی می باشد. سفرمی در راستای نیل بدین مقصود، با به کارگیری از تیمی حرفه‌ای و برخورداری از دانش به روز صنعت گردشگری هم اکنون امکان رزرو بلیط چارتری و سیستمی برای کلیه پروازهای داخلی خارجی را تنها با چند کلیک برای شما فراهم آورده است. از آن حیث که همواره حفظ کیفیت در کنار سرعت و سهولت از ارکان اصلی سفرمی به شمار می رفته است، ارائه این خدمات با همکاری ایرلاین های بزرگ و معتبر ایران نظیر ماهان , کیش ایر , معراج , کاسپین , آسمان , ایران ایر و زاگرس امکان پذیر شده است.
  با گردآوری این ارکان، رزرواسیون هتل، تهیه ی انواع بلیط و همچنین چارتر لحظه آخری به سبب پاسخگویی و پشتیبانی شبانه روزی تیم مجرب سفرمی آسان تر از پیش شده است. سفرمی علاوه بر فراهم کردن امکان دسترسی آنلاین کاربران به نازلترین نرخ رزرواسیون هتل، بلیط و پروازهای چارتر داخلی و خارجی ، همه روزه اخبار و مقالات متنوعی را در اختیار همراهانش قرار می دهد تا با معرفی کامل جاذبه های گردشگری دنیا، در انتخاب بهترین مقصد سفری ممکن به مسافرانش یاری رساند.
  تضمین پایین ترین نرخ و بالاترین کیفیت، رزرواسیون انواع بلیط هواپیما ( شامل بلیط های چارتر سفری هوشمند) ، هتل و انواع تورهای متنوع افتخار ماست.


  خرید بلیط هواپیما

  بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


  جستجوی جدید
  ×

  راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

  English العربی

  1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

  2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

  3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

  4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

  1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

  2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

  3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

  4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

  1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

  2. Select the :

  3. In the next step, in the top right corner, click on :

  4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.