بلیط پرواز تبریز به کیش

بلیط پرواز تبریز به کیش را با تخفیف ویژه خرید کنید، بلیط پرواز کیش را با 50 درصد تخفیف از تهران بلیط خرید کنید

اطلاعات کامل پرواز تبریز کیش و خرید بلیط هواپیما
تبریز را می توان مهم ترین شهر در قسمت شمال غربی کشور دانست و جزیرۀ زیبای کیش هم یکی از پرتردد ترین مقاصد گردشگری در کشور است. بنا بر این طبیعی است که پرواز تبریز کیش همیشه مسافران و خواهان بسیاری داشته باشد.

فرودگاه بین المللی تبریز (شهید مدنی) بزرگ ترین فرودگاه ناحیه شمال غرب ایران است و تا شهر تبریز 18 کیلومتر فاصله دارد. فرودگاه بین المللی جزیرۀ کیش در جنوب کشور و غرب استان هرمزگان قرار دارد، این فرودگاه در غرب جزیرۀ کیش واقع شده و تا مرکز شهر در حدود 1 کیلومتر فاصله دارد.

ابتدا برای تهیه بلیط هواپیمای مناسب برای این سفر باید اطلاعاتی در مورد انواع بلیط و نحوۀ تهیه آن داشته باشید تا بتوانید بهترین تصمیم را در زمان مناسب اتخاذ کنید.

انواع بلیط هواپیما
بلیط هواپیمای سیستمی:
به روشی که مسافر بلیط هواپیما را به صورت مستقیم از شرکت های هواپیمایی خریداری می کند، بلیط هواپیمای سیستمی نام دارد. در این نوع، خرید بلیط برای کودکان 2 تا 12 سال نیم بها حساب می شود و شما می توانید از چندین ماه قبل اقدام به تهیه بلیط نمایید. قیمت این نوع بلیط معمولاً ثابت بوده و دچار تغییر محسوسی نمی شود و در صورت پس دادن بلیط بنا به ساعت و زمان مانده تا پرواز ممکن است تا 70 درصد مبلغ آن برگردانده شود.

بلیط هواپیمای چارتری
زمانی که مسافر بلیط خود را از آژانس های هواپیمایی و واسطه های دیگر تهیه کند اقدام به خرید بلیط چارتری کرده است.

در این نوع خرید برای تمام افراد بالای 2 سال قیمت بلیط تمام بها حساب می شود. همچنین بنا به شلوغی و یا خلوت بودن پرواز قیمت آن تغییر چشم گیری دارد. این بلیط بیشتر برای روزهای خلوت پیشنهاد می شود که قیمت آن بسیار ارزان تر از روزهای شلوغ است.

حال که با انواع بلیط پرواز تهران شیراز آشنا شدید توضیحاتی در خصوص نحوۀ تهیه بلیط ارائه می کنیم.

 

خرید بلیط از طریق وب‌سایت های شرکت های هواپیمایی
شرکت های بزرگ هواپیمایی برای تهیه مستقیم بلیط یا همان بلیط سیستمی، وب‌سایت های خود را دایر کرده اند. برای تهیه بلیط از شرکت های هواپیمایی کافی است به آدرس اینترنتی این شرکت ها که به راحتی قابل جستجو در گوگل است مراجعه کنید، زمان و مقصد خود را تعیین کنید و بلیط را به صورت اینترنتی خریداری فرمایید.

 

خرید از طریق وب‌سایت های فروش اینترنتی
روشی که این روزها محبوبیتی شایان توجه به دست آورده است. وب‌سایت های آنلاین فروش بلیط، دو نوع سیستمی و چارتری را با درج همۀ شرایط مانند قیمت، زمان، نوع هواپیما و شرکت هواپیمایی را به شما نشان می دهد تا بتوانید بهترین تصمیم را اتخاذ کنید و بلیط مناسب را تهیه فرمایید.

 

خرید از طریق مراجعه حضوری به شرکت های هواپیمایی
این روش تا چند سال پیش مرسوم بود ولی این روزها با توجه به راحتی ایجاد شده توسط اینترنت و دسترسی همگان به آن مورد استقبال بسیار کمتری قرار می گیرد اما هنوز هم این روش قابل استفاده است. شما می توانید با مراجعه حضوری به دفاتر شرکت های هواپیمایی به تهیه بلیط برای زمان مورد نظر خود اقدام کنید.

 

خرید از طریق مراجعه حضوری به آژانس های هواپیمایی
این روش نیز این روزها محبوبیت خود را تا حد زیادی از دست داده است اما هنوز هم مرسوم بوده و افرادی از طریق این روش به تهیه بلیط اقدام می کنند. در این روش کافی است به یکی از دفاتر هواپیمایی مراجعه کنید و بلیط خود را خریداری کنید.

 

اطلاعاتی در خصوص پرواز و زمان آن
حال که اطلاعات لازم در مورد بلیط و نحوۀ تهیه آن را دارید باید اطلاعاتی در مورد پرواز تبریز کیش و مدت زمان آن داشته باشید. فاصله هوایی شهر تبریز تا جزیرۀ کیش 1469 کیلومتر است و مدت زمان این پرواز در حدود 2 ساعت است. البته لازم به ذکر است که با توجه به نوع هواپیما، شرایط جوی و آب و هوایی و همچنین یکسره بودن یا داشتن توقف در میان راه این زمان می تواند تغییر کند.

بیشترین پرواز در این خط متعلق به شرکت هواپیمایی ایران ایر است.بلیط هواپیما تبریز به کیش
اگر برای خرید بلیط هواپیما تبریز به کیش به دنبال راهی مطمئن و آسان هستید این مطلب را دنبال کنید. شما برای خرید بلیط هواپیما تبریز به کیش می‌ توانید به این سایت مراجعه کرده و بلیط های متناسب با زمان سفر خود را پیدا کنید.

نحوه خرید بلیط هواپیما تبریز به کیش
رزرو آنلاین بلیط هواپیما یکی از بهترین روش‌ های خرید بلیط است. از طرفی قابلیت رزرو آنلاین بلیط هواپیما این امکان را برای شما فراهم می‌ کند تا بدون اتلاف وقت و مراجعه به مکان های آژانس های مسافرتی، در منزل خود بلیط مورد نظرتان را تهیه کنید. شما برای مشاهده آخرین وضعیت قیمتی و یا ظرفیت های موجود به مقصد مورد نظر می بایست، ابتدا در بخش جست و جوی سایت مبدأ، مقصد، تاریخ رفت، تاریخ برگشت، تعداد مسافران و نوع سفر خود اعم از کونومی، بیزینس و فرست را مشخص کنید تا لیستی از بلیط هایی که با شرایط شما سازگار است پیش روی شما قرار بگیرد. برای سهولت بیشتر می توانید از گزینه های فیلتر ایرلاین مورد نظررا بیابید. ما در این سایت پیشنهادات بیشماری برای خرید بلیط تبریز به کیش را به شما م سدهیم تا شما با توجه به خواسته ها و نیازتان بلیطهواپیما مورد نظر خودتان را بیابید. خرید آنلاین بلیط هواپیما تبریز به کیش و همچنین بلیط هواپیما کیش به تبریز برای بازگشت از سفرتان، به صورت 24 ساعته در این سایت امکان پذیر است. از جمله امکاناتی که این سایت به مشتریان خود ارائه می‌ دهد شامل پشتیبانی 24 ساعته، ارائه بهترین قیمت‌ ها، استرداد بلیط هواپیما است. از طرفی ما در این قسمت امکان خرید بلیط های چارتری و سیستمی را نیز برای شما فراهم کرده‌ ایم تا در صورت نیاز بتوانید بلیط با مبلغی مناسب پیدا کنید. مزیتی که وبسایت دورونزدیک نسبت به سایر سایت‌ ها دارد قیمت مناسب و امکان خرید بلیط سراسر جهان به صورت آنلاین با کارت های عضو شتاب است.

نکات لازم برای خرید بلیط هواپیما تبریز به کیش
پیش از تهیه بلیط هواپیما تبریز به کیش باید به نوع ایرلاینی که پرواز را ارائه می‌ دهد توجه کنید زیرا ایرلاین ها خدمات متفاوتی را به مشتریان خود ارائه می‌ دهند. یکی دیگر از مزیت‌ هایی که این سایت دارد تنوعی است که در تهیه بلیط در اختیار شما قرار می‌ دهد. پس از تهیه بلیط هواپیما تبریز کیش اطلاعات دقیق پرواز شما شامل تاریخ، ساعت حرکت و ورود، ایرلاین، مدت پرواز، قیمت بلیط و کلاس پرواز به نمایش گذاشته می‌ شود. با خرید سریع و مطمئن بلیط هواپیما از دور و نزدیک سفر خوشی را تجربه کنید.رزرو بلیط هواپیما تبریز کیش
رویکرد سفرمی عرضه کلیه خدمات مورد نیاز مسافران ماجراجو و علاقه مندان به گردشگری با الهام از رنگ و بوی دنیای مدرن، آنلاین و سریع امروزی می باشد. سفرمی در راستای نیل بدین مقصود، با به کارگیری از تیمی حرفه‌ای و برخورداری از دانش به روز صنعت گردشگری هم اکنون امکان رزرو بلیط چارتری و سیستمی برای کلیه پروازهای داخلی خارجی را تنها با چند کلیک برای شما فراهم آورده است. از آن حیث که همواره حفظ کیفیت در کنار سرعت و سهولت از ارکان اصلی سفرمی به شمار می رفته است، ارائه این خدمات با همکاری ایرلاین های بزرگ و معتبر ایران نظیر ماهان , کیش ایر , معراج , کاسپین , آسمان , ایران ایر و زاگرس امکان پذیر شده است.
با گردآوری این ارکان، رزرواسیون هتل، تهیه ی انواع بلیط و همچنین چارتر لحظه آخری به سبب پاسخگویی و پشتیبانی شبانه روزی تیم مجرب سفرمی آسان تر از پیش شده است. سفرمی علاوه بر فراهم کردن امکان دسترسی آنلاین کاربران به نازلترین نرخ رزرواسیون هتل، بلیط و پروازهای چارتر داخلی و خارجی ، همه روزه اخبار و مقالات متنوعی را در اختیار همراهانش قرار می دهد تا با معرفی کامل جاذبه های گردشگری دنیا، در انتخاب بهترین مقصد سفری ممکن به مسافرانش یاری رساند.
تضمین پایین ترین نرخ و بالاترین کیفیت، رزرواسیون انواع بلیط هواپیما ( شامل بلیط های چارتر سفری هوشمند) ، هتل و انواع تورهای متنوع افتخار ماست.خرید اینترنتی بلیط هواپیما تبریز کیش
برای خرید بلیط هواپیما تبریز کیش در سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما فلای تودی راهی آسان پیش رو دارید. اگر قصد خرید بلیط هواپیما تبریز کیش را دارید، کافی است که در جستجوی پرواز، مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت، تعداد مسافران، کلاس پروازی و در صورتی که قصد پرواز با ایرلاین خاصی را دارید، ایرلاین مورد نظر خود را انتخاب کنید. در نهایت بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک کنید تا به صفحه پروازها هدایت شوید. در صفحه پروازهای تبریز کیش تمامی پروازها را در تاریخ مورد نظر مشاهده خواهید کرد. در سمت راست این صفحه لیستی از فیلترهای مورد نیاز شما وجود دارد که با اعمال آن‌ها می‌توانید بلیط لحظه آخری تبریز کیش و بلیط چارتر تبریز کیش را با بهترین قیمت پیدا کنید. همچنین در سیستم فیلترینگ فلای تودی می‌توانید تعداد توقف‌ها، ایرلاین‌ها، فرودگاه‌ها، ساعت حرکت، ساعت فرود، مدت انتظار و قیمت را انتخاب کنید. از دیگر ویژگی‌های برتری که فلای تودی در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد اطلاع از تغییر نرخ پروازها است. برای استفاده از این بخش کافی است که ایمیل خود را ثبت کنید تا هر گونه تغییر قیمت در پروازها را به اطلاع شما عزیزان برسانیم.
چنانچه قصد خرید بلیط هواپیما تبریز کیش را دارید کافی است در باکس جستجوی پرواز تبریز کیش فِلِش دو طرفه میان مبدا و مقصد را بزنید تا نام دو شهر برای جستجو جابجا شود.

خرید بلیط‌ ارزان هواپیما تبریز کیش
اگر قصد خرید بلیط ارزان هواپیما تبریز کیش را دارید فلای تودی این امکان را برای شما فراهم کرده است تا با مقایسه لیست قیمت پروازهای تبریز کیش به بهترین نرخ بلیط هواپیما تبریز کیش دست پیدا کنید. تمامی پروازهای رفت و برگشت تبریز کیش و کیش تبریز در فلای تودی موجود است. بنابراین وقت خود را برای جستجوی بلیط‌های ارزان هواپیما تبریز کیش هدر ندهید. ارزانترین بلیط پرواز تبریز کیش را از فلای تودی بخرید و از مزایای این خرید بهره‌مند شوید. شما قادر خواهید بود با اعمال فیلترینگ مناسب حتی ارزانترین بلیط هواپیما لحظه آخری تبریز کیش و بلیط هواپیما چارتر ارزان تبریز کیش را در فلای تودی بیابید. همچنین به کمک تقویم قیمتی فلای تودی می‌توانید بهترین قیمت بلیط هواپیما تبریز کیش را در حوالی تاریخ پرواز مورد نظر خود بیابید.

بلیط چارتر تبریز کیش
برای خرید پرواز چارتری تبریز کیش با درج اطلاعات مبدا و مقصد از طریق مشاهده نتایج جستجو در قسمت فیلترینگ‌، می توانید قیمت بلیط چارتر تبریز کیش را به تفکیک مشاهده کرده و با مقایسه آن‌ها، ارزانترین بلیط هواپیما چارتر تبریز کیش را خریداری کنید.

بلیط لحظه آخری تبریز کیش
اگر قصد خرید بلیط هواپیما لحظه آخری تبریز کیش را دارید، کافی است که از سیستم فیلترینگ فلای تودی استفاده کنید تا لیست آن‌ها برای شما به نمایش درآید و با مقایسه قیمت‌ بلیط‌های لحظه آخری تبریز کیش، خرید خود را به راحتی انجام دهید. فلای تودی خرید بلیط ارزان لحظه آخری تبریز کیش را برای شما میسر می‌سازد.

قیمت بلیط هواپیما تبریز کیش
برای آگاهی از قیمت بلیط رفت و برگشت تبریز کیش می‌توانید به سایت فلای تودی مراجعه کنید. فلای تودی با استفاده از سیستم مقایسه قیمت‌ها شما را در انتخاب زمان مناسب خرید بلیط ارزان تبریز کیش یاری می‌کند.

برای خرید ارزانترین قیمت بلیط هواپیما تبریز کیش به موارد زیر توجه کنید:
• قیمت بلیط هواپیما تبریز کیش با توجه به ماه‌های مختلف سال متغیر است. معمولا ارزانترین فصل برای خرید بلیط هواپیما تبریز کیش فصل پاییز و زمستان است.
• سعی کنید اگر تاریخ سفر مشخصی دارید بلیط رفت و برگشت هواپیما تبریز کیش را خریداری کنید، چون قیمت یک بلیط رفت و برگشت تبریز کیش از قیمت دو بلیط یکطرفه تبریز کیش و کیش به تبریز ارزان‌تر خواهد شد.

اطلاعات پروازی مفید قبل از خرید بلیط هواپیما تبریز کیش
فاصله هوایی تبریز تا کیش
مسیر هوایی تبریز کیش 1469 کیلومتر است.

مدت زمان پرواز تبریز کیش
طول مدت پرواز تبریز کیش به طور متوسط 2 ساعت و 15 دقیقه است.

روزهای پرواز تبریز کیش
پروازهای تبریز کیش روزهای سه شنبه و جمعه انجام می‌شود.

مسیرهای پروازی تبریز کیش
تمامی پروازهای تبریز کیش از فرودگاه تبریز (TBZ) به سمت فرودگاه بین المللی جزیره کیش (KIH) انجام می‌شوند. از میان ایرلاین‌هایی که بلیط هواپیما تبریز کیش را ارائه می‌دهند می‌توان به ایرلاین‌ ایران ایر تور اشاره کرد.


بلیط هواپیما تبریز به کیش (پرواز تبریز کیش) | علی بابا

www.alibaba.ir › flights › TBZ-KIH
 
بهترین قیمت بلیط تبریز کیش چارتر و سیستمی. پرواز تبریز کیش رفت و برگشت و یک طرفه با پشتیبانی 24 ساعته علی بابا. ارزانترین بلیط لحظه آخری ...
 

بلیط ارزان هواپیما تبریز به کیش (چارتر و سیستمی ...

www.trip.ir › flight › tbz-kih
 
رزرو و خرید بلیط هواپیما از تبریز به کیش با بهترین و ارزانترین قیمت پروازی )چارتر و سیستمی( در سامانه جامع پروازهای تریپ در سریع ترین زمان تجربه کنید!

خرید بلیط هواپیما تبریز کیش | فلای تودی

www.flytoday.ir › flight › بلیط-هواپیما-تبریز-کیش
 
خرید ارزانترین بلیط هواپیما تبریز کیش از فلای تودی به صورت سیستمی، چارتر و لحظه آخری از تمامی ایرلاین‌های ایرانی. امکان خرید ارزانترین بلیط هواپیما تبریز ...
شما از این صفحه در 10/18/20 بازدید کردید.
 

بلیط هواپیما تبریز به کیش - بلیط هواپیما سفرمی

www.safarme.com › flights › tabriz-to-kish
 
رزرو بلیط هواپیما تبریز کیش. رویکرد سفرمی عرضه کلیه خدمات مورد نیاز مسافران ماجراجو و علاقه مندان به گردشگری با الهام از رنگ و بوی دنیای مدرن، آنلاین و سریع ...
شما از این صفحه در 10/18/20 بازدید کردید.
 

خرید بلیط هواپیما تبریز کیش | دور و نزدیک رزرو آنلاین ...

dooronazdik.com › flight › tbz-kih
 
پیش از تهیه بلیط هواپیما تبریز به کیش باید به نوع ایرلاینی که پرواز را ارائه می‌ دهد توجه کنید زیرا ایرلاین ها خدمات متفاوتی را به مشتریان خود ارائه می‌ دهند.
 

بلیط کیش | پرواز تبریز کیش | پروازهاب

parvazhub.com › flights › tabriz-kish
 
ارزان‌ترین بلیط کیش. تمام پروازهای چارتری و سیستمی تبریز به کیش در پروازهاب.
 

بلیط هواپیما تبریز به کیش - خرید بلیط هواپیما | سامتیک

www.samtik.com › flight › tbz-kih › بلیط-هواپیما-تب...
 
سامتیک خرید اینترنتی بلیط هواپیما و رزرو بلیط هواپیما و خرید بلیط هواپیما تبریز به کیش. پرداخت آنلاین و دریافت لحظه ای پرینت بلیط پرواز.
شما از این صفحه در 10/18/20 بازدید کردید.
 

ارزانترین قیمت بلیط هواپیما تبریز کیش تبریز چارتری و ...

www.gharepeyma.com › بلیط از تبریز به
 
برای سفر هوایی و آگاهی از ارزانترین قیمت بلیط هواپیما تبریز کیش تبریز چارتری و سیسمتی همچنین خرید بلیط از یزد به , شیراز , اصفهان , قشم , تبریز ...
شما از این صفحه در 10/18/20 بازدید کردید.
 

بلیط هواپیما تبریز به کیش:ارزان چارتر "کد تخفیف" ₪ ...

anilparvaz.ir › tabriz-to-kish
 
بلیط تبریز به کیش ارزان قیمت و چارتری، پرواز لحظه آخری از تبریز به کیش رفت و برگشت از آنیل پرواز. روزهای پروازی و ساعت حرکت هواپیما از تبریز به کیش.

پرواز تبریز به کیش - خرید و رزرو اینترنتی بلیط هواپیما ...

www.flawingo.com › flights › domestic › tbz-kih
 
فرودگاه بین المللی کیش در مرکز جزیره کیش(KIH) واقع شده است و به اکثر مناطق جزیره دسترسی آسان و سریع دارد. mobile. اطلاعات کامل پرواز تبریز کیش و خرید بلیط ...

خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.