سفرمارکت

بلیط پرواز را با تخفیف ویژه خرید کنید بلیط پرواز با 44 درصد تخفیف خرید کنید.

سفر مارکت که کمی بیش از یک سال از ورودش به بازار سفر می‌گذرد، خدمات متنوعی را در زمینه فروش اینترنتی بلیط هواپیما، تور مسافرتی و غیره به مسافران و گردشگران در همه سطوح اجتماعی و درآمدی ارائه می‌دهد. سفرمارکت نه تنها فضای مناسبی برای خرید ارزان بلیط هواپیما برای کاربران آماده کرده است، بلکه فضای رقابتی پویا و سالمی را هم برای تامین کنندگان و بنگاه های فعال در صنعت گردشگری فراهم آورده تا بتوانند با بهبود بهره وری و کارایی اقتصادی، بدون ترس از پیش آمدن انحصار، به فعالیت سالم اقتصادی بپردازند.

 سفرمارکت

سفرمارکت، موتور جستجوی ارزانترین بلیط هواپیما
سفرمارکت چیست و چگونه با امکاناتش، سفر و گردش را آسان می کند!؟

مهمترین دغدغه‌ای که گردشگران و مسافران در زمان خرید اینترنتی بلیط هواپیما با آن رو به رو هستند، پیدا کردن ارزانترین بلیط است. زیرا هواپیما ابزار سفری آسان و سریع و در عین حال گران است. از همین رو، درصد کمی تغییر در قیمت، موجب تغییر چشمگیری در هزینه های یک سفر می‌شود. مثلا فرض کنید یک خانواده چهار نفره قصد یک سفر تفریحی به کیش را داشته باشد. تنها 20 هزار تومان تفاوت در قیمت، 160 هزار تومان در کل هزینه های رفت و برگشت این خانواده چهار نفره تاثیر می‌گذارد. این تفاوت در سفرهای خارجی، بیشتر و بیشتر می‌شود و تا چند میلیون تومان فاصله می‌رسد.

اما سفرمارکت چگونه می‌تواند به کاربرانش ارزانترین بلیط هواپیما را ارائه دهد؟ همانگونه که از نام سفرمارکت هم پیداست، این ابزار یک مارکت یا بازار سفر است. یعنی تامین کنندگان بلیط هواپیما و دیگر اقلام سفر، کالاها و خدماتشان را در آن بدون واسطه و مستقیم عرضه می‌کنند. این برای کاربر این امکان را فراهم می‌آورد تا در یکجا و به صورت مقایسه‌ای بلیط هواپیما عرضه شده توسط این تامین کنندگان را دیده، با هم مقایسه کرده و ارزانترین و مطلوب‌ترین گزینه را انتخاب کند.

بیایید یک مثال را بررسی کنیم. فرض کنید قصد دارید برای نزدیکترین تعطیلات، بلیط هواپیما کیش را آنلاین خریداری کنید. با یک جستجوی ساده در گوگل، با تعداد زیاد سایت های فروش آنلاین بلیط رو به رو می‌شوید. در هر کدام از این این سایت‌ها، پروازهای مختلفی از مبدا شما به مقصد مورد نظرتان مثلا جزیره کیش وجود دارد. ایرلاین های مختلف، در ساعت های مختلف روز، در کلاس های پروازی متفاوت، با هواپیماهای گوناگون و با خدمات رفاهی مختلف، پروازهای مختلفی با سطوح قیمتی گوناگون را عرضه می‌کنند. اولین گام از فرایند انتخاب شما، اینست که ببینید می‌خواهید در چه ساعتی به مقصد برسید و چه سطحی از خدمات پروازی برایتان مطلوب است. وقتی این موارد را مشخص کنید گزینه‌هایتان کمی محدودتر می‌شود. اما هنوز الزاما به ارزانترین قیمت بلیط هواپیما نرسیده اید.

علاوه بر اینکه پروازهای تهران کیش بسیار متفاوت و متنوع هستند، آژانس های مسافرتی و سایت های فروش اینترنتی بلیط هواپیما، برای پروازهای یکسان، قیمت های مختلفی ارائه می‌کنند. چون هر کدام حاشیه سود متفاوت دارند و با توجه به هزینه های خود، قیمت نهایی متفاوتی را به بازار ارائه می‌کنند. برای نمونه آژانسی کوچک با هزینه های تبلیغات کم، قیمت کمتری نسبت به آژانسی بزرگ با حجم بالای تبلیغات محیطی دارد. زیرا هزینه هایش کمتر است. اما همه کاربران و مسافران این فرصت را ندارند که در بین این همه سایت مختلف بگردند و قیمت تک تک آنها را با هم مقایسه کنند. سفرمارکت همه قیمت های عرضه شده برای همه پروازهای موجود در بازار به مقصد مورد نظر شما را در یکجا و به صورت مقایسه ای به شما عرضه می‌کند. در نتیجه بدون اینکه لازم باشد در میان چندین سایت بگردید، با یک جستجوی ساده، می‌توانید ارزانترین و بهترین بلیط هواپیما را پیدا کنید. به عبارت دیگر نه تنها، همه پروازهای موجود را می بینید، بلکه همه قیمت عرضه شده توسط سایت ها و آژانس های معتبر بازار سفر برای هر پرواز مشخص را هم در یکجا و به طور مقایسه ای پیش روی شما خواهد بود. سپس می‌توانید با انتخاب هر آژانس، به سایت آن تامین‌کننده هدایت شده و بلیط هواپیما مورد نظرتان را مستقیم و بدون واسطه خریداری کنید.

 

تور مسافرتی خود را در سفرمارکت پیدا کنید.


یکی دیگر از خدمات سفرمارکت، ایجاد بازار مجازی برای تور مسافرتی است. آژانس های گردشگری که تورهای مسافرتی ارائه می‌کنند، تورهای خود به مقاصد داخلی و خارجی را در سفرمارکت عرضه می‌کنند. با توجه به تنوع آژانس های مسافرتی که در سفرمارکت حضور دارند و خدماتشان را عرضه می‌کنند، تورهایی که در سفرمارکت پیش روی کاربران قرار می‌گیرد، بسیار متنوع و گسترده است. همچنین خدمات جانبی مانند خرید اقساطی تور مسافرتی با شرایط بسیار آسان، برای تسهیل و ارزانتر شدن فرایند سفر در نظر گرفته شده است.

 

وبلاگ سفرمارکت آگاهی مسافران را پیش از سفر افزایش می دهد!
سفر به جز چمدان، لوازم سفر و بلیط هواپیما، نیاز به اطلاعات و آگاهی کافی و مناسب از سفر دارد. سفر در طبیعت خود، رفتن به جایی متفاوت و ناآشنا است. پس هر مسافری با چیزهای ناشناخته‌ای در سفرش رو به رو می‌شود. اما نداشتن اطلاعات پیش از سفر، موجب می‌شود هزینه های سفرتان افزایش پیدا کند، نتوانید به خوبی از زمان محدود سفرتان بهره ببرید و به اندازه کافی به شما خوش نگذرد.

 

سفرمارکت چیست و چگونه با امکاناتش، سفر و گردش را آسان می کند!؟

 


اما اگر شما یک برنامه سفر دقیق و زمان‌بندی شده داشته باشید یا پیش از سفرتان، یک راهنمای سفر کاربردی درباره شهر و کشوری که قصد سفر به آن را دارید بخوانید، خیلی بهتر می‌توانید سفرتان را برنامه‌ریزی کنید. سفرمارکت برای مقاصد مهم گردشگری ایران و جهان، برنامه سفر و راهنمای سفر تدوین کرده است و در بلاگش در اختیار همه گذاشته است. شما به هر شهری که سفر کنید، صدها جاذبه گردشگری دارد. بلاگ سفرمارکت درباره مشهورترین جاذبه های گردشگری شهرها و مقاصد مشهور جهان مقاله‌های مفصلی را تهیه کرده است. اقامت و انتخاب هتل مناسب و هماهنگ با بودجه، محل سفر و سلایق شما، بخش دیگر برنامه ریزی سفر شما است. در بخش ویژه هتل ها در سفرمارکت، محبوب‌ترین هتل های شهرهای مختلف ایران و جهان مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفته و به همراه تعداد زیادی عکس، می‌توانید تصویر نسبتا دقیقی از آن هتل و امکانات خدماتی و رفاهی آن داشته باشید.انتخاب بلیط ارزان هواپیما
چه اهل مسافرت با هواپیما باشید و چه به خاطر کارتان زیاد پرواز کنید، باز هم خرید بلیط هواپیما ارزان برای شما مهم و مطلوب است. چه کسی است که نخواهد در هزینه های سفرش صرفه جویی کند و با بودجه کمتری بلیط هواپیما مورد نظرش را خریداری کند؟ مخصوصا در شرایط اقتصادی امروز که هزینه خرید بلیط هواپیما بخش بزرگی از بودجه یک سفر چند روزه را تشکیل می دهد.


اما پیدا کردن و خرید بلیط هواپیما ارزان این روزها کار آسانی نیست. چون عوامل مختلفی هم موجب گران شدن قیمت بلیط هواپیما شده اند و عوامل دیگری هم پیدا کردن و یافتن آن را برای مسافران و گردشگران دشوار کرده است. در این نوشته هم عوامل موثر بر گرانی قیمت بلیط هواپیما را بررسی می کنیم و هم توضیح می دهیم که چطور با ابزار جدیدی به نام سفرمارکت می تواند ارزان ترین بلیط هواپیما در کل کشور را پیدا کنید.

عوامل اقتصادی گرانی قیمت بلیط هواپیما
بلیط هواپیما تحت تاثیر عوامل مختلفی است و هر کدام از آنها با شدت و ضعف متفاوتی بر قیمت آن اثر می گذارند. هزینه سوخت یا بنزین هواپیما که تحت تاثیر بازار انرژی در جهان است، اولین عامل در تغییرات قیمت است. هزینه های تعمیر، نگهداری و تجهیزات هواپیما و خدمات فرودگاهی، بخشی دیگر از عواملی است که قیمت نهایی بلیط هواپیما را تعیین می کنند. همچنین تورم و هزینه های جاری، از نرخ مواد غذایی تا میانگین دستمزد نیروی انسانی نیز، روی صنعت هواپیمایی اثرگذار هستند.

چرا برخی پروازها گرانتر و برخی ارزانتر هستند؟
اما صرف نظر از عوامل کلی و بلندمدت، زمانی که شما در طول یک روز خاص به دنبال خرید بلیط هواپیما هستید متوجه می شوید که قیمت پروازهای مختلف به مقصد مورد نظر از یک فروشنده به فروشنده دیگر و در ساعت های مختلف روز متفاوت است. این تفاوت ها از کجا سرچشمه می گیرند؟

ساعت پرواز: شاید عجیب به نظر برسد ولی اینکه پرواز شما در چه ساعتی از زمین بلند می شود و چه ساعتی فرود می آید بر قیمت بلیط هواپیما موثر است. زیرا برای یک گردشگر مهم است که در چه ساعتی به مقصد می رسد، ساعت تحویل اتاق در هتل مورد نظرش کی است و مواردی از این دست.

فصل سفر: اگر کمی بلندمدت تر به موضوع نگاه کنیم متوجه می شویم در زمان های اوج سفر برای هر منطقه جغرافیایی، به سبب پیش گرفتن تقاضا از عرضه، قیمت بلیط هواپیما رشد می کند. مثلا برای جنوب ایران، زمستان فصل اوج سفر است و برای غرب ایران، تابستان فصل اوج گرفتن سفرها است.

شرکت هواپیمایی: شرکت های هواپیمایی یه به اصطلاح ایرلاین ها دارای مجموعه متفاوتی از هواپیماها و خدمات رفاهی در طول سفر هستند. شرکت های هواپیمایی که هواپیماهای مدرن تر و بهتری هستند و در طول سفر خدمات رفاهی بیشتری به مسافران می دهند، قیمت بلیط بالاتری دارند.
حاشیه سود و بهره وری آژانس های عرضه کننده:یک نکته مهم و اصلی دیگر این است که مسافران، بلیط هواپیما خود را مستقیم از ایرلاین ها خریداری نمی کنند. بلکه آژانس های مسافرتی و سایت های فروش آنلاین بلیط هواپیما به عنوان واسطه عمل می کنند. هر کدام از این شرکت ها و آژانس ها، دارای حاشیه سود و بهره وری عملیاتی متفاوتی هستند و همین روی قیمت نهایی که عرضه می کنند تاثیر می گذارد. برای نمونه آژانسی که هزینه کمتری دارد و بهره وری اش بالاتر است، ممکن است قیمت بلیط را ارزانتر از آژانس دیگری با حاشیه سود بالاتر عرضه کند.

چطور بلیط هواپیما را ارزان تهیه کنیم؟
در زمان رو به رو شدن با این پرسش، اولین پاسخی که به ذهن همه ما می رسد، «گوگل کردن» است. ما در اولین کار به جستجو در اینترنت می پردازیم. اما آنچه با آن مواجه می شویم شمار بسیار زیادی از سایت های خرید اینترنتی بلیط هواپیما و آژانس های مسافرتی است که برای پروازهای یکسان در طول روز، قیمت های متفاوتی را عرضه می کنند.
وقتی عوامل موثر بر قیمت بلیط هواپیما که در بخش قبل آوردیم را به این پرشماری سایت های مختلف متوجه می شویم که خرید بلیط هواپیما ارزان کار دشوار و گیج کننده ای شده است. شما باید صدها سایت مختلف را بگردید و زیر و رو کنید تا بهترین قیمت را پیدا کنید. اما باز هم نمی توانید روی آن حساب کنید. چون ممکن است در همین حین که در حال جستجو در بین سایت های مختلف هستید، آن پرواز خاص پر شود.
با سفرماکت بلیط هواپیما را ارزانتر از همه جا بخرید.
سفرمارکت یک ابزار نوین در بازار سفر و گردشگری است که توانسته این مشکل را برای مسافران و گردشگران برطرف کند. سفرمارکت یک بازار مجازی خدمات سفر است که آژانس های مسافرتی، سایت فروش اینترنتی بلیط هواپیما و به طور خلاصه همه عرضه کننده های معتبر و موفق بلیط هواپیما و تور مسافرتی، در آن خدمات خود را به صورت شفاف و رقابتی عرضه می کنند. به واسطه همین ویژگی، دیگر شما از گشتن در میان صدها سایت در گوگل بی نیاز می شوید. به این وسیله هم در زمان صرفه جویی می شود و هم شما سریع و آسان می توانید همه بلیط هواپیما موجود در بازار را به صورت مقایسه ای در یکجا ببینید و ارزان ترین و مناسب ترین بلیط هواپیما را انتخاب کنید.

علاوه بر این سفرمارکت دارای یک مجله گردشگری ارشمند است که در آن تمام نکات مربوط به سفر (شامل:برنامه سفر، راهنمای سفر، و جاذبه های دیدنی در آن موجود می باشد) کار با سفرمارکت بسیار آسان است. کافی مبدا، مقصد و تاریخ سفرتان را مشخص کنید و جستجو را انجام دهید. سفرمارکت به مانند یک موتور جستجو تخصصی سفر (search engine) عمل کرده و در یکجا و به صورت مقایسه ای، همه بلیط هواپیما های موجود در روز مورد نظر شما را برای شما گردآوری و نمایش می دهد. در نتیجه شما بدون استرس و به صورتی شفاف می توانید انتخاب مورد نظر خود را انجام بدهید و خریدی امن، ارزان و مطمئن داشته باشید.

با گسترش ضریب نفوذ اینترنت در ایران، سایت‌های خرید آنلاین بلیط هواپیما و آژانس های مسافرتی که قصد نداشتند فضای گسترده اینترنت را از دست بدهند، وارد حوزه فروش اینترنتی بلیط هواپیما شدند.

سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ی زومیت در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

به سرعت صدها سایت مختلف شروع به فروش بلیط هواپیما به مقاصد داخلی و خارجی کردند. در این میان، کاربران اینترنت و مسافران از دسترسی آسان خود به این فضا راضی بودند. اما به تدریج تنوع قیمتی و حاشیه سود متفاوت آژانس های گوناگون، موجب سردرگمی کاربران شد. هر سایت برای یک پرواز مشخص، قیمت‌های مختلفی عرضه می‌کرد. در میان این همه سایت مختلف، کدام یک قیمت مناسب تری دارد؟ آیا مسافران می‌توانند برای یک خرید ساده ساعت ها در اینترنت جست‌وجو کنند؟ در اینجا بود که جای خالی یک مارکت پلیس (MarketPlace) فروش آنلاین بلیط هواپیما احساس شد. فضایی که همه عرضه کنندگان را بتوان در یک جا دید، مقایسه و انتخاب کرد. سفرمارکت در پاسخ به چنین نیازی وارد بازار گردشگری ایران شد.

عملکرد سفرمارکت در بازار خدمات سفر چیست؟
یک پاساژ یا مرکز خرید را در نظر بگیرید که مخصوص فروش پوشاک است. فروشندگان گوناگون کالاهایشان را برای عرضه گذاشته‌اند و قیمت هایشان هم مشخص است. وقتی خریداران وارد این مرکز خرید می‌شوند، می‌توانند همه این فروشندگان را ببینند و متناسب با سلیقه و بودجه مورد نظرشان دست به انتخاب بزنند. اما اگر مرکز خرید نبود و این فروشندگان در مغازه هایی در سرتاسر شهر پراکنده بودند، سر زدن به آن‌ها و بررسی قیمت و کالاهایشان ممکن بود؟ طبیعتا نه. پس مشتری مجبور بود پس از بازدید از چند مغازه انتخابش را بکند و معمولا هم آن انتخاب بهینه و ارزانی نبود. اینترنت هم به مانند یک شهر بزرگ است و هر سایت رزرو بلیط هواپیما، فروشگاهی است در یک گوشه شهر. شما نمی توانید برای پیدا کردن ارزان‌ترین بلیط به صدها سایت مختلف سر بزنید. اما بازار مجازی سفرمارکت https://safarmarket.com، حکم آن مرکز خرید را دارد که همه فروشندگان خدمات سفر را یکجا گردآورده است. درنتیجه مسافران به‌جای آنکه مجبور باشند در اینترنت سردرگم شوند، با مراجعه به یک سایت می‌توانند همه قیمت‌های ارائه شده را با هم مقایسه و گزینه مطلوبشان را خریداری کنند.

بازار سفر، چگونه قیمت بلیط هواپیما را کاهش می‌دهد؟
از نظر منطق اقتصادی، وقتی عرضه کنندگان در فضایی شفاف، به رقابت با یکدیگر بپردازند، قیمت به سمت نقطه بهینه حرکت می‌کند. زیرا هر عرضه‌کننده که در اینجا آژانس‌های مسافرتی و سایت‌های خرید اینترنتی بلیط هواپیما هستند، تلاش می‌کند، با دادن قیمت‌های کمتر سهم بیشتری از بازار را به دست بیاورد. این موجب می‌شود حاشیه سودی که معمولا در شرایط انحصاری پدید می آید از بین برود و کاربران با قیمت‌هایی ارزان‌تر روبه‌رو شوند. این رقابت سازنده و پویا هم موجب بهره وری بیشتر بنگاه های مسافرتی و گردشگری می‌شود و هم رفاه مسافران و گردشگران را بیشینه می‌کند.

سفرمارکت موتور جستجوی بلیط هواپیما هم هست!
سفرمارکت

سفرمارکت همانگونه که از نامش هم می‌توان فهمید یک marketplace برای خدمات سفر است. این بازار اما می‌تواند برای کاربران به مانند یک موتور جست‌وجو تخصصی سفر (travel search engine) عمل کند. اما چگونه؟ کافی است شما وارد سایت سفرمارکت شوید و مبدا، مقصد و تاریخ سفرتان را مشخص و جست‌وجو خود را انجام دهید. با همین جستجوی ساده، همه بلیط هواپیما عرضه شده توسط موفق‌ترین و معتبرترین آژانس های مسافرتی حاضر در بازار گردشگری کشور، به‌صورت یکپارچه و یکجا برای شما نمایش داده می‌شود. و به‌راحتی می‌توانید ارزان‌ترین بلیط هواپیما را با اطمینان بخرید. به همین دلیل می‌توان سفرمارکت را یک «گوگل» تخصصی برای صنعت گردشگری دانست.

توجه به چه مواردی در خرید بلیط هواپیما مهم است؟
سفرمارکت

بلیط هواپیما به مانند هر کالا یا خدمت دیگری، دارای جنبه‌هایی مختلف است که هر کاربر در زمان خرید، باید به آن‌ها توجه کند. این تنها تنوع عرضه‌کننده و قیمت‌های متفاوت نیست که انتخاب از بین گزینه‌های مختلف را دشوار می‌کند. اینکه شرکت هواپیمایی و ایرلاینی که شما برای سفر انتخاب می‌کنید هم در این زمینه مؤثر است. برای نمونه ایرلاینی که هواپیماهای پیشرفته تری دارد یا در طول سفر خدمات رفاهی بیشتری را به مسافران عرضه می‌کند قیمت بالاتری را هم باید برای خرید بلیط هواپیما آن پرداخت. برخی از ایرلاین های خارجی، حتی دارای پایانه های با امکانات متفاوت هستند که همین خدمات رفاهی فرودگاهی، باز روی قیمت پرواز آن‌ها مؤثر است.

تور اقساطی؛ مناسب برای اقتصاد خانواده های ایرانی
با شرایط اقتصادی پیش آمده و فشار روزافزونی که بر سبد خانوارها وارد شده است، سفر یکی از اولین اقلامی است که معمولا از سبد خرید خانواده های ایرانی حذف می‌شود. دلیل این موضوع، گران شدن همه اجزای سفر از بلیط هواپیما گرفته تا هزینه های اقامت است. اما این پدیده موجب کاهش کیفیت زندگی خانواده ها از یک سو و رکود صنعت گردشگری از سوی دیگر می‌شود. سفرمارکت با هدف افزایش سفر و بهبود روحیه عمومی جامعه و بهره وری نیروی انسانی کشور و همچنین ایجاد تحرک در صنعت گردشگری، طرحی را برای آسان شدن سفر ارائه کرده است. در این طرح تورهای داخلی و خارجی گوناگون به‌صورت اقساطی و با آسانترین شرایط، به مسافران عرضه می‌شود. یعنی همه شهروندان می‌توانند با ارائه چک بانکی عادی (صیاد) هزینه تور خود را قسط بندی کنند و با فشار مالی بسیار کمتری به سفر رفته و لذت ببرند.

بلاگ سفرمارکت و هر آنچه درباره سفر لازم است بدانید!
سفرمارکت علاوه بر این خدمات تلاش کرده با افزایش اطلاعات عمومی در زمینه سفر و گردشگری، به بهبود کیفیت محتوای حوزه سفر و توریسم هم اضافه کند. در بخش‌های مختلف وبلاگ سفرمارکت درباره جاذبه های گردشگری، هتل‌ها و خدمات ارائه شده آن‌ها و دیگر اطلاعاتی که به مسافران کمک کند با آگاهی بیشتری مقصد سفرشان را مشخص کنند در دسترس است. همچنین بلاگ سفرمارکت در حال تدوین برنامه های سفر و راهنمای سفر به شهرها و مقاصد مهم گردشگری داخلی و خارجی و سوغات و خوراکی های محلی است. که این به مسافران کمک کند تا به سبب آگاهی بیشتر، در طول سفر هزینه کمتری متقبل شوند و از زمانشان بیشترین بهره را ببرند.

بیشتر بخوانید:
دکتر ساینا همراه همیشگی خانم‌ها برای حفظ سلامتی
انجام تست کرونا با آزمایشگاه پاتوبیولوژی کیمیاگر
موفقیت در آزمون آیلتس را با موسسه تخصصی زبان زنگنه تجربه کنید
در کمتر از یک ساعت کالاهای سوپرمارکتی را از «اکالا» مقابل در واحد تحویل بگیرید
تکنولوژی روز جهان در ایران به منظور بهینه سازی و هوشمند سازی انبارها

آگهی‌ها


ارزانترین بلیط هواپیما اینجاست | با پشتیبانی و پوشش...
آگهی·www.safarmarket.com/
 
 
 
 
سفر مارکت موتور جستجو بلیط هواپیما و تور می باشد. با سفرمارکت بچرخ تا بخندی.

خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.