بلیط پرواز بندرعباس به تبریز

انواع قیمت بلیط هواپیما بندر عباس به اصفهان را می‌توانید در همین صفحه مشاهده کنید. در این صفحه شما می‌توانید به راحتی و با انتخاب تاریخ پرواز و زمان سفر خود قیمت بلیط هواپیما بندر عباس به اصفهان را انتخاب و خرید کنید. لازم به ذکر است که ما در تریپ تضمین می‌کنیم بهترین قیمت بلیط هواپیما بندر عباس به اصفهان را بدست مشتریان عزیز برسانیم.
سوالات متداول پرواز بندرعباس تبریز چقدر طول می کشد ؟
حدود 2 ساعت

?قیمت بلیط هواپیما بندرعباس تبریز چقدر است؟
400 الی 800 هزار تومان

?آیا مسیر بندرعباس به تبریز بلیط چارتر دارد ؟
بله

?بهترین زمان خرید بلیط هواپیما از بندرعباس به تبریز چه زمانی می باشد؟
روز خاصی را نمی توان به عنوان روز کاهش قیمت، نام برد.

?فرودگاه تبریز در کجای شهر قرار دارد ؟
فرودگاه بین‌المللی شهید مدنی تبریز (TBZ) در شمال غربی شهر در بلوار خلبان شهید بابایی نزدیک به مرکز شهرواقع شده است.برنامه پروازی امروز بندرعباس به تبریز
امروز شنبه 26 مهر 1 پرواز در مسیر بندرعباس به تبریز پرواز می‌کنند. اولین پرواز امروز ساعت 14:40 است. آخرین پرواز امروز ساعت 14:40 خواهد بود.

برنامه پروازی فردا بندرعباس به تبریز
فردا یک‌شنبه 27 مهر 1 پرواز در مسیر بندرعباس به تبریز پرواز می‌کنند. اولین پرواز فردا ساعت 10:45 است. آخرین پرواز فردا ساعت 10:45 خواهد بود.

چه روزهایی بندرعباس به تبریز پرواز دارد؟
شنبه سه‌شنبه دوشنبه نیاز به کمک دارید؟
پشتیبانی 24 ساعته مشتریان

ریال
حساب من
هتل ها
پروازها
پرواز + هتل
اتومبیل
اسکی
خوابگاهها
قطارهای خارج کشور
ترانسفر
پروازهای ارزان‌قیمت پروازها به مقصد خاورمیانه-آفریقای شمالی پروازها به مقصد ایران پروازها به مقصد Tabriz پروازها به مقصد تبریز پرواز به تبریز از بندرعباس
پرواز به تبریز از بندرعباس
پرواز‌های ارزان‌قیمت را بیابید

 

 

مبدا:
مبدا
مقصد:
مقصد
.

17

اکتبر 2020
شنبه
26
مهر

18

اکتبر 2020
یک‌شنبه
27
مهر
جستجوی پروازها
پرواز به تبریز از بندرعباس
شهر تبریز با قدمتی حدود 3500 سال سومین شهر بزرگ ایران بعد از تهران و مشهد میباشد، تبریز مهمترین شهر در عصر قاجار بود و زمانی پایتخت سیاسی ایران محسوب میشد برای سفر به تبریز می توانید از مسیرهای ریلی،هوایی و زمینی استفاده کنید، راه آهن تبریز یکی از قدیمیترین ایستگاه های راه آهن در کشور بوده که روزانه شاهد حرکت چندین قطار رفت و برگشت به شهر های متعددی از جمله تهران، قم،جلفا،انکارا و استانبول میباشد از مکان های دیدنی تبریز میتوان به مسجد کبود تبریز، خانه حریری تبریز، کندوان تبریز و جنگل ارسباران که از دیدنی های مذهبی ،تاریخی و طبیعی این شهر میباشد اشاره کرد. فرودگاه بین المللی شهید مدنی تبریز از فرودگاه های پر تردد ایران محسوب میشود. اتوبوس های شهری از داخل فرودگاه به مقصد بازار تبریز(راسته کوچه) و بالعکس تردد می کنند. همچنین خدمات تاکسیرانی نیز به صورت شبانه روزی در بخش خروجی ترمینال به مسافران سرویس دهی می کند، حدود 7 کیلومتر از فرودگاه تا مرکز شهر راه است که بدون در نظر گرفتن ترافیک حدود 15 تا 20 دقیقه از شما زمان میگیرد.

پرواز مستقیم ازبندرعباس به تبریز
پیدا کردن پرواز مستقیم از بندرعباس به تبریز کار دشواری نیست، بسیاری از ایرلاین های داخلی در این مسیر پرواز دارند از جمله: قشم ایر

فاصله بین شهر بندرعباس تا تبریز چقدر است؟
فاصله ی بین شهربندرعباس تا تبریز 1811 کیلومتر است.

مدت زمان پرواز بندرعباس به تبریز چقدر است؟
مدت زمان پرواز بندرعباس به تبریز حدود 2 ساعت و 11 دقیقه است

چگونه می توان از مرکزشهر بندرعباس به فرودگاه رفت؟
فرودگاه بین المللی بندرعباس دارای دو ترمینال است که برای پروازهای ورودی و خروجی استفاده میشود. بهترین و سریع ترین راه برای رسیدن به این فروگاه تاکسی است که به صورت شبانه روزی برای تمام نقاط شهر موجود است. این فرودگاه در 14 کیلومتری مرکز بندر عباس قرار دارد و به طور متوسط نیم ساعت از مرکز شهر تا فروگاه راه است.

چگونه میتوان از فرودگاه شهرتبریز به مرکزشهر رفت؟
فرودگاه بین المللی شهید مدنی تبریز از فرودگاه های پر تردد ایران محسوب میشود. اتوبوس های شهری از داخل فرودگاه به مقصد بازار تبریز(راسته کوچه) و بالعکس تردد می کنند. همچنین خدمات تاکسیرانی نیز به صورت شبانه روزی در بخش خروجی ترمینال به مسافران سرویس دهی می کند، حدود 7 کیلومتر از فرودگاه تا مرکز شهر راه است که بدون در نظر گرفتن ترافیک حدود 15 تا 20 دقیقه از شما زمان میگیرد.

سفرتان به تبریز را برنامه ریزی کنید
فرودگاه تبریز فاصله ی زیادی تا مرکز شهر ندارد، ام برای آسودگی خیالتان بهتر است 1 ساعت پیش از پرواز در فرودگاه حاضر باشید، پس از تحویل بار و دریافت کارت پرواز میتوانید از فروشگاه های صنیع دستی و سوغاتی دیدن کنید، پس از رسیدن به فرودگاه تبریز میتوانید از تاکسی های مستقر در فرودگاه استفاده کنید.

اطلاعات
بندرعباسو تبریز در فاصله 1527 کیلومتری از یکدیگر قرار دارند که مدت تخمینی پرواز میان ‌آن‌ها 02:11 ساعت است (این میزان ممکن است بسته به آب و هوا یا مسیرهای هوایی متغیر باشد)
فرودگاه های نزدیک به تبریز
همه فرودگاه‌های تبریز
+
-
Leaflet | Map data © OpenStreetMap contributors, CC-BY-SA


مقصد‌های برتر در ایران
پرواز خود از تبریز (ایران) به مهم ترین شهرهای جهان رزرو کنید. در کادر زیر پروازها از تبریز (ایران) به مهم ترین شهرها آمده است.

لیست
پروازها به مقصد یزد پروازها به مقصد اصفهان پروازها به مقصد بم پروازها به مقصد بندرعباس پروازها به مقصد تبریز پروازها به مقصد تهران پروازها به مقصد خرم‌آباد پروازها به مقصد ساری‎ پروازها به مقصد رامسر پروازها به مقصد زاهدان‎ پروازها به مقصد زنجان پروازها به مقصد شیراز پروازها به مقصد بندر ماهشهر پروازها به مقصد مشهد
قیمت بلیط هواپیما بندر عباس به اصفهان

انواع قیمت بلیط هواپیما بندر عباس به اصفهان را می‌توانید در همین صفحه مشاهده کنید. در این صفحه شما می‌توانید به راحتی و با انتخاب تاریخ پرواز و زمان سفر خود قیمت بلیط هواپیما بندر عباس به اصفهان را انتخاب و خرید کنید. لازم به ذکر است که ما در تریپ تضمین می‌کنیم بهترین قیمت بلیط هواپیما بندر عباس به اصفهان را بدست مشتریان عزیز برسانیم.
ارزانترین نرخ بلیط هواپیما بندر عباس به اصفهان

برای اینکه بتوانید ارزانترین نرخ بلیط هواپیما بندر عباس به اصفهان را مشاهده کنید کافی است تا از طریق این صفحه، مرتب سازی را بر أساس قیمت قرار دهید تا ارزانترین نرخ بلیط هواپیما بندر عباس به اصفهان را مشاهده نمایید. البته لازم به توضیح است که این قیمت‌ها اصولا ثابت نبوده و در طی روزهای متفاوت می‌تواند متفاوت باشد. اما تریپ همیشه تلاش خود را می‌کند تا ارزانترین نرخ بلیط هواپیما بندر عباس به اصفهان را برای شما عزیزان فراهم کند.
بلیط لحظه آخری بندر عباس به اصفهان

در تریپ همیشه شما می‌توانید علاوه بر مرتب سازی بر اساس قیمت، پرواز خود را چارتر یا لحظه آخری انتخاب نمایید. بلیط لحظه آخری بندر عباس به اصفهان از طریق کلمه چارتر در زیر باکس سبز رنگ خرید قابل مشاهده است. این پروازها اصولا بهترین قیمت‌ و بلیط لحظه آخری بندر عباس به اصفهان هستند. البته لازم است بدانید قیمت بلیط چارتربندر عباس به اصفهان از سمت آژانس‌های هواپیمایی تعیین می‌شود و تریپ تلاش می‌کند با ارتباطات گسترده خود بهترین نرخ‌ها و قیمت‌ها را برای شما آماده کند.
اطلاعات پرواز بندر عباس به اصفهان

مدت پرواز بین بندر عباس به اصفهان با توجه به موارد متعددی مثل وضعیتی آب و هوایی ممکن است تغییر کند. پرواز بندر عباس به اصفهان در روزهای متعددی که در همین صفحه مشاهده می‌کنید در دسترس مسافران است و هواپیمایی‌هایی گوناگونی ارائه دهنده خدمات پرواز بندر عباس به اصفهان هستند که شما می‌توانید با فیلتر کردن هر هواپیمایی در این صفحه تنها پرواز بندر عباس به اصفهان آن ایرلاین را مشاهده کنید.برنامه پروازی امروز بندرعباس به اصفهان
امروز شنبه 26 مهر 1 پرواز در مسیر بندرعباس به اصفهان پرواز می‌کنند. اولین پرواز امروز ساعت 14:00 است. آخرین پرواز امروز ساعت 14:00 خواهد بود.

برنامه پروازی فردا بندرعباس به اصفهان
فردا یک‌شنبه 27 مهر 1 پرواز در مسیر بندرعباس به اصفهان پرواز می‌کنند. اولین پرواز فردا ساعت 12:30 است. آخرین پرواز فردا ساعت 12:30 خواهد بود.

برنامه پروازی پس‌فردا بندرعباس به اصفهان
پس‌فردا دوشنبه 28 مهر 1 پرواز در مسیر بندرعباس به اصفهان پرواز می‌کنند. اولین پرواز پس‌فردا ساعت 16:35 است. آخرین پرواز پس‌فردا ساعت 16:35 خواهد بود.

چه روزهایی بندرعباس به اصفهان پرواز دارد؟پرواز به اصفهان از بندرعباس
اصفهان یکی از شهرهای تاریخی و از نظر بزرگی بعد از تهران و مشهد سومین شهر بزرگ ایران است این شهر به داشتن معماری زیبای ایرانی مشهور است، اصفهان دارای جاذبه های گردشگری بسیاری میباشد از همین جهت از نظر گردشگری بسیار مورد توجه گردشگران است از مکان های دیدنی این شهر میتوان به میدان نقش جهان، پل خواجو،سی و سه پل، کاخ چهل ستون و ... اشاره کرد، امروزه وسایل حمل و نقل مسافربری نظیر اتوبوس ،خودرو شخصی و هواپیما برای سفر به این شهر در اختیار مسافران قرار گرفته است ،فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان یکی از فرودگاه های قدیمی و پر تردد ایران است ، برای رفتن به این فروگاه علاوه بر خودرو شخصی میتوانید از خط اتوبوس فرودگاه اصفهان که همه روزه از فرودگاه به پایانه کاوه و بالعکس در حرکت است استفاده نمایید. همچنین میتوانید از طریق تاکسی های مستقر در ترمینال داخلی که به صورت 24 ساعته در حال کار است به راحتی به مرکز شهر اصفهان برسید این فرودگاه 26 کیلومتر تا مرکز شهر فاصله دارد و رسیدن به آن حدود 35 تا 40 دقیقه زمان میگیرد

پرواز مستقیم از بندرعباس به اصفهان
پیدا کردن پرواز مستقیم از بندر عباس به اصفهان کار دشواری نیست، بسیاری از ایرلاین های داخلی در این مسیر پرواز دارند از جمله: آتا،ایران ایر ،کیش ایر و بسیاری از ایرلاین های دیگر

فاصله بین شهربندرعباس تا اصفهان چقدر است؟


بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.