بلیط پرواز را با تخفیف ویژه خرید کنید بلیط پرواز با 44 درصد تخفیف خرید کنید.

بلیط لحظه آخری رسپینا24

بلیط چارتر رسپینا

بلیط چارتر اغلب انتخاب مناسب تری برای روزهای خاص و کم تردد در مسیرهای هوایی می باشد که خرید بلیط هواپیما را به خرید بلیط وسایل نقلیه دیگر، ارجعیت داده است. از این میان بلیط های ارزان قیمت چارتری، سفر بهینه تر و مقرون به صرفه تری را برای مسافران هوایی به همراه دارد. اغلب مردم اکثرا به دنبال خرید ارزان قیمت بلیط با بلیط های چارتر هستند که باید بگوییم این نوع بلیط ها همیشه ارزان نیستند و ما در این مقاله به برسی این موضوع وتفاوت های بلیط چارتر و سیستمی می پردازیم. همین طور بسیاری از مسافران عزیز بلیط های لحظه آخری را با بلیط چارتری اشتباه میگیرند که باید اطلاعات کافی را از تفاوت این دو قبل از خرید بلیط بدانند اگر برای اولین بارتان است که وارد سایت خرید بلیط می شوید و نمی دانید بلیط چارتر به چه بلیطی می گویند و چطور می شود بلیط چارتر ارزان خرید؛ خواندن این مطلب را از دست ندهید.

بلیط چارتر
بلیط چارتر یعنی چی؟
چارتر در لغت به معنای اجاره ی در بست است؛ بنابراین بلیط چارتر یعنی بلیطی که اجاره شده می باشد. حالا در این میان کسی که بلیط را چارتر می کند، آژانس های هواپیمایی و کسی که بلیط را اجاره می دهد، خود ایرلاین ها هستند که همه یا تعدادی از صندلی های هواپیمای خود را در برخی مسیرهای درخواستی، به آژانس های هواپیمایی اجاره می دهند. حال اگر به عنوان مثال مسافر بلیط ماهان را از خود این ایرلاین خریداری کرده باشد، اصطلاح بلیط سیستمی به این بلیط تعلق می گیرد. حال به خوبی می دانید که وقتی در سایت با بلیط چارتر و سیستمی روبه رو می شوید، منظور چه نوع بلیط هایی است. پس حواستان باشد که اگر بلیط چارتر می خرید، طرف حساب شما دیگر ایرلاین نیست بلکه آژانس های هواپیمایی که بلیط را از آن ها خریداری کرده اید هستند و سود و ضرر حاصل از فروش بلیط متوجه خود آنان است، بنابراین قوانینی مربوط به این بلیط ها وضع شده که باعث تفاوت بلیط چارتر و بلیط های سیستمی شده است، مثل قابلیت استرداد، تغییر تاریخ، نرخ بلیط کودکان و ...

بلیط چارتر چرا ارزان می شود؟


فکر نکنید که آژانس هایی هواپیمایی در سراسر طول سال، صندلی های هواپیما را چارتر می کنند. آژانس ها با در نظر گرفتن رونق بیشتر برای فروش بلیط ها، تنها در بعضی زمان ها و برای مسیرهای پرتردد، صندلی های هواپیما را چارتر می کنند و بلیط ها را با قیمت بالایی به فروش می رسانند؛ حالا در این میان روزهایی هم هست که تقاضا برای خرید بلیط قطار و هواپیما به شدت پایین می آید که باعث می شود تمام بلیط چارتر به فروش نرود؛ بنابراین آژانس ها با تخفیف ویژه ای که به بلیط چارتر می دهند با ایجاد یک سفر هوایی ارزان قیمت، مسافران را برای خرید بلیط تشویق می کنند؛ جالب است بدانید که مسافران زیادی منتظر این لحظه و خرید بلیط ارزان چارتری هستند. همین امر سبب شده که بلیط های چارتر فقط در مسیرهای محدود تری به فروش می رسند و برای بعضی از مسیرهای پروازی در دسترس نباشند.

خرید بلیط چارتر

بلیط چارتر و بلیط سیستمی چه تفاوت هایی دارند؟

بلیط چارتر، همانطور که گفتیم از طرف آژانس ها فروخته می شود؛ بنابراین آن ها می توانند طبق در نظر گرفتن شرایط فروش و سود و زیان خود، شرایطی را برای بلیط چارتر، وضع کنند که این در آژانس های چارتر کننده، تقریباً یکسان است. یکی از وجه تمایزات بلیط های چارتر نسبت به بلیط سیستمی این است که شما در صورت کنسل شدن سفرتان، نمی توانید بلیط پرواز را پس بدهید و هزینه ی بلیط شما سوخت می شود؛ حتی نمی توانید تاریخ پرواز را تغییر دهید یا بلیط خود را به دیگران انتقال دهید. از تفاوت های دیگر بلیط چارتر با سیستمی، هزینه ی بلیط برای سنین مختلف است. در صورتی که شما در بلیط های سیستمی می توانید برای کودکان 2-12 سال خود بلیط نیم بها بخرید، در بلیط چارتر باید هزینه ی کاملی پرداخت کنید. مهم ترین مزیت بلیط چارتر که باعث شده، هواداران زیادی پیدا کند، قابلیت تغییر نرخ بلیط در زمان های مختلف است؛ یعنی در صورتیکه بلیط های سیستمی در روزهای مختلف سال با قیمت تقریبا ثابتی به فروش می رسند؛ بلیط چارتر شما را با قیمت های استثنائی و تخفیف های ویژه، سوپرایز می کند.

آیا بلیط های لحظه آخری همان بلیط های چارتر هستند؟
در جواب این سوال باید بگوییم بله اما عکس این قضیه درست نیست یعنی بلیط های لحظه آخری همان بلیط های چارتر هستن اما همه بلیط های چارتر لزوما لحظه آخری نیستند. در واقع در زمان هایی که صندلی های رزرو شده توسط چارتر کننده به فروش نرفته باشند، در زمان های کوتاه باقیمانده به پرواز چارتر کننده برای جلوگیری از ضرر بلیط ها را با قیمت پایین تر تحت عنوان بلیط لحظه آخری برای فروش ارائه میکند. اما در زمان هایی که متقاضی برای خرید بلیط مسیر مورد نظر بیشتر باشد بلیط های چارتر شده به سرعت فروش رفته و گاهان قیمت آنها افزایش هم خواهد داشت.

اصطلاحات Full Charter ، Seat Charter و No Show به چه معنای هستند؟
Full Charter به معنی اجاره ی کامل تمام ظرفیت های یک هواپیما در مدت زمان مشخص توسط چارتر کننده می باشد. Seat Charter نیز به معنیه اجاره ی مقدار مشخصی از ظرفیت صندلی های یک هواپیما توسط چارتر کننده است که خود به انوع شناور و بک تو بک مشخص تقسیم می شود. اما اصطلاح No Show به معنی مسافریست که پرواز خود را انجام نداده و هزینه ی بلیط او به طور کامل سوخت شده است، البته این اصطلاح برای مسافرانی که یک ساعت مانده به پرواز بلیط خود را کنسل کرده اند نیز به کار برده می شود.

خرید اینترنتی بلیط چارتر

زمان ایده آل برای خرید اینترنتی بلیط چارتر هواپیما:
بلیط های لحظه آخری هواپیما بلیط هایی هستن که به ناچار قیمتشان کاهش پیدا می کند تا فقط هواپیما مجبور به پرواز با صندلی های خالی نشود! چه زمانی بلیط چارتر ارزان می توان خرید؟ وقتی که تقاضای مردم برای سفر کردن کمتر و کمتر شده باشد، مثل دوران بعد از تعطیلات نوروزی و به طور کلی زمان هایی که مسافرها تازه از سفر برگشته اند، یا اواخر اسفند که همه مشغول برنامه ریزی سفر نوروزی خود و دنبال خرید برای عید هستند کسی به سفر کردن فکر هم نمیکند! در کل همه ی زمان هایی که اکثر مردم درگیر مشغله های زندگی خود هستند و برنامه ای برای سفر ندارند می توانید بلیط چارتر ارزان تری پیدا کنید، زیرا کم شدن تقاضای سفرهمیشه باعث ارزان شدن قیمت بلیط های چارتر میگردد.

نحوه ی خرید بلیط چارتر ارزان قیمت
برای اینکه بتوانید به بلیط چارتر ارزان قیمت دست پیدا کنید، باید پرواز هایی را که می خواهید مدام چک کنید تا اگر شامل تخفیف شد ، شما اولین کسی باشید که بلیط های ارزان را می خرد. چک کردن پروازهای لحظه آخری هم می تواند شما را به گزینه ی خرید ارزان بلیط چارتر نزدیک تر کند. اگر زمان سفر یا تخفیف 50 درصدی بلیط چارتر را برای سفرتان در نظر ندارید، و اصرار دارید در زمان پیک سفر، بلیط پرواز بخرید، بلیط هایی که به طور معمول در وسط هفته، فروخته می شوند کاهش 20 درصدی در هزینه ی بلیط را به همراه دارد.

خرید آنلاین بلیط چارتر

خرید آنلاین بلیط چارتر هواپیما

اگر بخواهید به صورت حضوری و مراجعه به خود آژانس های مسافرتی بلیط تان خریداری کنید؛ امکان اینکه تا آن زمان ظرفیت پرواز تکمیل شده باشد بسیار زیاد است. بلیط های چارتر ارزان و لحظه آخری، به خاطر قیمت مناسب و به صرفه بودن، طرفدارهای زیادی هم دارند و معمولا خیلی زود به فروش می رسند. به همین دلیل سرعت برای خرید بلیط چارتر زیر قیمت اهمیت بالایی دارد. پس پیشنهاد می شود به جای مراجعه ی حضوری و هدر دادن هزینه و وقت از روش سریع و آسان خرید آنلاین استفاده کنید.

خرید بلیط چارتر زیر قیمت از رسپینا24
رسپینا24 یکی از سامانه های اینترنتی معتبر در زمینه فروش بلیط چارتر و سیستمی هواپیما است که با مراجعه به آن خیلی راحت می توانید در دنیای بلیط چارتر در مسیر پروازی مورد نظرتان، با مقایسه ی قیمت بلیط چارتر، ارزان ترین بلیط چارتر دلخواهتان را بخرید. این سامانه علاوه بر خدمات رسانی در زمینه ی فروش بلیط بلیط اتوبوس ، هواپیما (خارجی و داخلی) و قطاررا بر عهده گرفته است و شما می توانید با خیال راحت و در سریع ترین زمان، بلیط دلخواهتان را خریداری کنید؛ همچنین با ورود به بخش رزرو هتل در این سامانه، می توانید با مشاهده ی جزئیات هتل ها در شهر دلخواهتان، هتل مرد نظر را برای هر چند روزی که می خواهید رزرو کنید.

خرید بلیط چارتر از طریق اپلیکیشن رسپینا24
علاوه بر خرید بلیط چارتر از سایت رسپینا24 مسافران گرامی می توانند با نصب اپلیکیشن رسپینا24 که در دو نسخه ی ios و اندروید در دسترس می باشد از تمامی خدمات ارائه شده توسط رسپینا24 بهره مند شوند.

date_range شنبه 17 خرداد 1399 remove_red_eye 4467 بازدید شماره مقاله: 2603
بلیط هواپیما مشهد تهران بلیط هواپیما تهران کیش بلیط هواپیما مشهد اهواز بلیط هواپیما تهران شیراز بلیط هواپیما تهران تبریز بلیط هواپیما مشهد اصفهان بلیط ایران ایر بلیط آتا بلیط ترکیش ایر بلیط قطر ایرویز بلیط کیش ایر بلیط سپهران بلیط کاسپین تور مشهد از تهران
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
ثبت نظر
نام و نام خانوادگی *
تلفن تماس
متن پیام *
چرا بلیط چارتر ارزان‌ تر می باشد؟

در زمان های خاصی چارترکننده ها تمام بلیط های هواپیمای را خریداری کرده و در طی مدت زمانی به فروش می رسانند و با نزدیک شدن به زمان پرواز درصورتی که بلیط ها به فروش نرفته باشند چارتر کننده ها از قیمت بلیط های خود کاسته و موجب ارزان تر شدن بلیط چارتر می گردند.

آیا میتوان بلیط چارتر را استرداد کرد؟

شرایط استرداد بلیط چارتر و درصد جریمه به چارترکننده بستگی دارد و برخلاف بلیط های سیستمی نرخ مشخصی برای آنها تعریف نمی گردد.

هزینه ی بلیط چارتر برای کودکان چقدر است؟

شما در بلیط های سیستمی می توانید برای کودکان 2-12 سال خود بلیط نیم بها بخرید اما در بلیط چارتر باید هزینه ی کامل را پرداخت کنید.

بهترین زمان برای خرید بلیط چارتر چه زمان است؟

در زمان هایی مانند تعطیلات نوروز و ایامی که افراد زیادی متقاضی سفر با هواپیما می باشند خرید بلیط چارتر از نظر قیمت تفاوت زیادی با بلیط سیستمی ندارد بنابر این پیشنهاد می شود با چک کردن قیمت بلیط های هواپیما، زمان سفر و خرید بلیط خود را به زمان هایی که ترافیک مسافر برای خرید بلیط هواپیما کمتر است موکول کنید.

آیا بلیط های چارتر همیشه ارزان هستند؟

خیر در ایامی که تعداد متقاضیان خرید بلیط پرواز بالاست بلیط ها به سر عت فروخته می شوند و معمولا در این زمان ها چارتر کننده هزینه ی بلیط های چارتر خود را کاهش نمیدهد

بهترین زمان برای خرید بلیط چارتر چه زمان است؟

در زمان هایی مانند تعطیلات نوروز و ایامی که افراد زیادی متقاضی سفر با هواپیما می باشند خرید بلیط چارتر از نظر قیمت تفاوت زیادی با بلیط سیستمی ندارد بنابر این پیشنهاد می شود با چک کردن قیمت بلیط های هواپیما، زمان سفر و خرید بلیط خود را به زمان هایی که ترافیک مسافر برای خرید بلیط پرواز کمتر است موکول کنید.با سرویس اطلاع از قیمت رسپینا24 ارزان پرواز کنید!

بلیط هواپیما داخلی و خارجی رسپینا24 از جمله خدمات مهم گردشگری الکترونیک می باشد که با قیمت کمتر از نرخ مصوب ارائه شده و شرایط را برای تجربه سفرهای ارزان فراهم نموده است. با ورود به این سایت در واقع به یکی از معتبر ترین سامانه های ارائه ی خدمات گردشگردی و کامل ترین مرجع برای خرید انواع بلیط های مسافرتی قدم گذاشته اید. تنوع بسیار بالا در خدمات، آسان بودن فرآیند خرید، ارائه قیمت به صورت کاملا واقعی و همچنین حمایت از حقوق مسافر و صداقت در ارائه خدماتی همچون بلیط قطار، اتوبوس و... از اصلی ترین دلایل موفقیت این سایت می باشد. به طوریکه چهره های نام آشنای عرصه ی هنر نیز به جمع همراهان همیشگی ما پیوسته اند. تا جظ…ط¯طھ ط²ظ…ط§ظ† ظ¾ط±ظˆط§ط² طھط¨ط±غŒط² ط¨ظ‡ طھظ‡ط±ط§ظ†

خرید بلیط لحظه آخری - رسپینا24

جستجو برای خرید بلیط لحظه آخری - رسپینا24 خرید آنلاین بلیط هواپیما قطار اتوبوس و رزرو هتل و تورهای داخلی و خارجی.

بلیط لحظه آخری - رسپینا24
respina24.ir › blog › tag › بلیط-لحظه-آخری

جستجو برای بلیط لحظه آخری - رسپینا24 خرید آنلاین بلیط هواپیما قطار اتوبوس و رزرو هتل و تورهای داخلی و خارجی.

رسپینا24: بلیط هواپیما - خرید ارزان بلیط هواپیما
respina24.ir

رسپینا24 وب سایت معتبر خرید اینترنتی بلیط هواپیما به صورت بلیط چارتر بلیط سیستمی هواپیمایی ماهان ایران ایر زاگرس ایرتور کیش ایر آسمان قشم ایر وارش ...
‏بلیط قطار · ‏بلیط هواپیما خارجی · ‏استرداد بلیط · ‏بلیط هواپیما - خرید ارزان بلیط ...

خرید اینترنتی بلیط لحظه آخری - رسپینا24
respina24.ir › blog › tag › خرید-اینترنتی-بلیط-لحظه-آخری

جستجو برای خرید اینترنتی بلیط لحظه آخری - رسپینا24 خرید آنلاین بلیط هواپیما قطار اتوبوس و رزرو هتل و تورهای داخلی و خارجی.

ارزان ترین بلیط های چارتر در پروازهای لحظه آخری رسپینا24
respina24.ir › article › ارزان-ترین-بلیط-های-چارتر-در-پروازهای-لحظه-...

23 مرداد 1396 - ارزان قیمت ترین بلیط های چارتر همان چیزی است که شما را برای یک سفر هوایی ارزان با هواپیما ،آماده می کند و پروازهای لحظه آخری در سایت رسپینا 24 ...

بلیط چارتر لحظه آخری - رسپینا24
respina24.ir › blog › tag › بلیط-چارتر-لحظه-آخری

جستجو برای بلیط چارتر لحظه آخری - رسپینا24 خرید آنلاین بلیط هواپیما قطار اتوبوس و رزرو هتل و تورهای داخلی و خارجی.

خرید بلیط لحظه آخری - رسپینا24
respina24.ir › tag › خرید-بلیط-لحظه-آخری › chargemobile › hotel › flight

میشه گفت یکی از مهمترین عواملی که باعث کاهش هزینه های سفر میشه، پیدا کردن بلیط ارزون برای سفره! اگه خودتون زیاد اهل سفر کردن باشین، یا از گردشگرهایی که ...

خرید آنلاین بلیط لحظه آخری و سفر با ارزان ترین ... - رسپینا24
respina24.ir › article › خرید-آنلاین-بلیط-لحظه-آخری-و-سفر-با-ارزان-...

4 شهریور 1396 - اگه برای سفرتون دنبال بلیط چارتر ارزون قیمت می گردین، بهتره بدونین که بلیط های چارتر لحظه آخری سایت رسپینا24، ارزون ترین نرخ قیمت ...

رسپینا24 | سایت tehranblit - بلیط هواپیما
tehranblit.ir › Blog-26038-رسپینا24

رسپینا 24 بلیط هواپیما ، پرواز چاتری ،قطار ، اتوبوس،هتل ، تور ، رسپینا 24. ghasedak24.com › پروازهای- ... بلیط لحظه آخری رسپینا24 · دانلود برنامه رسپینا24.

بلیط ارزان هواپیما - رسپینا24
respinagroup.net › blog › tag › بلیط-ارزان-هواپیما

جستجو برای بلیط ارزان هواپیما - رسپینا24 خرید آنلاین بلیط هواپیما قطار ... اگر یک بار با بلیط های چارتر پرازهای لحظه آخری سفر کنید، طرفدار سرسخت این طور ...


ظ…ط¯طھ ط²ظ…ط§ظ† ظ¾ط±ظˆط§ط² طھط¨ط±غŒط² ط¨ظ‡ طھظ‡ط±ط§ظ†

بلیط لحظه آخری رسپینا24

بلیط لحظه آخری رسپینا24 قطار

بلیط لحظه آخری قطار

دانلود برنامه رسپینا24

بلیط قطار رسپینا24

بلیط هواپیما

تورهای رسپینا24

بلیط ما

بلیط لحظه آخری علی باباستفاده از بلیط هواپیما، همزمان با اولین پروازهای مسافربری در سال 1909، رونق گرفت. این بلیط به منزله مجوز مسافر جهت ورورد به هواپیما و تایید پرداخت هزینه سفر، توسط وی بود از این رو تمامی مسافران در یک مسیر خاص، بهای یکسانی در ازای آن می پرداختند. سالها بعد با ظهور سیستمهای کامپیوتری، پروسه رزرو، خرید و حتی ساختار قیمت گذاری بلیط هواپیما تغییر کرد و منجر به تمایز در قیمت برخی از پروازها به ویژه پروازهای لحظه آخری گردید. این تمایز در نهایت، منجر به ایجاد تمایل روز افزون برای خرید بلیط ارزان هواپیما شد.
شاید عجیب به نظر برسد اما قیمت بلیط هواپیما در گمان برخی از مسافران، یکی از گرانترین نرخهای موجود در وسائط نقلیه است در حالیکه این نرخ، نسبت به مدت زمان سفر و اسایش و راحتی آن در قیاس با سایر وسایل حمل و نقل عمومی، نه تنها گران نیست بلکه یکی از مقرون به صرفه ترین هزینه ها در سفر است. با این حال نمی توان منکر آن شد که همیشه راههای ارزانتری نظیر خرید بلیط هواپیما لحظه آخری، برای مسافرت کردن وجود دارد!
همانطور که می دانید بلیط هواپیما به طور کلی به دو دسته بلیط های سیستمی و چارتری تقسیم می شود. در این میان اصطلاحاتی نظیر بلیط لحظه آخری، بلیط سوتو و... نیز وجود دارد که بسیاری از مسافران اطلاع دقیقی از جزئیات آن ندارند. اصطلاح " بلیط لحظه آخری" که اغلب در کنار واژه چارتر به کار برده می شود، در واقع بلیط چارتری است که به دلیل تکمیل نشدن ظرفیت و نزدیکی به زمان پرواز (کمتر از 24 ساعت)، اغلب با نرخی به مراتب کمتر از نرخ معمول یک بلیط هواپیما به فروش می رسد.

بلیط هواپیما لحظه آخری
همانطور که می دانید اغلب آژانسهای مسافرتی در زمان معینی از سال، اقدام به چارتر کردن صندلی های یک پرواز، برای مقصدی خاص می کنند. چارتر کردن یک صندلی یا بلیط هواپیما، به معنای پیش خرید یا اجاره آن از شرکتهای هواپیمایی است که همین امر نیز چارتر کننده را مجاز به تعیین قیمت بلیط هواپیما در پرواز چارتر مربوطه می کند.
حال تصور کنید که موعد سفر فرا رسیده و آژانس مسافرتی که میزان متعارفی بلیط را از شرکتهای هواپیمایی خریداری کرده، موفق به فروش صندلی های خود نشده است. تحت این شرایط اگر پرواز چارتر خالی بماند، چارتر کننده متحمل هزینه های سنگین خواهد شد از این رو بلیط لحظه آخری، بهترین راه حل موجود و معامله ای برد – برد است. بدین ترتیب که چارتر کننده، برای به حداقل رساندن ضرر خود، بلیط های باقیمانده را بسته به نوع پرواز (داخلی یا خارجی)، با تخفیفهایی 10 الی 50 درصدی، به فروش می رساند و مسافر نیز بلیط هواپیمای مقرون به صرفه ای را خریداری می نماید. به همین جهت است که در آخرین ساعات باقی مانده به پرواز معمولاً شاهد تبلیغاتی با عنوان آفر بلیط استانبول، بلیط کیش به تهران لحظه آخری، بلیط لحظه آخری تهران قشم، بلیط کیش لحظه آخری، بلیط هواپیما لحظه آخری تهران تبریز، بلیط دقیقه 90 مشهد، بلیط لحظه آخری تهران شیراز، بلیط هواپیما لحظه آخری تهران یزد، بلیط ارزان کیش دقیقه 90، بلیط لحظه آخری اصفهان به کیش، بلیط لحظه آخری هواپیما رشت به مشهد، بلیط لحظه آخری اهواز، بلیط هواپیما لحظه آخری اصفهان مشهد، بلیط لحظه آخری مشهد به تهران، بلیط آخرین لحظه استانبول، بلیط لحظه آخری مشهد به شیراز، بلیط لحظه آخری تهران مشهد، بلیط لحظه آخری چارتر خارجی، بلیط اف خورده هواپیما، پروازهای زیر قیمت، بلیط دقیقه آخر، بلیط لحظه آخری مشهد به کیش، بلیط مشهد کیش لحظه آخری، بلیط زیر 100، بلیط پای پرواز، بلیط لحظه آخری مسقط و مواردی از این دست هستیم. شایان ذکر است این نوع بلیط در مسیرهای مختلفی به فروش میرسد که برخی از آنها نظیر بلیط لحظه آخری استانبول به تهران از جمله پر فروش ترین این بلیط ها هستند.

بلیط هواپیما لحظه آخری

خصوصیات بلیط هواپیما لحظه آخری
- در حقیقت بلیط هواپیما لحظه آخری، تفاوتی با بلیط های عادی ندارد. به زبان دیگر، هواپیما و صندلی پرواز شخصی که اقدام به خرید بلیط لحظه اخری نموده دقیقاً مشابه شرایط مسافری است که بلیط سیستمی همان پرواز را تهیه کرده است پس این تصور که بلیط های چارتری به دلیل ارزانتر بودن، صندلی و شرایط پروازی مناسبی ندارند، صحیح نیست.
از سوی دیگر، در یک پرواز خاص ممکن است ده نفر بلیط هواپیما لحظه اخری را با قیمتی 70 هزار تومانی خریداری کرده باشند و سایرین بلیط سیستمی 170 هزار تومانی نصیبشان شده باشد. همانطور که دیدید بلیط همان بلیط است و این تنها شما و آژانسی که بلیط را از آنها خریداری کرده اید، هستید که از قیمت پرداختی بلیط اطلاع دارید.
- از آنجایی که زمان خریداری بلیط هواپیما لحظه آخری، از OK کردن تا فسخ کردن بیش از استاندارد گذشته است، بنا براین اینگونه بلیط ها بر خلاف بلیط های سیستمی، در صورت خریداری، به هیچ عنوان مسترد نخواهند شد. در مواردی که امکان کنسل کردن بلیط مهیاست نیز معمولاً بلیط مشمول جریمه های سنگین حتی به اندازه هزینه خود آن می شود؛ به طور مثال ممکن است به دلایلی بلیط لحظه آخری خود را ساعاتی قبل از پرواز لغو کنید و آژانس تمامی پولی را که برای آن پرداخته اید، به عنوان جریمه برای خودش نگه دارد.
- اگر جز آن دسته از مسافرانی هستید که از مدتها قبل برای سفرشان برنامه ریزی کرده و همه چیز را آماده می کنند، شانس کمتری برای به دست آوردن بلیط لحظه آخری هواپیما دارید. اینگونه بلیط ها اگرچه از نظر مالی برای مشتریان خود مقرون به صرفه هستند اما از نظر برنامه ریزی و ساعت پرواز، هیچ حق انتخابی برای مسافر باقی نمی گذارند.
- بد نیست بدانید برای سفر رفتن با بلیط های لحظه آخری، تقریباً هر زمان می بایست آماده باشید چراکه ممکن است ساعاتی بیش به پروازتان نمانده باشد. علاوه بر اینها، معمولاً برای اینکه یک بلیط لحظه آخری ارزان هواپیما گیر بیاورید باید قید سفر در ایام پر سفر (نوروز و تعطیلات رسمی) را بزنید. در عوض ممکن است در فصلهای کم سفر، بلیطی حتی ارزانتر از بلیط اتوبوس نصیبتان شود!

خرید بلیط هواپیما لحظه آخری- همانطور که گفتیم ریسک کردن و خرید بلیط در لحظات آخر، به شما شانس بیشتری در تهیه بلیط های ارزان قیمت می دهد. بدین ترتیب می توان نتیجه گرفت که بلیط های لحظه آخری از لحاظ اقتصادی به صرفه اند اما چندان مناسب مسافرتهای دسته جمعی و خانوادگی نیستند، چراکه چیدمان صندلی در اینگونه بلیط ها، تصادفیست و مسافر نقشی در انتخاب آنها ندارد.
- درست است که بلیط لحظه آخری از آژانس مسافرتی خریداری می شود اما بد نیست بدانید که آژانس چارترکننده در ازای خرید آن، خدمات خاصی به شما نمی دهد. بدین ترتیب در صورت بروز هرگونه مشکل نظیر تاخیر یا لغو پرواز لحظه آخری، گم شدن چمدان و...می بایست به شرکت هواپیمایی مربوطه مراجعه نمایید چراکه چارترکننده، در این خصوص پاسخگو نخواهد بود.
- شایان ذکر است بلیت لحظه آخری الزاماً همیشه ارزانترین بلیط هواپیما نیست. عوامل بسیاری نظیر نوع پرواز (داخلی یا خارجی) و زمان انجام آن (فصول خلوت سال یا فصل داغ گردشگری) بر نرخ بلیط لحظه آخری تاثیرگذارند از این رو نرخ بلیط لحظه آخری که در آف سیزن (LOW SEASON) به فروش می رسد به هیچ عنوان قابل قیاس با نرخ همان بلیط، در های سیزن (HIGH SEASON) نیست.

بلیط لحظه اخری هواپیما
همانطور که گفتیم بلیط لحظه آخری هواپیما اغلب از لحاظ قیمت، برای مسافران مقرون بصرفه تر است. اما این قیمتهای مناسب بلیط لحظه آخری هواپیما هم چندان بی حکمت نیست و دو دلیل عمده دارد. بلیط لحظه اخری هواپیما زمانی ارزان است که یا زمان بسیار کوتاهی به پرواز مانده و یا اینکه مسافران از پرواز مورد نظر استقبال نکرده و ظرفیت هواپیما تکمیل نشده است. از این رو چارتر کننده برای کاهش ضرر و زیان خود، بلیط لحظه آخری هواپیما را با قیمت هایی باورنکردنی عرضه می کند و در نهایت معامله ای برد-برد را برای خود و مسافر رقم می زند.

بلیط لحظه اخری مشهد
خط تهران مشهد یکی از پر ترددترین مسیرهای پروازی ایران است که بلیط آن اغلب به صورت چارتر عرضه می گردد. از این رو بلیط لحظه آخری مشهد در اغلب مواقع در آژانسهای مسافرتی موجود است و طرفداران خاص خود را دارد. برای تهیه ارزانترین بلیط هواپیما لحظه آخری مشهد می توانید جستجوی خود در قاصدک 24 را به بلیط های چارتر سامانه محدود نمایید.

بلیط لحظه آخری کیش
بلیط لحظه اخری کیش برخلاف بلیط سیستمی این مسیر که توسط خود ایرلاین عرضه می شود و نرخ و برنامه پروازی مشخصی دارد تنها به صورت چارتر عرضه می شود. از این رو قیمت بلیط لحظه آخری کیش تنها توسط چارترکننده آن تعریف می شود و نوسان نرخی آن نیز منوط به پر شدن یا خالی ماندن پرواز و تصمیم چارترکننده است. >/p>
بلیط لحظه آخری قشم
تفاوتی ندارد بلیط لحظه آخری قشم را برای اهداف کاری یا تجاری خریداری کرده اید یا قصد لذت بردن از زیبایی های طبیعی این جزیره شگفت انگیز را دارید، به هر حال قشم همیشه سرشار از جاذبه هایی بوده است که نمونه آن را در هیچ کجای جهان نخواهید یافت. این جزیره همچنین دارای بنادر صیادی و تجاری مهمی است که خریداران بلیط لحظه اخری قشم را همواره به سوی خود می خوانند پس فرصت را از دست ندهید و همین حالا بلیط لحظه آخری قشم خود را از قاصدک 24 خریداری نمایید.

 

بلیط لحظه آخری استانبول
تعرفه بلیط لحظه آخری استانبول به عنوان یکی از اصلی ترین مقاصد گردشگری ایرانیان برای بسیاری از مسافران حائز اهمیت است. از سوی دیگر این شهر، سرشار از اماکنی برای تفریحات چند ساعته، شنا و گشت و گذار در سواحل است که قطعاً ارزش خرید یک بلیط لحظه آخری استانبول را دارند. شایان ذکر است برای اطلاع از آخرین تغییرات قیمت بلیط لحظه آخری استانبول می توانید به کانال تلگرام قاصدک 24 مراجعه نمایید.

بلیط لحظه آخری نجف
مدفن امیرالمونین علی (ع) در عراق نیز جز اندک مقاصد خارجی ایرانیان است که دارای بلیط چارتر و بلیط لحظه آخری تهران نجف می باشد. برای خرید بلیط لحظه اخری نجف تنها کافیست به بخش "پرواز خارجی" در صفحه اصلی سامانه قاصدک 24 مراجعه فرمایید و جستجوی خود را به بلیط های چارتر سامانه محدود نمایید.

بلیط لحظه آخری قاصدک 24
خرید انواع بلیط هواپیما لحظه آخری نظیر بلیط لحظه آخری کیش، بلیط لحظه آخری مشهد، بلیط لحظه آخری شیراز به تهران و... به سادگی در سامانه خرید آنلاین بلیط هواپیما قاصدک 24 امکانپذیر است. برای این کار تنها کافیست، با انتخاب مبدا، مقصد و تاریخ سفر، بلیط هواپیما مورد نظر خود را در موتور هوشمند قاصدک 24 جستجو نمایید، فهرست نمایش داده شده را با فیلتر زمان محدود سازید و مناسبترین بلیط چارتر لحظه آخری را خریداری نمایید. فراموش نکنید آخرین مهلت برای خرید بلیط هواپیما لحظه آخری در پروازهای داخلی، یک ساعت و 30 دقیقه قبل از پرواز و برای سفرهای خارجی سه ساعت پیش از پرواز است.

بلیط لحظه آخری ارزان

بلیط پرواز تبریز به مشهد

بلیط پرواز تبریز به تهران

بلیط پرواز اهواز به ساری

بلیط پرواز اهواز به قشم

بلیط پرواز اهواز به یزد

بلیط پرواز اهواز به کرمان

بلیط پرواز اهواز به بندرعباس

بلیط پرواز اهواز به کرج

بلیط پرواز اهواز به تبریز

بلیط پرواز اهواز به شیراز

بلیط پرواز اهو

بلیط پرواز تبریز به کرمان

بلیط پرواز تبریز به استانبول

بلیط پرواز تبریز به ساری

بلیط پرواز تبریز به یزد

بلیط پرواز تبریز به اصفهان

بلیط پرواز تبریز به اهواز

بلیط پرواز تبریز به کیش

بلیط پرواز تبریز به شیراز

بلیط پرواز تبریز به بندرعباس

بلیط پرواز تبریز به مشهد

بلیط پرواز تبریز به تهران

بلیط پرواز اهواز به س

آراچارتر

sepehr362

آراچارتر

قیمت بلیط هواپیما تهران گناوه

سفرمارکت

اسپاد چارتر

بلیط ارزان کیش دقیقه 90 از اصفهان

بلیط اهواز تهران سپهر ٣٦٠

تی چارتر 90

بلیط پرواز تبریز به عسلویه

 

قوانین مرتبط با بلیط هواپیما لحظه آخری و چارتر
* استرداد بلیط
بلیط هواپیما لحظه آخری عموماً غیر قابل استرداد است چرا که مدت زمان خرید بلیط تا فسخ کردن آن به طور معمول آنقدر کوتاه است که عملاً امکان استرداد اینگونه بلیط ها وجود ندارد. در اندک مواردی که استرداد بلیط هواپیما لحظه اخری امکانپذیر است، تامین کننده خود به عنوان واسطه وارد عمل شده و طبق قوانین چارتر کننده، بلیط را مسترد کرده و پس از دریافت وجه از چارتر کننده، باقی مبلغ بلیط را به مسافر عودت می کند. شایان ذکر است که مبلغ دریافت شده تحت عنوان کارمزد توسط تامین کننده، بعد از استرداد بلیط هواپیما لحظه آخری و چارتر، مسترد نخواهد شد.

* تغییر نام بلیط هواپیما
تغییر نام در بلیط هواپیما لحظه اخری و چارتر درصورت امکان، توسط خود مسافر و با همکاری تامین کننده صورت می پذیرد و مسافر تمامی خسارات مرتبط را متقبل خواهد شد.

* جابجایی بلیط هواپیما
جابجایی بلیط هواپیما لحظه آخری و چارتر، تنها با سهمیه بلیط آژانس مسافرتی چارتر کننده اولیه امکان پذیر می باشد و پرداخت هرگونه خسارات احتمالی بر عهده شخص مسافر است.


خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.