قیمت بلیط هواپیما کیش به بندرعباس

تضمین ارزان ترین قیمت بلیط هواپیما

 

آیا راهی برای خرید ارزان تر بلیط در لحظه آخر وجود دارد؟
باید توجه داشته باشید که امکان ارزان تر شدن بلیط در لحظه های آخر وجود دارد اما برای پایین تر آمدن قیمت یک پرواز هیچ تضمین خاصی وجود ندارد.یکی از راه ها برای فهمین قیمت بلیط در آینده ی کوتاه مدت در نظر داشتن قیمت روز قبل و بعد است.زیرا امکان ارزان تر شدن از یک حدی خیلی بعید به نظر میرسد.البته به مناسبت ها و تعطیلات هم توجه کنید که یکی از عوامل اصلی ارزان شدن بلیط های پرواز اتمام یا شروع تعطیلات است.

پرواز چارتری یعنی چه؟ آیا بندرعباس به کیش هم پرواز چارتری ارزان دارد؟

 


پرواز چارتری به این معنی است که در یک سفر هوایی، تعدادی از بلیط های آن پرواز توسط شرکت های مسافرتی فروخته میشود. در مقابلی این بلیط های چارتری، بلیط های سیستمی وجود دارند. معمولا پرواز های چارتری هرچه به لحظه ی پرواز نزدیک تر میشود بلیط های آن سفر به قیمت پایین و حتی گاها تا نصف قیمت به فروش میرسند. البته این اتفاق به تعداد صندلی خالی وابسته است و در بعضی از پرواز ها نه تنها کاهش قیمت نیست بلکه ممکن است قیمت ها به حالت عادی گران تر هم شوند!

اطلاعات عمومی پرواز

حضور مسافر برای پرواز داخلی 2 ساعت و خارجی 3 ساعت قبل از پرواز در فرودگاه به همراه کارت ملی برای پروازهای داخلی و گذرنامه برای پروازهای خارجی الزامیست . کانتر کنترل 30 دقیقه قبل از پرواز داخلی و 90 دقیقه قبل از پرواز خارجی بسته خواهد شد.

موارد غیر مجاز در پرواز
آوردن تمام اشیاع تیز از قبیل تیغ ، چاقو ، قیچی و ... در کابین هواپیما ممنوع می باشد و می بایستی آن هار در چمدان خود قرار دهید و به قسمت حمل بار تحویل دهید.

مسافرینی که مجاز به حمل تجهیزات دفاع شخصی از قبیل اسپری فلفل ، نانچکو ، پنجه بوکس و .... از آوردن این تجهزات در داخل کابین خودداری کنند.

آوردن ابزار هایی مانند انبردست ، دم باریک آچارفرانسه و ... که زیر 17 سانتی متر باشند ، در کابین مجاز می باشد اما ابزار های بالای 17 سانت باید ، بسته بندی شده و به قسمت حمل بار تحویل دهید.

بار مجاز در هواپیما

 

زندگی در کیش چگونه است؟
یکی از شهرهای پرطرفدار در ایران، جزیره ی کیش در جنوب ایران است. این جزیره ی بیضی شکل به خاطر همجواری با خلیج فارس و سرمایه گذاری های که در آن انجام می شود، به یکی از قطب های توریستی و پرطرفدار ایران در سال های اخیر تبدیل شده است. اما تا به حال به این فکر کرده اید که اگر بخواهید در کیش زندگی کنید، به چه اطلاعاتی نیاز دارید؟ چقدر درباره ی کیش به جز این که شهری جزیره ای و توریستی است، می دانید؟ در ادامه با الی گشت همراه باشید تا به اتفاق هم بررسی کنیم که زندگی در کیش چگونه است و چه چیزهایی را باید درباره ی این جزیره بدانیم.

جاذبه های طبیعی در کیش
کیش
مطالب مفید:
معرفی آثار تاریخی ایران در کتاب تحقیقات اخیر آسیا-اروپا

این بار برای سفر به ونیز ایران بروید!
جزیره ی کیش با مساحت 91 کیلومتر مربعی و خط ساحلی 43 کیلومتری، در فاصله ی 18 متری بندر گرزه در خلیج فارس قرار گرفته است. این جزیره ی بیضی شکل در دهانه ی خلیج فارس و تقریبا در نزدیکی بخش پایانی این خلیج زیبا در محدوده تنگه ی هرمز قرار گرفته است. در واقع کیش، یکی از جزیره های خلیج فارس از شهرستان بندرلنگه در استان هرمزگان است. بیشترین عرض جزیره در راستای ساحل جنوبی به ساحل شمالی یعنی در فاصله‌ی بندرگاه گمرک تا فانوس دریائی، 5/7 کیلومتر است. سطح جزیره کاملا صاف است و از پدیده هایی چون کوه و تپه در آن خبری نیست. بیشترینش شیبی که در جزیره می توان پیدا کرد حدفاصل شمال فرودگاه به طرف ساحل است. کیش یکی از چهار منطقه ای در دنیا است که درصد اکسیژن خالص آن از دیگر مناطق بیشتر است و به همین خاطر کسانی که از مشکلات تنفسی رنج می برند، می توانند بدون مشکل و یا حتی استفاده از ماسک در این شهر نفس بکشند. جالب است بدانید که در جزیره ی کیش، مردم عادی هم بعد از ساعت‌ها گشت‌وگذار و تفریح کمتر احساس خستگی و بی رمقی می‌کنند و این از اثرات اکسیژن خالص این منطقه است. کیش، یکی از امن‌ترین شهرهای ایران و جهان است. سطح امکانات عمومی و رفاهی در کیش بسیار بالا است و بسیاری از افرادی که چند روزی در جزیره کیش زندگی می‌کنند، خواهان یک زندگی دائمی در کیش را دارند. اگر شما هم از این دسته از افراد هستید، حتما تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

برای تور کیش اقدام کنید

رزرو تور کیش
کشتی تفریحی در جزیره کیش
کیش، جزیره ای برای زندگی
بسیاری از افراد در سفرهایشان به کیش، خواهان زندگی دائمی در کیش هستند ولی در ادامه به خاطر سکوت جزیره، باز به فکر شهر خود و زندگی پرهیاهو می افتند. اگر دوستدار سکوت و آرامش هستید، کیش محل مناسبی برای سکوت شما است. از نظر هزینه ی تهیه ی مسکن و زمین در جزیره ی کیش باید بگوییم که کیش هم مانند تمامی نقاط ایران، قیمت هر محله و خیابانش با جای دیگری متفاوت است. اما بنابر آمار منتشر شده، قیمت هر متر مربع زمین مسکونی در کیش، 1 تا 4 میلیون است که البته به کیفیت زمین بندی و منطقه ای که در آن واقع شده است، متغیر است. قیمت هر متر مربع آپارتمان با طول عمر 15 سال ساخت، 3 میلیون است و قیمت یک آپارتمان لوکس در منطقه ای مرغوب، تا 26میلیون تومان برای هر مترمربع نیز رسیده است. با این حال باید بگوییم که قیمت واحدهای مسکونی از سال پیش تا به الان، افت داشته است. در کل قیمت اجاره ی مسکن در کیش نسبت به تهران ارزان تر است. خالی از لطف نیست که در ادامه بگوییم که خانه هایی که برای کرایه در کیش وجود دارد، همگی مبله هستند. قیمت نیرو و انرژِی در جزیره ی کیش به این صورت است که به علت این که شرکت آب و برق خصوصی است، قیمتش را هیئت مدیره معین می کند و بستگی به مصرف دوره دارد.

جاذبه های هوایی کیش
دسترسی های جزیره ی کیش
سفرها به کیش معمولا با هواپیما انجام می شود اما با کشتی هم می توان وارد جزیره شد. برای رسیدن به کیش با ماشین نیز سه راه وجود دارد.

مسیر جاده‌ای تهران-قم -کاشان- نایین-مهریز-شهربابک- سیرجان-بندرعباس- بندرلنگه به طول 1509 کیلومتر

مسیر ریلی تهران-بندرعباس به طول 1600 کیلومتر که تقریبا 20 ساعت در راه هستید.

مسیر هوایی تهران- کیش که یک ساعت و نیم زمان شما را می گیرد.

این را هم اضافه می کنیم که به علت عدم پرداخت گمرکی در کیش، خودروها قیمت کمتری دارند. فقط نزدیک به 6 میلیون تومان هزینه تعویض پلاک منطقه آزاد دارد و بقیه ی قیمت ها برابر با قیمت خودروها در امارات متحده عربی است. شما با در دست داشتن مدارکی چون؛ اصل گواهینامه ی معتبر، کارت ملی، سپردن یک چک معتبر و یا وجه نقد، می توانید در جزیره خودرویی را در زمان اقامتتان، اجاره کنید. مدت زمان معمول برای اجاره ی اتومبیل در کیش، 20 روز است. به خاطر داشته باشید که قوانین راهنمایی و رانندگی در جزیره ی کیش همنند همه جای دیگر ایران است و چه بسا سختگیر تر هم هستند. همچنین پرداخت برگه ی جریمه و ترخیص و خارج کردن ماشین فقط در خود جزیره قابل انجام است و در هیچ کجای دیگر ایران قابل انجام نیست.

رقص دلفین ها در کیش
همین حالا برای رزرو آنلاین تور کیش اقدام کنید

آب و هوای کیش
آب‌وهوای جزیره تحت تأثیر توده‌های مختلف هوای شمال غربی و جنوبی قرار داشته و به شکل کلی خشک و کم باران است. بارندگی بیشتر به صورت رگبار و در ماه‌های زمستان اتفاق می‌افتد و در کل می توان گفت که آب و هوایی گرم و مرطوب دارد.

جاذبه های غواصی در شهر کیش
شغل
با توجه رونق صنعت هتل داری در شهر کیش، مشاغلی که مربوط به توریسم و هتلداری است بسیار رونق دارد. البته تخصص در بخش های فنی و ساختمان سازی می تواند مهارت خوبی برای پیدا کردت شغل و کار در جزیره ی کیش باشد. خدمات گردشگری در کیش، از کیفیت بالایی برخوردار است.

کشتیئهای تجاری و باری در کیش
قیمت ها در کیش
معمولا قیمت کالاها و خدماتی همچون رستوران ها، حمل و نقل، مواد غذایی، میوه ها و باقی کالا و خدمات در جزیره ی کیش از میانگین قیمت در شهرههای دیگر از 5 تا 10 دزصد زیادتر است. قیمت لوازم الکترونیکی و دیجیتال نیز به همین صورت است. اما به دلایل خاصی قیمت پوشاک ولوازم آرایش در کیش نسبت به نقاط دیگر ایران بیشتر است.

مرکز خریدی در جزیره کیش
مراکز خرید کیش
کیش 11 بازار بین المللی و مرکز تجاری دارد که اسامی آنان را برای شما می آوریم.

بازار ونوس

بازار پارس خلیج

بازار پانیذ

بازار صفین

بازار پردیس

مرکز تجاری کیش

بازار زیتون

بازار مرجان

بازار مروارید

بازار مریم

برای رزرو آنلاین تور کیش اقدام کنید

تفریحات دریایی در شهر کیش
جاذبه های گردشگری کیش
جاذبه های شهر کیش بسیار زیاد است. ما در ادامه تنها برخی از این جاذبه ها که معروف ترند را برای شما به اختصار می آوریم.

ساحل مرجانی جزیره

نمایشگاه دائمی استاد کیومرث صیاد

آب انبار سنتی

کشتی یونانی

اسکله بزرگ تفریحی کیش

مساجد

مجموعه درخت سبز

پارک دلفین

باغ پرندگان

شهر زیر زمینی کاریز

لاک‌پشت‌های دریایی

آکواریوم

گذر هنرمندان

شهر باستانی حریره

سافاری کیش

برای رزرو آنلاین هتل های کیش اقدام کنید


دانشگاه های شهر کیش
جزیره کیش دارای دانشگاه‌هایی است که نظام آموزششیشان اکثراً به دانشگاه صنعتی شریف و دانشگاه تهران وابسته‌اند. این دانشگاه‌ها اکنون دوره‌های بین‌المللی کارشناسی و کارشناسی ارشد و دکترا را در رشته‌هایی مانند IT، MBA و حقوق را با همکاری دانشگاه‌هایی مانند دانشگاه چند رسانه‌ای مالزی و دانشگاه موناش استرالیا برگزار می‌کند. 9مدرسه در مقطع ابتدایی، 11 مدرسه در مقطع راهنمایی و 11 مدرسه در مقطع متوسطه و دبیرستان و دو مرکز هنرستان پذیرای 5 هزار دانش‌آموز در جزیره کیش هستند. همچنین مهدکودک‌های پیشرفته و با امکاناتی در جزیره وجود دارد که در بیشتر آنها دوربین‌های نصب شده که شما می‌توانید به‌طور آنلاین وضعیت کودک خود را در مهد مشاهده کنید


حداکثر بار مجاز که مسافر میتواند با خود به سفر ببرد ، در ایرلاین ها متفاوت است اما حدودا بین 30 تا 50 کیلوگرم می باشد و بستگی به کلاس پروازی شخص دارد . ایرلاین های داخلی معمولا جداکثر بار مجازشان 30 تا 25 کیلوگرم می باشد. حداکثر وزن ساک دستی که میتوانید وارد کابین کنید 4 کیلوگرم می باشد و حدکثر مجموع ابعاد آن میباستی 115 سانتی متر باشد
سوالات متداول


قیمت بلیط هواپیما بندر عباس به کیش

 

انواع قیمت بلیط هواپیما بندر عباس به کیش را می‌توانید در همین صفحه مشاهده کنید. در این صفحه شما می‌توانید به راحتی و با انتخاب تاریخ پرواز و زمان سفر خود قیمت بلیط هواپیما بندر عباس به کیش را انتخاب و خرید کنید. لازم به ذکر است که ما در تریپ تضمین می‌کنیم بهترین قیمت بلیط هواپیما بندر عباس به کیش را بدست مشتریان عزیز برسانیم.
ارزانترین نرخ بلیط هواپیما بندر عباس به کیش

برای اینکه بتوانید ارزانترین نرخ بلیط هواپیما بندر عباس به کیش را مشاهده کنید کافی است تا از طریق این صفحه، مرتب سازی را بر أساس قیمت قرار دهید تا ارزانترین نرخ بلیط هواپیما بندر عباس به کیش را مشاهده نمایید. البته لازم به توضیح است که این قیمت‌ها اصولا ثابت نبوده و در طی روزهای متفاوت می‌تواند متفاوت باشد. اما تریپ همیشه تلاش خود را می‌کند تا ارزانترین نرخ بلیط هواپیما بندر عباس به کیش را برای شما عزیزان فراهم کند.


بلیط لحظه آخری بندر عباس به کیش

 

در تریپ همیشه شما می‌توانید علاوه بر مرتب سازی بر اساس قیمت، پرواز خود را چارتر یا لحظه آخری انتخاب نمایید. بلیط لحظه آخری بندر عباس به کیش از طریق کلمه چارتر در زیر باکس سبز رنگ خرید قابل مشاهده است. این پروازها اصولا بهترین قیمت‌ و بلیط لحظه آخری بندر عباس به کیش هستند. البته لازم است بدانید قیمت بلیط چارتربندر عباس به کیش از سمت آژانس‌های هواپیمایی تعیین می‌شود و تریپ تلاش می‌کند با ارتباطات گسترده خود بهترین نرخ‌ها و قیمت‌ها را برای شما آماده کند.
اطلاعات پرواز بندر عباس به کیش

مدت پرواز بین بندر عباس به کیش با توجه به موارد متعددی مثل وضعیتی آب و هوایی ممکن است تغییر کند. پرواز بندر عباس به کیش در روزهای متعددی که در همین صفحه مشاهده می‌کنید در دسترس مسافران است و هواپیمایی‌هایی گوناگونی ارائه دهنده خدمات پرواز بندر عباس به کیش هستند که شما می‌توانید با فیلتر کردن هر هواپیمایی در این صفحه تنها پرواز بندر عباس به کیش آن ایرلاین را مشاهده کنید.زیره کیش با مساحت 91.5 کیلومتر مربع شاید بزرگترین جزیره ایران نباشد، اما به طور حتم، یکی از محبوب ترین و پرتردد ترین مناطق کشور است. این جزیره تفریحی مقصد سفر بسیاری از گردشگران داخلی و خارجی است که در تمام طول سال به این جزیره سفر می کنند.

پرواز بندرعباس کیش
در صورتی که قصد رزرو بلیط پرواز بندرعباس کیش را دارید، باید بدانید که بلیط هواپیمای این مسیر پروازی در بیشتر ایام سال از تقاضای زیادی برخوردار است و علت اصلی آن حجم زیاد سفرهای کاری است که به سمت این جزیره انجام می شود. بسیاری از اهالی بندرعباس برای مقاصد تجاری به جزیره کیش سفر می کنند و سفرهایی که به سمت این جزیره انجام می شود تنها با اهداف گردشگری نیست.

در واقع فعالیت های بازرگانی و تجاری در این منطقه آزاد دلیل اصلی استفاده از پرواز بندرعباس کیش برای سفر به این منطقه تجاری است.

 

قیمت بلیط هواپیمای بندرعباس کیش

 


قیمت بلیط هواپیمای بندرعباس کیش در بیشتر زمان ها ثابت است و از تغییر چندانی برخوردار نیست. چرا که بیشتر سفرهایی که از شهر بندرعباس به جزیره کیش صورت می گیرد برای اهداف تجاری انجام می شود و این موضوع باعث شده که در تمام ایام هفته میزان مسافرت بین این دو شهر تغییر چندانی نداشته باشد.

در طول روز بهترین زمان برای رزرو بلیط بندرعباس کیش با قیمت مناسب، بلیط پروازهای اول صبح می باشد. همچنین با انتخاب این بلیط ها برای سفرهای کاری، از طرفی به انجام کارهای خود در باقی روز خواهید رسید و از طرفی در صورتی که به پرواز خود نرسیدید می توانید از پروازهای بعدی برای سفر به جزیره کیش استفاده کنید.

بلیط چارتر بندرعباس کیش
آب و هوای گرم و البته جاذبه های فراوان شاخص ترین ویژگی های جزیره کیش هستند. البته این گرما عاملی برای افزایش میزان سفر بین شهرهای بندرعباس و جزیره کیش نیست. چرا که هر دو آب و هوای گرمی دارند. در فصل زمستان نیز آب و هوای این شهر آنقدر جذابیت دارد که باعث می شود جزیره کیش به اولین مقصد گردشگری-تفریحی مسافران تبدیل شود.

در فصل تابستان بسیاری از اهالی بندرعباس از بلیط چارتر بندرعباس کیش استفاده می کنند تا در جشنواره های جزیره کیش حضور پیدا کنند و از جاذبه های گردشگری جزیره کیش نیز بهره ببرند. همچنین هنرمندان بسیاری در این جشنواره ها شرکت می کنند و با برگزاری کنسرت های بزرگ در این جزیره، دلیل دیگری برای خرید بلیط هواپیمای بندرعباس کیش وجود دارد.

بلیط از بندرعباس به
ارزانترین قیمت بلیط هواپیما بندرعباس کیش بندرعباس چارتری
برای سفر هوایی و آگاهی از ارزانترین قیمت بلیط هواپیما بندرعباس کیش بندرعباس چارتری و سیسمتی همچنین خرید بلیط از بندرعباس به , شیراز , اصفهان , قشم , تبریز , بندرعباس , ارومیه , آبادان , کرمان , جزیره کیش , سنندج , ساری …

و خرید بلیط هواپیما بندرعباس تهران بندرعباس – خرید بلیط هواپیما بندرعباس آبادان بندرعباس – خرید بلیط هواپیما بندرعباس اهواز بندرعباس – خرید بلیط هواپیما بندرعباس یزد بندرعباس – خرید بلیط هواپیما بندرعباس گرگان بندرعباس – خرید بلیط هواپیما بندرعباس اصفهان بندرعباس – خرید بلیط هواپیما بندرعباس کرمان بندرعباس – خرید بلیط هواپیما بندرعباس کیش بندرعباس – خرید بلیط هواپیما بندرعباس کرمانشاه بندرعباس – خرید بلیط هواپیما بندرعباس مشهد بندرعباس – خرید بلیط هواپیما بندرعباس رشت بندرعباس – خرید بلیط هواپیما بندرعباس ساری بندرعباس – خرید بلیط هواپیما بندرعباس شیراز بندرعباس – خرید بلیط هواپیما بندرعباس تبریز بندرعباس – خرید بلیط هواپیما بندرعباس زاهدان بندرعباس – خرید بلیط هواپیما بندرعباس چابهار بندرعباس

و آگاهی از پروازهای بندرعباس به کیش – برنامه پروازی – روزهای پرواز بندرعباس به کیش – نوع هواپیما – امکانات هواپیما – مدت زمان پرواز بندرعباس به کیش – ساعات پرواز (ساعت حرکت) – قیمت بلیط بندرعباس به کیش – مقدار بار مجاز – شرایط تغییر تاریخ و کنسل کردن پرواز و … می توانید

ارزانترین قیمت بلیط هواپیما بندرعباس کیش بندرعباس چارتری و سیستمی


بلیط لحظه آخری بندرعباس به کیش و کیش به بندرعباس

 


شما می توانید برای آگاهی از ارزانترین قیمت بلیط هواپیما بندرعباس کیش بندرعباس چارتری و سیسمتی به صورت تلفنی و یا آنلاین (اینترنتی) از تمام پرواز های چارتری و سیستمی و نرخ بلیط آنها آگاه شده سپس اقدام به رزرو و خرید بلیط نمائید.

 

راهنمای بهترین مسیرهای پروازی ( پرواز کیش بندرعباس ) برای رزرو و خرید ارزانترین قیمت بلیط هواپیما بندرعباس کیش بندرعباس چارتری و سیسمتی و خرید اینترنتی به ترتیب از ارزانترین ( بلیط ارزان کیش بندرعباس چارتر ) قیمت بیلیط هواپیما اصفهان به بندرعباس به بیشترین (گرانترین) قیمت بیلیت رفت و برگشت بندرعباس به کیش به شرح زیر است:

پرواز بندرعباس کیش ایران ایر Iran Air Airlines: ( قیمت بلیط چارتر کیش بندرعباس کیش و روزهای و ساعات پرواز ایران ایر بندرعباس کیش بندرعباس )
آگاهی از لیست پروازهای داخلی بندرعباس کیش و اطلاعات پرواز بندرعباس کیش ( قیمت بلیط هواپیما بندرعباس کیش ) بوسیه هواپیمایی ایران ایر ( پرواز کیش بندرعباس ایران ایر Iran Air Airlines ) :

فرودگاه بندرعباس ( BND ) مدت زمان پرواز از بندرعباس به کیش 00 ساعت و 20 دقیقه
فرودگاه کیش ( KIH )
برنامه پرواز ایران ایر بندرعباس کیش بندرعباس ( قیمت بلیط هواپیما بندرعباس کیش ) :

پروازهای هفتگی از بندرعباس به کیش و کیش به بندرعباس بوسیله ایران ایر انجام می شود

ارزانترین قیمت بلیط هواپیما بندرعباس کیش بندرعباس چارتری و سیستمی

 

پرواز بندرعباس کیش کیش ایر Kish Air Airlines: ( قیمت بلیط چارتر کیش بندرعباس کیش و روزهای و ساعات پرواز کیش ایر بندرعباس کیش بندرعباس )
آگاهی از لیست پروازهای داخلی بندرعباس کیش و اطلاعات پرواز بندرعباس کیش ( قیمت بلیط هواپیما بندرعباس کیش ) بوسیه هواپیمایی کیش ایر ( پرواز کیش بندرعباس کیش ایر Kish Air Airlines ) :

فرودگاه بندرعباس ( BND ) مدت زمان پرواز از بندرعباس به کیش 00 ساعت و 20 دقیقه
فرودگاه کیش ( KIH )
برنامه پرواز کیش ایر بندرعباس کیش بندرعباس ( قیمت بلیط هواپیما بندرعباس کیش ) :

پروازهای هفتگی از بندرعباس به کیش و کیش به بندرعباس بوسیله کیش ایر انجام می شود

ارزانترین قیمت بلیط هواپیما بندرعباس کیش بندرعباس چارتری و سیستمی

 

پرواز بندرعباس کیش تابان Taban Airlines: ( قیمت بلیط چارتر کیش بندرعباس کیش و روزهای و ساعات پرواز تابان بندرعباس کیش بندرعباس )
آگاهی از لیست پروازهای داخلی بندرعباس کیش و اطلاعات پرواز بندرعباس کیش ( قیمت بلیط هواپیما بندرعباس کیش ) بوسیه هواپیمایی تابان ( پرواز کیش بندرعباس تابان Taban Airlines ) :

فرودگاه بندرعباس ( BND ) مدت زمان پرواز از بندرعباس به کیش 00 ساعت و 20 دقیقه
فرودگاه کیش ( KIH )
برنامه پرواز تابان بندرعباس کیش بندرعباس ( قیمت بلیط هواپیما بندرعباس کیش ) :

پروازهای هفتگی از بندرعباس به کیش و کیش به بندرعباس بوسیله تابان انجام می شود

ارزانترین قیمت بلیط هواپیما بندرعباس کیش بندرعباس چارتری و سیستمی

 

 

درباره فرودگاه بندرعباس Bandar Abbas International Airport:
بندرعباس بزرگ‌ترین بندر تجاری ایران که به لحاظ استراتژیک از اهمیت بالای برخوردار است دارای یک فرودگاه بین المللی است

فرودگاه بین‌المللی بندرعباس یکی از فرودگاه پررفت‌و‌آمد کشور است به طوری‌ که هر هرهفته حدود 250پرواز در آن به مقاصد داخلی و خارجی انجام می‌شود

فرودگاه بندر عباس در شمال شرقی شهر بندرعباس واقع شده است و تا مرکز شهر بندرعباس 8 کیلومتر فاصله دارد

فرودگاه بین المللی بندرعباس دارای طول جغرافیایی 562239 E و عرض جغرافیایی 271307N بوده و در زمینی به مساحت 4/481 هکتار بنا گردیده است.

درباره فرودگاه بندرعباس Bandar Abbas International Airport :

پروازهای داخلی فرودگاه بندرعباس :
قیمت بلیط هواپیما بندرعباس آبادان
قیمت بلیط هواپیما بندرعباس اهواز
قیمت بلیط هواپیما بندرعباس یزد
قیمت بلیط هواپیما بندرعباس گرگان
قیمت بلیط هواپیما بندرعباس اصفهان
قیمت بلیط هواپیما بندرعباس کرمان
قیمت بلیط هواپیما بندرعباس کیش
قیمت بلیط هواپیما بندرعباس کرمانشاه
قیمت بلیط هواپیما بندرعباس مشهد
قیمت بلیط هواپیما بندرعباس رشت
قیمت بلیط هواپیما بندرعباس ساری
قیمت بلیط هواپیما بندرعباس شیراز
قیمت بلیط هواپیما بندرعباس تبریز
قیمت بلیط هواپیما بندرعباس تهران
قیمت بلیط هواپیما بندرعباس زاهدان
قیمت بلیط هواپیما بندرعباس چابهار


درباره فرودگاه کیش Kish International Airport :
فرودگاه بین المللی جزیره کیش در جزیره کیش و در غرب استان هرمزگان واقع شده است. این فرودگاه در تاریخ 1365/04/31 تاسیس شد.

فرودگاه کیش در غرب جزیره واقع شده است و تا مرکز شهر 1 کیلومتر فاصله دارد .

فرودگاه کیش به دلیل توریستی بودن منطقه یکی از فرودگاه های شلوغ و پر رفت و آمد است.

در حال حاضر فرودگاه کیش علاوه بر حمل بار و مسافر

قیمت بلیط هواپیما کیش به بندرعباس

قیمت بلیط هواپیما بندرعباس به کیش

قیمت بلیط هواپیما شیراز به بندرعباس

قیمت بلیط هواپیما بندرعباس به شیراز

قیمت بلیط هواپیما تهران به بندرعباس

قیمت بلیط هواپیما بندرعباس به تهران

نیلی چارتر

 


خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.