مدت زمان پرواز تهران شیراز

مدت زمان پرواز تهران شیراز 1 ساعت 40 دقیقه الی 1 ساعت 20 می باشد که مدت مان برای فاصله 824 کیلومتری هر دو شهر از هم می باشد.

روش های خرید بلیط ارزان هواپیما تهران شیراز

در زمان های مختلف سرج بزند و قیمت پرواز را ببینید.

همان طور که می دانید اکثر پرواز ها امروز چارتر هستند و قیمت بلیط چارتر بسته به میزان تقاضا برای خرید بلیط قیمت این بلیط ها بالا و پایین می کند و ممکن است زمانی که شما می خواهید قیمت بلیط ها را چک کنید هم زمان چند نفر بلیط ها را داخل رزرو برده باشند و چند نفر هم در صفحه خرید باشند این عامل باعث می شود قیمت بلیط ها افزایش پیدا کند پس سعی کنید در زمان های مختلف سرج خود را در یک روز انجام دهید تا از قیمت ارائه شده مطمئن شوید.

مدت زمان پرواز تهران شیراز در تهران بلیط
برای خرید بلیط پرواز تهران شیراز کلیک کنید.

روز های تعطیل

در روز های تعطیل به دلیل این که تعداد پرواز کم است و تقاضا برای خرید بلیط در این روز ها ممکن است بالا باشد احتمال این که بلیط ارزان هواپیما تهران شیراز برای خود پیدا کنید کم است و بهتر است سفر خود را به روز های تعطیل موکول نکنید.

جستجوی بلیط برای تک تک اعضا

جستجوی بلیط برای تک تک اعضا اگر کی خواهید به صورت گروهی سفر کنید ابتدا نرخ بلیط ها را به صورت گروهی و بعد به صورت تکی چک کنید و با هم مقایسه کنید و ببیند کدام بهتر است گاهی اوقات بلیط ارزان هواپیما تهران شیراز به صورت تکی موجود است.

روز های میانی هفته

مدت زمان پرواز تهران شیراز با ارازن ترین قیمت بلیط

برای خرید بلیط ارزان هواپیما تهران شیراز در روز های مانی هفته جستجو کنید و سعی کنید برای روز های دوشنبه یا سه شنبه بلیط خود را خرید داری کنید و پرواز خود را انجام دهید.

مدت زمان پرواز تهران شیراز

فاصله تهران شیراز با خودروی شخصی

اگر با خودروی شخصی یا اتوبوس بخواهید از تهران به شیراز بروید با میانگین سرعت 100 کیلومتر در ساعت 11 الی 12 ساعت طول خواهد کشید تا فاصله 935 کیلومتری را طی کنید.

اگر با خرید بلیط قطار بخواهید از تهران به شیراز بروید این فاصله ریلی بین دو شهر که 924 کیلومتر است را در 6ساعت 30 دقیقه با سریع ترین قطار که قطار پردیس است طی خواهید کرد و با قطار های معمولی در 15 ساعت طی کنید.
مدت زمان پرواز تهران شیراز

شهر زیبایی شیراز

شهر شیراز یک شهر تاریخی زیبا و افسانه ای در ایران است و یکی از معروف ترین مناطق کشور است که از دیر باز تاکنون مهد فرهنگ و ادب بوده. این شهر گویی تکه ای از بهشت خداست که بر روی زمین قرار گرفته.

تخت جمشید

مدت زمان پرواز تهران شیراز تخت جمشید

این بنای تاریخی به دستور داریوش هخامنشی ساخته شد.این بنا در 57کیلومتری شمال شیراز قرار دارد و برخلاف آنچه می پندارید نه در مرحله شهر شیراز بلکه در حوضه شهرستان مرودشت قرار دارد. وسعت تخت جمشید به 125هزار متر مربع میرسد. براساس خشت نوشته ها و سنگ نوشته های که در تخت جمشید پیدا شده نام اصلی ان پارسه است. تخت جمشید یکی از برترین بناهای تاریخی جهان است که در حدود 2500سال پیش به دستور داریوش شاه هخامنشی شروع شده و توسط جانشین های او ادامه یافت و تغیراتی در ساختمان اولیه دادند. براساس خشت نوشته های که در آنجا پیدا کردند کارگرانی که در آنجا کار می کردند حقوق می گرفتند و بیمه بودند. ساخت تخت جمشید 150سال به طول انجامید در این مدت تمامی معماران و هنرمندان از سراسر چهار گوشه ایران گرد هم آمدند تا با فنون خود بنایی را بسازند نه تا به حال ساخته شده باشد و نه در آینده بتوانند بسازند.

حمام وکیل

حمام وکیل در دوره زندیه در مرکز شیراز در نزدیکی بازار وکیل ساخته شده. در ساخت این حمام از پیشرفته ترین معمار های زمان خود استفاده شده. گرم خانه با سنگ فرش پوشیده شده است و در زیر این سنگ فرش ها دالان های باریک وجود دارد تا هوایی گرم و بخار آب در ان جریان یابد و باعث گرم شدن کف حمام شود. برای این که از ورود هوایی سرد به داخل حمام جلوگیری شود درب حمام کوچک ساخته شده و ورودی ان زاویه دار ساخته شده.

سعدیه

سعدیه جایی است که سعدی در اواخر عمر خود در ان جا زندگی می کرد و پس از مرگ همان جا به خاک سپرده شده. آرامگاه این شاعر بزرگ یک گنبد فیروزه ای دارد که بر 8ستون مختلف قرار گرفته و دیوار های ان مرمرین است و قبر سعدی در وسط ان قرار گرفته.

حافظ

آرامگاه حافظ شاعر قرن هشتم در شیراز قرار دارد و این مکان از جاذبه های تاریخی این شهر است. این آرامگاه 65سال بعد از مرگ حافظ به دستور حاکم وقت ساخته شد و بارها مورد بازسازی و مرمت قرار گرفت. حافظیه دو صحن شمالی و جنوبی دارد و تالاری به طول 65متر و عرض 8متر این دو صحن را از هم جدا کرده. این تالار باشکوه 20ستون دارد که هر کدام 5متر ارتفاع دارد.
مدت زمان پرواز تهران شیراز

شهر تهران

شهر تهران پایتخت دوس داشتنی ایران مراکز گردش گری زیادی برای تفریح دارد. بسیاری برای گردش عصرانه خود یکی از پارک های جذاب و مفرح این شهر را انتخاب می کنند و برخی که می خواهند در آرامش باشند به یکی از رستوران ها و کافه های تهران می روند و ساعتی را با دوستان خود سپری می کنند.

دربند تهران

مدت زمان پرواز تهران شیراز دربند

در بند مکانی عالی برای کوهنوردی، دور همی و قرار های دوستانه، تماشای مناظر زیبا و همین طور خوردن خوراکی های خوشمزه ای که قدم به قدم فروخته می شود. این منطقه تفریحی با ارتفاع 1700متر از سطح دریا اصلی ترین مسیر برای صعود به کوهستان البرز مرکزی است.. در نظر سنجی های مختلفی که از بین مردم تهران انجام شد مردم تهران در اولین انتخاب خود برای پذیرای از مهمانان خود دربند را پیش نهاد می دادند.

روستای زین دشت از جاذبه های گردشگری پایتخت

تقریبا در 40کیلومتری جنوب فیروز کوه و 120کیلومتری تهران یکی از خوش آب هوا ترین مناطق اطراف تهران است. این روستا از لحاظ گردشگری بسیار جالب بود و توریست های زیادی را به خود جذب کرده. از زیبایی های این روستا باید به رودخانه حیله رود با جاذبه های خاص این رودخانه اشاره کرد.
مدت زمان پرواز تهران شیراز


باغ موزه های تهران

یکی از جاذبه های تهران که با رفتن به ان ها می توانید با یک تیر دو نشان بزنید باغ موزه های جذاب و دیدنی تهران است. این باغ موزه شما می توانید علاوه بر گردشگری در زمینه فرهنگی از طبیعت زیبای این باغ لذت ببرید. این باغ موزه ها در فصل پاییز حال و هوایی متفاوتی دارند چرا که بیش تر این باغ موزه ها دارای درختان کهنسال هستند و در این فصل زمین این باغ ها پر از برگ های پاییزی می شود.
مدت زمان پرواز تهران شیراز در این مقاله توسط تهران بلیط ارائه شده است.

2020-05-13


بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.