قیمت بلیط هواپیما بندرعباس به تهران

پرواز بندرعباس به تهران قیمت بلیط

 


بندرعباس از شهرهای بزرگ ایران و با مساحتی در حدود 27316 کیلومترمربع است و از بنادر تجاری بزرگ و مهم کشور بحساب می آید. بندرعباس به دلیل حجم بالای ترانزیت و جابجایی‌های بین‌المللی دارای مهاجران بسیاری است. به همین دلیل بندرعباس مکان مناسبی برای کار و صنعت شده است که خود عاملی اثرگذار در افزایش تقاضا برای پرواز بندرعباس به تهران و بالعکس می شود. جالب است که برای رفاه حال مسافران قیمت بلیط هواپیما برای مسافران پروازی بندرعباس به تهران و بالعکس هم دارای قیمت مناسبی است و هم در روزهای مختلف هفته همیشه بلیط های متنوعی وجود دارد.

بندرعباس دارای یک فرودگاه بین‌المللی است که در مساحتی حدود 4.5 هکتار بنا شده است. فرودگاه بین المللی بندرعباس روزانه بیش از 21 پرواز داخلی و خارجی را به انجام می رساند. بندرعباس و تهران در فاصله 1052 کیلومتری یکدیگر قرار دارند و مدت‌زمان پرواز بندرعباس به تهران در حدود 1:30 دقیقه است.

شهر بندرعباس دارای جاذبه‌های گردشگری بسیاری است که فارغ از فرهنگ خون گرم و زیبای مردم جنوب کشور، آثار تاریخی بسیاری را نیز در خود جای داده. تهران نیز به‌عنوان پایتخت کشور مرکز تجارت و جایگاه دفاتر مرکزی و نمایندگی‌های اصلی بسیاری از صنایع است و این موضوع باعث شده است مسافران بسیاری متقاضی بلیط هواپیما بندرعباس به تهران و بالعکس باشند.

 

 

 

قیمت بلیط هواپیما بندرعباس به تهران

 


همان‌طور که پیش‌تر گفتیم پرواز بندرعباس به تهران از خطوط شلوغ هوایی کشور است و متقاضیان بسیاری دارد. با این وجود تلاش بر این بوده است تا با توجه به مسافران زیاد این مسیر، قیمت بلیط هواپیما بندرعباس به تهران در دسته بلیط های ارزان هواپیما باشد. در حال حاضر ایرلاین های معتبر و بسیاری در کشور مشغول به ارائه بلیط ارزان‌قیمت پرواز بندرعباس به تهران هستند. البته باید به این نکته اشاره‌کنیم که قیمت بلیط هواپیما به‌صورت لحظه‌ای تغییر می‌کند و عوامل بسیاری در تعیین قیمت بلیط هواپیما بندرعباس به تهران نیز اثرگذارند. برای مثال باید به تاریخ سفر شما اشاره‌کنیم. معمولاً قیمت بلیط هواپیما بندرعباس به تهران در روزهای مختلف هفته متفاوت است و ممکن است در روزهای پایانی هفته قیمت بلیط هواپیما بندرعباس به تهران کمی گران‌تر باشد.

به‌طورکلی قیمت بلیط هواپیما با تغییر نوع بلیط و ایرلاین انتخابی شما تغییر می‌کند. برای مثال بلیط های دستگاهی کمی گران‌تر از بلیط چارتر پرواز بندرعباس به تهران هستند. همیشه ارزان‌ترین بلیط هواپیما را بلیط های چارتری دارند. رده سنی مسافران نیز در قیمت بلیط هواپیما بندرعباس به تهران موثر است و بزرگسالان و کودکان دارای نرخ بلیط هواپیما متفاوتی هستند. به یاد داشته باشید که عواملی مانند تاریخ سفر، ایرلاین انتخابی، نوع بلیط، وزن بار واردشده به هواپیما و مقصد انتخابی در تعیین قیمت بلیط هواپیما بندرعباس به تهران موثر است.

بلیط چارتر بندرعباس به تهران
حتماً می‌دانید که بلیط هواپیما دو نوع است؛ بلیط سیستمی و بلیط چارتری. بلیط های سیستمی همان بلیط هایی هستند که به‌طورمعمول و همیشه با قیمت نسبتا یکسانی در همه ی آژانس ها به فروش می‌رسند. بلیط سیستمی هواپیما بندرعباس به تهران در مقایسه با بلیط چارتر بندرعباس به تهران کمی گران‌تر است. بلیط های سیستمی داری نرخ قیمت ثابتی هستند و تنها برای بزرگسالان و یا کودکان قیمت آن‌ها تغییر می‌کند. اما بلیط چارتر بندرعباس به تهران دارای قیمت ارزان‌تری است. به‌طورکلی در صورتی که به دنبال نرخ مناسب بلیط هواپیما هستید، بلیط چارتر بندرعباس به تهران ارزان‌ترین انتخاب برای شما خواهد بود.

نکته‌ای که باید در نظر داشته باشید این است که بلیط چارتر بندرعباس به تهران مانند تمامی بلیط های چارتر قابل‌استرداد نیست و قیمت آن برای بزرگسالان و کودکان نرخ ثابتی دارد. در هنگام رزرو اینترنتی بلیط هواپیما بندرعباس به تهران به برند ایرلاین ارائه‌دهنده بلیط بندرعباس به تهران و نوع کلاس پروازی آن (بیزینس یا اکونومی) دقت نمایید.انواع قیمت بلیط هواپیما بندر عباس به تهران را می‌توانید در همین صفحه مشاهده کنید. در این صفحه شما می‌توانید به راحتی و با انتخاب تاریخ پرواز و زمان سفر خود قیمت بلیط هواپیما بندر عباس به تهران را انتخاب و خرید کنید. لازم به ذکر است که ما در تریپ تضمین می‌کنیم بهترین قیمت بلیط هواپیما بندر عباس به تهران را بدست مشتریان عزیز برسانیم.
سوالات متداول


قیمت بلیط هواپیما بندر عباس به تهران

 

 

انواع قیمت بلیط هواپیما بندر عباس به تهران را می‌توانید در همین صفحه مشاهده کنید. در این صفحه شما می‌توانید به راحتی و با انتخاب تاریخ پرواز و زمان سفر خود قیمت بلیط هواپیما بندر عباس به تهران را انتخاب و خرید کنید. لازم به ذکر است که ما در تریپ تضمین می‌کنیم بهترین قیمت بلیط هواپیما بندر عباس به تهران را بدست مشتریان عزیز برسانیم.
ارزانترین نرخ بلیط هواپیما بندر عباس به تهران

برای اینکه بتوانید ارزانترین نرخ بلیط هواپیما بندر عباس به تهران را مشاهده کنید کافی است تا از طریق این صفحه، مرتب سازی را بر أساس قیمت قرار دهید تا ارزانترین نرخ بلیط هواپیما بندر عباس به تهران را مشاهده نمایید. البته لازم به توضیح است که این قیمت‌ها اصولا ثابت نبوده و در طی روزهای متفاوت می‌تواند متفاوت باشد. اما تریپ همیشه تلاش خود را می‌کند تا ارزانترین نرخ بلیط هواپیما بندر عباس به تهران را برای شما عزیزان فراهم کند.
بلیط لحظه آخری بندر عباس به تهران

در تریپ همیشه شما می‌توانید علاوه بر مرتب سازی بر اساس قیمت، پرواز خود را چارتر یا لحظه آخری انتخاب نمایید. بلیط لحظه آخری بندر عباس به تهران از طریق کلمه چارتر در زیر باکس سبز رنگ خرید قابل مشاهده است. این پروازها اصولا بهترین قیمت‌ و بلیط لحظه آخری بندر عباس به تهران هستند. البته لازم است بدانید قیمت بلیط چارتربندر عباس به تهران از سمت آژانس‌های هواپیمایی تعیین می‌شود و تریپ تلاش می‌کند با ارتباطات گسترده خود بهترین نرخ‌ها و قیمت‌ها را برای شما آماده کند.
اطلاعات پرواز بندر عباس به تهران

مدت پرواز بین بندر عباس به تهران با توجه به موارد متعددی مثل وضعیتی آب و هوایی ممکن است تغییر کند. پرواز بندر عباس به تهران در روزهای متعددی که در همین صفحه مشاهده می‌کنید در دسترس مسافران است و هواپیمایی‌هایی گوناگونی ارائه دهنده خدمات پرواز بندر عباس به تهران هستند که شما می‌توانید با فیلتر کردن هر هواپیمایی در این صفحه تنها پرواز بندر عباس به تهران آن ایرلاین را مشاهده کنید.بلیط هواپیما بندرعباس تهران به دلیل نقش سیاسی و اجتماعی که این شهر در سطح ملی بازی می کند بسیار پرتقاضاست. از آن جایی که هزینه خرید بلیط یکی از بخش های اصلی بودجه سفر شماست بسیار اهمیت دارد که بتوانید ارزان ترین آن ها را خریداری نمایید تا پس از آن سفر مقرون به صرفه شما آغاز شود. از این رو ما در این مقاله قصد داریم به شما رازهایی را درباره خرید ارزان قیمت بلیط هواپیما بندرعباس تهران و بلیط چارتر فاش کنیم.

 

خرید بلیط هواپیما بندرعباس تهران

 

 

چرا خرید بلیط هواپیما بندرعباس تهران؟
برای سفر به تهران از بندرعباس روش های دیگری نیز می توانید استفاده کنید اما آسان ترین روش، سفر هواییست. هر چند با وجود اتوبوس های مدرن و قطارهای لوکس سفر زمینی همچنان محبوبیت قدیم خود را حفظ کرده است اما اگر تصمیم دارید زحمت حمل و نقل شما کمتر شود، خرید بلیط هواپیما بندرعباس تهران بهترین راه است.

کارهایی که باید در تهران انجام دهید
در تهران کار برای انجام دادن زیاد دارید. این شهر مجموع کانون های هنری، فرهنگی و تاریخی است که آن را باید با طبیعت کوهستانی تهران ادغام کنید. شهر تهران با دارا بودن تئاتر شهر، ساختمان های قدیمی و مکان های گردشگری یکی از شلوغ ترین شهرهای ایران است که گذر هر مسافری حتما به آن افتاده است.

موارد زیر قسمتی از جاذبه های گردشگری تهران است که خوب است هنگام سفر به آن ها دقت کنید.

بازار تهران، برج میلاد، موزه ازادی، شمس العماره ، کاخ گلستان، مدرسه دارالفنون، پل طبیعت، موزه ملی، آبشار تهران

مراکز خرید تهران
از آن جایی که تهران پرجمعیت ترین شهر ایران است، تعجبی ندارد که از نظر بازار و وجود مراکز تجاری جای هیچ گونه سردرگمی برای مسافران باقی نگذاشته باشد. در این شهر تمام مسافران می توانند هر کالایی که قصد خرید دارند را از مراکز خرید سراسر شهر دریافت کنند و بدون هیچ گونه دغدغه برای آشنایان خود سوغاتی تهیه نمایند.

با این حال در دست داشتن لیستی از مراکز خرید تهران قبل از خرید بلیط هواپیما بندرعباس تهران می تواند تا حد بسیار زیادی به شما کمک کند. قسمتی از مراکز خرید تهران به شرح زیر می باشد:

بازار عباس‌آباد، بازار زرگرا، بازار امیر، بازار کفاش‌ها، بازار زید، بازار نجارها، بازار بین‌الحرمین، بازار مسجد جامع و غیره.

بهترین زمان برای سفر به تهران
بهترین زمان سفر به تهران بر اساس دو فاکتور آب و هوا و هزینه های سفر می تواند متغیر باشد. لذا بر اساس اولویت شما ، بهترین زمان سفر به تهران می تواند این ایام باشد:

بهترین زمان از نظر آب و هوای تهران
تهران شهر چهار فصل است و در هر زمان از سال سفر کنید آب و هوای متفاوتی را در آن خواهید دید. البته با در نظر گیری موقعیت قرارگیری شهر بر روی رشته کوه های البرز، باید از قسمت کوهپایه ای شهر همیشه هوای خنک تری نسبت به مناطق جنوبی انتظار داشت. لذا بهترین زمان جهت سفر به تهران با لذت هوای ملایم در فصول معتدل تر سال است.

سفر به تهران از اواسط اردیبهشت تا اواسط مهر بسیار لذت بخش است آن را از دست ندهید.

بهترین زمان برای سفر ارزان به تهران
بسیار پر واضح است که برای انجام سفر ارزان به تهران باید زمانی را انتخاب کنید که تقاضا برای خرید بلیط هواپیما تهران بندرعباس به حداقل خود برسد.

خلوت ترین زمان تهران ایام زمستان است که گردشگر کمتری از ترس سرمای هوا گذر خود را به این شهر می اندازد. در این ایام علاوه بر این که می تواند اقدام به خرید بلیط ارزان قیمت تهران نمایید این امکان برای شما وجود دارد که هتل های تهران را هم با قیمت کمتری رزرو نمایید.

البته در رابطه با تهران در نظر داشته باشید اگر قصد دارید ارزان سفر کنید، حتما ایام تعطیل را هم فاکتور بگیرید تا از شلوغی و گرانی شهر دور بمانید.

راهنمای خرید بلیط ارزان هواپیما بندرعباس به تهران

 


جهت خرید بلیط ارزان هواپیما بندرعباس تهران از گام های زیر باید استفاده کنید:

گام اول : جست و جو بلیط هواپیما بندرعباس تهران
اگر در انتخاب زمان سفر انعطاف پذیر هستید. بهتر است از طریق جدول ارزان ترین پروازهای بندرعباس به تهران در 15 روز آینده ، پرواز مد نظر خود را انتخاب کنید و به سراغ گام دوم بروید.

در غیر این صورت در جدول جستجوی پرواز به مبدا و مقصد خود را به همراه تاریخ وارد نمایید و بر روی دکمه جست و جو کلیک کنید.

گام دوم : ثبت اطلاعات
پس از انتخاب پرواز، نوبت به ثبت اطلاعات می‌رسد قبل از رزرو بلیط هواپیما بندرعباس تهران باید اطلاعات خود را به صورت کاملا صحیح و با دقت وارد نمایید و در نهایت با انتخاب گزینه " ثبت" به مرحله بعد خواهید رفت.

گام سوم : بررسی صحت مشخصات
در صفحه بعدی با بررسی صحت مشخصات وارد شده و کلیک بر گزینه " ادامه" به صفحه پرداخت آنلاین هدایت خواهید شد.

قیمت بلیط هواپیما بندرعباس به تهران
قیمت بلیط های هواپیما به چند معیار متفاوت بستگی دارد که می توانید با آگاهی از آن ها به سادگی بلیط ارزان هواپیما بندرعباس به تهران را خریداری کنید. این معیارها شامل موارد زیر هستند:

1-ایرلاین

2- کلاس هواپیمایی

3- بلیط چارتری یا سیستمی

4- زمان سفر به تهران

قیمت بلیط هواپیما بندرعباس تهران
در نرخ گذاری و تعیین قیمت بلیط هواپیما بندرعباس تهران فاکتورهای مختلفی تاثیرگذار می باشند. اطلاع از این فاکتورها یکی از مهم ترین گام ها برای فراهم شدن امکان خرید بلیط ارزان پرواز بندرعباس تهران محسوب میشود. عوامل مهم در تعیین قیمت بلیط هواپیما تهران عبارتند از:

تاریخ و بازه زمانی خرید بلیط
با توجه به افزایش و کاهش میزان تقاضا برای سفر در هر مسیر، نرخ بلیط آن نیز متغییر خواهد بود. در بازه های زمانی که به دلایل مختلف از قبیل برگزاری رویدادهای فراهنگی، ورزشی و یا وضعیت مناسب آب و هوایی تهران و همچنین اتمام تعطیلات نوروزی و غیره، بلیط پرواز بندرعباس تهران با تقاضای بسیار زیادی مواجه میشود. در این بازه های زمانی قیمت بلیط هواپیما بندرعباس تهران نیز با افزایش مواجه می گردد.

ایرلاین و کلاس پروازی
برند ایرلاین ها و نوع هواپیماهایی که هر یک در ناوگان هوایی خود دارند، از دیگر فاکتورهای مهم در تعیین قیمت بلیط پرواز می باشد. علاوه براین، صندلی های هواپیما بر اساس نوع امکانات و شرایط موجود در هر یک کلاس بندی میشوند. این کلاس بندی که اغلب به صورت اکونومی (اقتصادی)، بیزینس (تجاری)، فرست (ویژه) می باشد، به شدت بر گران یا ارزان بودن بلیط اثر دارد. به طوری که در کلاس اکونومی ارزان ترین قیمت را داشته و بیزینس و فرست در رتبه های بعدی قرار دارند.

سیستمی یا چارتر
با توجه به اینکه بلیط چارتر بندرعباس تهران خریداری می کنید یا بلیط سیستمی، هزینه های متفاوتی را برای بلیط باید پرداخت نمایید.

هتل هما تهران

هتل انقلاب تهران

هتل استقلال تهران

هتل اوین تهران

هتل مروارید تهران

هتل رازی تهران

هتل آزادی تهران

هتل اسپیناس پالاس تهران

تور تهران از بندرعباس
چه مدارک شناسایی در فرودگاه معتبر هستند؟

بهترین کارت شناسایی که بعد از خرید بلیط هواپیما بندرعباس تهران می توانید در فرودگاه همراه داشته باشید، کارت ملی یا شناسنامه است، اما اگر این مدارک همراهتان نبود؛ کارت بانکی، دفترچه بیمه، گواهینامه یا گذرنامه هم معتبر هستند

حداکثر بار مجاز در هواپیما به ازای هر نفر چقدر است؟

بر اساس قوانین بین المللی حد اکثر بار مجاز برای سفر با هواپیما 30 کیلوگرم است اما اگر چمدان یا بسته هایتان بیش از این مقدار بود ایرلاین ها معمولا مبلغی را با عنوان هزینه ی اضافه بار از شما میگیرند

چطور بلیط هواپیما بندرعباس تهران را کنسل کنیم؟

اگر بعد از خرید بلیط هواپیما بندر عباس تهران قصد لغو کردن سفر را داشتید، می توانید بلیط خود را کنسل کنید. اگر خرید بلیط هواپیما را از رسپینا24 انجام دادید، کافیست وارد پنل کاربری خود شده و استرداد بلیط رو انتخاب کنید. در این صورت استرداد بلیط به صورت کاملا آنلاین انجام می شود. البته برای استرداد بلیط بعد از خرید باید جریمه پرداخت کنید، مگر آن که پروازتان تاخیر بیش از 2 ساعت داشته باشد در این صورت بدون جریمه بلیط کنسل خواهد شد.

آیا بعد از خرید بلیط هواپیما بندرعباس تهران امکان تغییر مشخصات وجود دارد؟

اگر برای خرید بلیط هواپیما بندرعباس به تهران بلیط سیستمی را انتخاب کرده باشید، امکان تغییر نام و اصلاح مشخصات وجود ندارد و باید بلیط را مجدد خریداری کنید، اما در خرید بلیط شناور قوانین متغییر است و به سیاست های مدیریتی و قوانین تعریف شده توسط هر شناورکننده بستگی دارد

قیمت بلیط هواپیما شیراز به بندرعباس

قیمت بلیط هواپیما بندرعباس به شیراز

قیمت بلیط هواپیما تهران به بندرعباس

قیمت بلیط هواپیما بندرعباس به تهران

 


خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.