مدت زمان پرواز کیش به ساری

مدت زمان پرواز کیش به ساری
مدت زمان پرواز کیش به ساری 1 ساعت 40 دقیقه می باشد.
فاصله کیلومتری کیش تا ساری 1114 کیلومتر است.

مدت زمان پرواز کیش به ساری
در حال حاضر پرواز های ساری به کیش و کیش به ساری یک الئ دو پرواز بیشتر نمی باشد که این پرواز ها با هواپیمایی وارش انجام می شود.

برنامه پرواز فرودگاهی ساری به کیش

برای آگاهی از برنامه فرودگاهی ساری به کیش وارد سایت تهران بلیط شوید و بعد از انتخاب پرواز مورد نظر خود مشخصات و جزئیات کامل پرواز رو مشاهده کنید.


شهر کیش

کیش یکی از زیبا ترین جزایر خلیج فارس است.این جزیره به دلیل رطوبت و آب و هوای گرم بیش تر در فروردین ماه و فصول پاییز و زمستان شاهد مسافران از سراسر کشور هستیم.سفر های زیادی در تابستان به این جزیر انجام میشود که به علت برگذاری جشنواره ها هستن که این جشنواره ها طرف دارن مخصوص به خود را دارند.هرساله حجم بسیار زیادی از مسافران اط طریق سفر های هوایی و زمینی به کیش سفر می کنند.
اگر در فصل های پرتردد قصد سفر به کیش را دارید و میخواهید با هواپیما از تهران به کیش بروید حتما زود تر تصمیم بگیرید که بلیط بخرید چون بلیط ها سریع پر میشوند و یا بلیط گیرتان نمی اید یا بسیار گران میشود و بلیط برگشت خود را یک هفته از قبل بگیرید چون ان ها را به طور کامل بلیط ها را برای همه گران میکنند چون می دانند مسافرانی که به کیش در ایام تعطیلات رفته اند باید برگردند و از این فرصت استفاد میکنند

شهر ساری

مازندران یکی از استان بزرگ ایران است که در میان جنگل های سرسبز و دریای خزر قرار گرفته و به جرات می توان از بهترین مناطق ایران برای سفر به شمال کشور محسوب می شود. یکی از شهرهای دیدنی این استان ساری است، شهری با جاذبه های تماشایی بی نظیر، مردمانی خونگرم و مهمانواز و غذاهایی دلپذیر و خوشمزه گزینه ای بسیار مناسب و جذاب برای سفر به خطه ی شمالی کشور محسوب می شود. جالب است بدانید که شهر ساری که یکی از قدیمی‌ترین شهرهای ایران است در تابستان 1396 اولین شهر برتر گردشگرپذیر ایران با بیش از 2 میلیون سفر تابستانی شناخته‌ شد. اما برای سفر به این شهر لازم است که درباره هتل ها و رستوران هایی که در آن قرار اطلاعات بیشتری داشته باشید


آب و هوای ساری در زمان پرواز

خوب شرایط آب و هوایی شهر ساری مطابق با موقعیت جغرافیایی این شهر با برخورداری از کوه، جنگل و دریا همواره معتدل و مرطوب می باشد و در مقایسه با دیگر شهرهای مازندران هوای ملایم تری را شامل می باشد. این شهر در تابستان‌ ها معتدل و مرطوب و در زمستان‌ ها تقریبا سرد و خشک است. شهر ساری نسبت به سایر شهرهای مازندران آب و هوای ملایم ‌تری دارد.

منبع: تهران بلیط

 


خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.