قیمت بلیط هواپیما بندرعباس به کیش

تضمین ارزان ترین قیمت بلیط هواپیما

 

آیا راهی برای خرید ارزان تر بلیط در لحظه آخر وجود دارد؟
باید توجه داشته باشید که امکان ارزان تر شدن بلیط در لحظه های آخر وجود دارد اما برای پایین تر آمدن قیمت یک پرواز هیچ تضمین خاصی وجود ندارد.یکی از راه ها برای فهمین قیمت بلیط در آینده ی کوتاه مدت در نظر داشتن قیمت روز قبل و بعد است.زیرا امکان ارزان تر شدن از یک حدی خیلی بعید به نظر میرسد.البته به مناسبت ها و تعطیلات هم توجه کنید که یکی از عوامل اصلی ارزان شدن بلیط های پرواز اتمام یا شروع تعطیلات است.

پرواز چارتری یعنی چه؟ آیا بندرعباس به کیش هم پرواز چارتری ارزان دارد؟

 


پرواز چارتری به این معنی است که در یک سفر هوایی، تعدادی از بلیط های آن پرواز توسط شرکت های مسافرتی فروخته میشود. در مقابلی این بلیط های چارتری، بلیط های سیستمی وجود دارند. معمولا پرواز های چارتری هرچه به لحظه ی پرواز نزدیک تر میشود بلیط های آن سفر به قیمت پایین و حتی گاها تا نصف قیمت به فروش میرسند. البته این اتفاق به تعداد صندلی خالی وابسته است و در بعضی از پرواز ها نه تنها کاهش قیمت نیست بلکه ممکن است قیمت ها به حالت عادی گران تر هم شوند!

اطلاعات عمومی پرواز

حضور مسافر برای پرواز داخلی 2 ساعت و خارجی 3 ساعت قبل از پرواز در فرودگاه به همراه کارت ملی برای پروازهای داخلی و گذرنامه برای پروازهای خارجی الزامیست . کانتر کنترل 30 دقیقه قبل از پرواز داخلی و 90 دقیقه قبل از پرواز خارجی بسته خواهد شد.

موارد غیر مجاز در پرواز
آوردن تمام اشیاع تیز از قبیل تیغ ، چاقو ، قیچی و ... در کابین هواپیما ممنوع می باشد و می بایستی آن هار در چمدان خود قرار دهید و به قسمت حمل بار تحویل دهید.

مسافرینی که مجاز به حمل تجهیزات دفاع شخصی از قبیل اسپری فلفل ، نانچکو ، پنجه بوکس و .... از آوردن این تجهزات در داخل کابین خودداری کنند.

آوردن ابزار هایی مانند انبردست ، دم باریک آچارفرانسه و ... که زیر 17 سانتی متر باشند ، در کابین مجاز می باشد اما ابزار های بالای 17 سانت باید ، بسته بندی شده و به قسمت حمل بار تحویل دهید.

بار مجاز در هواپیما
حداکثر بار مجاز که مسافر میتواند با خود به سفر ببرد ، در ایرلاین ها متفاوت است اما حدودا بین 30 تا 50 کیلوگرم می باشد و بستگی به کلاس پروازی شخص دارد . ایرلاین های داخلی معمولا جداکثر بار مجازشان 30 تا 25 کیلوگرم می باشد. حداکثر وزن ساک دستی که میتوانید وارد کابین کنید 4 کیلوگرم می باشد و حدکثر مجموع ابعاد آن میباستی 115 سانتی متر باشد
سوالات متداول


قیمت بلیط هواپیما بندر عباس به کیش

 

انواع قیمت بلیط هواپیما بندر عباس به کیش را می‌توانید در همین صفحه مشاهده کنید. در این صفحه شما می‌توانید به راحتی و با انتخاب تاریخ پرواز و زمان سفر خود قیمت بلیط هواپیما بندر عباس به کیش را انتخاب و خرید کنید. لازم به ذکر است که ما در تریپ تضمین می‌کنیم بهترین قیمت بلیط هواپیما بندر عباس به کیش را بدست مشتریان عزیز برسانیم.
ارزانترین نرخ بلیط هواپیما بندر عباس به کیش

برای اینکه بتوانید ارزانترین نرخ بلیط هواپیما بندر عباس به کیش را مشاهده کنید کافی است تا از طریق این صفحه، مرتب سازی را بر أساس قیمت قرار دهید تا ارزانترین نرخ بلیط هواپیما بندر عباس به کیش را مشاهده نمایید. البته لازم به توضیح است که این قیمت‌ها اصولا ثابت نبوده و در طی روزهای متفاوت می‌تواند متفاوت باشد. اما تریپ همیشه تلاش خود را می‌کند تا ارزانترین نرخ بلیط هواپیما بندر عباس به کیش را برای شما عزیزان فراهم کند.


بلیط لحظه آخری بندر عباس به کیش

 

در تریپ همیشه شما می‌توانید علاوه بر مرتب سازی بر اساس قیمت، پرواز خود را چارتر یا لحظه آخری انتخاب نمایید. بلیط لحظه آخری بندر عباس به کیش از طریق کلمه چارتر در زیر باکس سبز رنگ خرید قابل مشاهده است. این پروازها اصولا بهترین قیمت‌ و بلیط لحظه آخری بندر عباس به کیش هستند. البته لازم است بدانید قیمت بلیط چارتربندر عباس به کیش از سمت آژانس‌های هواپیمایی تعیین می‌شود و تریپ تلاش می‌کند با ارتباطات گسترده خود بهترین نرخ‌ها و قیمت‌ها را برای شما آماده کند.
اطلاعات پرواز بندر عباس به کیش

مدت پرواز بین بندر عباس به کیش با توجه به موارد متعددی مثل وضعیتی آب و هوایی ممکن است تغییر کند. پرواز بندر عباس به کیش در روزهای متعددی که در همین صفحه مشاهده می‌کنید در دسترس مسافران است و هواپیمایی‌هایی گوناگونی ارائه دهنده خدمات پرواز بندر عباس به کیش هستند که شما می‌توانید با فیلتر کردن هر هواپیمایی در این صفحه تنها پرواز بندر عباس به کیش آن ایرلاین را مشاهده کنید.زیره کیش با مساحت 91.5 کیلومتر مربع شاید بزرگترین جزیره ایران نباشد، اما به طور حتم، یکی از محبوب ترین و پرتردد ترین مناطق کشور است. این جزیره تفریحی مقصد سفر بسیاری از گردشگران داخلی و خارجی است که در تمام طول سال به این جزیره سفر می کنند.

پرواز بندرعباس کیش
در صورتی که قصد رزرو بلیط پرواز بندرعباس کیش را دارید، باید بدانید که بلیط هواپیمای این مسیر پروازی در بیشتر ایام سال از تقاضای زیادی برخوردار است و علت اصلی آن حجم زیاد سفرهای کاری است که به سمت این جزیره انجام می شود. بسیاری از اهالی بندرعباس برای مقاصد تجاری به جزیره کیش سفر می کنند و سفرهایی که به سمت این جزیره انجام می شود تنها با اهداف گردشگری نیست.

در واقع فعالیت های بازرگانی و تجاری در این منطقه آزاد دلیل اصلی استفاده از پرواز بندرعباس کیش برای سفر به این منطقه تجاری است.

 

قیمت بلیط هواپیمای بندرعباس کیش

 


قیمت بلیط هواپیمای بندرعباس کیش در بیشتر زمان ها ثابت است و از تغییر چندانی برخوردار نیست. چرا که بیشتر سفرهایی که از شهر بندرعباس به جزیره کیش صورت می گیرد برای اهداف تجاری انجام می شود و این موضوع باعث شده که در تمام ایام هفته میزان مسافرت بین این دو شهر تغییر چندانی نداشته باشد.

در طول روز بهترین زمان برای رزرو بلیط بندرعباس کیش با قیمت مناسب، بلیط پروازهای اول صبح می باشد. همچنین با انتخاب این بلیط ها برای سفرهای کاری، از طرفی به انجام کارهای خود در باقی روز خواهید رسید و از طرفی در صورتی که به پرواز خود نرسیدید می توانید از پروازهای بعدی برای سفر به جزیره کیش استفاده کنید.

بلیط چارتر بندرعباس کیش
آب و هوای گرم و البته جاذبه های فراوان شاخص ترین ویژگی های جزیره کیش هستند. البته این گرما عاملی برای افزایش میزان سفر بین شهرهای بندرعباس و جزیره کیش نیست. چرا که هر دو آب و هوای گرمی دارند. در فصل زمستان نیز آب و هوای این شهر آنقدر جذابیت دارد که باعث می شود جزیره کیش به اولین مقصد گردشگری-تفریحی مسافران تبدیل شود.

در فصل تابستان بسیاری از اهالی بندرعباس از بلیط چارتر بندرعباس کیش استفاده می کنند تا در جشنواره های جزیره کیش حضور پیدا کنند و از جاذبه های گردشگری جزیره کیش نیز بهره ببرند. همچنین هنرمندان بسیاری در این جشنواره ها شرکت می کنند و با برگزاری کنسرت های بزرگ در این جزیره، دلیل دیگری برای خرید بلیط هواپیمای بندرعباس کیش وجود دارد.

بلیط از بندرعباس به
ارزانترین قیمت بلیط هواپیما بندرعباس کیش بندرعباس چارتری
برای سفر هوایی و آگاهی از ارزانترین قیمت بلیط هواپیما بندرعباس کیش بندرعباس چارتری و سیسمتی همچنین خرید بلیط از بندرعباس به , شیراز , اصفهان , قشم , تبریز , بندرعباس , ارومیه , آبادان , کرمان , جزیره کیش , سنندج , ساری …

و خرید بلیط هواپیما بندرعباس تهران بندرعباس – خرید بلیط هواپیما بندرعباس آبادان بندرعباس – خرید بلیط هواپیما بندرعباس اهواز بندرعباس – خرید بلیط هواپیما بندرعباس یزد بندرعباس – خرید بلیط هواپیما بندرعباس گرگان بندرعباس – خرید بلیط هواپیما بندرعباس اصفهان بندرعباس – خرید بلیط هواپیما بندرعباس کرمان بندرعباس – خرید بلیط هواپیما بندرعباس کیش بندرعباس – خرید بلیط هواپیما بندرعباس کرمانشاه بندرعباس – خرید بلیط هواپیما بندرعباس مشهد بندرعباس – خرید بلیط هواپیما بندرعباس رشت بندرعباس – خرید بلیط هواپیما بندرعباس ساری بندرعباس – خرید بلیط هواپیما بندرعباس شیراز بندرعباس – خرید بلیط هواپیما بندرعباس تبریز بندرعباس – خرید بلیط هواپیما بندرعباس زاهدان بندرعباس – خرید بلیط هواپیما بندرعباس چابهار بندرعباس

و آگاهی از پروازهای بندرعباس به کیش – برنامه پروازی – روزهای پرواز بندرعباس به کیش – نوع هواپیما – امکانات هواپیما – مدت زمان پرواز بندرعباس به کیش – ساعات پرواز (ساعت حرکت) – قیمت بلیط بندرعباس به کیش – مقدار بار مجاز – شرایط تغییر تاریخ و کنسل کردن پرواز و … می توانید

ارزانترین قیمت بلیط هواپیما بندرعباس کیش بندرعباس چارتری و سیستمی


بلیط لحظه آخری بندرعباس به کیش و کیش به بندرعباس

 


شما می توانید برای آگاهی از ارزانترین قیمت بلیط هواپیما بندرعباس کیش بندرعباس چارتری و سیسمتی به صورت تلفنی و یا آنلاین (اینترنتی) از تمام پرواز های چارتری و سیستمی و نرخ بلیط آنها آگاه شده سپس اقدام به رزرو و خرید بلیط نمائید.

 

راهنمای بهترین مسیرهای پروازی ( پرواز کیش بندرعباس ) برای رزرو و خرید ارزانترین قیمت بلیط هواپیما بندرعباس کیش بندرعباس چارتری و سیسمتی و خرید اینترنتی به ترتیب از ارزانترین ( بلیط ارزان کیش بندرعباس چارتر ) قیمت بیلیط هواپیما اصفهان به بندرعباس به بیشترین (گرانترین) قیمت بیلیت رفت و برگشت بندرعباس به کیش به شرح زیر است:

پرواز بندرعباس کیش ایران ایر Iran Air Airlines: ( قیمت بلیط چارتر کیش بندرعباس کیش و روزهای و ساعات پرواز ایران ایر بندرعباس کیش بندرعباس )
آگاهی از لیست پروازهای داخلی بندرعباس کیش و اطلاعات پرواز بندرعباس کیش ( قیمت بلیط هواپیما بندرعباس کیش ) بوسیه هواپیمایی ایران ایر ( پرواز کیش بندرعباس ایران ایر Iran Air Airlines ) :

فرودگاه بندرعباس ( BND ) مدت زمان پرواز از بندرعباس به کیش 00 ساعت و 20 دقیقه
فرودگاه کیش ( KIH )
برنامه پرواز ایران ایر بندرعباس کیش بندرعباس ( قیمت بلیط هواپیما بندرعباس کیش ) :

پروازهای هفتگی از بندرعباس به کیش و کیش به بندرعباس بوسیله ایران ایر انجام می شود

ارزانترین قیمت بلیط هواپیما بندرعباس کیش بندرعباس چارتری و سیستمی

 

پرواز بندرعباس کیش کیش ایر Kish Air Airlines: ( قیمت بلیط چارتر کیش بندرعباس کیش و روزهای و ساعات پرواز کیش ایر بندرعباس کیش بندرعباس )
آگاهی از لیست پروازهای داخلی بندرعباس کیش و اطلاعات پرواز بندرعباس کیش ( قیمت بلیط هواپیما بندرعباس کیش ) بوسیه هواپیمایی کیش ایر ( پرواز کیش بندرعباس کیش ایر Kish Air Airlines ) :

فرودگاه بندرعباس ( BND ) مدت زمان پرواز از بندرعباس به کیش 00 ساعت و 20 دقیقه
فرودگاه کیش ( KIH )
برنامه پرواز کیش ایر بندرعباس کیش بندرعباس ( قیمت بلیط هواپیما بندرعباس کیش ) :

پروازهای هفتگی از بندرعباس به کیش و کیش به بندرعباس بوسیله کیش ایر انجام می شود

ارزانترین قیمت بلیط هواپیما بندرعباس کیش بندرعباس چارتری و سیستمی

 

پرواز بندرعباس کیش تابان Taban Airlines: ( قیمت بلیط چارتر کیش بندرعباس کیش و روزهای و ساعات پرواز تابان بندرعباس کیش بندرعباس )
آگاهی از لیست پروازهای داخلی بندرعباس کیش و اطلاعات پرواز بندرعباس کیش ( قیمت بلیط هواپیما بندرعباس کیش ) بوسیه هواپیمایی تابان ( پرواز کیش بندرعباس تابان Taban Airlines ) :

فرودگاه بندرعباس ( BND ) مدت زمان پرواز از بندرعباس به کیش 00 ساعت و 20 دقیقه
فرودگاه کیش ( KIH )
برنامه پرواز تابان بندرعباس کیش بندرعباس ( قیمت بلیط هواپیما بندرعباس کیش ) :

پروازهای هفتگی از بندرعباس به کیش و کیش به بندرعباس بوسیله تابان انجام می شود

ارزانترین قیمت بلیط هواپیما بندرعباس کیش بندرعباس چارتری و سیستمی

 

 

درباره فرودگاه بندرعباس Bandar Abbas International Airport:
بندرعباس بزرگ‌ترین بندر تجاری ایران که به لحاظ استراتژیک از اهمیت بالای برخوردار است دارای یک فرودگاه بین المللی است

فرودگاه بین‌المللی بندرعباس یکی از فرودگاه پررفت‌و‌آمد کشور است به طوری‌ که هر هرهفته حدود 250پرواز در آن به مقاصد داخلی و خارجی انجام می‌شود

فرودگاه بندر عباس در شمال شرقی شهر بندرعباس واقع شده است و تا مرکز شهر بندرعباس 8 کیلومتر فاصله دارد

فرودگاه بین المللی بندرعباس دارای طول جغرافیایی 562239 E و عرض جغرافیایی 271307N بوده و در زمینی به مساحت 4/481 هکتار بنا گردیده است.

درباره فرودگاه بندرعباس Bandar Abbas International Airport :

پروازهای داخلی فرودگاه بندرعباس :
قیمت بلیط هواپیما بندرعباس آبادان
قیمت بلیط هواپیما بندرعباس اهواز
قیمت بلیط هواپیما بندرعباس یزد
قیمت بلیط هواپیما بندرعباس گرگان
قیمت بلیط هواپیما بندرعباس اصفهان
قیمت بلیط هواپیما بندرعباس کرمان
قیمت بلیط هواپیما بندرعباس کیش
قیمت بلیط هواپیما بندرعباس کرمانشاه
قیمت بلیط هواپیما بندرعباس مشهد
قیمت بلیط هواپیما بندرعباس رشت
قیمت بلیط هواپیما بندرعباس ساری
قیمت بلیط هواپیما بندرعباس شیراز
قیمت بلیط هواپیما بندرعباس تبریز
قیمت بلیط هواپیما بندرعباس تهران
قیمت بلیط هواپیما بندرعباس زاهدان
قیمت بلیط هواپیما بندرعباس چابهار


درباره فرودگاه کیش Kish International Airport :
فرودگاه بین المللی جزیره کیش در جزیره کیش و در غرب استان هرمزگان واقع شده است. این فرودگاه در تاریخ 1365/04/31 تاسیس شد.

فرودگاه کیش در غرب جزیره واقع شده است و تا مرکز شهر 1 کیلومتر فاصله دارد .

فرودگاه کیش به دلیل توریستی بودن منطقه یکی از فرودگاه های شلوغ و پر رفت و آمد است.

در حال حاضر فرودگاه کیش علاوه بر حمل بار و مسافر

قیمت بلیط هواپیما کیش به بندرعباس

قیمت بلیط هواپیما بندرعباس به کیش

قیمت بلیط هواپیما شیراز به بندرعباس

قیمت بلیط هواپیما بندرعباس به شیراز

قیمت بلیط هواپیما تهران به بندرعباس

قیمت بلیط هواپیما بندرعباس به تهران

نیلی چارتر

 


خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.