بلیط آفر شیراز

بلیط آفر شیراز یا بلیط لحظه آخری شیراز، معمولا 24 ساعته قبل از پرواز موجود می باشد و افراد می توانند برای خرید آن اقدام کنند و بلیط ارزان قیمتی را برای خود خرید کنید.

بلیط افر شیراز تهران

بلیط آفر شیراز یکی از بهترین نوع بلیط های پروازی است برای مسافران.

ترفند های حرفه ای خرید بلیط آفر شیراز

1- بلیط های افر معمولا در مسیر های پروازی هستن که زیاد با هم رفت آمد دارن بلیط افر شیراز معمولا در مسیر شیراز به تهران ، شیراز به کیش، شیراز به مشهد هست.

2- معمولا بلیط افر شیراز به کیش یا تهران قیمت آن زیر 150 تومان است و برای مشهد زیر 200 تومان

3- بلیط آفر شیراز به کیش و کیش به شیراز معمولا توسط هواپیمایی کیش ایر، فلای پرشیا و معراج ارائه می شود.

بلیط افر شیراز کیش

4- شیراز به تهران هواپیمای های زیادی روی این خط فعال هستن که هواپیمایی زاگرس، کاسپین، آتا معمولا این چند تا پرواز قیمت های مناسب تری دارند البته زمانی یک پرواز وارد نرخ آفری میشه بقیه پرواز ها هم قیمت رو میارن پایین.

5- بلیط آفر زمانی موجود می باشد که پرواز های یک مسیر چارتر شده باشد( بلیط چارتر به بلیطی گفته می شود که توسط آژانس های هواپیمایی به فروش می رسد در واقع آژانس های هواپیمایی صندلی های یک هواپیما را از قبل از شرکت هواپیمایی خرید می کنند و خود آژانس مسئولیت فروش بلیط ها رو برعهده می گیرد و در این صورت تعیین قیمت بلیط ها و فروش آن ها بر عهده چارتر کنند می باشد و زمانی که چارتر کننده موفق به فروش بلیط های خود نشود قیمت را پایین می آورد که به این بلیط ها بلیط لحظه آخری بلیط آفر و .... می گویند.)

6- بلیط آفر تهران زمانی در پایین ترین قیمت خود قرار دارد که کمتر از 8 ساعت به پرواز مانده باشد.

 

بلیط آفر شیراز تهران

 اگر برنامه ریزی سفر خود را یک هفته از قبل انجام دادین روزانه در ساعت های مختلف به سایت های فروش بلیط هواپیما مانند تهران بلیط اسنپ تریپ مستر بلیط و.... مراجع کنید و قیمت بلیط ها رو برسی کنید و ببینید و روند قیمتی به چه شکل است شاید در تاریخ مورد نظر شما به علت تقاضا بالا روی خرید بلیط هواپیما قیمت ها افزایش پیدا کند و بهتر باشه که چند روز یا یک روز از قبل بلیط پرواز خود را تهیه کنید.

 

 در اغلب موارد چارتر کنند تمام ظرفیت خالی خود را روی سیستم های آنلاین نمایش نمی دهند و تعدادی رو بیشتر نمایش نمی دهند.

بلیط افر شیراز تهران

 

بلیط آفر شیراز کیش

بلیط آفر شیراز کیش یکی از ارزان ترین پرواز های این مسیر است قیمت این بلیط پروازی بسیار عالی و به صرفه بوده برای مسافر.

در این زمان ما معمولا به مسافرانی که مسیر پروازی خود را برای ما اس مس کردن یا تماس گرفتن و شماره خودشون رو ثبت کردن اس مس ارسال می کنیم و اطلاع رسانی می کنیم که پرواز های این مسیر اف خوردن اگه شما هم تمایل دارین که این آف ها برای شما ارسال بشه مسیر پروازی خود را به شماره زیر اس مس کنید و یا تماس بگیرن.

09011017552


قیمت بلیط آفر شیراز کیش

بلیط آفر شیراز کیش معمولا قیمت آن 130 تومن به پایین هست.

 

 

بلیط آفر شیراز تبریز

بلیط آفر شیراز تبریزدر اغلب موارد توسط هواپیمایی ایران ایر تور به فروش می رسد.

بلیط آفر شیراز تبریز معمولا 24 ساعت از قبل امکان تهیه شدن دارد در بعضی از موارد یکی دو روز از قبل امکان خرید دارد.

 

ساعت پرواز های آفر شیراز

 

برای دیدن ساعت پرواز های آفر شیراز وارد سایت تهران بلیط شوید و به راحتی با استفاده موتور جستجوی یا همان صفحه اصلی روی مبدا و مقصد خود کلیک کنید و یک لیست از پرواز های شیراز را برای شما نمایش می دهد که این لیست از ارزان ترین قیمت لیست شده و تا 45 روز آینده را برای شما نمایش می دهد که با کلیک بر روی روز مورد نظر خود کلیک کنید و یک لیست کامل از پروازی ها آن روز برای شما باز خواهد شد که این لیست از ارزان ترین قیمت لیست شده و ساعت پرواز های کیش را برای آن روز مشاهد کنید.

بلیط افر شیراز مشهد


بلیط افر اهواز به تهران

 

بلیط افر شیراز به اهواز در حال حاضر که کرونا هست معمولا خیلی کم پیدا می شود ولی اگر پرواز های این مسیر رو برسی کنید گاهی اوقات این بلیط ها موجود می باشند.

 

 

برنامه پرواز های افر شیراز

برای دیدن برنامه پروازی های افر شیراز وارد سایت تهران بلیط شوید و طبق توضیح های که در بالا داده شده است برنامه های پرواز داخلی را برای 45 روز آینده مشاهده کنید


فرودگاه شهید دست غیب شیراز


بعد از فرودگاه امام خمینی مجهزترین فرودگاه کشور از لحاظ تجهیزات ناوبری و الکترونیک است.علاو بران فردگاه شیراز بعد از فرودگاه های مهراباد،مشهد و امام خمینی پررفت امد ترین فرودگاه است.فرودگاه شهید دستغیب شیراز یکی از ایمن ترین فرودگاه های کشور است.این فرودگاه دارای دو ترمینال است ترمینال شماره یک به پرواز های داخلی اختصاص دارد و روزانه 120پرواز در این بخش انجام می شود و ترمینال شماره دو به پرواز های خارجی اختصاص دارد و روازنه 10پرواز خارجی در این فرودگاه انجام می شود.

این فرودگاه دارای دو پارکینگ می باشد یکی طبقاتی و یگری رو باز که پارکینگ طبقاتی ظرفیت ان 750خودرو می باشد و پارکینگ رو باز 120خودرو ظرفیت دارد.

 

بخش صدور ویزا

تمام گردشگران و تجار غیر ایرانی کشور های مختلف پس از ورود به کشور از طریق فرودگاه شیراز می توانند در کمتر از 15دقیقه ویزای توریستی دو هفته ای دریافت کنند البته کشور های امریکا،کانادا،کلمبیا،بریتانیا،پاکستان،عراق،افغانستان،اردن،بنگلادش و سومالی از این قاعده مستثنی هستند.

تاکسی

تاکسی در فرودگاه شیراز در دو ترمینال داخلی و خارجی مستقر هستند و به صورت شبانه روزی اماده سرویس دهی به مسافران می باشند.

مترو

شما می توانید با خط شماره یک مترو شیراز به ایستگاه ایت الا دست غیب که در میدان گل سرخ واقع شده و سپس به فرودگاه دسترسی داشته باشید.

 

شهر زیبایی شیراز

شهر شیراز یک شهر تاریخی زیبا و افسانه ای در ایران است و یکی از معروف ترین مناطق کشور است که از دیر باز تاکنون مهد فرهنگ و ادب بوده.این شهر گویی تکه ای از بهشت خداست که بر روی زمین قرار گرفته.

تخت جمشید

این بنای تاریخی به دستور داریوش هخامنشی ساخته شد.این بنا در 57کیلومتری شمال شیراز قرار دارد و برخلاف انچه می پندارید نه در مرحله شهر شیراز بلکه در حوضه شهرستان مرودشت قرار دارد.وسعت تخت جمشید به 125هزار متر مربع میرسد.براساس خشت نوشته ها و سنگ نوشته های که در تخت جمشید پیدا شده نام اصلی ان پارسه است.تخت جمشید یکی از برترین بناهای تاریخی جهان است که در حدود 2500سال پیش به دستور داریوش شاه هخامنشی شروع شده و توسط جانشین های او ادامه یافت و تغیراتی در ساختمان اولیه دادند.براساس خشت نوشته های که در انجا پیدا کردند کارگرانی که در انجا کار می کردند حقوق می گرفتند و بیمه بودند.ساخت تخت جمشید 150سال به طول انجامید در این مدت تمامی معماران و هنرمندان از سراسر چهار گوشه ایران گرد هم امدند تا با فنون خود بنایی را بسازند نه تا به حال ساخته شده باشد و نه در اینده بتوانند بسازند.

حمام وکیل

حمام وکیل در دوره زندیه در مرکز شیراز در نزدیکی بازار وکیل ساخته شده.در ساخت این حمام از پیشرفته ترین معمار های زمان خود استفاد شده.گرم خانه با سنگ فرش پوشیده شده است و در زیر این سنگ فرش ها دالان های باریک وجود دارد تا هوایی گرم و بخار اب در ان جریان یابد و باعث گرم شدن کف حمام شود.برای این که از ورود هوایی سرد به داخل حمام جلوگیری شود درب حمام کوچک ساخته شده و ورودی ان زاویه دار ساخته شده.

سعدیه

سعدیه جایی است که سعدی در اواخر عمر خود در ان جا زندگی می کرد و پس از مرگ همان جا به خاک سپرده شده.ارامگاه این شاعر بزرگ یک گنبد فیروزه ای دارد که بر 8ستون مختلف قرار گرفته و دیوار های ان مرمرین است و قبر سعدی در وسط ان قرار گرفته.

حافظ

ارامگاه حافظ شاعر قرن هشتم در شیراز قرار دارد و این مکان از جاذبه های تارخی این شهر است.این ارمگاه 65سال بعد از مرگ حافط به دستور حاکم وقت ساخته شد و بارها مورد بازسازی و مرمت قرار گرفت.حافظیه دو صحن شمالی و جنوبی دارد و تالاری به طول 65متر و عرض 8متر این دو صحن را از هم جدا کرده.این تالار باشکوه 20ستون دارد که هر کدام 5متر ارتفاع دارد.

دروازه قران

باورود به شهر شیراز اولین بنایی که می بینید دروازه قران است.در دوره زندیه این دروزاه را بازسازی کردند و دو قران نفیس بالای ان قرار دادند.بعد ها درواز به دستور رضاخان ویران شد و سال ها بعد بازرگانی شیراز دروزاه دیگری ساخت.

ارگ کریم خان

ارگ کریم خان در مرکز شهر شیراز و در مجاورت میدان شهرداری قرار دارد.همان طور که از نام این مکان پیداست،ارگ دوره زندیه بین سال های 1766تا 1767میلادی و به عنوان مکانی برای زندگی کریم خان ساخته شده.در زمان پهلوی این مکان به زندان تبدیل شد و به همین خاطر اسیب های به ان وارد شد.

بازار وکیل

بازار وکیل در مجاورت شهرداری و در نزدیکی ارگ کریم خان قرار دارد.این بازار سنتی در دوره زندیه با گچ و اجر ساخته شد و هنوز هم قطب اقتصادی شیراز است.

خانه قوام

خانه قوام یا نارنجستان شیراز یکی از زیبا ترین خانه باغ های ایرانی است و دارای حیاطی با درخت های نارنج است.این خانه به دلیل باغ زیبا و پرسپکتیوی که دارد شما رو مجذوب خودش می کند.ایوان این خانه بسیار زیبا اینه کاری،معراق کاری،گچ بری و کاشی کاری شده است.

 


بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.