بلیط پرواز تبریز به استانبول

بلیط پرواز تبریز به استانبول را با تخفیف ویژه خرید کنید، بلیط پرواز تبریز به استانبول را با 50 درصد تخفیف از تهران بلیط خرید کنید

خرید اینترنتی بلیط هواپیما تبریز استانبول

برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما تبریز استانبول در سامانه خرید بلیط هواپیما فلای تودی راهی آسان پیش رو دارید. کافی است که در جستجوی پرواز، مبدا، مقصد ، تاریخ رفت و برگشت، تعداد مسافران، کلاس پروازی و در صورتی که قصد پرواز با ایرلاین خاصی را دارید، ایرلاین مورد نظر خود را انتخاب کنید. در نهایت بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک کنید تا به صفحه پروازها هدایت شوید. در صفحه پرواز های تبریز استانبول تمامی پروازها را در تاریخ مورد نظر مشاهده خواهید کرد. در سمت راست این صفحه لیستی از فیلترهای مورد نیاز شما وجود دارد که از طریق آن می‌توانید بلیط لحظه آخری تبریز استانبول و بلیط چارتر تبریز استانبول را با بهترین قیمت پیدا کنید. همچنین در سیستم فیلترینگ فلای تودی می‌توانید تعداد توقف‌ها، ایرلاین‌ها، فرودگاه‌ها، ساعت حرکت، ساعت فرود، مدت انتظار و قیمت بلیط تبریز استانبول را انتخاب کنید. از دیگر ویژگی‌های برتری که فلای تودی در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد اطلاع از تغییر نرخ پروازها است. برای استفاده از این بخش کافی است که ایمیل خود را ثبت کنید تا هر گونه تغییر قیمت در پروازها را به اطلاع شما عزیزان برسانیم.

بلیط
چنانچه قصد خرید بلیط هواپیما استانبول تبریز را دارید کافی است در باکس جستجوی پرواز از تبریز به استانبول فِلِش دو طرفه میان مبدا و مقصد را بزنید تا نام دو شهر برای جستجو جابجا شود.
برنامه پرواز تبریز استانبول با توجه به شرایط مختلف ممکن است تغییر کند. در حال حاضر می‌توانید برای پرواز تبریز استانبول بلیط هواپیمایی آتا، بلیط پرواز تبریز استانبول هواپیمایی ایران ایرتور و بلیط تبریز استانبول هواپیمایی ترکیش را خریداری نمایید.
همچنین مسافران می توانند بلیط پرواز استانبول تبریز هواپیمایی آتا، بلیط استانبول تبریز هواپیمایی ایران ایرتور و پرواز استانبول به تبریز هواپیمایی ترکیش را از طریق سایت فلای تودی با ارزانترین قیمت خریداری نمایند.

خرید بلیط‌ ارزان هواپیما تبریز استانبول

اگر قصد خرید بلیط ارزان هواپیما تبریز استانبول را دارید فلای تودی این امکان را برای شما فراهم کرده است تا با مقایسه قیمت بلیط‌های هواپیما تبریز استانبول به بهترین قیمت پرواز تبریز استانبول دست پیدا کنید. تمامی پروازهای مستقیم تبریز استانبول و پروازهای غیر مستقیم (با توقف) تبریز استانبول در فلای تودی موجود است. بنابراین وقت خود برای جستجوی بلیط‌های ارزان هواپیما تبریز استانبول هدر ندهید. بلیط هواپیمای تبریز استانبول را از فلای تودی بخرید و از مزایای این خرید بهره‌مند شوید. شما قادر خواهید بود با اعمال فیلترینگ مناسب حتی ارزانترین بلیط لحظه آخری تبریز استانبول و بلیط چارتر هواپیما از تبریز به استانبول را در فلای تودی بیابید. همچنین به کمک تقویم قیمتی فلای تودی می‌توانید ارزانترین بلیط هواپیما تبریز استانبول را در حوالی تاریخ پرواز مورد نظر خود از فلای تودی خریداری کنید.

 

قیمت بلیط هواپیما تبریز استانبول

برای آگاهی از نرخ بلیط هواپیما تبریز استانبول می‌توانید به سایت فلای تودی مراجعه کنید. فلای تودی با استفاده از سیستم مقایسه قیمت‌ها شما را در خرید بلیط هواپیما تبریز به استانبول یاری می‌کند. برای خرید ارزانترین قیمت بلیط هواپیما از تبریز به استانبول به موارد زیر توجه کنید:

• قیمت پروازهای تبریز استانبول با توجه به ماه‌های مختلف سال متغیر است. بنابراین پیشنهاد ما به شما این است که پروازهای فرست کلاس و بیزینس کلاس تبریز استانبول را از قبل خریداری کنید. همچنین خرید پروازهای اکونومی کلاس تبریز استانبول را به تعویق نیندازید و بلیط خود را حداقل از 2 ماه قبل خریداری کنید. معمولا ارزانترین ماه برای خرید بلیط تبریز استانبول ماه ژانویه (اواسط دی تا اوایل بهمن) است.

• ارزانترین بلیط هواپیما از تبریز به استانبول را می‌توانید در روزهای جمعه خریداری کنید.

• سعی کنید اگر تاریخ سفر مشخصی دارید بلیط رفت و برگشت هواپیما تبریز استانبول را خریداری کنید، چون قیمت یک بلیط رفت و برگشت تبریز استانبول از قیمت دو بلیط یکطرفه تبریز استانبول و استانبول به تبریز ارزان‌تر خواهد شد.

بلیط چارتر تبریز استانبول
در صفحه نتایج جستجو بلیط تبریز استانبول فلای تودی، در صورتی که پرواز چارتر تبریز استانبول موجود باشد، گزینه چارتر بالای هر پرواز به نمایش در می‌آید. همچنین در این بخش با اعمال فیلترینگ مناسب می‌توانید به پروازهای چارتر استانبول دسترسی پیدا کنید و با مقایسه نرخ بلیط ها اقدام به خرید ارزان ترین بلیط چارتر تبریز استانبول نمایید.

بلیط لحظه آخری تبریز استانبول
در صفحه نتایج جستجو فلای تودی اگر بلیط لحظه آخری تبریز استانبول موجود باشد برای شما در کنار سایر پروازهای تبریز استانبول به نمایش درخواهد آمد. دراین صورت می‌توانید با مقایسه قیمت بلیط لحظه آخری تبریز استانبول با قیمت بلیط سیستمی تبریز استانبول خرید خود را انجام دهید، چون مواردی نیز پیش می‌آید که قیمت بلیط لحظه آخری از قیمت بلیط سیستمی بیشتر است. اما اگر بخواهید فقط به پروازهای لحظه آخری تبریز استانبول دسترسی داشته باشید، کافی است که از سیستم فیلترینگ فلای تودی استفاده نمایید تا لیست آن‌ها برای شما به نمایش درآید و با مقایسه قیمت‌ بلیط‌های لحظه آخری تبریز استانبول خرید خود را به راحتی انجام دهید. فلای تودی خرید ارزانترین بلیط لحظه آخری تبریز استانبول را در قالب پروازهای آفری لحظه آخری برای شما میسر می‌سازد.

اطلاعات پروازی مفید قبل از خرید بلیط هواپیما تبریز استانبول
فاصله هوایی تبریز تا استانبول
مسافت پروازی تبریز و استانبول 1520 کیلومتر (944 مایل) است.

مدت زمان پرواز تبریز استانبول
طول پرواز تبریز استانبول به طور متوسط 2 ساعت و 40 دقیقه است. اما مدت زمان پرواز از تبریز به استانبول با توجه به شرایطی مانند نوع مسیرها، تعداد توقف‌ها و شرایط جوی ممکن است تغییر کند.

اختلاف ساعت تبریز استانبول چقدر است؟
ساعت رسمی تبریز حدود نیم ساعت از استانبول جلوتر است. برای مثال اگر ساعت در تبریز 12:00 باشد ساعت به وقت استانبول 11:30 خواهد بود.

ایرلاین‌هایی که از تبریز به استانبول پرواز مستقیم دارند
پروازهای مستقیم تبریز استانبول توسط هواپیمایی ایران ایرتور، هواپیمایی ترکیش انجام می‌شود. پیشتر بلیط پرواز تبریز استانبول توسط هواپیمایی ماهان ایر نیز انجام می‌شد اما در حال حاضر این ایرلاین پروازی در این مسیر ندارد.

مسیر و طول مدت پروازهای مستقیم تبریز استانبول
هواپیمایی آتا
TBZ (فرودگاه شهید مدنی تبریز) ............... 2:30............... IST (فرودگاه جدید استانبول)

هواپیمایی ترکیش ایرلاین
TBZ (فرودگاه شهید مدنی تبریز) ............... 2:50............... IST (فرودگاه جدید استانبول)

هواپیمای ایران ایر تور
TBZ (فرودگاه شهید مدنی تبریز) ............... 2:35............... IST (فرودگاه جدید استانبول)

ارزانترین ایرلاین‌های پرواز تبریز استانبول
ارزانترین ایرلاین‌ پرواز تبریز استانبول هواپیمایی آتا است.

محبوب‌ترین ایرلاین در مسیر تبریز استانبول
محبوب‌ترین ایرلاین در مسیر تبریز استانبول هواپیمایی هواپیمایی آتا است.

روزهای پرواز تبریز به استانبول
پروازهای تبریز استانبول روزهای شنبه، دوشنبه، چهارشنبه و جمعه انجام می‌شود.

محبوب‌ترین پروازها از ایران به استانبول
بلیط هواپیما تهران استانبول
بلیط هواپیما شیراز استانبول
بلیط هواپیما مشهد استانبول
بلیط هواپیما اهواز استانبول
بلیط هواپیما اصفهان استانبول
بلیط هواپیما ارومیه استانبول
محبوب‌ترین پروازهای داخلی ترکیه به استانبول
بلیط هواپیما آنکارا استانبول
بلیط هواپیما ازمیر استانبول
بلیط هواپیما آنتالیا استانبول
بلیط هواپیما وان استانبول
محبوب‌ترین پروازهای خارجی به استانبول
بلیط هواپیما تورنتو استانبول
بلیط هواپیما کابل استانبول
بلیط هواپیما دبی استانبولرزرو بلیط هواپیما تبریز استانبول
رویکرد سفرمی عرضه کلیه خدمات مورد نیاز مسافران ماجراجو و علاقه مندان به گردشگری با الهام از رنگ و بوی دنیای مدرن، آنلاین و سریع امروزی می باشد. سفرمی در راستای نیل بدین مقصود، با به کارگیری از تیمی حرفه‌ای و برخورداری از دانش به روز صنعت گردشگری هم اکنون امکان رزرو بلیط چارتری و سیستمی برای کلیه پروازهای داخلی خارجی را تنها با چند کلیک برای شما فراهم آورده است. از آن حیث که همواره حفظ کیفیت در کنار سرعت و سهولت از ارکان اصلی سفرمی به شمار می رفته است، ارائه این خدمات با همکاری ایرلاین های بزرگ و معتبر ایران نظیر ماهان , کیش ایر , معراج , کاسپین , آسمان , ایران ایر و زاگرس امکان پذیر شده است.
با گردآوری این ارکان، رزرواسیون هتل، تهیه ی انواع بلیط و همچنین چارتر لحظه آخری به سبب پاسخگویی و پشتیبانی شبانه روزی تیم مجرب سفرمی آسان تر از پیش شده است. سفرمی علاوه بر فراهم کردن امکان دسترسی آنلاین کاربران به نازلترین نرخ رزرواسیون هتل، بلیط و پروازهای چارتر داخلی و خارجی ، همه روزه اخبار و مقالات متنوعی را در اختیار همراهانش قرار می دهد تا با معرفی کامل جاذبه های گردشگری دنیا، در انتخاب بهترین مقصد سفری ممکن به مسافرانش یاری رساند.
تضمین پایین ترین نرخ و بالاترین کیفیت، رزرواسیون انواع بلیط هواپیما ( شامل بلیط های چارتر سفری هوشمند) ، هتل و انواع تورهای متنوع افتخار ماست.

قیمت و رزرو بلیط ارزان هواپیما تبریز به استانبول ترکیه
برای مسافرت هوایی از تبریز ایران به شهر استانبول پایتخت ترکیه و آگاهی از قیمت و رزرو بلیط ارزان هواپیما تبریز به استانبول ترکیه ...

و آگاهی از هزینه سفر تبریز به ترکیه - پرواز چارتر استانبول ( بلیط چارتر تبریز ترکیه ) - بلیط پروازهای داخلی ترکیه و پروازهای داخلی اروپا - مسیرهای پروازی - برنامه پروازی تبریز استانبول - روزهای پرواز - نوع هواپیما - امکانات هواپیما - مدت زمان پرواز پرواز تبریز استانبول ترکیه - پرواز مستقیم تبریز ترکیه - ساعات پرواز (ساعت حرکت) - قیمت بلیط رفت و برگشت استانبول ترکیه به دلار و ریال - بلیط سوتو SOTO استانبول ترکیه ( بلیط دو سر خارجی و پروازهایی که مبدا آنها ایران نمی باشد ) - ارزانترین بلیط هواپیما تبریز به ترکیه - ارزانترین بلیط هواپیما تبریز به استانبول - مقدار بار مجاز - قیمت هتل در استانبول ترکیه - شرایط تغییر تاریخ و کنسل کردن پرواز - ویزا ترکیه - ویزا الکترونیکی ترکیه - ویزای ترانزیت ترکیه - تور ترکیه و ... می توانید.

توسط سایت قاره پیما ( GharePeyma.com ) بلیت پروازهای داخلی و یا خارجی مورد نظر خود را انتخاب و با ارزانترین قیمت و سریعترین زمان ممکن 24 ساعت شبانه روز حتی روزهای تعطیل رزرو و خریداری فرمائید.

قیمت و رزرو بلیط ارزان هواپیما تبریز به استانبول ترکیه


فروش ویژه بلیط استانبول ترکیه در قاره پیما

جهت دریافت نرخ ویژه بلیط استانبول ترکیه قاره پیما با شماره های 09121931613 - 88476799-021 در تماس باشید

قاره پیما همچنین امکان خرید بلیط سوتو Soto ( بلیط دو سر خارجی و بلیط هایی که مبدا آنها ایران نمی باشد ) را برای هموطنان عزیز فراهم نموده است


توجه داشته باشید:

قیمت و رزرو بلیط ارزان هواپیما تبریز به استانبول ترکیه و بلعکس در تاریخ ها و ساعت های مختلف با هم متفاوت می باشد و شما برای آگاهی دقیق از قیمت می توانید با مراجعه به قسمت جستجو آنلاین بلیط سایت و یا با اسنفاده از تلفن ، اس ام اس ، ایمیل و چت آنلاین سایت از قیمت و رزرو بلیط ارزان هواپیما تبریز به استانبول ترکیه آگاه شوید .

همچنین شما با استفاده از خدمان ما امکان آگاهی از قیمت و رزرو و خرید بلیط پروازهای داخلی ترکیه و یا خرید بلیط از ترکیه به سایر کشور ها را نیز دارید


ثیت درخواست بلیط لحظه آخری تبریز استانبول
خرید بلیط با ویزا و مستر کارت Visa & Master Card و پی پال Pay pal

بهترین مسیرهای پروازی و مدت زمان پرواز ایرلاین های مختلف از تبریز ایران به استانبول ترکیه به ترتیب از ارزانترین ( پایین ترین بیلیت ) قیمت بیلیط هواپیما به بیشترین ( گرانترین بلیط ) برای آگاهی از قیمت و رزرو بلیط ارزان هواپیما تبریز به استانبول ترکیه به شرح زیر است:
بهترین پروازهای تبریز استانبول ترکیه
- پرواز تبریز استانبول هواپیمایی آتا ATA Airlines :
مسیر پروازی و اطلاعات پرواز مستقیم آتا ( روزها و ساعات حرکت پروازهای آتا تبریز به استانبول ) از مبدا ( تبریز - ایران ) به مقصد ( استانبول - ترکیه ) برای آگاهی از قیمت و رزرو بلیط ارزان هواپیما تبریز به استانبول ترکیه بوسیله هواپیمایی آتا ATA Airlines برای رزرو و خرید بلیط به شرح زیر است:

رزرو و خرید بلیط هواپیما با ایرلاین آتا فرودگاه تبریز Tabriz ایران (TBZ) مدت زمان پرواز از تبریز به استانبول 2 ساعت و 45 دقیقه
فرودگاه آتا ترک Istanbul Ataturk استانبول ترکیه (IST)
کل طول زمان پرواز :2 ساعت و 45 دقیقه - کل طول زمان توقف هواپیما ها:00 ساعت و 00 دقیقه - کل طول زمان سفر:2 ساعت و 45 دقیقه

- پرواز تبریز استانبول هواپیمایی ترکیش ایرلاینز Turkish Airlines :
مسیر پروازی و اطلاعات پرواز مستقیم ترکیش ( روزها و ساعات حرکت پروازهای ترکیش تبریز به استانبول ) از مبدا ( تبریز - ایران ) به مقصد ( استانبول - ترکیه ) برای آگاهی از قیمت و رزرو بلیط ارزان هواپیما تبریز به استانبول ترکیه بوسیله هواپیمایی ترکیش ایرلاینز Turkish Airlines برای رزرو و خرید بلیط به شرح زیر است:

رزرو و خرید بلیط هواپیما با ترکیش ایرلاین ترکیه فرودگاه تبریز Tabriz ایران (TBZ) مدت زمان پرواز از تبریز به استانبول 2 ساعت و 45 دقیقه
فرودگاه آتا ترک Istanbul Ataturk استانبول ترکیه (IST)
کل طول زمان پرواز :2 ساعت و 45 دقیقه - کل طول زمان توقف هواپیما ها:00 ساعت و 00 دقیقه - کل طول زمان سفر:2 ساعت و 45 دقیقه

 

جهت آگاهی از مسیرهای پرواز تهران ترکیه به این لینک مراجعه نمائید.


نکاتی در مورد مسیرهای پروازی تبریز استانبول:
ترتیب مسیر های پروازی فوق ( ارزانترین ایرلاین ( ارزانترین بلیط تبریز استانبول ) به گرانترین قیمت بلیط رفت و برگشت تبریز استانبول ) با توجه به میانگین ارزش بلیط هر ایرلاین در طول یک سال گرفته شده و این امکان وجود دارد که ترتیب آنها در تاریخ های مختلف کمی با موارد ذکر شده بالا تفاوت داشته باشد.

لذا شما برای آگاهی دقیق از مسیرهای پروازی و قیمت و رزرو بلیط ارزان هواپیما تبریز به استانبول ترکیه و مدت زمان توقف و ... می توانید با مراجعه به قسمت جستجو آنلاین بلیط سایت و یا با اسنفاده از تلفن ، اس ام اس ، ایمیل و چت آنلاین سایت بهترین مسیر پروازی و بلیط را انتخاب کرده و سپس اقدام به رزرو و خرید بلیط مورد نظر خود نمائید.


ovdn tv,a vcv, , rdlj fgdx jfvdc hsjhkff,g hvchk ]hvjv

بلیط از سایر شهرهای ایران به ترکیه
قیمت بلیط هواپیما استانبولبلیط هواپیما استانبول
بلیط هواپیما آنتالیابلیط هواپیما آنتالیا
قیمت بلیط هواپیما آنکارابلیط هواپیما آنکارا
قیمت بلیط هواپیما ازمیربلیط هواپیما ازمیر
رزرو و خرید بلیط هواپیما به دالامان ترکیه
رزرو و خرید بلیط هواپیما به بودروم ترکیه
رزرو و خرید بلیط هواپیما به دیاربکر ترکیه
رزرو و خرید بلیط هواپیما به کایسری ( قیصریه ) ترکیه
رزرو و خرید بلیط هواپیما به باتمان ترکیه
رزرو و خرید بلیط هواپیما به وان ترکیه
رزرو و خرید بلیط هواپیما به ترابزون ترکیه
رزرو و خرید بلیط هواپیما به ماردین ترکیه
رزرو و خرید بلیط هواپیما به غازی عینتاب ترکیه
رزرو و خرید بلیط هواپیما به ختای (هاتای) ترکیه
بلیط هواپیما اسپارتا
رزرو و خرید بلیط هواپیما خارجی به قونیه ترکیه
رزرو و خرید بلیط هواپیما خارجی به آدانا ترکیه
بلیط اتوبوس ترکیه
بلیط هواپیما دنیزلیبلیط هواپیما دنیزلی
تورهای ویژه تمام شهرهای ترکیه
تورهای ارزان قیمت مارماریس ترکیه
تورهای ارزان قیمت بدروم ترکیه
تورهای ارزان قیمت کوش آداسی ترکیه
تورهای ارزان قیمت آنتالیا ترکیه
تورهای ارزان قیمت آنکارا ترکیه
تورهای ارزان قیمت آلانیا ترکیه
تورهای ارزان قیمت استانبول ترکیه
رزرو هتل در تمام شهرهای ترکیه
قیمت هتل در ازمیررزرو هتل در ازمیر
رزرو هتل های آنکارارزرو هتل در آنکارا
قیمت و رزرو هتل در قونیه ترکیه و دریافت واچر
قیمت و رزرو هتل در اسپارتا ترکیه و دریافت واچر
قیمت هتل های ترابزونرزرو هتل در ترابزون
رزرو هتل در وان ترکیهرزرو هتل در وان
قیمت و رزرو هتل در قیصریه ترکیه و دریافت واچر
قیمت و رزرو هتل در دیاربکر ترکیه و دریافت واچر
قیمت و رزرو هتل در بودروم ترکیه و دریافت واچر
قیمت و رزرو هتل در دالامان ترکیه و دریافت واچر
قیمت و رزرو هتل در آنتالیا ترکیه و دریافت واچر
رزرو اینترنتی هتل های استانبولرزرو هتل در استانبول


خرید بلیط هواپیما تبریز استانبول | فلای تودی

www.flytoday.ir › flight › بلیط-هواپیما-تبریز-استان...
 
خرید ارزانترین بلیط هواپیما تبریز استانبول از فلای تودی به صورت سیستمی، چارتر و لحظه آخری. امکان پرداخت ریالی با کارت‌ های شتاب. همراه با پشتیبانی 24 ...
 

بلیط هواپیما تبریز به استانبول - بلیط هواپیما سفرمی

www.safarme.com › flights › tabriz-to-istanbul
 
بلیط هواپیما تبریز استانبول خرید آنلاین بلیط هواپیما تبریز به استانبول رزرو اینترنتی بلیط هواپیما تبریز استانبول قیمت بلیط هواپیما تبریز به ...
 

بلیط ارزان هواپیما تبریز به استانبول (چارتر و سیستمی ...

www.trip.ir › flight › tbz-ist
 
رزرو و خرید بلیط هواپیما از تبریز به استانبول با بهترین و ارزانترین قیمت پروازی )چارتر و سیستمی( در سامانه جامع پروازهای تریپ در سریع ترین زمان تجربه ...
 

بلیط هواپیما استانبول تبریز (پرواز استانبول تبریز) | ...

www.alibaba.ir › international › ISL-TBZ
 
بهترین قیمت بلیط استانبول تبریز چارتر و سیستمی. پرواز استانبول تبریز رفت و برگشت و یک طرفه با پشتیبانی 24 ساعته علی بابا. ارزانترین بلیط لحظه آخری ... اطلاع از آخرین شرایط سفر و استرداد با توجه به شیوع کرونا مشاهده اطلاعیه‌ها ...
 

پرواز به استانبول از تبریز

destinia.ir › ll61500-52864-پرواز-از-تبریز-به-استان...
 
همچنین می توانید با انتخاب گزینه های مربوط به مسافران بزرگسال، کودک و نوزاد، به طور همزمان چند بلیط هواپیمایی استانبول - (فرودگاه تبریزتبریز (فرودگاه ...
 

خرید بلیط هواپیما تبریز به استانبول | رزرو آنلاین پرواز ...

dooronazdik.com › flight › tbz-ist
 
خرید بلیط هواپیما تبریز استانبول در سایت دور و نزدیک با ارزان ترین قیمت و بهترین ایرلاین ها به صورت سیستمی و چارتر. مشاهده پرواز های استانبول به سادگی و به ...
 

قیمت و رزرو بلیط ارزان هواپیما تبریز به استانبول ترکیه

www.gharepeyma.com › بلیط هواپیما از تبریز به
 
قیمت و رزرو بلیط ارزان هواپیما تبریز به استانبول ترکیه به صورت اینترنتی - تلفنی - حضوری و خرید بلیط مورد نظر به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته در قاره پیما.
 

بلیط تبریز به استانبول لحظه آخری "کد تخفیف ... - آنیل ...

anilparvaz.ir › tabriz-to-istanbul
 
قیمت بلیط لحظه آخری تبریز استانبول ⚡ کد تخفیف tabriz ارزانترین پرواز چارتری تبریز استانبول برنامه نرخ آفری پرواز تبریز به استانبول ترکیش رفت و ...
 

پرواز تبریز استانبول - قیمت بلیط هواپیما تبریز ...

omidparvaz.ir › TBZ-IST
 
امید پرواز امکان رزرو پرواز تبریز استانبول و بلیط هواپیما به صورت آنلاین ، همراه با نمایش قیمت بلیط هواپیما تبریز استانبول ، بلیط چارتر تبریز استانبول را ...

بلیط لحظه آخری تبریز استانبول ( TBZ IST ) - خرید بلیط ...

mancharter.com › Blog-13539-بلیط-لحظه-آخری-تبری...
 
ارزانترین بلیط هواپیما تبریز به استانبول چهارشنبه 766000 هزار تومان. پرواز تبریز به استانبول جمعه 766000 هزار تومان. راهنمایی : اگر پس از خرید پرواز تبریز ...

خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.