بلیط پرواز بندرعباس به رشت

انواع قیمت بلیط هواپیما بندر عباس به رشت را می‌توانید در همین صفحه مشاهده کنید. در این صفحه شما می‌توانید به راحتی و با انتخاب تاریخ پرواز و زمان سفر خود قیمت بلیط هواپیما بندر عباس به رشت را انتخاب و خرید کنید. لازم به ذکر است که ما در تریپ تضمین می‌کنیم بهترین قیمت بلیط هواپیما بندر عباس به رشت را بدست مشتریان عزیز برسانیم.
سوالات متداول
قیمت بلیط هواپیما بندر عباس به رشت

انواع قیمت بلیط هواپیما بندر عباس به رشت را می‌توانید در همین صفحه مشاهده کنید. در این صفحه شما می‌توانید به راحتی و با انتخاب تاریخ پرواز و زمان سفر خود قیمت بلیط هواپیما بندر عباس به رشت را انتخاب و خرید کنید. لازم به ذکر است که ما در تریپ تضمین می‌کنیم بهترین قیمت بلیط هواپیما بندر عباس به رشت را بدست مشتریان عزیز برسانیم.
ارزانترین نرخ بلیط هواپیما بندر عباس به رشت

برای اینکه بتوانید ارزانترین نرخ بلیط هواپیما بندر عباس به رشت را مشاهده کنید کافی است تا از طریق این صفحه، مرتب سازی را بر أساس قیمت قرار دهید تا ارزانترین نرخ بلیط هواپیما بندر عباس به رشت را مشاهده نمایید. البته لازم به توضیح است که این قیمت‌ها اصولا ثابت نبوده و در طی روزهای متفاوت می‌تواند متفاوت باشد. اما تریپ همیشه تلاش خود را می‌کند تا ارزانترین نرخ بلیط هواپیما بندر عباس به رشت را برای شما عزیزان فراهم کند.
بلیط لحظه آخری بندر عباس به رشت

در تریپ همیشه شما می‌توانید علاوه بر مرتب سازی بر اساس قیمت، پرواز خود را چارتر یا لحظه آخری انتخاب نمایید. بلیط لحظه آخری بندر عباس به رشت از طریق کلمه چارتر در زیر باکس سبز رنگ خرید قابل مشاهده است. این پروازها اصولا بهترین قیمت‌ و بلیط لحظه آخری بندر عباس به رشت هستند. البته لازم است بدانید قیمت بلیط چارتربندر عباس به رشت از سمت آژانس‌های هواپیمایی تعیین می‌شود و تریپ تلاش می‌کند با ارتباطات گسترده خود بهترین نرخ‌ها و قیمت‌ها را برای شما آماده کند.
اطلاعات پرواز بندر عباس به رشت

مدت پرواز بین بندر عباس به رشت با توجه به موارد متعددی مثل وضعیتی آب و هوایی ممکن است تغییر کند. پرواز بندر عباس به رشت در روزهای متعددی که در همین صفحه مشاهده می‌کنید در دسترس مسافران است و هواپیمایی‌هایی گوناگونی ارائه دهنده خدمات پرواز بندر عباس به رشت هستند که شما می‌توانید با فیلتر کردن هر هواپیمایی در این صفحه تنها پرواز بندر عباس به رشت آن ایرلاین را مشاهده کنید.برنامه پروازی فردا بندرعباس به رشت
فردا یک‌شنبه 27 مهر 2 پرواز در مسیر بندرعباس به رشت پرواز می‌کنند. اولین پرواز فردا ساعت 08:50 است. آخرین پرواز فردا ساعت 18:55 خواهد بود.

چه روزهایی بندرعباس به رشت پرواز دارد؟
جمعه یک‌شنبه سه‌شنبه شنبه

 

پرواخرید بلیط هواپیما از بندرعباس به مقصد رشت
در حال حاضر پرواز یکی از بهترین و سریع ترین حمل و نقل های داخلی و خارجی است. برای خرید بلیط پرواز می توان از دو روش اقدام کرد: آژانس های هواپیمایی و ایرلاین ها.
چگونه بلیط پرواز به صورت اینترنتی بخریم؟ فلاوینگو از بهترین سایت های فروش به صورت آنلاین و حضوری است. با انتخاب مبدا و مقصد، تعداد مسافران و نوع کلاس پروازی؛ لیستی کامل از پروازهای روز را برای مسافر نمایش می دهد که مسافرین می توانند باتوجه به شرایط و قیمت بهترین بلیط را خریداری و رزو کنند.
توجه داشته باشید همیشه ارزانترین؛ بهترین نیست.

آیا مسیر بندرعباس به رشت چارتر دارد؟ بلیط را می توان به صورت سیستمی و چارتری رزرو و خریداری کرد. بلیط پرواز برای کودکان زیر 2 سال رایگان است. خرید بلیط به شرایط مسافر بستگی دارد.
بلیط سیستمی مناسب برای افرادیست که نیاز به برنامه ریزی برای سفر دارند. از ماه ها قبل می توان با نرخ ثابتی بلیط را رزرو کرد. برای سنین 2-12 سال نیم بهاست و در صورت کنسلی تا مبلغ 70% به مسافر استرداد می شود.
بلیط چارتری یا لحظه آخری مناسب برای افراد همیشه در سفر که ارزان بودن بلیط برایشان الویت دارد. برای سنین 2 سال به بالا یک قیمت است و در صورت کنسلی بلیط، مبلغ بر اساس قوانین کنسلی به مسافر بازگشت داده می شود.

در مجموع قیمت بلیط به عوامل گوناگونی همچون ایرلاین های ارائه دهنده بلیط، کلاس پروازی، ساعت و روز پرواز بستگی دارد. اما با کمی زمان و مقایسه ایرلاین ها می توان از فلاوینگو مناسب ترین بلیط را تهیه کرد.

مسافت پرواز بندرعباس به رشت چقدر طول می کشد؟
پرواز بندرعباس به رشت از جنوب به شمال ایران، مسافتی حدود 1284 کیلومتر طی می کند و این مسافت با پرواز حدود 2 ساعت تا 2:10 دقیقه طول می کشد. گاهی ممکن در شرایط مساعدنبودن شرایط آب و هوایی با تاخیر و تغییر مسیر انجام شود.

پرواز بندرعباس به رشت عموما در روزهای سه شنبه و جمعه، تنها یکبار در روز با ایرلاین آسمان به حرکت درمی آید.

فرودگاه رشت در کجای شهر قرار دارد؟

فرودگاه سردار جنگل رشت در خیابان رودباری واقع و در خرداد 1326 افتتاح شده است. این فرودگاه در 7 کیلومتری جاده رشت به انزلی و 15 کیلومتری منطقه آزاد بندرانزلی قرار دارد. همچنین فرودگاه دارای موقعیت ارتباطی ممتاز حاشیه دریای کاسپین و در مسیر کریدور شمال – جنوب و در سومین شهر گردشگرپذیر ایران، شهر رشت واقع گردیده است.

عسلویه، تهران، مشهد، اصفهان، کیش، تبریز و شیراز از مقصدهای پروازی که توسط ایرلاین های ایران ایر، آتا، کارون، ایرتور، کاسپین، آسمان و کیش ایر از فرودگاه سردارجنگل رشت هرروزه به حرکت درمی آیند.

برای اطلاعات بیشتر از لیست پروازهای فرودگاه رشت می توان با شماره 199 یا روابط عمومی فرودگاه 01334888000 ارتباط برقرار کرد.

رشت یکی از مهم ترین و زیباترین شهرهای شمالی ایران است که هر فصل میزبان مسافران زیادی از گوشه و کنار ایران است. جاذبه های گردشگری آن برای هر مسافری دلنواز و دوست داشتنی است.
پارک جنگلی سراوان، دریاچه سقالکسار، خانه میرزاکوچک خان، موزه گنجینه رشت، چشمه آب شور لاکان، تالاب عینک، باغ محتشم، عمارت کلاه فرنگی، پارک ملت، بقعه دانای علی رشت، بازار بزرگ، گوهررود رشت، میدان شهرداری، مسجد صفی، گنبد پیرمحله، موزه میراث روستایی گیلان، امامزاده هاشم رشت، بوستان مفاخر، برج ساعت و منطقه ساحلی حاجی بکنده که در سفر به رشت باید دید.

 

 

 

 

 

بستن
پروازهای داخلی به مقصد رشتارزانترین قیمت بلیط هواپیما رشت بندرعباس رشت چارتری
برای سفر هوایی و آگاهی از ارزانترین قیمت بلیط هواپیما رشت بندرعباس رشت چارتری و سیسمتی همچنین خرید بلیط از رشت به , شیراز , اصفهان , قشم , تبریز , بندرعباس , ارومیه , آبادان , کرمان , جزیره کیش , سنندج , ساری …

و خرید بلیط رشت اردبیل – خرید بلیط رشت اهواز – خرید بلیط رشت بندرعباس – خرید بلیط رشت اصفهان – خرید بلیط رشت کیش – خرید بلیط رشت مشهد – خرید بلیط رشت ارومیه – خرید بلیط رشت عسلویه – خرید بلیط رشت شیراز – خرید بلیط رشت تبریز – خرید بلیط رشت تهران

و آگاهی از پروازهای رشت به بندرعباس – برنامه پروازی – روزهای پرواز بندرعباس به رشت – نوع هواپیما – امکانات هواپیما – مدت زمان پرواز رشت به بندرعباس – ساعات پرواز (ساعت حرکت) – قیمت بلیط بندرعباس به رشت – مقدار بار مجاز – شرایط تغییر تاریخ و کنسل کردن پرواز و … می توانید

توسط سایت قاره پیما ( GharePeyma.com ) بلیت پرواز مورد نظر خود را انتخاب و با ارزانترین قیمت و سریعترین زمان ممکن 24 ساعت شبانه روز حتی روزهای تعطیل رزرو و خریداری فرمائید.

ارزانترین قیمت بلیط هواپیما رشت بندرعباس رشت چارتری و سیسمتی


بلیط لحظه آخری رشت به بندرعباس و بندرعباس به رشت
شما می توانید برای آگاهی از ارزانترین قیمت بلیط هواپیما رشت بندرعباس رشت چارتری و سیسمتی به صورت تلفنی و یا آنلاین (اینترنتی) از تمام پرواز های چارتری و سیستمی و نرخ بلیط آنها آگاه شده سپس اقدام به رزرو و خرید بلیط نمائید.

 

راهنمای بهترین مسیرهای پروازی ( پرواز رشت بندرعباس ) برای رزرو و خرید ارزانترین قیمت بلیط هواپیما رشت بندرعباس رشت چارتری و سیسمتی و خرید اینترنتی به ترتیب از ارزانترین ( بلیط ارزان بندرعباس رشت چارتر ) قیمت بیلیط هواپیما رشت به بندرعباس به بیشترین (گرانترین) قیمت بیلیت رفت و برگشت رشت به بندرعباس به شرح زیر است:

پرواز رشت بندرعباس آسمان Aseman Airlines : ( قیمت بلیط چارتر بندرعباس رشت بندرعباس و روزهای و ساعات پرواز آسمان رشت بندرعباس رشت )
آگاهی از لیست پروازهای داخلی رشت بندرعباس و اطلاعات پرواز رشت بندرعباس ( قیمت بلیط هواپیما رشت بندرعباس ) بوسیه هواپیمایی آسمان ( پرواز بندرعباس رشت آسمان Aseman Airlines ) :

فرودگاه رشت ( RAS ) مدت زمان پرواز از رشت به بندرعباس 1 ساعت و 30 دقیقه
رودگاه بندرعباس ( BND )
برنامه پرواز آسمان رشت بندرعباس رشت ( قیمت بلیط هواپیما رشت بندرعباس ) :

پروازهای هفتگی از رشت به بندرعباس و بندرعباس به رشت بوسیله آسمان انجام می شود

ارزانترین قیمت بلیط هواپیما رشت بندرعباس رشت چارتری و سیستمی

 

 

 

درباره فرودگاه رشت ( سردار جنگل ) Rasht Airport :

فرودگاه سردار جنگل تنها فرودگاه استان گیلان می باشد.

فرودگاه در 7 کیلومتری جاده رشت به انزلی و حدود 15 کیلومتری منطقه آزاد بندر انزلی واقع گردیده است.

در فرودگاه سردار جنگل رشت زیرساخت و ظرفیت برای 100 پرواز در روز در مسیرهای داخلی و خارجی وجود دارد.

همچنین این فرودگاه دارای موقعیت ارتباطی ممتاز حاشیه دریای خزر و در سومین شهر گردشگر پذیر ایران (رشت) واقع شده است.

درباره فرودگاه رشت ( سردار جنگل ) Rasht Airport

پروازهای داخلی فرودگاه رشت :
قیمت بلیط هواپیما رشت اردبیل
قیمت بلیط هواپیما رشت اهواز
قیمت بلیط هواپیما رشت بندرعباس
قیمت بلیط هواپیما رشت اصفهان
قیمت بلیط هواپیما رشت کیش
قیمت بلیط هواپیما رشت مشهد
قیمت بلیط هواپیما رشت ارومیه
قیمت بلیط هواپیما رشت عسلویه
قیمت بلیط هواپیما رشت شیراز
قیمت بلیط هواپیما رشت تبریز
قیمت بلیط هواپیما رشت تهران

درباره فرودگاه بندرعباس Bandar Abbas International Airport :
بندرعباس بزرگ‌ترین بندر تجاری ایران که به لحاظ استراتژیک از اهمیت بالای برخوردار است دارای یک فرودگاه بین المللی است

فرودگاه بین‌المللی بندرعباس یکی از فرودگاه پررفت‌و‌آمد کشور است به طوری‌ که هر هرهفته حدود 250پرواز در آن به مقاصد داخلی و خارجی انجام می‌شود

فرودگاه بندر عباس در شمال شرقی شهر بندرعباس واقع شده است و تا مرکز شهر بندرعباس 8 کیلومتر فاصله دارد

فرودگاه بین المللی بندرعباس دارای طول جغرافیایی 562239 E و عرض جغرافیایی 271307N بوده و در زمینی به مساحت 4/481 هکتار بنا گردیده است.

درباره فرودگاه بندرعباس Bandar Abbas International Airport :

پروازهای داخلی فرودگاه بندرعباس :
قیمت بلیط هواپیما بندرعباس آبادان
قیمت بلیط هواپیما بندرعباس اهواز
قیمت بلیط هواپیما بندرعباس یزد
قیمت بلیط هواپیما بندرعباس گرگان
قیمت بلیط هواپیما بندرعباس اصفهان
قیمت بلیط هواپیما بندرعباس کرمان
قیمت بلیط هواپیما بندرعباس کیش


بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.