روش های خرید بلیط ارزان هواپیما از علی بابا در سال 99


آژانس هواپیمایی علی بابا بزرگ ترین فروشنده بلیط هواپیما در ایران است که در سال 1393 فعالیت خود را شروع کرد که طی این سال ها رشد زیادی کرده و به یک برند معتبر تبدیل شده، اما در هر صورت راه های وجود دارد که بتوانید بلیط ارزان هواپیما از علی بابا خرید.

5 روش خرید بلیط ارزان هواپیما از علی بابا در سال 99
روش های که در این مقاله معرفی می کنیم نتیجه برسی در طی 6 ماه مداوم است که با این روش های شما می توانید بلیط ارزان از علی بابا بخرید.


1- تفاوت زمانی که باعث خرید بلیط ارزان هواپیما از علی بابا می شود

طبق این برسی های که ما داشتیم در بین ساعت های 8 صبح تا 10:30 صبح، ساعت 3 عصر تا 3:46 ، ساعت 6 عصر تا 8 شب و ساعت 0 شب تا 10:30 دقیقه شب تعداد زیادی از کاربران وارد سایت علی بابا می شوند برای خرید بلیط که ورود این حجم عظیم از کاربران به سایت باعث می شود ترافیک سایت بسیار بالا برود و تیم پشتیبانی علی بابا که این حجم از مسافران را می بینند که در سایت آنلاین هستند با همکاری که دارند اجازه پایین آمدن قیمت بلیط را نمی دهند که باعث می شود افراد در نرخ بالا بلیط های خود را خرید کنند. به عنوان مثال یک کاربر بلیط پرواز برای 10 شب می خواهد ابتدا ساعت 8 صبح برای دیدن قیمت ها سرج می زند و وارد سایت علی بابا می شود و می بیند که قیمت ها بالا است و معمولا این افراد دوبار چند ساعت بعد سرج می زنند و باز هم با همین قیمت یا به احتمال زیاد با افزایش قیمت کمی رو به رو می شود و افرادی که تجربه کمی در زمینه خرید بلیط دارند یا عجله دارند فورا در همین نرخ این بلیط را خریداری می کنند.
راه های که ما پیش نهاد می دیم در این مرحله در این زمان های ذکر شده در سایت علی بابا سرج نزنید و اگه مسیر خاصی مد نظر دارید از چند سایت ارائه دهند بلیط هواپیما پی گیری کنید اگر مداوم بر یک مسیر کلیک کنید پشتیبانی های فنی خواند فهمید و قیمت پایین تر نمی آید.

2- فقط از یک آژانس هواپیمایی برای خرید بلیط هواپیما استفاده نکنید

سایت علی بابا بزرگ ترین سایت ایران است ولی به معنی بهترین بودن نیست. بعضی از چارتر کنند ها هستند که با علی بابا قرار داد ندارند و بلیط های ان ها برای فروش در سایت علی بابا برای فروش نمایش داده نمی شود و این باعث می شود در بعضی از مواقع شما از خرید بلیط ارزان هواپیما جا بماند، بهتر است برای خرید بلیط از چند سایت هم زمان قیمت ها را چک کنید و بعد خرید کنید ما در سایت خودمان نمونه های را داشتیم که یک مسیر off خورد و قیمت آن به زیر 30 هزار تومان رسید ولی در سایت علی بابا بالای 200 هزار تومان بود و دلیل فقط این بود که در سایت ما ایرلاین های بیشتری برای خرید بلیط پرواز موجود بودند.


3- ریتم خرید بلیط هواپیما را در دست داشته باشید

بلیط های هواپیمایی که چارتر می شوند تحت هر شرایطی باید به فروش برسند در غیر این صورت از طرف شرکت هواپیمایی چارتر کنند جریمه خواهد شد. برای این که به ریتم خرید بلیط چارتر آشنا شوید ( اگر این کار گفته شده را انجام دهید در 80 درصد اوقات بلیط را نسبت به بقیه ارزان تر خرید خواهید کرد) مسیر پروازی خود را چک کنید به عنوان مثال شما دوشنبه از تهران به مشهد پرواز دارین یک لیست آماده کنید و شنبه در ساعت های مختلف قیمت بلیط چارتر و ظرفیت آن را یاداشت کنید برای همان روز شنبه و بنویسد که چند آژانس هواپیمای این بلیط ها را چارتر می کنند در قدم دوم بعد از 3 ساعت دوبار برسی کنید و یاداشت کنید این کار را سه روز پشت سر هم انجام بدین این موضوع باعث می شود دید شما تغییر کند و وقتی قیمت یک بلیط با ساعت پروازی و نوع هواپیمایی را ببینید بدانید قیمت این بلیط روند افزایشی دارد یا کاهشی دارد. و تنها یک بار بیشتر نیاز به انجام این کار نیست و دفع بعد فقط قیمت ها را می بیند و خودتان خواهید فهمید که این بلیط قرار است بالا برود و یا پایین بیایید.برای انجام این کار من سایت های مختلف رو در این جا قرار میدم و خودتان انتخاب کنید که کدام لیست راحت تری برای این کار به شما ارائه خواهد داد. در این جا عکس سایت های علی بابا، قاصدک 24 و تهران بلیط را قرار دادیم و هرکدام که برای شما بهتر است را انتخاب کنید برای انجام این کار.

مقایسه صورت گرفته برای مسیر شیراز به تهران برای روز شنبه است.

روش خرید بلیط ارازن از علی بابا

این نحوه صحفه نمایش علی بابا است. برای خرید بلیط علی بابا بر روی کلمه علی بابا کلیک کنید.

بلیط ارزان علی بابا

صحفه نمایش قاصدک24 برای خرید بلیط از قاصدک بر روی قاصدک24 کلیک کنید.

خرید بلیط ارازن از علی بابا

صحفه نمایش تهران بلیط برای خرید بلیط هواپیما از تهران بلیط و یا برسی قیمت ها بروی کلمه تهران بلیط کلیک کنید


معجزه های بزرگ در کار های کوچک و قدم به قدم اتفاق می افتد.


4- خرید بلیط در روز های سه شنبه تا پنج شنبه

سعی کنید بلیط پرواز خود را برای روز های سه شنبه تا پنج شنبه خریداری کنید و پرواز خود را در همین روز ها انجام بدین، در این روز ها تردد نسبت به روز های دیگر کمتر است و احتمال این که بلیط ها ارزان تر شود بیشتر است.


5- اجتناب از سفر در تعطیلات

در روز های تعطیل از سفر اجتناب کنید چون در این روزها معمولا تعداد تقاضا برای خرید بلیط بالا است و قیمت را افزایش می دهند.

 2020-05-01


بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.