بلیط هواپیما لحظه آخری 50 درصد تخفیف

بلیط لحظه آخری 50 درصد تخفیف

بلیط لحظه آخری 50 درصد تخفیف که توسط آژانس های هواپیمایی ارائه می شود و به فروش می رسد. این بلیط ها نرخ پروازی ثابتی ندارند و با توجه به میزان تقاضا برای خرید بلیط پرواز قیمت این بلیط ها بالا و پایین می کند.

مزیتی که خرید بلیط لحظه آخری 50 درصد تخفیف دارد این است که شما می توانید تا ساعات کمی که به پرواز مانده مثلا یک ساعت بلیط لحظه اخری خارجی با داخلی خود را از تهران بلیط خرید کنید. همین موضوع است که باعث شده به این بلیط ها عنوان لحظه آخری را بدهند.

بلیط لحظه آخری 10 درصد تخفیف بلیط لحظه آخری 20درصد تخفیف بلیط لحظه آخری 30 درصد تخفیف بلیط لحظه آخری 40درصد تخفیف بلیط لحظه آخری 50 درصد تخفیف بلیط لحظه آخر60 درصد تخفیف بلیط لحظه آخری 70 درصد تخفیف بلیط لحظه آخری 80 درصد تخفیف بلیط لحظه آخری 90 درصد تخفیف بلیط لحظه آخری 110


ویژگی بلیط لحظه آخری 50 درصد تخفیف

قطعا شما هم افراد زیادی را می شناسید که برای انجام کار های روزانه خود و یا رفتن به محل کار خود مجبور هستند که به شهر های گوناگون سفر کنند. این افراد اگر بلیط هواپیما برای رفتن به مقصد خود انتخاب کنند می توانند از بلیط لحظه آخری برای کیش یا هر شهر دیگری استفاده کنید.

مزیت های بلیط لحظه آخری 50 درصد تخفیف برای این افراد این است که چون به طور مداوم در حال رفت آمد هستند در نتیجه هزینه کمتری را برای حمل و نقل خود پرداخت می کنند. گاهی ممکن است برای شما یک مسافرت عجله ای پیش بیاد که مجبور به خرید بلیط هواپیما فوری شوید و در پی آن باید طی چند ساعت به شهر دیگر منتقل شوید. بلیط لحظه آخری بهترین گزینه برای شماست تا بتوانید هر چه سریع تر به مقصد مورد نظر برسید بدون آن که درگیر آژانس های فروش بلیط شوید و وقت خود را هدر بدید.

بلیط لحظه آخری 50 دردصد تخفیف مشهد بلیط لحظه آخری 50 درصد تخفیف

بلیط لحظه آخری 50 درصد تخفیف که توسط آژانس های هواپیمایی ارائه می شود و به فروش می رسد. این بلیط ها نرخ پروازی ثابتی ندارند و با توجه به میزان تقاضا برای خرید بلیط پرواز قیمت این بلیط ها بالا و پایین می کند.

مزیتی که خرید بلیط لحظه آخری 50 درصد تخفیف دارد این است که شما می توانید تا ساعات کمی که به پرواز مانده مثلا یک ساعت بلیط لحظه اخری خارجی با داخلی خود را از تهران بلیط خرید کنید. همین موضوع است که باعث شده به این بلیط ها عنوان لحظه آخری را بدهند.

 

نکته مهمی که درباره  بلیط لحظه آخری 50 درصد تخفیفباید بدانید این است که فرقی نمی کند در کدام مقطع از تقویم گردشگری قرار دارید تحت هر شرایطی اگر پرواز چارتر خالی بماند هزینه خالی بودن پرواز را آژانس چارتر کنند متحمل خواهد شد. پس آنها می خواهند به هر طریق بلیط های را که اجاره کرده اند به فروش برسانند تا ضرر و زیان مالی را تا جای ممکن کاهش دهد. گاهی اوقات هر چه به زمان پرواز نزدیک تر می شویم قیمت این بلیط ها پایین تر می آید.

مزیت های بزرگ بلیط لحظه آخری 50 درصد تخفیف متغیر بودن قیمت این بلیط ها است. آژانس های مسافرتی مجبورند برای بدست آوردن هزینه چارترشان به هر ترتیب که شده بلیط های خود را بفروشند. به همین دلیل است که گاهی می توانید در فصل های از سال که مسافرت کمتری انجام می شود بهترین خردی ممکن را داشته باشید. مثلا در روز های پایانی سال که بیشتر مردم مشغول انجام کارهای ویژه سال نو و امور مربوط به خانه داری هستند شما می توانید یک برنامه ریزی دقیق و حساب شده یک بلیط لحظه آخری شیراز به کیش خرید کنید.

بلیط تهران

 50 دردصد تخفیف خصوصیات بلیط هواپیما لحظه آخری

- در حقیقت بلیط لحظه آخری 50 درصد تخفیف، تفاوتی با بلیط های عادی ندارد. به زبان دیگر، هواپیما و صندلی پرواز شخصی که اقدام به خرید بلیط لحظه اخری نموده دقیقاً مشابه شرایط مسافری است که بلیط سیستمی همان پرواز را تهیه کرده است پس این تصور که بلیط های چارتری به دلیل ارزانتر بودن، صندلی و شرایط پروازی مناسبی ندارند، صحیح نیست.
از سوی دیگر، در یک پرواز خاص ممکن است ده نفر بلیط هواپیما لحظه اخری را با قیمتی 70 هزار تومانی خریداری کرده باشند و سایرین بلیط سیستمی 170 هزار تومانی نصیبشان شده باشد. همانطور که دیدید بلیط همان بلیط است و این تنها شما و آژانسی که بلیط را از آنها خریداری کرده اید، هستید که از قیمت پرداختی بلیط اطلاع دارید.

- از آنجایی که زمان خریداری بلیط لحظه آخری 50 درصد تخفیف، از OK کردن تا فسخ کردن بیش از استاندارد گذشته است، بنا براین اینگونه بلیط ها بر خلاف بلیط های سیستمی، در صورت خریداری، به هیچ عنوان مسترد نخواهند شد. در مواردی که امکان کنسل کردن بلیط مهیاست نیز معمولاً بلیط مشمول جریمه های سنگین حتی به اندازه هزینه خود آن می شود؛ به طور مثال ممکن است به دلایلی بلیط لحظه آخری خود را ساعاتی قبل از پرواز لغو کنید و آژانس تمامی پولی را که برای آن پرداخته اید، به عنوان جریمه برای خودش نگه دارد.

- اگر جز آن دسته از مسافرانی هستید که از مدتها قبل برای سفرشان برنامه ریزی کرده و همه چیز را آماده می کنند، شانس کمتری برای به دست آوردن بلیط لحظه آخری هواپیما دارید. اینگونه بلیط ها اگرچه از نظر مالی برای مشتریان خود مقرون به صرفه هستند اما از نظر برنامه ریزی و ساعت پرواز، هیچ حق انتخابی برای مسافر باقی نمی گذارند.
- بد نیست بدانید برای سفر رفتن با بلیط های لحظه آخری، تقریباً هر زمان می بایست آماده باشید چراکه ممکن است ساعاتی بیش به پروازتان نمانده باشد. علاوه بر اینها، معمولاً برای اینکه یک بلیط لحظه آخری ارزان هواپیما گیر بیاورید باید قید سفر در ایام پر سفر (نوروز و تعطیلات رسمی) را بزنید. در عوض ممکن است در فصلهای کم سفر، بلیطی حتی ارزانتر از بلیط اتوبوس نصیبتان شود!

- همانطور که گفتیم ریسک کردن و خرید بلیط در لحظات آخر، به شما شانس بیشتری در تهیه بلیط های ارزان قیمت می دهد. بدین ترتیب می توان نتیجه گرفت که بلیط های لحظه آخری از لحاظ اقتصادی به صرفه اند اما چندان مناسب مسافرتهای دسته جمعی و خانوادگی نیستند، چراکه چیدمان صندلی در اینگونه بلیط ها، تصادفیست و مسافر نقشی در انتخاب آنها ندارد.
- درست است که بلیط لحظه آخری از آژانس مسافرتی خریداری می شود اما بد نیست بدانید که آژانس چارترکننده در ازای خرید آن، خدمات خاصی به شما نمی دهد. بدین ترتیب در صورت بروز هرگونه مشکل نظیر تاخیر یا لغو پرواز لحظه آخری، گم شدن چمدان و...می بایست به شرکت هواپیمایی بلیط لحظه اخری هواپیما

همانطور که گفتیم بلیط لحظه آخری هواپیما اغلب از لحاظ قیمت، برای مسافران مقرون بصرفه تر است. اما این قیمتهای مناسب بلیط لحظه آخری هواپیما هم چندان بی حکمت نیست و دو دلیل عمده دارد. بلیط لحظه اخری هواپیما زمانی ارزان است که یا زمان بسیار کوتاهی به پرواز مانده و یا اینکه

مسافران از پرواز مورد نظر استقبال نکرده و ظرفیت هواپیما تکمیل نشده است. از این رو چارتر کننده برای کاهش ضرر و زیان خود، بلیط لحظه آخری هواپیما را با قیمت هایی باورنکردنی عرضه می کند و در نهایت معامله ای برد-برد را برای خود و مسافر رقم می زند.

بلیط لحظه اخری مشهد 50درصد تخفیف

خط تهران مشهد یکی از پر ترددترین مسیرهای پروازی ایران است که بلیط آن اغلب به صورت چارتر عرضه می گردد. از این رو بلیط لحظه آخری مشهد 50 درصد تخفیف در اغلب مواقع در آژانسهای مسافرتی موجود است و طرفداران خاص خود را دارد. برای تهیه ارزانترین بلیط هواپیما لحظهآخریمشهد می توانید جستجوی خود در تهران بلیط  را به بلیط های چارتر سامانه محدود نمایید.

بلیط لحظه آخری کیش 50 درصد تخفیف

بلیط لحظه اخری کیش 50 درصد تخفیف برخلاف بلیط سیستمی این مسیر که توسط خود ایرلاین عرضه می شود و نرخ و برنامه پروازی مشخصی دارد تنها به صورت چارتر عرضه می شود. از این رو قیمت بلیط لحظه آخری کیش تنها توسط چارترکننده آن تعریف می شود و نوسان نرخی آن نیز منوط به پر شدن یا خالی ماندن پرواز و تصمیم چارترکننده است. >/p>

بلیط لحظه آخری شیراز 50 دردصد تخفیف

تفاوتی ندارد بلیط لحظه آخری شیراز 50 درصد تخفیف را برای اهداف کاری یا تجاری خریداری کرده اید یا قصد لذت بردن از زیبایی های طبیعی این جزیره شگفت انگیز را دارید، به هر حال قشم همیشه سرشار از جاذبه هایی بوده است که نمونه آن را در هیچ کجای جهان نخواهید یافت. این جزیره همچنین دارای بنادر صیادی و تجاری مهمی است که خریداران بلیط لحظه اخری قشم را همواره به سوی خود می خوانند پس فرصت را از دست ندهید و همین حالا بلیط لحظه آخری 50 درصد تخفیف خود را از نمایید.
تهران بلیط

بلیط لحظه آخری اهواز 50 درصد تخفیف

تعرفه بلیط لحظه آخری اهواز 50 درصد تخفیف به عنوان یکی از اصلی ترین مقاصد گردشگری ایرانیان برای بسیاری از مسافران حائز اهمیت است. از سوی دیگر این شهر، سرشار از اماکنی برای تفریحات چند ساعته، شنا و گشت و گذار در سواحل است که قطعاً ارزش خرید یک بلیط لحظه آخری استانبول را دارند. شایان ذکر است برای اطلاع از آخرین تغییرات قیمت بلیط لحظه آخری استانبول می

خرید بلیط لحظه آخری 50 درصد تخفیف

همان طور که گفته شد با نزدیکتر شدن به زمان پرواز، قیمت بلیط لحظه آخری 50 درصد تخفیف ارزان تر می‌شود. اما آیا این کاهش قیمت همیشه برقرار است و می‌توان روی آن حساب کرد؟ طبیعی است که پاسخ این سوال منفی است. زمانی خرید بلیط لحظه آخری معنی پیدا می‌کند که بلیط‌ها فروش نرفته باشد. در واقع زمانی که تقاضا برای آن پرواز کم باشد، پرواز لحظه آخری در دستور کار قرار می‌گیرد. برای مثال در زمان تعطیلات و مناسبت‌های خاص بلیط‌های پرواز به سرعت به فروش می‌روند و چیزی برای لحظه آخری باقی نمی‌ماند.
با این حساب، خرید بلیط لحظه آخری برای سفرهایی که بدون برنامه ریزی قبلی اتفاق می‌افتند انتخاب بسیار مناسبی است. کسانی که سفر کاری مهمی دارند یا سفرشان از قبل برنامه ریزی شده است اغلب بلیط سیستمی را ترجیح می‌دهند تا خیالشان آسوده باشد.

اگر به دنبال کاهش هزینه‌های سفرتان هستید و می‌خواهید با رزرو بلیط لحظه آخری سفری کم‌هزینه داشته باشید، باید چمدانتان همیشه آماده سفر باشد تا در صورت پیدا شدن این نوع بلیط سریع اقدام کنید.

 


خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.