بلیط آفر تهران

بلیط آفر تهران یا بلیط لحظه اخری تهران، معمولا 24 ساعته قبل از پرواز موجود می باشد و افراد می توانند برای خرید آن اقدام کنند و بلیط ارزان قیمتی را برای خود خرید کنید.
بلیط آفر تهران قیمت های متفاوتی دارد ولی معمولا از 120 هزار تومن کمتر هستن.

بلیط افر تهران

در این مقاله قصد داریم به شما بگیم که چطور میتونیم بلیط آفر خرید کنید و یک سفر ارزان قیمت داشته باشیم.

روش های خرید بلیط افر تهران


1- بلیط آفر زمانی موجود می باشد که پرواز های یک مسیر چارتر شده باشد( بلیط چارتر به بلیطی گفته می شود که توسط آژانس های هواپیمایی به فروش می رسد در واقع آژانس های هواپیمایی صندلی های یک هواپیما را از قبل از شرکت هواپیمایی خرید می کنند و خود آژانس مسئولیت فروش بلیط ها رو برعهده می گیرد و در این صورت تعیین قیمت بلیط ها و فروش آن ها بر عهده چارتر کنند می باشد و زمانی که چارتر کننده موفق به فروش بلیط های خود نشود قیمت را پایین می آورد که به این بلیط ها بلیط لحظه آخری بلیط آفر و .... می گویند.)


بلیط افر تهران ارزان قیمت

2- بلیط آفر تهران معمولا در مسیر های تهران کیش و کیش تهران، مشهد تهران، تهران مشهد، تهران شیراز،شیراز تهران، تهران رشت ، رشت تهران، اهواز تهران ،تهران اهواز هست به این خاطر که تعداد پرواز های این مسیر زیاد است و چارتر کنند به این مسیر ها توجه بیشتری دارند.
3- بلیط آفر تهران زمانی در پایین ترین قیمت خود قرار دارد که کمتر از 8 ساعت به پرواز مانده باشد.

بلیط آفر تهران کیش

4- اگر برنامه ریزی سفر خود را یک هفته از قبل انجام دادین روزانه در ساعت های مختلف به سایت های فروش بلیط هواپیما مانند تهران بلیط علی بابا قاصدک24 و.... مراجع کنید و قیمت بلیط ها رو برسی کنید و ببینید و روند قیمتی به چه شکل است شاید در تاریخ مورد نظر شما به علت تقاضا بالا روی خرید بلیط هواپیما قیمت ها افزایش پیدا کند و بهتر باشه که چند روز یا یک روز از قبل بلیط پرواز خود را تهیه کنید.

5- در اغلب موارد چارتر کنند تمام ظرفیت خالی خود را روی سیستم های آنلاین نمایش نمی دهند و تعدادی رو بیشتر نمایش نمی دهند.


بلیط آفر تهران شیراز

بلیط آفر تهران به شیراز یکی از ارزان ترین پرواز های این مسیر است قیمت این بلیط پروازی بسیار عالی و به صرفه بوده برای مسافر.
در مسیر تهران به شیراز معمولا و کیش به تهران بلیط های آفر در طول هفته چند بار موجود می باشند، همین الا که دارم این مقاله رو می نویسم بلیط کیش به تهران 170 تومن هست که به احتمال زیاد تا 120 تومن پایین تر می آید.
در این زمان ما معمولا به مسافرانی که مسیر پروازی خود را برای ما اس مس کردن یا تماس گرفتن و شماره خودشون رو ثبت کردن اس مس ارسال می کنیم و اطلاع رسانی می کنیم که پرواز های این مسیر اف خوردن اگه شما هم تمایل دارین که این آف ها برای شما ارسال بشه مسیر پروازی خود را به شماره زیر اس مس کنید و یا تماس بگیرن.
09011017552
بلیط افر تهران شیراز معمولا در روز های چهارشنبه و پنجشنبه موجود می باشد بعضی از هفته ها یک شنبه و دو شنبه موجود می باشد.

 بلیط آفر تهران ارزان قیمت

راهنمای ترمینال های پروازهای فرودگاه مهرآباد


راهنمای ترمینال های فرودگاه مهرآباد و دسترسی به آن یکی از اطلاعاتی که خیلی از مسافران و خانواده هایشان به آن نیاز دارند. حتما برای شما هم پیش آمده است که وقتی بلیط هواپیما خود را دریافت کرده‌اید، در روز سفر برای اینکه به کدام ترمینال فرودگاه مهرآباد بروید گیج شده‌اید. گاهی هم خواسته‌اید به استقبال مسافری بروید ولی نمی‌دانستید که هواپیمای او در کدام ترمینال بر زمین می‌نشیند. در این نوشته به شما می‌گوییم که هر کدام از شرکت های هواپیمایی یا ایرلاین های ایرانی از کدام یک از ترمینال های فرودگاه مهرآباد پرواز می‌کنند و در کدام یک وارد می‌شوند. همچنین توضیح می‌دهیم که چگونه با متروی تهران خود را به ترمینال های اصلی فرودگاه مهرآباد برسانید.
راهنمای ترمینال های پروازهای فرودگاه مهرآباد


پروازهای ورودی و خروجی هر کدام از ترمینال های فرودگاه مهرآباد

ترمینال 1:
پروازهای ورودی: ندارد
پروازهای خروجی: هواپیمایی کیش ایر، هواپیمایی زاگرس، هواپیمایی وارش
ترمینال 2:
پروازهای ورودی: هواپیمایی کیش ایر، هواپیمایی زاگرس، هواپیمایی آتا، قشم ایر، هواپیمایی معراج، هواپیمایی کارون، ایران ایر، هواپیمایی ایران ایرتور، هواپیمایی وارش.
پروازهای خروجی: هواپیمایی آتا، قشم ایر، هواپیمایی معراج، هواپیمایی کارون، ایران ایر، هواپیمایی ایران ایرتور.
ترمینال 4:
پروازهای ورودی: ندارد.
پروازهای خروجی: هواپیمایی آسمان، هواپیمایی ماهان، هواپیمایی تابان، هواپیمایی کاسپین، هواپیمایی اترک، هواپیمایی پویا، هواپیمایی ساها، هواپیمایی سپهران.
ترمینال 6:
پروازهای ورودی: هواپیمایی آسمان، هواپیمایی ماهان، هواپیمایی تابان، هواپیمایی کاسپین، هواپیمایی اترک، هواپیمایی پویا، هواپیمایی ساها، هواپیمایی سپهران.
پروازهای خروجی: ندارد.
راهنمای ترمینال های پروازهای فرودگاه مهرآباد
پروازهای ورودی و خروجی هر ایرلاین در فرودگاه مهرآباد (به ترتیب حروف الفبا)

هواپیمایی آتا
پرواز ورودی: ترمینال 2
پرواز خروجی: ترمینال 2
هواپیمایی آسمان
پرواز ورودی: ترمینال 6
پرواز خروجی: ترمینال 4
هواپیمایی اترک
پرواز ورودی: ترمینال 6
پرواز خروجی: ترمینال 4
هواپیمایی ایران ایر
پرواز ورودی: ترمینال 2
پرواز خروجی: ترمینال 2
هواپیمایی ایران ایرتور
پرواز ورودی: ترمینال 2
پرواز خروجی: ترمینال 2
هواپیمایی پویا
پرواز ورودی: ترمینال 6
پرواز خروجی: ترمینال 4
هواپیمایی تابان
پرواز ورودی: ترمینال 6
پرواز خروجی: ترمینال 4
هواپیمایی زاگرس
پرواز ورودی: ترمینال 2
پرواز خروجی: ترمینال 1
هواپیمایی ساها
پرواز ورودی: ترمینال 6
پرواز خروجی: ترمینال 4
هواپیمایی سپهران
پرواز ورودی: ترمینال 6
پرواز خروجی: ترمینال 4
هواپیمایی قشم ایر
پرواز ورودی: ترمینال 2
پرواز خروجی: ترمینال 2
هواپیمایی کارون
پرواز ورودی: ترمینال 2
پرواز خروجی: ترمینال 2
هواپیمایی کاسپین
پرواز ورودی: ترمینال 6
پرواز خروجی: ترمینال 4
هواپیمایی کیش ایر
پرواز ورودی: ترمینال 2
پرواز خروجی: ترمینال 1
هواپیمایی ماهان
پرواز ورودی: ترمینال 6
پرواز خروجی: ترمینال 4
هواپیمایی معراج
پرواز ورودی: ترمینال 2
پرواز خروجی: ترمینال 2
هواپیمایی وارش
پرواز ورودی: ترمینال 2
پرواز خروجی: ترمینال 1
دسترسی به ترمینال های فرودگاه مهرآباد با مترو تهران

وقتی ترمینال پرواز مورد نظرمان را متوجه شدیم احتمالا می خواهیم برای استقبال از مسافرمان و یا در زمان سفر خودمان، از مترو استفاده کنیم. خوشبختانه مترو تهران دارای یک مسیر ویژه برای فرودگاه مهرآباد است و در این فرودگاه دارای دو ایستگاه است.


شهر تهران

بیش از 200 سال از انتخاب تهران به عنوان پایتخت ایران می گذرد. درطول و عرض جغرافیایی25 / 51 درجه و 43 / 35 درجه واقع شده و ارتفاع متوسط این شهر از سطح دریا 1100 است. تهران مرکز ثقل سیاسی اداری کشور طی 200 سال اخیر محسوب می شود. شهری آباد که راه های دسترسی قابل قبولی دارد. فضای تمیز و پارک های آن چشم انداز خوبی را برای هر بیننده ای فراهم می سازد. آب و هوای شهر تهران در تابستان گرم و خشک و در زمستان سرد است. متوسط درجه حرارت سالانه شهر تهران 1/17 درجه سانتیگراد، حداکثر مطلق آن 44 درجه سانتیگراد و حداقل مطلق آن 8 درجه سانتی گراد گزارش شده است. متوسط بارندگی 231 میلی متر و میانگین روزهای یخبندان در طول سال 49 روز می باشد.


قیمت بلیط آفر تهران کیش

بلیط آفر تهران شیراز معمولا قیمت آن 130 تومن به پایین هست.


بلیط آفر مشهد به تهران

بلیط آفر مشهد به تهران در اغلب موارد توسط هواپیمایی کاسپین و کیش ایر به فروش می رسد، هواپیمایی کیش ایر مخصوص خود جزیره کیش هست و اولویت پرواز های این هواپیمایی به جزیره کیش است.
بلیط آفر مشهد تهران معمولا 24 ساعت از قبل امکان تهیه شدن دارد در بعضی از موارد یکی دو روز از قبل امکان خرید دارد.

بلیط آفر مشهد تهران

ساعت پرواز های آفر تهران


برای دیدن ساعت پرواز های آفر کیش وارد سایت تهران بلیط شوید و به راحتی با استفاده موتور جستجوی یا همان صفحه اصلی روی مبدا و مقصد خود کلیک کنید و یک لیست از پرواز های کیش را برای شما نمایش می دهد که این لیست از ارزان ترین قیمت لیست شده و تا 45 روز آینده را برای شما نمایش می دهد که با کلیک بر روی روز مورد نظر خود کلیک کنید و یک لیست کامل از پروازی ها آن روز برای شما باز خواهد شد که این لیست از ارزان ترین قیمت لیست شده و ساعت پرواز های کیش را برای آن روز مشاهد کنید.بلیط افر اهواز به تهران

بلیط افر اهواز به تهران در حال حاضر که کرونا هست معمولا خیلی کم پیدا می شود ولی اگر پرواز های این مسیر رو برسی کنید گاهی اوقات این بلیط ها موجود می باشند.


برنامه پرواز های افر تهران

برای دیدن برنامه پروازی های افر تهران وارد سایت تهران بلیط شوید و طبق توضیح های که در بالا داده شده است برنامه های پرواز داخلی را برای 45 روز آینده مشاهده کنید.


بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.