بلیط پرواز اهواز به تبریز

 

چرا خرید بلیط هواپیما اهواز تبریز؟


تبریز، مرکز استان آذربایجان شرقی بوده و در شمال غرب ایران واقع شده است. این شهر در طول تاریخ اهمیت بسیار زیادی داشته و با فراز و نشیب های زیادی روبرو بوده است. به طوریکه امروزه بناهای تاریخی به جای مانده از آن دوران از مهم ترین آثار ملی کشورمان به شمار می رود. این شهر از نظر علمی و صنعتی با رشد بسیار زیادی مواجه شده است و اغلب کارخانجات معتبر ایران در آن واقع شده اند. به همین خاطر، انجام سفرهای کاری، علمی و همچنین تفریحی از جمله دلایل برای خرید بلیط هواپیما اهواز تبریز می باشند.

کارهایی که در تبریز باید انجام بدهیم
تبریز به داشتن غذاهای بسیار خوشمزه و سوغات و شیرینی هایش معروف می باشد و یکی از اصلی ترین بخش های سفر به آن، امتحان کردن غذاها و خرید سوغاتی هایی آن می باشد. علاوه براین، بازدید از بناهای تاریخی و جاذبه های طبیعی و مهم تر از همه خرید صنایع دستی و کیف و کفش های چرم بسیار با کیفیتش از دیگر کارهای مهمی می باشد که در این سفر نباید از آن غافل شد. مهم ترین جاذبه های دیدنی تبریز عبارتند از:

بازار بزرگ تبریز، ارگ، خانه های تاریخی (از قبیل خانه صرافلار، خانه امیر نظام گروسی، خانه مشروطه)، مسجد کبود، موزه سفال، موزه قاجار، موزه شهرداری و آذربایجان، پارک آئل گلی، کوه عینالی

بهترین زمان برای سفر به تبریز


از آنجا که تبریز در غرب ایران واقع شده است، در نتیجه آب و هوای سرد و کوهستانی در آن غالب می باشد. به همین خاطر باید در انتخاب زمان مناسب برای سفر دقت زیادی داشته باشید. شرایط آب و هوایی و هزینه های سفر دو عامل مهم در انتخاب زمان مناسب برای ورود به تبریز می باشند و در ادامه این دو فاکتور را بررسی می کنیم:

بهترین زمان سفر از نظر آب و هوای تبریز
تبریز به داشتن زمستان های بسیار سرد همراه با بارش باران و برف زیاد شهرت دارد. در مقابل، بهار و تابستان آن بسیار زیبا و دل انگیز است. در نتیجه، بهتر است اردیبهشت تا شهریور را برای سفر به آن انتخاب کنید. البته زمستان هم زیبایی های خاص خودش را دارد، اما ممکن است تحمل سوز سرمایش برایتان راحت نباشد.

بهترین زمان برای سفر ارزان به تبریز


در تمام سفرهای داخلی و خارجی، هزینه های خدمات گردشگری با توجه به شرایط آب و هوایی و میزان تقاضای گردشگران برای سفر تغییر می کند. به همین خاطر، اگر قصد دارید ارزان ترین بلیط هواپیما تبریز را خریداری کنید و همچنین سایر هزینه های خدمات گردشگری نیز با کاهش مواجه شود، پاییز و زمستان بهترین زمان است. در مقابل، بهار و تابستان با رشد صعودی مواجه می گردد.

حمل و نقل عمومی در تبریز
علاوه بر خرید بلیط ارزان هواپیما و انتخاب هتل های با کیفیت و البته کم هزینه، با انتخاب وسایل نقلیه عمومی مناسب نیز می توان مدیریت هزینه بهتری داشت. حمل و نقل عمومی تبریز در سطح بسیار خوبی قرار دارد و می توانید در شرایط لزوم تاکسی، اتوبوس و یا مترو را انتخاب کنید.

بلیط هواپیما اهواز تبریز

راهنمای خرید بلیط ارزان هواپیما اهواز به تبریز
جهت خرید بلیط ارزان هواپیما اهواز به تبریز از رسپینا24 کافیست مراحل زیر را طی کنید:

گام اول: جستجو بلیط ارزان هواپیما اهواز تبریز
اگر در انتخاب زمان سفر انعطاف پذیر هستید، بهترین روش برای خرید بلیط ارزان هواپیما تبریز، استفاده از جدول ارزان ترین پروازهای اهواز به تبریز در ماه جاری می باشد. با این امکان می توان ارزان ترین پرواز را انتخاب و وارد گام بعد شوید. در غیر این صورت، لازم است در جدول جستجو پرواز، مبدا، مقصد و تاریخ مورد نظر را وارد نمایید و در نهایت بر روی دکمه جستجو کلیک کنید.

گام دوم: ثبت اطلاعات مسافر
پس از انتخاب پرواز، لازم است اطلاعات مسافر را بدون اشتباه تایپی و مطابق با اطلاعات درج شده بر روی کارت شناسایی وی وارد نمایید. سپس روی دکمه "ثبت" کنید

گام سوم: بررسی صحت اطلاعات
در این مرحله اگر صحت اطلاعات وارد شده را تایید می کنید، روی دکمه "ادامه" کلیک کنید تا به صفحه پرداخت آنلاین هدایت شوید. بعد از پرداخت هزینه خرید با هر یک از کارت های عضو شتاب، فرآیند خرید بلیط تکمیل خواهد شد.

قیمت بلیط هواپیما اهواز تبریز
در نرخ گذاری و تعیین قیمت بلیط پرواز ها فاکتورهای مختلفی تاثیرگذار می باشند. اطلاع از این فاکتورها یکی از مهم ترین گام ها برای فراهم شدن امکان خرید بلیط ارزان پرواز اهواز تبریز محسوب میشود. عوامل مهم در تعیین قیمت بلیط عبارتند از:

تاریخ و بازه زمانی خرید بلیط
با توجه به افزایش و کاهش میزان تقاضا برای سفر در هر مسیر، نرخ بلیط آن نیز متغییر خواهد بود. در بازه های زمانی که به دلایل مختلف از قبیل برگزاری رویدادهای فراهنگی، ورزشی و یا وضعیت مناسب آب و هوایی تبریز و همچنین اتمام تعطیلات نوروزی و غیره، بلیط پرواز اهواز تبریز با تقاضای بسیار زیادی مواجه میشود. در این بازه های زمانی قیمت بلیط هواپیما اهواز تبریز نیز با افزایش مواجه می گردد.

ایرلاین و کلاس پروازی
برند ایرلاین ها و نوع هواپیماهایی که هر یک در ناوگان هوایی خود دارند، از دیگر فاکتورهای مهم در تعیین قیمت بلیط می باشد. علاوه براین، صندلی های هواپیما بر اساس نوع امکانات و شرایط موجود در هر یک کلاس بندی میشوند. این کلاس بندی که اغلب به صورت اکونومی (اقتصادی)، بیزینس (تجاری)، فرست (ویژه) می باشد، به شدت بر گران یا ارزان بودن بلیط اثر دارد. به طوریکه کلاس اکونومی ارزان ترین قیمت را داشته و بیزینس و فرست در رتبه های بعدی قرار دارند.

سیستمی یا چارتر
با توجه به اینکه بلیط چارتر خریداری می کنید یا بلیط سیستمی، هزینه های متفاوتی را برای بلیط باید پرداخت نمایید. خرید بلیط هواپیما چارتر اهواز تبریز و بلیط سیستمی دارای محدودیت ها و مزایای خاصی هستند و بر همین اساس قیمت های آنها با هم تفاوت دارد. به طوریکه در برخی از مواقع خرید بلیط چارتر تبریز ارزان از سیستمی بوده و در بعضی از مواقع عکس آن ممکن می باشد.

رزرو هتل در تبریز
تبریز بخاطر اهمیت بسیار زیاد از نظر صنعتی و گردشگری، تنوع مطلوبی از نظر هتل دارد. به طوریکه با هر سطح از بودجه می توان گزینه های بسیار خوبی را انتخاب نمود. رسپینا24 برای راحتی و آسایش بیشتر همراهانش امکان رزرو هتل را در کنار خرید بلیط ارزان هواپیما اهواز تبریز فراهم نموده است.

جهت رزرو هتل در تبریز کلیک کنید.

خرید آنلاین بلیط هواپیما تبریز

خدمات خرید اینترنتی بلیط در رسپینا24
بلیط ارزان تبریز
یکی از مهم ترین خدمات سایت رسپینا24، ارائه بلیط ارزان هواپیما و مطابق با نرخ های مصوب می باشد. فراهم کردن امکان مشاهده ارزان ترین نرخ ها در چند روز آینده، پوشش پروازهای تمام ایرلاین های داخلی و مقایسه آسان و جستجوی سریع از جمله مواردی می باشند که باعث شده اند تا خرید ارزان بلیط هواپیما اهواز تبریز در این سامانه براحتی امکان پذیر باشد.

خرید بلیط چارتر اهواز تبریز
پروازهای ارائه شده در سامانه خرید اینترنتی رسپینا24 در دو نوع سیستمی و چارتر می باشد. در نتیجه می توان با کمترین هزینه، بهترین و ارزان ترین بلیط را خریداری نمود. همچنین می توان با جستجوی ساده و به صورت کاملا آنلاین، بلیط لحظه آخری اهواز تبریز را خریداری نمایید.

استرداد آنلاین
یکی از بهترین خدمات ارائه شده در خرید آنلاین بلیط هواپیما اهواز تبریز از رسپینا24 می توان به فراهم شدن امکان استرداد آنلاین بلیط اشاره نمود. تمام بلیط های خریداری شده از طریق این سامانه کاملا آنلاین قابل استرداد بوده و بدون از دست دادن زمان می توان بلیط را کنسل نمود.

پشتیبانی 24 ساعته
با توجه به اینکه در رزرو اینترنتی ممکن است با مشکلاتی از قبیل قطعی اینترنت یا جریان برق و غیره مواجه شوید، تیم هایی از کارشناسان حرفه ای به صورت 24 ساعته و بدون تعطیلی در تمام طول سال آماده رفع مشکلات و پاسخگوی سوالاتتان هستند.

فرودگاه تبریز
فرودگاه بین المللی شهید مدنی تبریز با کد یاتا TBZ از مهم ترین فرودگاه ها در ایران می باشد که نه تنها از نظر مسافربری، بلکه از نظر نظامی نیز حائز اهمیت است. این فرودگاه در طول سال بخاطر پروازهای متعدد داخلی و خارجی و حج میزبان مسافران زیادی می باشد. به همین خاطر سه ترمینال در آن در نظر گرفته شده است که برای پروازهای داخلی، خارجی و همچنین حج مورد استفاده قرار می گیرند. برای تردد از فرودگاه تبریز تا مرکز شهر می توانید از تاکسی و اتوبوس استفاده کنید.

از جمله پروازهای اهواز به تبریز که در فرودگاه شهید مدنی انجام می شوند، می توان به پرواز اهواز به تبریز ایران ایر اشاره نمود.

با خرید بلیط ارزان هواپیما اهواز به تبریز از رسپینا24 روی زمین نمی مانید...

تور تبریز

تور تبریز از اهواز

بلیط قطار

بلیط قطار اهواز تبریز

هتل پارس ائل گلی تبریز

هتل شهریار تبریز

هتل لاله کندوان تبریز

هتل گسترش تبریز

هتل آزادی تبریز

هتل پتروشیمی تبریز

هتل اهراب تبریز
شرایط وقوانین موجود برای رده های سنی مختلف در خرید بلیط هواپیما به چه صورت است؟

در قوانین هواپیمایی کشوری، نوزاد کمتر از 2 سال، کودکان بین دو تا دوازده سال و بزرگسالان، بیشتر از دوازده سال سن دارند. مسافر در حین خرید بلیط، باید در انتخاب رده ی سنی دقت کند. در صورت عدم انتخاب صحیح رده ی سنی، از سوار شدن مسافر به هواپیما جلوگیری خواهد شد.

برای پروازهای چارتر و سیستمی چه به همراه داشتن چه مدارکی الزامیست؟

مسافر در زمان مراجعه به فرودگاه، برای پروازهای چارتر باید یک نسخه ی چاپ شده از بلیط و در پروازهای سیستمی، شماره ی بلیط به همراه مدارک شناسایی معتبر را به کانتر هواپیمایی ارائه دهد.

مسئولیت تغییر در نوع هواپیما به عهده ی آژانس است یا ایرلاین؟

نوع هواپیمایی که مسافر در حین خرید بلیط انتخاب نموده است، طبق اعلام ایرلاین ها بوده و روی بلیط مشخص می گردد. مسئولیت هرگونه تغییر در نوع هواپیما بر عهده ی ایرلاین برگزارکننده ی پرواز می باشد. رسپینا24 در قبال تغییر نوع هواپیما هیچ گونه مسئولیتی را عهده دار نخواهد شد.

شرایط کنسلی بلیط هواپیما اهواز تبریز و میزان جریمه ی آن به چه صورت محاسبه میگردد؟

تمام کنسلی های بلیط از طرف مسافر، طبق قوانین هواپیمایی کشوری، شامل جریمه ی کنسلی می باشند. مقدار جریمه کنسلی متفاوت بوده و بر اساس قوانین کنسلی هر ایرلاین محاسبه می شوند.یمت بلیط هواپیما اهواز به تبریز

انواع قیمت بلیط هواپیما اهواز به تبریز را می‌توانید در همین صفحه مشاهده کنید. در این صفحه شما می‌توانید به راحتی و با انتخاب تاریخ پرواز و زمان سفر خود قیمت بلیط هواپیما اهواز به تبریز را انتخاب و خرید کنید. لازم به ذکر است که ما در تریپ تضمین می‌کنیم بهترین قیمت بلیط هواپیما اهواز به تبریز را بدست مشتریان عزیز برسانیم.
ارزانترین نرخ بلیط هواپیما اهواز به تبریز

برای اینکه بتوانید ارزانترین نرخ بلیط هواپیما اهواز به تبریز را مشاهده کنید کافی است تا از طریق این صفحه، مرتب سازی را بر أساس قیمت قرار دهید تا ارزانترین نرخ بلیط هواپیما اهواز به تبریز را مشاهده نمایید. البته لازم به توضیح است که این قیمت‌ها اصولا ثابت نبوده و در طی روزهای متفاوت می‌تواند متفاوت باشد. اما تریپ همیشه تلاش خود را می‌کند تا ارزانترین نرخ بلیط هواپیما اهواز به تبریز را برای شما عزیزان فراهم کند.
بلیط لحظه آخری اهواز به تبریز

بلیط پرواز رشت به اصفهان

بلیط پرواز رشت به عسلویه

بلیط پرواز رشت به بوشهر

بلیط پرواز رشت به اهواز

بلیط پرواز رشت به تبریز

بلیط پرواز رشت به شیراز

بلیط پرواز رشت به مشهد

بلیط پرواز رشت به کیش

بلیط پرواز رشت به بندرعباس

بلیط پرواز رشت به تهران

بلیط پرواز بندرعباس به دبی

بلیط پرواز بندرعباس به یزد

بلیط پرواز بندرعباس به اهواز

بلیط پرواز رشت به مشهد

بلیط پرواز رشت به کیش

بلیط پرواز رشت به بندرعباس

بلیط پرواز رشت به تهران

بلیط پرواز بندرعباس به دبی

بلیط پرواز بندرعباس به یزد

بلیط پرواز بندرعباس به اهواز

بلیط پرواز بندرعباس به کرمانشاه

بلیط پرواز بندرعباس به ساری

بلیط پرواز بندرعباس به رشت

بلیط پرواز بندر

 

در تریپ همیشه شما می‌توانید علاوه بر مرتب سازی بر اساس قیمت، پرواز خود را چارتر یا لحظه آخری انتخاب نمایید. بلیط لحظه آخری اهواز به تبریز از طریق کلمه چارتر در زیر باکس سبز رنگ خرید قابل مشاهده است. این پروازها اصولا بهترین قیمت‌ و بلیط لحظه آخری اهواز به تبریز هستند. البته لازم است بدانید قیمت بلیط چارتراهواز به تبریز از سمت آژانس‌های هواپیمایی تعیین می‌شود و تریپ تلاش می‌کند با ارتباطات گسترده خود بهترین نرخ‌ها و قیمت‌ها را برای شما آماده کند.
اطلاعات پرواز اهواز به تبریز

مدت پرواز بین اهواز به تبریز با توجه به موارد متعددی مثل وضعیتی آب و هوایی ممکن است تغییر کند. پرواز اهواز به تبریز در روزهای متعددی که در همین صفحه مشاهده می‌کنید در دسترس مسافران است و هواپیمایی‌هایی گوناگونی ارائه دهنده خدمات پرواز اهواز به تبریز هستند که شما می‌توانید با فیلتر کردن هر هواپیمایی در این صفحه تنها پرواز اهواز به تبریز آن ایرلاین را مشاهده کنید.رزرو بلیط هواپیما اهواز تبریز
رویکرد سفرمی عرضه کلیه خدمات مورد نیاز مسافران ماجراجو و علاقه مندان به گردشگری با الهام از رنگ و بوی دنیای مدرن، آنلاین و سریع امروزی می باشد. سفرمی در راستای نیل بدین مقصود، با به کارگیری از تیمی حرفه‌ای و برخورداری از دانش به روز صنعت گردشگری هم اکنون امکان رزرو بلیط چارتری و سیستمی برای کلیه پروازهای داخلی خارجی را تنها با چند کلیک برای شما فراهم آورده است. از آن حیث که همواره حفظ کیفیت در کنار سرعت و سهولت از ارکان اصلی سفرمی به شمار می رفته است، ارائه این خدمات با همکاری ایرلاین های بزرگ و معتبر ایران نظیر ماهان , کیش ایر , معراج , کاسپین , آسمان , ایران ایر و زاگرس امکان پذیر شده است.
با گردآوری این ارکان، رزرواسیون هتل، تهیه ی انواع بلیط و همچنین چارتر لحظه آخری به سبب پاسخگویی و پشتیبانی شبانه روزی تیم مجرب سفرمی آسان تر از پیش شده است. سفرمی علاوه بر فراهم کردن امکان دسترسی آنلاین کاربران به نازلترین نرخ رزرواسیون هتل، بلیط و پروازهای چارتر داخلی و خارجی ، همه روزه اخبار و مقالات متنوعی را در اختیار همراهانش قرار می دهد تا با معرفی کامل جاذبه های گردشگری دنیا، در انتخاب بهترین مقصد سفری ممکن به مسافرانش یاری رساند.
تضمین پایین ترین نرخ و بالاترین کیفیت، رزرواسیون انواع بلیط هواپیما ( شامل بلیط های چارتر سفری هوشمند) ، هتل و انواع تورهای متنوع افتخار ماست.ارزانترین قیمت بلیط هواپیما اهواز تبریز اهواز چارتری
برای سفر هوایی و آگاهی از ارزانترین قیمت بلیط هواپیما اهواز تبریز اهواز چارتری و سیسمتی همچنین خرید بلیط از کرمان به , شیراز , اصفهان , قشم , تبریز , بندرعباس , ارومیه , آبادان , کرمان , جزیره کیش , سنندج , ساری …

و خرید بلیط اهواز یزد – خرید بلیط اهواز بندرعباس – خرید بلیط اهواز بوشهر – خرید بلیط اهواز شهرکرد – خرید بلیط اهواز قشم – خرید بلیط اهواز اصفهان – خرید بلیط اهواز کرمان – خرید بلیط اهواز کیش – خرید بلیط اهواز کرمانشاه – خرید بلیط اهواز مشهد – خرید بلیط اهواز نوشهر – خرید بلیط اهواز عسلویه – خرید بلیط اهواز رشت – خرید بلیط اهواز ساری – خرید بلیط اهواز شیراز – خرید بلیط اهواز تبریز – خرید بلیط اهواز تهران

و آگاهی از پروازهای اهواز به تبریز – برنامه پروازی – روزهای پرواز اهواز به تبریز – نوع هواپیما – امکانات هواپیما – مدت زمان پرواز اهواز به تبریز – ساعات پرواز (ساعت حرکت) – قیمت بلیط اهواز به تبریز – مقدار بار مجاز – شرایط تغییر تاریخ و کنسل کردن پرواز و … می توانید

توسط سایت قاره پیما ( GharePeyma.com ) بلیت پرواز مورد نظر خود را انتخاب و با ارزانترین قیمت و سریعترین زمان ممکن 24 ساعت شبانه روز حتی روزهای تعطیل رزرو و خریداری فرمائید.

ارزانترین قیمت بلیط هواپیما اهواز تبریز اهواز چارتری


بلیط لحظه آخری اهواز به تبریز و تبریز به اهواز
شما می توانید برای آگاهی از ارزانترین قیمت بلیط هواپیما اهواز تبریز اهواز چارتری و سیسمتی به صورت تلفنی و یا آنلاین (اینترنتی) از تمام پرواز های چارتری و سیستمی و نرخ بلیط آنها آگاه شده سپس اقدام به رزرو و خرید بلیط نمائید.

 

راهنمای بهترین مسیرهای پروازی ( پرواز اهواز تبریز ) برای رزرو و خرید ارزانترین قیمت بلیط هواپیما اهواز تبریز اهواز چارتری و سیسمتی و خرید اینترنتی به ترتیب از ارزانترین ( بلیط ارزان تبریز اهواز چارتر ) قیمت بیلیط هواپیما اهواز به تبریز به بیشترین (گرانترین) قیمت بیلیت رفت و برگشت اهواز به تبریز به شرح زیر است:

پرواز اهواز تبریز کارون Karun Airlines : ( قیمت بلیط چارتر تبریز اهواز تبریز و روزهای و ساعات پرواز کارون اهواز تبریز اهواز )
آگاهی از لیست پروازهای داخلی اهواز تبریز و اطلاعات پرواز اهواز تبریز ( قیمت بلیط هواپیما اهواز تبریز ) بوسیه هواپیمایی کارون ( پرواز تبریز اهواز کارون Karun Airlines )

فرودگاه بین المللی اهواز ( AWZ ) مدت زمان پرواز از اهواز به تبریز 1 ساعت و 00 دقیقه
فرودگاه تبریز ( TBZ )
برنامه پرواز کارون اهواز تبریز اهواز ( قیمت بلیط هواپیما اهواز تبریز ) :

پروازهای هفتگی از اهواز به تبریز و تبریز به اهواز بوسیله کارون انجام می شود

ارزانترین قیمت بلیط هواپیما اهواز تبریز اهواز چارتری و سیستمی

 

پرواز اهواز تبریز ایران ایر Iran Air Airlines : ( قیمت بلیط چارتر تبریز اهواز تبریز و روزهای و ساعات پرواز ایران ایر اهواز تبریز اهواز )
آگاهی از لیست پروازهای داخلی اهواز تبریز و اطلاعات پرواز اهواز تبریز ( قیمت بلیط هواپیما اهواز تبریز ) بوسیه هواپیمایی ایران ایر ( پرواز تبریز اهواز ایران ایر Iran Air Airlines )

فرودگاه بین المللی اهواز ( AWZ ) مدت زمان پرواز از اهواز به تبریز 1 ساعت و 00 دقیقه
فرودگاه تبریز ( TBZ )
برنامه پرواز ایران ایر اهواز تبریز اهواز ( قیمت بلیط هواپیما اهواز تبریز ) :

پروازهای هفتگی از اهواز به تبریز و تبریز به اهواز بوسیله ایران ایر انجام می شود

ارزانترین قیمت بلیط هواپیما اهواز تبریز اهواز چارتری و سیستمی

 

 

درباره فرودگاه اهواز Ahvaz International Airport :
فرودگاه اهواز در فضایی به وسعت 14500 متر مربع شامل 8000 مترمربع فضای ترمینال پروازهای داخلی و 6500 متر مربع فضای ترمینال پروازهای خارجی بنا شده است.

این فرودگاه دارای باند نشست و برخاست هواپیما به عرض 45 متر و طول 3400 متر می باشد.

فرودگاه اهواز در شمال شرقی شهر اهواز بنا شده است و تا مرکز شهر اهواز 11 کیلومتر فاصله دارد .

درباره فرودگاه اهواز Ahvaz International Airport

پروازهای داخلی فرودگاه اهواز :
قیمت بلیط هواپیما اهواز یزد
قیمت بلیط هواپیما اهواز بندرعباس
قیمت بلیط هواپیما اهواز بوشهر
قیمت بلیط هواپیما اهواز شهرکرد
قیمت بلیط هواپیما اهواز قشم
قیمت بلیط هواپیما اهواز اصفهان
قیمت بلیط هواپیما اهواز کرمان
قیمت بلیط هواپیما اهواز کیش
قیمت بلیط هواپیما اهواز کرمانشاه
قیمت بلیط هواپیما اهواز مشهد
قیمت بلیط هواپیما اهواز نوشهر
قیمت بلیط هواپیما اهواز عسلویه
قیمت بلیط هواپیما اهواز رشت
قیمت بلیط هواپیما اهواز ساری
قیمت بلیط هواپیما اهواز شیراز


خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.