بلیط 80 درصد تخفیف هواپیما

جدید ترین روش های خرید بلیط ارازن هواپیما تا 80 درصد تخفیف

ریتم خرید بلیط هواپیما را در دست داشته باشید
بلیط های هواپیمایی که چارتر می شوند تحت هر شرایطی باید به فروش برسند در غیر این صورت از طرف شرکت هواپیمایی چارتر کنند جریمه خواهد شد.
برای این که به ریتم خرید بلیط چارتر آشنا شوید ( اگر این کار گفته شده را انجام دهید در 80 درصد اوقات بلیط را نسبت به بقیه ارزان تر خرید خواهید کرد) مسیر پروازی خود را چک کنید به عنوان مثال شما دوشنبه از تهران به مشهد پرواز دارین یک لیست آماده کنید و شنبه در ساعت های مختلف قیمت بلیط چارتر و ظرفیت آن را یاداشت کنید برای همان روز شنبه و بنویسد که چند آژانس هواپیمای این بلیط ها را چارتر می کنند در قدم دوم بعد از 3 ساعت دوبار برسی کنید و یاداشت کنید این کار را سه روز پشت سر هم انجام بدین این موضوع باعث می شود دید شما تغییر کند و وقتی قیمت یک بلیط با ساعت پروازی و نوع هواپیمایی را ببینید بدانید قیمت این بلیط روند افزایشی دارد یا کاهشی دارد. و تنها یک بار بیشتر نیاز به انجام این کار نیست و دفع بعد فقط قیمت ها را می بیند و خودتان خواهید فهمید که این بلیط قرار است بالا برود و یا پایین بیایید.
برای انجام این کار من سایت های مختلف رو در این جا قرار میدم و خودتان انتخاب کنید که کدام لیست راحت تری برای این کار به شما ارائه خواهد داد.
چگونه بلیط ارزان هواپیما بخرم
معجزه های بزرگ در کار های کوچک و قدم به قدم اتفاق می افتد.
در حال حاضر مسیر های که ترنسفر رایگان دارند تا سقف 200 هزار تومن داری تخفیف می باشند.
با وارد کردن کد تخفیف ap99 در قسمت کد تخفیف در هنگام رزرو تخفیف بگیرد.
ابتدا بلیط خود را انتخاب کرده و بعد از وارد کردن مشخصات بزنید کد تخفیف دارم و کد رو وارد کنید.


چگونه بلیط ارزان هواپیما 80 درثد تخفیف بخرم

راه های خرید بلیط ارزان هواپیما
1-جستجوی بلیط برای تک تک اعضا


ممکن است گاهی اوقات برای سفر کردن مسافرت دسته جمعی را بر مسافرت انفرادی ترجیح دهید. اگر میخواهید به صورت گروهی و با هواپیما سفر کنید بهتر است هم قیمت بلیط هواپیما به صورت گروهی و هم به صورت تک تک جستجو کنید.
چگونه بلیط ارزان هواپیما بخرم
-2در روز های میانی هفته پرواز رو جستجو کنید
پرواز هواپیما در روز های پایانی هفته یعنی سه شنبه چهارشنبه و پنج شنبه دارای تخفیف های بیشتری در خطوط هوای مختلف میباشند. همچنین پرواز های شبانه و تأخیردار هم جز مواردی هستن که در بعضی اوقات تخفیف های برای انها در نظر گرفته میشود. به این ترتیب شما میتوانید با بکار گیری این ترفند ها بلیط ارزان هواپیما خریداری کنید.

-3از پرواز های توقف دار نترسید
نیازی به گفتن نیست که پرواز های توقف دار از پرواز های بدون توقف ارزان قیمت تر هستن. اگر تمایل به خرید بلیط ارزان هواپیما را دارید حتما حواستان به پرواز های توقف دار باشد. حتی بهتر است پرواز های را انتخاب کنید که توقف های طولانی مدت دارند چرا که در این صورت هم میتوانید گشت و گذاری در شهر داشته باشید که خود مانند دو مسافرت محسوب میشود.

-4سفر در تعطیلات اجتناب ناپذیر است
همه ما دوست داریم در ایام تعطیلات به مسافرت برویم و از روز های تعطیل به نحو احسن استفاد نماییم. اما اگر میخواهید از تعطیلات لذت ببرید و در عین حال خرید بلیط هواپیما برای شما کاهش پیدا کند بهتر است تاریخ رفت و برگشت خود را در تعطیلات یک روز جا به جا کنید.

چگونه بلیط ارزان هواپیما بخرم

-5از جستجو رفت پرواز های ایرلان های مختلف غافل نشوید
همان طور که میدانید در بسیار از خطوط هوای مختلف هزینه پرواز رفت و برگشت ارزان تر از یک طرفه هست. اما برای این که اطمینان شما بیش تر شود،بهتر است پرواز های رفت و برگشت را به صورت جداگانه برسی نماید تا با اگاهی کامل اقدام به خرید بلیط هواپیما کنید. به این ترتیب میتوانید هر کدام از موارد که قیمت پایین تری داشت برای خرید انتخاب نماید.
چگونه بلیط ارزان هواپیما بخرم
-6از بلیط های چارتر غافل نشوید
در هر زمانی که میخواهید به سفر بروید حتما قیمت بلیط های سیستمی و چارتر را به صورت هم زمان چک کنید. زیرا این یک باور غلط هست که همیشه بلیط چارتری از بلیط سیستمی ارزان تر هست گاهی اوقات ممکن است در شرایطی که تقاضا زیاد است قیمت بلیط های چارتر به سرعت بالا برود و از بلیط سیستمی هم گران تر شود پس بهتر است حواستان به تمامی پرواز ها باشد.
چگونه بلیط ارزان هواپیما بخرم
-7به دنبال اسم های هواپیمایی بزرگ نباشید.
در بعضی مواقع ممکن است ایرلاین های را که اسمشان را هم نشنیده اید پرواز مورد نظر شما رو با قیمت پایین تر نسبت به ایرلاین های بزرگ ارائه دهند. پس حواستان به نام هواپیما ها و قیمت ارائه شد توسط ان ها باشید.

-8نگاهی به قیمت تورها بیندازی
اگر در مسافرت خود علاوه بر رزرو و خرید بلیط هواپیما به رزرو هتل هم نیاز دارید. بهتر است به پکیج تورها یا وب سایت های که امکان رزرو هتل را برای شما فراهم اورده است مراجع نمایید. سایت های مختلفی وجود دارد که امکان رزرو هتل و یا خرید تور را در دستور کار خود قرار داده اند. به این ترتیب میتوانید سفری راهت و بدون دغدغه را برای خود مهیا سازید.

-9سفر در بین سیزن ها و لو سیزن ها را تجربه کنید.
در فصل بهار و پاییز که ما بین سیزن و لو سیزن ها هستن برای سفر خود برنامه ریزی کنید.در این روز ها معمولا قیمت بلیط هواپیما و تور ها بسیار مناسب است و خبری از شلوغی و ازدحام مسافران نیست. به این ترتیب میتوانید با خیالی اسوده و راحت به دور از هرگونه هیاهو و شلوغی به یک مسافرت خوب و با هزینه معقول و منطقی بروید و سفری خاطر انگیز را تجربه کنید.
چگونه بلیط ارزان هواپیما بخرم
-10کنترل ظرفیت
معمولا ایرلاین ها مختلف موجودی صندلی های خود را از راه های مختلفی برسی و مدیریت میکنند و امار حاصل از این برسی را با میزان تقاضا برای خرید وهمچنین روند ان برسی میکنند. همان طور که اگاهی دارید برای فروش رفتن صندلی های یک هواپیما تکنیک و روش های مختلفی وجود دارد. پس اگر شما بتوانید کمی تاریخ و زمان رفتن خود را به سفر جابه جا نمایید.از قیمت مناسب و حتی تخفیف های قابل توجهی بهرمند خواهید شد.

بلیط 80 درصد تخفیف

-11مقصد
میتوانید تجربه سفر کردن فرودگاه های کوچک رو هم امتحان کنید. زیرا فرود گاه های بین المللی و بزرگ حق بیمه را هم به بهای بلیط شما اضافه میکنند به این ترتیب اگر شما فرود گاه های و شهر های کوچک را برای مسافرت انتخاب نمایید میتوانید هزینه های سفر خود را تا حد قابل توجهی کاهش دهید و حتی پول های خود را پس انداز نمایید.

-12شبکه های اجتماعی را دنبال نمایید
در دنیای پیشرفته امروز که فناوری و تکنولوژی همراه است. بسیاری از سامان های فروش بلیط هواپیما تخفیف های خود را از طریق شبکه های اجتماعی اعلام میکنند. پس بهتر است مطالب شبکه های اجتماعی اژانس های مختلف رو دنبال کنید تا از تازه ترین و جدید ترین خبر ها مطلع شوید.

-13قوانین لغو
هر سفر ممکن است لغو شود یا جایگزین شود. از سایت های یا شرکت خرید کنید که در صورت لغو سفر کمترین جریمه را برای شما در نظر بگیرند.این موضوع اهمیت زیادی در کاهش هزینه های سفر دارد قبل از خرید این مورد را از شرکت خریدار چک کنید
چگونه بلیط ارزان هواپیما بخرم
-14حمل بار با هواپیما
از میزان هزینه حمل بار هواپیمایی که از ان بلیط خریداری میکنید مطلع باشید، گاهی این هزینه قیمت بلیط شما رو تا چندیدن برابر افزایش میدهد خصوصا در بلیط های چارتر این شرایط بسیار اهمیت دارد. حتی المقدور از بردن لوازم اضافه خوداری کنید تا در صورت بازگشت از سفر میزان بار شما به شدت افزایش نیابد.

15-افراد زیر میتوانند در پرواز های داخلی تا 50درصد تخفیف بگیرند
تمام خانواده شهدا،اسرا و مفقودان شامل پدر، مادر و همسر.
مدارک لازم برای گرفتن این تخفیف معرفی نامه از بنیاد شهید یا تصویر کارت شناسی از این نهاد.
نکته: جانبازانجنگ تحمیلی تنها به همراه یک همسفر شامل این تخفیف میشوند.
معلولان. مدارک لازم معرفی نامه از سازمان بهزیستی یا کارت معلولیت معتب
نکته: تنها شخص معلول شامل این تخفیف میشود.
کارکنان سازمان هواپیمایی کشور. مدارک لازم: معرفی نامه از سازمان هواپیمایی کشور.
نکته: این تخفیف تنها برای خود کارمند میباشد و تنها یک بار در سال قابل استفاد است.
نمایندگان مجلس شورای اسلامی. مدارک لازم کارت شناسایی معتبر
نکته: تخفیف برای نماینده گان تنها در مسیر بین تهران و استان حوزه انتخاب نماینده اعمال میشود.

چکیده این که چگونه بلیط ارزان هواپیما بخرم


در این مقاله ما 15راهکار برای این که چگونه بلیط ارزان هواپیما بخریم بیان کردیم که این راه کار ها را به طور خلاصه و مفید برای شما بیان میکنیم که در صورت این که وقت کافی برای خواندن کامل این مقاله نداشته باشید با این خلاصه از این که چگونه بلیط ارزان هواپیما بخریم برای شما کافی باشد.
بلیط ارزان هواپیما به طور کلی شامل بلیط چارتر و لحظه اخری هست که بلیط های چارتر بلیطی هستن که توسط اژانس های هواپیما خریداری میشوند و به فروش می رسند و بلیط لحظه اخری بلیط های چارتری هستن که به فروش نرسیده اند.و یک نکته مهم در مورد بلیط های چارتر این که اگر بخواهید زمان بلیط خود را تغیر دهید با ید نسبت به خرید بلیط جدید اقدام کنید که در صورت این کار هیچ مبلغی به شما برگشت داده نمی شود و این شرایط برای لغو و کنسیلی همین طور خواهد بود.
جستجو بلیط برای تک تک اعضا اگر میخواهید به صورت گروهی سفر کنید ابتدا نرخ بلیط ها را به صورت گروهی بعد بصورت تک تک چک کنید و باهم مقایسه کنید و ببینید کدام نوع بهتر هست گاهی اوقات خرید بلیط تکی بسیار بصرفه تر هست
در روز های میانی هفته پرواز را جستجو کنید اخر هفته و اول هفته بلیط ها گران هستن و سعی کنید روز سه شنبه تا پنج شنبه بلیط خریداری کنید.
یکی از راه های خوب خرید بلیط ارزان هواپیما استفاد از پرواز های توقف دار هست چون این پرواز ها به علت توقف خود که ازشما کمی زمان میگیرند ارزان تر خواهند بود.
از سفر در تعطیلات دوری کنید چون در تعطیلات حجم مسافر ها بالا میرود و قیمت ها را گران میکنند.
از بلیط های چارتر همیشه استفاد نکنید چون گاهی اوقات بلیط سیستمی ارزان تر خواهد بود پس همیشه یک مقایسه انجام دهید.
همیشه به دنبال اسم هواپیما های بزرگ نباشید برخی از ایرلاین های هستن که اسمشان را تا بحال نشنیده اید اما همان پرواز را با قیمت کم تری برای شما انجام میدهند.
قیمت تور ها رو چک کنید اگر علاو بر سفر به هتل هم نیاز دارد حتما قیممت تور هار و چک کنید چون هزینه سفر را برای شما تا حد ممکن کاهش میدهند البته این دلیل بر این نیست که شما جداگانه برسی نکنید.
اگر میتوانید از فرود گاه های کوچک استفاد کنید چون فرود گاه های بزرگ حق بیمه را به بلیط شما اضافه میکنند در حالی که فرود گاه های کوچک این کار را نمیکنند.
همیشه از قوانین لغو اگاهی داشته باشید تا در صورت لغو کمترین زیان را ببینید.
چگونه بلیط 80 درصد تخفیف هواپیما بخرم
از قوانین حمل بار اگاهی داشته باشید چون حمل بار اضافه هزینه سفر را تا چندیدن برابر افزایش میدهد برای اگاهی از قوانین حمل بار از سایتی که خریداری کرده اید حتما بپرسید.
افراده های که تخفیف تا 50درصد شامل ان ها میشوند رو گفتیم که این افراد خانواده های شهید ،اسرا،مفقودان،معلولین،کارکنان سازمان هوایی کشور،نمایندگان مجلس.
چگونه بلیط ارزان هواپیما بخرم
این موارد کوچک هستن و لی هنگامی با هم ترکیب بشوند بسیار بزرگ به نظر خواهند رسید این همانند قدرت اثرمرکب برای شما عمل خواهد کرد بر گرفته از کتاب اثرمرکب داران هاردی.
سایت تهران بلیط

2020-06-19


بلیط هواپیما 80%تخفیف،بلیط دقیقه 90 مشهد، کاوات بلیط ...
blitcharter.com
بلیط 80 درصد تخفیف

1.
2.
رزرو کلیه بلیط هواپیما چارتر داخلی و خارجی با 50 درصد تخفیف.


بلیط لحظه آخری هواپیما - فلایتیو
flightio.com › page › lastsecond-flight-ticket


1.
فلایتیو سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما, بلیط قطار, بلیط اتوبوس و رزرو هتل است که بهترین پیشنهادات را برای شما ارایه می کند. چمدان ها را ببندید.

بلیط 80 درصد تخفیف

ارزانترین نرخ بلیط هواپیما | خرید بلیط هواپیما تا 60 ...
nilicharter.ir


1.
ارزانتر از ملی چارتر خرید بلیط هواپیما بلیط هواپیما melicharter,ملی چارتر ... چارتر 80٪تخفیف یکی از ارزان ترین پرواز ملی چارتر است قیمت بلیط هواپیما ملی ...
‏ارزانترین نرخ بلیط هواپیما · ‏کرونا و هواپیما · ‏خرید بلیط اصفهان ماهشهر · ‏آبادان 222100
شما این صفحه را چندین بار دیده‌اید. آخرین بازدید: 7/27/20

بلیط 80 درصد تخفیف

خرید بلیط هواپیما تا 80% تخفیف فروش | گارانتی ...
kish44.ir


1.
کیش 44 ارزانترین نرخ بلیط هواپیما با کیش 44 تا 80% درصد تخفیف فروش دریافت کنید در پرواز های لحظه نیلی چارتر آخری چارتر اپلیکیشن کیش آنلاین , کیش ...
‏خرید بلیط کیش مشهد · ‏خرید بلیط تهران کرمان | سایت ... · ‏امارات دبی 4405400


بلیط لحظه آخری - قاصدک 24 - بلیط هواپیما
ghasedak24.com › بلیط-لحظه-آخری


1.
قاصدک 24، کاملترین مجموعه ارائه دهنده بلیط لحظه آخری هواپیما منطبق بر قوانین خرید ... بلیط لحظه آخری مشهد به کیش، بلیط مشهد کیش لحظه آخری، بلیط زیر 100، بلیط ... بلیط چارتر است و درصد کنسلی این بلیط مطابق قوانین چارتر کننده آن می باشد.
________________________________________
آیا بلیط لحظه آخری همان بلیط چارتر است؟

آیا بلیط لحظه اخری قابل استرداد است؟

بلیط لحظه آخری در چه مسیرهایی قابل رزرو و خریداری می باشد؟

بیشتر ببینید
شما این صفحه را چندین بار دیده‌اید. آخرین بازدید: 7/28/20
بلیط 80 درصد تخفیف


بلیط هواپیما: خرید بلیط هواپیما ارزان | طاهاگشت
www.tahagasht.com › flight › plane-ticket


1.
خرید بلیط هواپیما با تضمین ارزان ترین [بلیط هواپیما خارجی] و [بلیط داخلی] + رزرو ... تعدادی ازصندلی های هواپیما (seat charter) را با تخفیف به آژانس ها می فروشد و در عوض آن ها باید ... شرکت هواپیمایی، باید جریمه کنسلی بین 5 تا 100 را پردازید و بلیط را کنسل کنید. ... اما طبق قوانین بیشتر از 30 درصد گران تر از اکونومی می باشد.


خرید بلیط هواپیما ارزان و از بهترین ایرلاین‌های داخلی | تخفیفان
takhfifan.com › بلیط-هواپیما


1.
خرید بلیط هواپیما با تخفیف‌های جذاب، از این پس در تخفیفان می‌توانید بلیط هواپیما را هم ... چرا از تخفیفان بلیط هواپیما بخریم؟ ... هتل لحظه آخری تا 70 درصد تخفیف.
وارد نشده: 100 ‏| باید شامل این عبارت باشد: 100


قیمت روز پروازهای داخلی و خارجی | علی‌بابا - قیمت بلیط هواپیما
www.alibaba.ir › ticket-price

بلیط چارتر تهران
1.
مثلا اگر کودک شما که بین دو تا 12 سال است، نیازی به صندلی نداشته باشد، می‌توانید با پرداخت بخش کوچکی از مبلغ اصلی (حدودا 10 درصد)، یک صندلی برای او رزرو ...
________________________________________
قیمت بلیط هواپیما به چه عواملی بستگی دارد؟
چرا در زمان‌های مختلف قیمت بلیط هواپیما در یک مسیر ثابت متفاوت است؟
قیمت بلیط هواپیما در چه زمان‌هایی ارزانتر است؟
بیشتر ببینید


چارتر 80 درصد تخفیف | نیلی پرواز
بلیط 80 درصد تخفیف
niliparvaz.com › Blog-31579-چارتر-80-درصد-تخفیف


1.
بلیط چارتر 80 درصد تخفیف با جستجویی پرواز مد نظر خود در سایت نیلی ... 100, بلیط کده علی بابا, بلیط لحظه آخری شیراز, خرید بلیط هواپیما کیش ایر ارزان, لحظه ...


خرید و رزرو اینترنتی بلیط هواپیما- بلیت هواپیما چارتری و ...
24ticket.ir


1.
اولین سیستم خرید و رزرو اینترنتی بلیط هواپیما،بلیط چارتر، رزرو بلیط هواپیما و خرید بلیط هواپیما خارجی و داخلی را در سایت خرید اینترنتی ایران چارتر تجربه ...
آگهی‌ها
1.

60% تخفیف ویژه بلیط های چارتری - بلیط هواپیما...
آگهی·www.melicharter.org/

031 3717 0000
معتبرترین سایت فروش بلیط هواپیما آنلاین تمامی ایرلاین ها مجوز رسمی سازمان هواپیمایی کشور. بلیط هواپیما انلاین بخرید صدور آنی بلیط از تمامی ایرلاین ها از...
Deal: Up to 80% off تا 80% تخفیف بلیط
جستجوهای مرتبط

بلیط زیر 100

تهران بلیط
تضمین ارزانترین بلیط هواپیما


بلیط هواپیما ارزان


بلیط هواپیما لحظه آخری


تخفیف بلیط هواپیما


بلیط اف خورده هواپیما


بلیط هواپیما چارتر


بلیط لحظه آخری قطار


خرید بلیط چارتر از تهران به مشهد
خرید بلیط چارتر تهران به مشهد یکی دیگر از خدمات تریپ است که می‌توانید با خیالی آسوده و به راحتی از همین صفحه خرید کنید. ایرلاین های متعددی خط پرواز چارتر تهران به مشهد را پوشش می‌دهند که شما می‌توانید با توجه به زمان و قیمت مورد نظر خود بلیط خود را رزرو کنید. همچنین می‌توانید خاطر جمع باشید که ارزانترین نرخ بلیط هواپیما تهران به مشهد را از مجموعه متنوع پرواز چارتر تهران به مشهد خریداری کنید.
قیمت بلیط هواپیما چارتر تهران به مشهد
انواع قیمت بلیط هواپیما چارتر تهران به مشهد را می‌توانید در همین صفحه مشاهده کنید. در این صفحه شما می‌توانید به راحتی و با انتخاب تاریخ پرواز و زمان سفر خود قیمت بلیط چارتر تهران به مشهد را انتخاب و خرید کنید. لازم به ذکر است که ما در تریپ تضمین می‌کنیم بهترین قیمت بلیط هواپیما چارتر تهران به مشهد را بدست مشتریان عزیز برسانیم.
ارزانترین نرخ بلیط هواپیما چارتر تهران به مشهد
برای اینکه بتوانید ارزانترین نرخ بلیط هواپیما چارتر تهران به مشهد را مشاهده کنید کافی است تا از طریق این صفحه، مرتب سازی را بر أساس قیمت قرار دهید تا ارزانترین نرخ بلیط هواپیما تهران به مشهد را مشاهده نمایید. البته لازم به توضیح است که این قیمت‌ها اصولا ثابت نبوده و در طی روزهای متفاوت می‌تواند متفاوت باشد. اما تریپ همیشه تلاش خود را می‌کند تا ارزانترین نرخ بلیط هواپیما چارتر تهران به مشهد را برای شما عزیزان فراهم کند.
بلیط لحظه آخری چارتر تهران به مشهد
در تریپ همیشه شما می‌توانید علاوه بر مرتب سازی بر اساس قیمت، پرواز خود را چارتر یا لحظه آخری چارتر مشهد انتخاب نمایید. بلیط لحظه آخری تهران به مشهد از طریق کلمه چارتر در زیر باکس سبز رنگ خرید قابل مشاهده است. این پروازها اصولا بهترین قیمت‌ و بلیط لحظه آخری چارتر تهران به مشهد هستند. البته لازم است بدانید قیمت بلیط چارترتهران به مشهد از سمت آژانس‌های هواپیمایی تعیین می‌شود و تریپ تلاش می‌کند با ارتباطات گسترده خود بهترین نرخ‌ها و قیمت‌ها را برای شما آماده کند.
اطلاعات پرواز چارتر تهران به مشهد


بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.