بلیط پرواز بندرعباس به آبادان

انواع قیمت بلیط هواپیما بندر عباس به آبادان را می‌توانید در همین صفحه مشاهده کنید. در این صفحه شما می‌توانید به راحتی و با انتخاب تاریخ پرواز و زمان سفر خود قیمت بلیط هواپیما بندر عباس به آبادان را انتخاب و خرید کنید. لازم به ذکر است که ما در تریپ تضمین می‌کنیم بهترین قیمت بلیط هواپیما بندر عباس به آبادان را بدست مشتریان عزیز برسانیم.
سوالات متداول
قیمت بلیط هواپیما بندر عباس به آبادان

انواع قیمت بلیط هواپیما بندر عباس به آبادان را می‌توانید در همین صفحه مشاهده کنید. در این صفحه شما می‌توانید به راحتی و با انتخاب تاریخ پرواز و زمان سفر خود قیمت بلیط هواپیما بندر عباس به آبادان را انتخاب و خرید کنید. لازم به ذکر است که ما در تریپ تضمین می‌کنیم بهترین قیمت بلیط هواپیما بندر عباس به آبادان را بدست مشتریان عزیز برسانیم.
ارزانترین نرخ بلیط هواپیما بندر عباس به آبادان

برای اینکه بتوانید ارزانترین نرخ بلیط هواپیما بندر عباس به آبادان را مشاهده کنید کافی است تا از طریق این صفحه، مرتب سازی را بر أساس قیمت قرار دهید تا ارزانترین نرخ بلیط هواپیما بندر عباس به آبادان را مشاهده نمایید. البته لازم به توضیح است که این قیمت‌ها اصولا ثابت نبوده و در طی روزهای متفاوت می‌تواند متفاوت باشد. اما تریپ همیشه تلاش خود را می‌کند تا ارزانترین نرخ بلیط هواپیما بندر عباس به آبادان را برای شما عزیزان فراهم کند.
بلیط لحظه آخری بندر عباس به آبادان

در تریپ همیشه شما می‌توانید علاوه بر مرتب سازی بر اساس قیمت، پرواز خود را چارتر یا لحظه آخری انتخاب نمایید. بلیط لحظه آخری بندر عباس به آبادان از طریق کلمه چارتر در زیر باکس سبز رنگ خرید قابل مشاهده است. این پروازها اصولا بهترین قیمت‌ و بلیط لحظه آخری بندر عباس به آبادان هستند. البته لازم است بدانید قیمت بلیط چارتربندر عباس به آبادان از سمت آژانس‌های هواپیمایی تعیین می‌شود و تریپ تلاش می‌کند با ارتباطات گسترده خود بهترین نرخ‌ها و قیمت‌ها را برای شما آماده کند.
اطلاعات پرواز بندر عباس به آبادان

مدت پرواز بین بندر عباس به آبادان با توجه به موارد متعددی مثل وضعیتی آب و هوایی ممکن است تغییر کند. پرواز بندر عباس به آبادان در روزهای متعددی که در همین صفحه مشاهده می‌کنید در دسترس مسافران است و هواپیمایی‌هایی گوناگونی ارائه دهنده خدمات پرواز بندر عباس به آبادان هستند که شما می‌توانید با فیلتر کردن هر هواپیمایی در این صفحه تنها پرواز بندر عباس به آبادان آن ایرلاین را مشاهده کنید.7 مهر 1 پرواز در مسیر بندرعباس به آبادان پرواز می‌کنند. اولین پرواز فردا ساعت 20:05 است. آخرین پرواز فردا ساعت 20:05 خواهد بود.

چه روزهایی بندرعباس به آبادان پرواز دارد؟
چهارشنبه

ارزانترین قیمت بلیط هواپیما بندرعباس آبادان بندرعباس چارتری
برای سفر هوایی و آگاهی از ارزانترین قیمت بلیط هواپیما بندرعباس آبادان بندرعباس چارتری و سیسمتی همچنین خرید بلیط از بندرعباس به , شیراز , اصفهان , قشم , تبریز , بندرعباس , ارومیه , آبادان , کرمان , جزیره کیش , سنندج , ساری …

و خرید بلیط هواپیما بندرعباس تهران بندرعباس – خرید بلیط هواپیما بندرعباس آبادان بندرعباس – خرید بلیط هواپیما بندرعباس اهواز بندرعباس – خرید بلیط هواپیما بندرعباس یزد بندرعباس – خرید بلیط هواپیما بندرعباس گرگان بندرعباس – خرید بلیط هواپیما بندرعباس اصفهان بندرعباس – خرید بلیط هواپیما بندرعباس کرمان بندرعباس – خرید بلیط هواپیما بندرعباس کیش بندرعباس – خرید بلیط هواپیما بندرعباس کرمانشاه بندرعباس – خرید بلیط هواپیما بندرعباس مشهد بندرعباس – خرید بلیط هواپیما بندرعباس رشت بندرعباس – خرید بلیط هواپیما بندرعباس ساری بندرعباس – خرید بلیط هواپیما بندرعباس شیراز بندرعباس – خرید بلیط هواپیما بندرعباس تبریز بندرعباس – خرید بلیط هواپیما بندرعباس زاهدان بندرعباس – خرید بلیط هواپیما بندرعباس چابهار بندرعباس

و آگاهی از پروازهای بندرعباس به آبادان – برنامه پروازی – روزهای پرواز بندرعباس به آبادان – نوع هواپیما – امکانات هواپیما – مدت زمان پرواز بندرعباس به آبادان – ساعات پرواز (ساعت حرکت) – قیمت بلیط بندرعباس به آبادان – مقدار بار مجاز – شرایط تغییر تاریخ و کنسل کردن پرواز و … می توانید

 

ارزانترین قیمت بلیط هواپیما بندرعباس آبادان بندرعباس چارتری و سیستمی


بلیط لحظه آخری بندرعباس به آبادان و آبادان به بندرعباس
شما می توانید برای آگاهی از ارزانترین قیمت بلیط هواپیما بندرعباس آبادان بندرعباس چارتری و سیسمتی به صورت تلفنی و یا آنلاین (اینترنتی) از تمام پرواز های چارتری و سیستمی و نرخ بلیط آنها آگاه شده سپس اقدام به رزرو و خرید بلیط نمائید.

 

راهنمای بهترین مسیرهای پروازی ( پرواز آبادان بندرعباس ) برای رزرو و خرید ارزانترین قیمت بلیط هواپیما بندرعباس آبادان بندرعباس چارتری و سیسمتی و خرید اینترنتی به ترتیب از ارزانترین ( بلیط ارزان آبادان بندرعباس چارتر ) قیمت بیلیط هواپیما بندرعباس به آبادان به بیشترین (گرانترین) قیمت بیلیت رفت و برگشت بندرعباس به آبادان به شرح زیر است:

پرواز بندرعباس آبادان آسمان Iran Aseman Airlines : ( قیمت بلیط چارتر آبادان بندرعباس آبادان و روزهای و ساعات پرواز آسمان بندرعباس آبادان بندرعباس )
آگاهی از لیست پروازهای داخلی بندرعباس آبادان و اطلاعات پرواز بندرعباس آبادان ( قیمت بلیط هواپیما بندرعباس آبادان ) بوسیه هواپیمایی آسمان ( پرواز آبادان بندرعباس آسمان Iran Aseman Airlines ) :

فرودگاه بندرعباس ( BND ) مدت زمان پرواز از بندرعباس به آبادان 00 ساعت و 30 دقیقه
فرودگاه آبادان ( ABD )
برنامه پرواز آسمان بندرعباس آبادان بندرعباس ( قیمت بلیط هواپیما بندرعباس آبادان ) :

پروازهای هفتگی از بندرعباس به آبادان و آبادان به بندرعباس بوسیله آسمان انجام می شود

ارزانترین قیمت بلیط هواپیما بندرعباس آبادان بندرعباس چارتری و سیستمی

 

پرواز بندرعباس آبادان کاسپین Caspian Airlines : ( قیمت بلیط چارتر آبادان بندرعباس آبادان و روزهای و ساعات پرواز کاسپین بندرعباس آبادان بندرعباس )
آگاهی از لیست پروازهای داخلی بندرعباس آبادان و اطلاعات پرواز بندرعباس آبادان ( قیمت بلیط هواپیما بندرعباس آبادان ) بوسیه هواپیمایی کاسپین ( پرواز آبادان بندرعباس کاسپین Caspian Airlines ) :

فرودگاه بندرعباس ( BND ) مدت زمان پرواز از بندرعباس به آبادان 00 ساعت و 30 دقیقه
فرودگاه آبادان ( ABD )
برنامه پرواز کاسپین بندرعباس آبادان بندرعباس ( قیمت بلیط هواپیما بندرعباس آبادان ) :

پروازهای هفتگی از بندرعباس به آبادان و آبادان به بندرعباس بوسیله کاسپین انجام می شود

ارزانترین قیمت بلیط هواپیما بندرعباس آبادان بندرعباس چارتری و سیستمی

 

 

درباره فرودگاه بندرعباس Bandar Abbas International Airport:
بندرعباس بزرگ‌ترین بندر تجاری ایران که به لحاظ استراتژیک از اهمیت بالای برخوردار است دارای یک فرودگاه بین المللی است

فرودگاه بین‌المللی بندرعباس یکی از فرودگاه پررفت‌و‌آمد کشور است به طوری‌ که هر هرهفته حدود 250پرواز در آن به مقاصد داخلی و خارجی انجام می‌شود

فرودگاه بندر عباس در شمال شرقی شهر بندرعباس واقع شده است و تا مرکز شهر بندرعباس 8 کیلومتر فاصله دارد

فرودگاه بین المللی بندرعباس دارای طول جغرافیایی 562239 E و عرض جغرافیایی 271307N بوده و در زمینی به مساحت 4/481 هکتار بنا گردیده است.

درباره فرودگاه بندرعباس Bandar Abbas International Airport :

پروازهای داخلی فرودگاه بندرعباس :
قیمت بلیط هواپیما بندرعباس آبادان
قیمت بلیط هواپیما بندرعباس اهواز
قیمت بلیط هواپیما بندرعباس یزد
قیمت بلیط هواپیما بندرعباس گرگان
قیمت بلیط هواپیما بندرعباس اصفهان
قیمت بلیط هواپیما بندرعباس کرمان
قیمت بلیط هواپیما بندرعباس کیش
قیمت بلیط هواپیما بندرعباس کرمانشاه
قیمت بلیط هواپیما بندرعباس مشهد
قیمت بلیط هواپیما بندرعباس رشت
قیمت بلیط هواپیما بندرعباس ساری
قیمت بلیط هواپیما بندرعباس شیراز
قیمت بلیط هواپیما بندرعباس تبریز
قیمت بلیط هواپیما بندرعباس تهران
قیمت بلیط هواپیما بندرعباس زاهدان
قیمت بلیط هواپیما بندرعباس چابهار

درباره فرودگاه آبادان Abadan Airport:
فرودگاه آبادان در فاصله 12 کیلومتری از شهر آبادان و در شمال غربی این شهر واقع شده است.

فرودگاه آبادان در زمره اولین فرودگاه های کشور است که در سال 1320 توسط شرکت ملی نفت ایران احداث شده است.

فرودگاه بین المللی آبادان در منطقه آزاد اروند واقع شده است که این منطقه بزرگ‌ترین منطقه آزاد ایران به حساب می آید.

درباره فرودگاه آبادان Abadan Airport

 

پروازهای داخلی فرودگاه آبادان خوزستان:
قیمت بلیط هواپیما آبادان بندرعباس آبادان
قیمت بلیط هواپیما آبادان اصفهان آبادان
قیمت بلیط هواپیما آبادان تهران آبادان
قیمت بلیط هواپیما آبادان شیراز آبادان
قیمت بلیط هواپیما آبادان مشهد آبادان
قیمت بلیط هواپیما آبادان کیش آبادان


نکاتی در مورد مسیرهای پروازی فوق و خرید ارزانترین قیمت بلیط هواپیما بندرعباس آبادان بندرعباس چارتری:
ترتیب مسیر های پروازی فوق ( ارزانترین ایرلاین به گرانترین قیمت بلیط هواپیما بندرعباس آبادان بندرعباس ) با توجه به میانگین ارزش بلیط هر ایرلاین در طول یک سال گرفته شده و این امکان وجود دارد که ترتیب آنها در تاریخ های مختلف کمی با موارد ذکر شده بالا تفاوت داشته باشد.

لذا شما برای آگاهی دقیق از مسیرهای پروازی و قیمت بلیط مورد نظر خود می توانید به صورت تلفنی( با کمک گرفتن از کارشناسان قاره پیما ) – و یا آنلاین ( با استفاده از چت آنلاین سایت ) – و یا استفاده از قسمت جستجو آنلاین بلیط سایت بهترین مسیر پروازی و بلیط را انتخاب کرده و سپس اقدام به رزرو و خرید بلیط مورد نظر خود نمائید.


ovdn tv,a vcv, , rdlj fgdx i,hdlh fknvufhs Hfhnhk fknvufhs hvchk ]hvjv

 

 

برنامه پروازهای خارجی ایران ایر ( هما ) Iran Air Airlines

برنامه پروازهای خارجی ماهان ایر Mahan Air Airlines

بلیط سوتو SOTO

رزرو هتل در تمام کشورهای جهان

آژانس مسافرتی - آژانس هواپیمایی در کرج

هواپیمایی آرمنیا - بلیط ارزان - اخذ بلیط تمام کشورهای جهان

HOW TO GET AN IRANIAN E VISA

مشهد قاره پیما

اطلاعات مفید برای سفر :

مبلغ و شماره حساب عوارض خروج از کشور سال 99

کشورهایی که با پاسپورت ایرانی بدون ویزا می توانید به آنها سفر کنید

تبدیل تاریخ شمسی به میلادی و میلادی به شمسی

مقررات ورود و خروج کالا و طلا و ارز درباره ما

لیست کالاها و اشیا ممنوعه جهت ورود و خروج به کشور

راهنمای مدارک و قوانین جدید دریافت ارز مسافرتی

مجله گردشگری قاره پیما

قاره پیما

www.GharePeyma.com

تماس با ما :

تا اطلاع ثانوی به دلیل شیوع ویروس کرونا از پذیرش حضوری مسافران معذوریم و فقط به صورت تلفنی در خدمت مسافران هستیم
.
021-88476799

.
0912-193-16-13
.

 

© کپی رایت 2012 - 2020, کلیه حقوق محفوظ است | طراحی شده توسط قاره پیما
اینستاگرام
تلگرام
TripAdvisor
دکمه بازگشت به بالا

بلیط هواپیما داخلی و خارجی رسپینا24 از جمله خدمات مهم گردشگری الکترونیک می باشد که با قیمت کمتر از نرخ مصوب ارائه شده و شرایط را برای تجربه سفرهای ارزان فراهم نموده است. با ورود به این سایت در واقع به یکی از معتبر ترین سامانه های ارائه ی خدمات گردشگردی و کامل ترین مرجع برای خرید انواع بلیط های مسافرتی قدم گذاشته اید. تنوع بسیار بالا در خدمات، آسان بودن فرآیند خرید، ارائه قیمت به صورت کاملا واقعی و همچنین حمایت از حقوق مسافر و صداقت در ارائه خدماتی همچون بلیط قطار، اتوبوس و... از اصلی ترین دلایل موفقیت این سایت می باشد. به طوریکه چهره های نام آشنای عرصه ی هنر نیز به جمع همراهان همیشگی ما پیوسته اند. تا جایی که رضا صادقی خواننده ی محبوب کشورمان در این باره می گوید: "من خودم شخصا از رسپینا24 (www.respina24.ir) بلیط هواپیما تهیه می کنم و راحت بودن ماجرا برام لذت بخشه"

بلیط هواپیما داخلی

چرا سایت خرید بلیط هواپیما رسپینا24؟
دلایل زیادی وجود دارند که باعث شده اند تا رسپینا24 به عنوان کامل ترین و بهترین وب سایت فروش بلیط و تور مسافرتی شناخته شود. از جمله این دلایل می توان به موارد زیر اشاره نمود:

خرید ارزان بلیط هواپیما
توسعه روز افزون سفرهای هوایی باعث شده است تا رسپینا24 فراهم کردن امکان خرید اینترنتی بلیط چارتر و سیستمی را یکی از اصلی ترین خدمات خود قرار دهد. به طوریکه در حال حاضر امکان خرید بلیط پرواز بیش از 950 ایرلاین بر وی این سامانه فراهم شده است. از آنجا که یکی از اصلی ترین راهکارها برای خرید بلیط ارزان هواپیما، مقایسه قیمت بلیط در ایرلاین های مختلف می باشد، در نتیجه با ورود به سایت یا اپلیکیشن رسپینا24 این فرصت در اختیارتان قرار خواهد گرفت تا قیمت ها را در تمام ایرلاین های داخلی با هم مقایسه نمایید.

کافیست برای رزرو بلیط هواپیما با ما همراه شوید تا در کمترین زمان و با راحت ترین شیوه ممکن قیمت بلیط پرواز و سایر شرایط سفر را با هم مقایسه نمایید. در نهایت می توانید بهترین گزینه را انتخاب و ارزان ترین گزینه را خریداری کنید.

فروش بلیط کمتر از نرخ مصوب
به منظور کنترل قیمت بلیط پرواز، نرخ های مصوب از طرف سازمان هواپیمایی تعریف شده و هیچ یک از بلیط ها نباید با قیمت بیشتر از این مقدار به فروش برسند. رسپینا24 به تمام قوانین ارائه شده توسط سازمان هواپیمایی پایبند بوده و امکان خرید بلیط ارزان قیمت هواپیما زیر نرخ مصوب را فراهم نموده است. با مقایسه نرخ بلیط های ارائه شده بر روی این سایت با سایر وبسایت های فروش بلیط کاملا پی به تفاوت و ارزان بودن قیمت های بلیط در رسپینا24 خواهید برد.

رزرو بلیط پرواز از تمام ایرلاین ها
پوشش تمامی پروازهای داخلی مهم ترین و منحصر به فردترین ویژگی در رسپینا24 می باشد، چون کاربران این سامانه می توانند بلیط هواپیما خارجی و یا داخلی خود را از ایرلاین های مختلف خریداری نمایند. به عبارت دیگر می توان گفت تفاوتی ندارد که بخواهید خرید بلیط ماهان را انجام دهید و یا قصد داشته باشید با خرید بلیط از سایر ایرلاین ها سفر را شروع کنید؛ در هر صورت با این سامانه به هدفتان دست پیدا خواهید کرد.

خرید آنلاین بلیط هواپیما

ارائه ارزان ترین قیمت بلیط پرواز در 30 روز آینده
از دیگر ویژگی های منحصر به فرد رسپینا24 می توان به نمایش ارزان ترین قیمت بلیط در 30 روز آینده اشاره نمود. به عبارت دیگر، اگر به دنبال خرید ارزان ترین بلیط پرواز می باشید، کافیست مبدا را از جدول دسترسی سریع رزرو بلیط هواپیما و سپس مقصد را انتخاب نمایید. با این امکان می توان در کمترین زمان و تنها با چند کلیک به ارزان قیمت ترین بلیط ها دسترسی پیدا کنید.

علاوه براین امکان ارائه شده توسط respina24، با توجه به اینکه این سامانه پروازهای تمام ایرلاین ها را پوشش داده و امکان مقایسه و جستجو ساده ای را برای پروازهای خارجی و داخلی در هر مسیر ارائه می دهد، لذا مسافران می توانند در یک نگاه قیمت بلیط ها را با هم مقایسه نموده و ارزان ترین گزینه را خریداری نمایند.

خرید بلیط هواپیما خارجی با کارت شتاب
با توجه به محدودیت هایی که برای ایرانیان در دریافت کارت های بانکی بین المللی وجود دارد، سیستم رزرو بلیط هواپیما خارجی در سامانه ی رسپینا24 به گونه ای طراحی شده است که هزینه ارزی بلیط به صورت ریالی پرداخت می گردد. به عبارت دیگر، با هر یک از کارت های بانکی عضو شتاب می توان بلیط خارجی پرواز در هر یک از مسیرهای مورد نظر را خریداری نمود.

استرداد آنلاین بلیط
به منظور حمایت از حقوق مسافران، سامانه رسپینا24 امکان استرداد آنلاین بلیط هواپیما خارجی و داخلی را فراهم نموده است. با توجه به اینکه هر یک از ایرلاین های داخلی و خارجی قوانین منحصر به فردی برای استرداد بلیط هایشان تعریف می کنند، پس از ثبت درخواست استرداد بلیط توسط مسافر و بررسی شرایط ایرلاین مربوطه، پس از کسر درصد جریمه کنسلی مابقی مبلغ به حساب مسافر برگشت داده خواهد شد. البته لازم به ذکر است که شرایط استرداد بلیط سیستمی و چارتر ایرلاین ها با هم متفاوت بوده و لازم است در فرآیند خرید به این مسئله توجه شود.

امکان استرداد آنلاین تنها شامل بلیط های پرواز نبوده و بلیط اتوبوس، قطار، تور و رزرو هتل را نیز در بر میگیرد. با امکان استرداد آنلاین شرایطی فراهم می گردد تا بدون از دست دادن زمان و جلوگیری از افزایش درصد جریمه به دلیل نزدیک شدن به ساعت شروع حرکت، بلیط با مبلغ کمتری کنسل شود.

اطلاع از کاهش قیمت بلیط پرواز
قیمت بلیط های پرواز ممکن است به دلایل مختلف افزایش یا کاهش پیدا کنند. به همین دلیل رسپینا24 سرویس اطلاع رسانی کاهش قیمت بلیط هواپیما را ارائه داده است تا از کاهش نرخ بلیط مورد نظر خود در مسیرهای داخلی مطلع شوید. با این امکان می توان بلیط هواپیما ارزان را از این سامانه خریداری نمایید.

پشتیبانی 24 ساعته
تمام خدمات ارائه شده توسط سایت و اپلیکیشن این سامانه از امکان پشتیبانی آنلاین و 24 ساعته برخوردار می باشد. کارشناسان حرفه ای این مجموعه در تمام ساعات شبانه روز و بدون تعطیلی حتی در روزهای تعطیل سال آماده پاسخگویی به سوالات شما می باشند. لذا می توانید برای رفع هرگونه ابهام و خطای احتمالی که در حین خرید اینترنتی بلیط با آن مواجه شده اید، با پشتیبانی آنلاین تماس گرفته و بلیط هواپیما را با خیال آسوده خریداری نمایید.

ارائه ارزانترین بلیط هواپیما
قیمت های ارائه شده بر روی سایت رسپینا24 کاملا تضمین شده و مطابق با نرخ های مصوب سازمان های مربوطه می باشد. از مهم ترین دلایلی که باعث شده است تا میزان اعتبار و محبوبیت این مجموعه هر روز افزایش پیدا کند، فراهم کردن امکان تجربه سفرهای ارزان با خرید بلیط هواپیما می باشد. علاوه براین، این سامانه برای ارائه تمامی خدمات خود از سازمان هواپیمایی کشور و انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی مجوزهای لازم را دریافت و نماد اعتماد الکترونیک کسب نموده است.

بلیط هواپیما خارجی

نکات مهم در خرید آنلاین بلیط خارجی هواپیما
* لازم است مسافر قبل از هرگونه اقدام برای خرید بلیط خارجی هواپیما از اعتبار ویزای خود مطمئن گردد.

* امکان استرداد بلیط برای برخی از پروازهای خارجی چارتری با شرایط خاص و اعمال جریمه ی مشخص شده از سمت چارتر کننده وجود دارد.

* مسافران پروازهای خارجی حداقل 3 ساعت قبل از پرواز باید در فرودگاه حضور داشته باشند

* مسافرانی که بلیط ادامه ی مسیر تهیه می کنند، لازم است قبل از خرید بلیط، تاریخ بلیط را با تاریخ ویزای خود مطابقت دهند. در صورت عدم تطابق در تاریخ بلیط و ویزا، تمامی مسئولیت بر عهده ی مسافر خواهد بود.

* در برنامه ریزی برای خرید بلیط و محاسبه ی زمان برای جلوگیری از جا ماندن از پرواز، فاصله ی بین فرودگاه و ترمینال های ورودی و خروجی باید مد نظر قرار گرفته شوند

* با توجه به اینکه مدت زمان توقف ترانزیتی در هر فرودگاه متفاوت می باشد، در نتیجه لازم است مسافر قبل از خرید یا رزرو پرواز، مدت زمان توقف را کاملا بررسی کند. در صورت جا ماندن از پرواز، حضور با ویزای ترانزیت بیشتر از زمان مجاز، غیرقانونی می باشد.

* سن کودک و نوزاد در زمان خروج و بازگشت باید مطابق با شرایط و قوانین کودک یا نوزاد باشد. طبق قانون هواپیمایی، سن نوزاد کمتر از 2 سال و کودکان بین 2 تا 12 سال می باشد.

* لازم است در زمان رزرو یا خرید بلیط خارجی پرواز به میزان بار مجاز ایرلاین مورد نظر دقت شود. میزان بار مجاز در ایرلاین های مختلف با هم متفاوت می باشند.

*هزینه های مربوط به کنسلی، تغییر تاریخ و عدم حضور مسافر در گیت پرواز (no show)، متناسب با قوانین ایرلاین محاسبه می گردد.

* طبق قوانین هواپیمایی کشوری، هزینه ی کنسلی یا no show بعد از 72 ساعت برگردانده خواهد شد.

* در صورت درخواست مسافر برای تغییر اطلاعات، بلیط باید کنسل و مجدد صادر شود. مسافر در این شرایط باید هزینه پرداخت نماید.

* رسپینا24 هیچ گونه مسئولیتی در قبال تاخیر یا کنسل شدن پروازها بر عهده نخواهد گرفت و کاملا بر عهده ی ایرلاین مربوطه می باشد.

شرایط و قوانین اخذ ویزا و اقامت

* مسافرانی که قصد خرید بلیط هواپیما خارجی آمریکا و کانادا را دارند، باید در زمان بازگشت از سفر، پاسپورتشان حداقل 6 ماه اعتبار داشته باشد.

* قبل از خرید و رزرو بلیط خارجی هواپیما ، لازم است شرایط ویزای کشور مقصد و کشورهای ترانزیت (کشورهایی که در فرودگاهشان توقف صورت می گیرد) بررسی شوند. در صورت سوال و ابهام در قوانین ویزا، مسافران محترم میتوانند با پشتیبانی تماس بگیرند. در غیر این صورت، رسپینا24 هیچگونه مسئولیتی را عهده دار نخواهد شد و مسئولیت کامل مشکلات احتمالی بر عهده ی مسافر خواهد بود.

* مسافرانی که هنوز موفق به اخذ ویزا نشده اند، لازم است حداقل 10 روز قبل از سفر اطلاعات و مدارک مورد نیاز را برای کارشناسان رسپینا24 ارسال نمایند. اطلاعات مورد نیاز برای صدور بلیط پرواز خارجی عبارتند از: تاریخ شروع ویزا، تاریخ انقضای ویزا، حداکثر زمان اعلام شده توسط سفارت برای اقامت در کشور مقصد.

* در صورت آماده نشدن ویزا توسط سفارت، رسپینا24 هیچ گونه مسئولیتی را عهده دار نخواهد شد.

* با داشتن ویزای آمریکا و کانادا، تنها در یک مقصد اروپایی (شنگن)، امکان ترانزیت وجود دارد. برای توقف بیشتر از یک مقصد اروپایی دریافت ویزای شنگن ضروری می باشد

اپلیکیشن خرید بلیط رسپینا24
رسپینا24 یکی از بروزترین سامانه های ارائه خدمات مسافرتی می باشد که تمام خدمات خود را علاوه بر سایت، از طریق اپلیکیشن نیز ارائه داده است. اپلیکیشن خرید بلیط رسپینا24 در دو نسخه اندروید و ios طراحی و ارائه شده و کاملترین گزینه در بین سایر نمونه های مشابه محسوب میشود. خرید بلیط پرواز، بلیط قطار خارجی و داخلی، از جمله امکانات موجود بر روی این برنامه می باشد.


تفاوتی ندارد که در کجا هستید و سفرتان را چطور آغاز می کنید، در هر صورت با اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما اندروید و ios رسپینا24 می توانید در کمترین زمان تمام مقدمات سفر را فراهم نمایید. بروز رسانی های مداوم، ارائه خدمات جدید و متنوع، سازگاری با سیستم عامل اغلب تلفن های همراه اندروید و ios، ظاهر زیبا و کاربرپسند، فرآیند آسان خرید بلیط تنها گوشه ای از ویژگی های منحصر به فرد این اپلیکیشن می باش


بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.