بلیط پرواز تبریز به شیراز

بلیط پرواز تبریز به شیراز را با تخفیف ویژه خرید کنید، بلیط پرواز شیراز را با 50 درصد تخفیف از تهران بلیط خرید کنید

پرواز تبریز به شیراز

تبریز شهر مشروطه ایران و شهر اولین هاست؛ نخستین هتل، نخستین سینمای عمومی، نخستین کافه تریا، نخستین شهرداری و بسیاری دیگر از اولین های ایران در این شهر مدرن بنا شده اند. همین امر توجه بسیاری از گردشگران داخلی و خارجی را به بازدید از شهر تبریز جلب کرده است. جاذبه های تبریز تنها محدود به وجهه تاریخی آن نیست و در بعد فرهنگ و هنر نیز دستی بر آتش دارد. تبریز با چنین ویژگی های تاریخی و هنری توریست های علاقمند به فرهنگ و هنر را هرساله از نقاط مختلف کشور به سوی خود می کشد. پس اولین دلیل پرمخاطب بودن پرواز تبریز جنبه های فرهنگی و باستانی این شهر زیباست.

بلیط پرواز تبریز به شیراز

اگر به دید مقایسه ای بخواهیم به شهر های کشور نگاه کنیم؛ همیشه نام تبریز و شیراز در فهرست مکان های توریستی و شهرهای زیبای کشور خوش می درخشد. حضور همیشگی مسافران در فرودگاه بین المللی شهید مدنی تبریز نیز مهر تاییدی بر این موضوع است. شاید انتخاب بین تبریز و شیراز به عنوان مقصد سفر انتخاب سختی باشد، چرا که هر دو شهر دارای زیبایی های خاص خود هستند و مسافران از نقاط مختلف کشور درحال جابجایی بین این دو شهر هستند و پرواز تبریز به شیراز نیز در همین دسته قرار دارد.

قیمت بلیط هواپیما تبریز به شیراز

 


تبریز در غرب و شیراز تقریبا در قسمت جنوبی کشور است و فاصله بسیار زیادی برای مسافرت های زمینی دارند. پس بهترین انتخاب شما می توانید خرید بلیط هواپیما و پرواز تبریز به شیراز باشد. ایرلاین هایی که در کشور درحال ارائه خدمت به مسافران هستند، همیشه در تلاش اند تا نرخ قیمت بلیط هوایپما را در سطحی مناسب تعیین کنند و امکان خرید بلیط هواپیما را برای مقاصد پرواز مختلف از جمله مسیر پروازی تبریز به شیراز؛ برای همه اقشار جامعه فراهم کنند. اخیرا تحت تاثیر بازار ارز قیمت بلیط هواپیما دستخوش تغییرات بوده است و قیمت بلیط هواپیما تبریز به شیراز نیز از این قضیه مستثنی نبوده است.

قیمت بلیط هواپیما را براساس عوامل مختلفی مانند نوع ایرلان، کلاس پروازی، بلیط های بزرگسال و کودک و وزن بار تعیین می کنند.

بلیط چارتر هواپیما تبریز به شیراز


اگر اهل سفر و گردش باشید حتما این نکته را هم می دانید که بلیط های موجود برای مقاصد پروازی در دو نوع سیستمی و چارتری هستند و همیشه بلیط چارتر هواپیما تبریز به شیراز در مقایسه با بلیط سیستمی ارزان تر است. علت پایین بودن نرخ قیمت بلیط های چارتر نیز این است که تعیین قیمت در دست شرکت های چارتر کننده است و با توجه به عوامل اثر گذار در تعیین قیمت بلیط هواپیما تبریز به شیراز، مانند نوع ایرلاین و کلاس پروازی؛ قیمت مصوب و مدنظر خود را برروی بلیط گذاشته و به عنوان بلیط چارتر در اختیار مسافران قرار می دهند.

اگر به دنبال بلیط ارزان تری برای پرواز تبریز به شیراز هستید؛ بلیط های لحظه آخری را نیز مد نظر داشته باشید. اما باید ریسک های آن را نیز بیاد داشته باشید. چرا که بلیط های لحظه آخری برای ساعات پایانی و قبل از پرواز هستند و در صورت خرید ممکن است نتوانید در زمان مقرر به فرودگاه برسید! نکته مهم دیگر اینکه برخلاف بلیط های سیستمی؛ بلیط های چارتر قابل استرداد نیستند. پس قبل از خرید بلیط چارتر هواپیما تبریز به شیراز، از تصمیم خود برای رفتن به سفر مطمئن شوید تا هزینه بلیط برایتان گران تمام نشود.رویکرد سفرمی عرضه کلیه خدمات مورد نیاز مسافران ماجراجو و علاقه مندان به گردشگری با الهام از رنگ و بوی دنیای مدرن، آنلاین و سریع امروزی می باشد. سفرمی در راستای نیل بدین مقصود، با به کارگیری از تیمی حرفه‌ای و برخورداری از دانش به روز صنعت گردشگری هم اکنون امکان رزرو بلیط چارتری و سیستمی برای کلیه پروازهای داخلی خارجی را تنها با چند کلیک برای شما فراهم آورده است. از آن حیث که همواره حفظ کیفیت در کنار سرعت و سهولت از ارکان اصلی سفرمی به شمار می رفته است، ارائه این خدمات با همکاری ایرلاین های بزرگ و معتبر ایران نظیر ماهان , کیش ایر , معراج , کاسپین , آسمان , ایران ایر و زاگرس امکان پذیر شده است.
با گردآوری این ارکان، رزرواسیون هتل، تهیه ی انواع بلیط و همچنین چارتر لحظه آخری به سبب پاسخگویی و پشتیبانی شبانه روزی تیم مجرب سفرمی آسان تر از پیش شده است. سفرمی علاوه بر فراهم کردن امکان دسترسی آنلاین کاربران به نازلترین نرخ رزرواسیون هتل، بلیط و پروازهای چارتر داخلی و خارجی ، همه روزه اخبار و مقالات متنوعی را در اختیار همراهانش قرار می دهد تا با معرفی کامل جاذبه های گردشگری دنیا، در انتخاب بهترین مقصد سفری ممکن به مسافرانش یاری رساند.
تضمین پایین ترین نرخ و بالاترین کیفیت، رزرواسیون انواع بلیط هواپیما ( شامل بلیط های چارتر سفری هوشمند) ، هتل و انواع تورهای متنوع افتخار ماست.پرواز به شیراز از تبریز
شیراز یکی از بزرگترین شهر های ایران است که در استان فارس واقع شده است شیراز پایتخت فرهنگی ایران است امروزه از خودروی شخصی گرفته تا وسایل حمل و نقل مسافربری نظیر اتوبوس، قطار و هواپیما برای سفر به این شهر در اختیار مسافران است تا به راحتی به این شهر سفر کنند. شیراز به دلیل جاذبه های گردشکری و مذهبی رونق گرفته و پیشرفت کرده است. از آثار تاریخی شیراز می‌توان به آرامگاه حافظ شیرازی شاعر معروف ایرانی، آرامگاه سعدی، دروازه قران،باغ دلگشا،مسجد نصیرالملک،ارگ کریمخان و...اشاره کرد.فرودگاه شهید دستغیب شیراز دارای دسترسی مناسبی با انواع وسایل نقلیه است، خودروی شخصی، تاکسی های 24 ساعته، اتوبوس های ویژه فرودگاه و یا حتی مترو در اختیار شما هستند، می‌توانید با استفاده از خط یک مترو شیراز به مرکز شهر شیراز بروید. برای رفتن از این فرودگاه تا مرکز شهر حدود نیم ساعت زمان نیاز دارید

پرواز مستقیم از تبریز به شیراز
پیدا کردن پرواز مستقیم از تبریز به شیراز کار دشواری نیست، بسیاری از ایرلاین های داخلی در این مسیر پرواز دارند از جمله: آسمان،قشم ایر وایرتور

فاصله بین شهر تبریز تا شیراز چقدر است؟
فاصله ی بین شهر تبریز تا شیراز 1385 کیلومتر است.

مدت زمان پرواز تبریز به شیراز چقدر است؟
مدت زمان پرواز تبریز به شیراز حدود 1 ساعت و 40 دقیقه است

چگونه می توان از مرکزشهر تبریز به فرودگاه رفت؟
فرودگاه بین المللی شهید مدنی تبریز از فرودگاه های پر تردد ایران محسوب میشود. اتوبوس های شهری از داخل فرودگاه به مقصد بازار تبریز(راسته کوچه) و بالعکس تردد می کنند. همچنین خدمات تاکسیرانی نیز به صورت شبانه روزی در بخش خروجی ترمینال به مسافران سرویس دهی می کند، حدود7 کیلومتر از مرکز شهر تا فرودگاه راه است که بدون در نظر گرفتن ترافیک 15 دقیقه از شما زمان میگیرد. همچنین میتوانید برای رفتن به این فرودگاه از خودرو شخصی تان استفاده کنید، فرودگاه تبریز دارای پارگینگ شبانه روزی می باشد.

چگونه میتوان از فرودگاه شهر شیراز به مرکزشهر رفت؟
فرودگاه شهید دستغیب شیراز دارای دسترسی مناسبی با انواع وسایل نقلیه است، خودروی شخصی، تاکسی های 24 ساعته، اتوبوس های ویژه فرودگاه و یا حتی مترو در اختیار شما هستند، می‌توانید با استفاده از خط یک مترو شیراز به مرکز شهر شیراز بروید. برای رفتن از این فرودگاه تا مرکز شهر حدود نیم ساعت زمان نیاز دارید.

سفرتان به شیراز را برنامه ریزی کنید
فرودگاه شیراز فاصله ی زیادی تا مرکز شهر ندارد، ام برای آسودگی خیالتان بهتر است 1 ساعت پیش از پرواز در فرودگاه حاضر باشید، پس از تحویل بار و دریافت کارت پرواز میتوانید از فروشگاه های صنیع دستی و سوغاتی دیدن کنید، پس از رسیدن به فرودگاه میتوانید از تاکسی های مستقر در فرودگاه استفاده کنید.

اطلاعات
تبریزو شیراز در فاصله 1107 کیلومتری از یکدیگر قرار دارند که مدت تخمینی پرواز میان ‌آن‌ها 01:35 ساعت است (این میزان ممکن است بسته به آب و هوا یا مسیرهای هوایی متغیر باشد)
فرودگاه های نزدیک به شیراز
همه فرودگاه‌های شیراز
قیمت بلیط هواپیما تبریز به شیراز

ارزانترین نرخ بلیط هواپیما تبریز به شیراز

برای اینکه بتوانید ارزانترین نرخ بلیط هواپیما تبریز به شیراز را مشاهده کنید کافی است تا از طریق این صفحه، مرتب سازی را بر أساس قیمت قرار دهید تا ارزانترین نرخ بلیط هواپیما تبریز به شیراز را مشاهده نمایید. البته لازم به توضیح است که این قیمت‌ها اصولا ثابت نبوده و در طی روزهای متفاوت می‌تواند متفاوت باشد. اما تریپ همیشه تلاش خود را می‌کند تا ارزانترین نرخ بلیط هواپیما تبریز به شیراز را برای شما عزیزان فراهم کند.
بلیط لحظه آخری تبریز به شیراز

در تریپ همیشه شما می‌توانید علاوه بر مرتب سازی بر اساس قیمت، پرواز خود را چارتر یا لحظه آخری انتخاب نمایید. بلیط لحظه آخری تبریز به شیراز از طریق کلمه چارتر در زیر باکس سبز رنگ خرید قابل مشاهده است. این پروازها اصولا بهترین قیمت‌ و بلیط لحظه آخری تبریز به شیراز هستند. البته لازم است بدانید قیمت بلیط چارترتبریز به شیراز از سمت آژانس‌های هواپیمایی تعیین می‌شود و تریپ تلاش می‌کند با ارتباطات گسترده خود بهترین نرخ‌ها و قیمت‌ها را برای شما آماده کند.
اطلاعات پرواز تبریز به شیراز

مدت پرواز بین تبریز به شیراز با توجه به موارد متعددی مثل وضعیتی آب و هوایی ممکن است تغییر کند. پرواز تبریز به شیراز در روزهای متعددی که در همین صفحه مشاهده می‌کنید در دسترس مسافران است و هواپیمایی‌هایی گوناگونی ارائه دهنده خدمات پرواز تبریز به شیراز هستند که شما می‌توانید با فیلتر کردن هر هواپیمایی در این صفحه تنها پرواز تبریز به شیراز آن ایرلاین را مشاهده کنید.

 

خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.