بلیط هواپیما قشم به تهران

 

بلیط هواپیما قشم به تهران

 بلیط هواپیما تهران به قشم را تنها با چند کلیک ساده و با تضمین بهترین قمیت از تهران بلیط خرید کنید. برای خرید بلیط ابتدا وارد سایت شوید مبدا و مقصد خود را وارد کنید و بدون وارد  کردن تاریخ روی جستجو کلیک کنید و سایت قیمت ها را برای 15 روز آینده  نمایش میده به شما که با انتخاب پرواز مورد نظر خود وارد صفحه بعدی میشید که با وارد کردن مشخصات و کلیک بر روی دکمه رزرو وارد صفحه بعدی میشین که اگر ایمیل ندارید ایمیل سایت رو وارد کنید و به راحتی خرید خودر انجام دهید.

راحت ترین را رفتن از قشم به تهران خرید بلیط هواپیما قشم به تهران است. البته راه های دیگری برای رفتن به تهران از طریق قشم وجود دارد مانند خرید بلیط اتوبوس یا قطار{برای استفاده از قطار شما باید خود را به بندر عباس بروید بعد با قطار بروید} که اتوبوس علاوه بر طولانی بودن خسته کنند هم هست اما قطار شرایط خیلی بهتری دارد و اگر چه ممکن است زمانی طولانی داشته باشد اما خستگی ان نسبت به اتوبوس بسیار کم تر خواهد بود. شما می توانید به راحتی با خرید یک بلیط هواپیما قشم به تهران در یک پرواز 1ساعت 45دقیقه و بدون خستگی و اتلاف وقت به مقصد خود که تهران است برسید.

 بلیط هواپیما قشم به تهران

 

 

مواردی که در این مقاله مطرح شده.

 

فاصله  قشم ته تهران | بهترین زمان خرید بلیط هواپیما قشم به تهران| بلیط ارزان هواپیما قشم به تهران| خرید اینترنتی بلیط هواپیما قشم به تهران| قیمت بلیط هواپیما قشم به تهران| بلیط سیستمی چارتر و لحظه آخری قشم به تهران| فرودگاه مهر آباد و قشم| جاذبه های دیدنی پایتخت

 جزیره قشم

مهمان جزیره ی قشم، در معرض خطر انقراض!
جزیره ی قشم در جنوب ایران و در استان هرمزگان واقع شده است و بزرگ ترین جزیره ی تنگه ی هرمز محسوب می شود. از آن جایی که این جزیره در جنوب بندرعباس قرار گرفته است، از شمال به بندرعباس، از شرق به جزیره لارک، از جنوب به جزیره هنگام و از جنوب غربی به جزیره ها ی ابوموسی و تنب بزرگ و تنب کوچک محدود می شود.

مختصری از تاریخچه جزیره قشم
همان طور که در بالا هم گفته شد قدمت این جزیره به دوران ساسانیان می رسد و در آن دوران به آن ابرکاروان می گفته اند. گفته می شود که از دوران قب از اسلام و حتی از دوران پادشاهان ماد در این جزیره سکونت می شده است، با پیدایش اسلام، مسلمانان جزیره را فتح کرده و اینگونه بود که کم کم همه چیز رنگ و شکل دیگری به خود گرفت. کم کم حکومت های مختلفی بر این جزیره حاکم بودند که از میان آن ها می توان به آل بویه اشاره کرد و در دورانی هم تحت تاثیر حمله ی مغولان و حکومت ایلخانیان بود. کم کم اروپایی ها پایشان به اینجا باز شد و مدتی مخصوصا پرتغالی ها به آن حکومت کردند و این سلطه تا جایی در دوران قاجار شکل رسمی به خود گرفت تا اینکه دوران بعد از حکومت قاجار دوباره این جزیره به ایران برگردانده شد.

راهنمای سفر به قشم
اطلاعات ضروری قشم
کد قشم: 076
فاصله از تهران: 1276 کیلومتر تا بندرعباس
مدت سفر زمینی: 14 ساعت تا بندرعباس
مدت سفر هوایی: 1 ساعت و 30 دقیقه
مدت سفر با قطار: 19 ساعت تا بندرعباس
شرایط آب و هوایی و بهترین زمان سفر به قشم
با توجه به این که جزیره قشم در جنوب کشور قرار دارد شرایط آب و هوایی آن گرم و به دلیل جزیره بودنش مرطوب هم می باشد. از 10 تیر تا 10 شهریور تقریبا می توان گفت گرم ترین روزهای این جزیره محسوب می شود اما در عوض هزینه سفر شما در این زمان نصف دیگر ماه های سال است. اما بهترین زمان سفر به قشم ماه های دی و بهمن است که بیشتر دمای این جزیره به 46 و کمترین آن به 16 درجه سانتی گراد می رسد.

 

شهر تهران

 

بیش از 200 سال از انتخاب تهران به عنوان پایتخت ایران می گذرد. درطول و عرض جغرافیایی25 / 51 درجه و 43 / 35 درجه واقع شده و ارتفاع متوسط این شهر از سطح دریا 1100 است. تهران مرکز ثقل سیاسی اداری کشور طی 200 سال اخیر محسوب می شود. شهری آباد که راه های دسترسی قابل قبولی دارد. فضای تمیز و پارک های آن چشم انداز خوبی را برای هر بیننده ای فراهم می سازد. آب و هوای شهر تهران در تابستان گرم و خشک و در زمستان سرد است. متوسط درجه حرارت سالانه شهر تهران 1/17 درجه سانتیگراد، حداکثر مطلق آن 44 درجه سانتیگراد و حداقل مطلق آن 8 درجه سانتی گراد گزارش شده است. متوسط بارندگی 231 میلی متر و میانگین روزهای یخبندان در طول سال 49 روز می باشد.

 

فاصله قشم تا تهران

اگر با خرید یک بلیط هواپیما قشم به تهران سفر خود را انجام دهید مسیر 1072کیلومتری را در یک ساعت 45دقیقه طی خواهید کرد.

اگر با قطار از قشم به تهران بروید بعد از یک ساعت مسیر آبی 14ساعت طول خواهد کشید تا با قطار به تهران برسید.

اگر سفر خود را با اتوبوس انجام دهید مسیر 1450کیلومتری ار در 20ساعت طی خواهید و به تهران می رسید.

 

بهترین زمان خرید بلیط هواپیما قشم به تهران

اغلب مناطق تهران به جزو نواحی شمالی دارای آب و هوایی گرم و خشک است و ثبات نسبی دارد از این رو آب و هوای این شهر چندان در تعیین بهترین زمان خرید بلیط هواپیما قشم به تهران ندارد.

با توجه به هدفی که از ورود به پایتخت دارید اغلب توصیه می شود به علت حجم بالاترافیک و کوتا بودن ساعت اداری بلیط هواپیما قشم به تهران را برای ساعت ابتدایی روز خریداری کنید.

 بلیط هواپیما قشم به تهران

 

 

 

 

بلیط ارزان هواپیما قشم به تهران

همان طور که میدانید قیمت بلیط هواپیما در یک مسیر خاص تحت تاثیر عوامل مختلفی همچون کلاس پروازی، شرکت های ارائه دهند بلیط هواپیما و..... قرار دارد. از این رو بهترین زمان خرید بلیط هواپیما  قشم به تهران بهتر است هنگام جستجو بلیط ها رو در شرایط یکسان با هم مقایسه کنیم و از ابتدا  دنبال ارزان ترین بلیط هواپیما قشم به تهران نباشیم.

 

خرید اینترنتی بلیط هواپیما قشم به تهران

 

پیش رفت روزافزون سامانه های ارئه دهنده بلیط هواپیما، در سال های اخیر موجب شده تا خرید آنلاین بلیط هواپیما قشم به تهران در هر موقعیت مکانی و زمانی در اولویت قرار داشته باشه همیشه. از مزیت های خرید آنلاین بلیط هواپیما قشم به تهران راحتی خرید و صرفه جویی در زمان و راحتی ان است.

و این که برای خرید بلیط هواپیما قشم به تهران در سامانه های خرید بلیط هواپیما در اکثر ان ها نیازی به وارد کردن ایمیل نیست و به راحتی میتوانید بلیط مورد نظر خود را بخرید مانند تهران بلیط، کیش زوم، قاصد24 و....

 

قیمت بلیط هواپیما قشم به تهران

 

یکی از معیار های مهم در خرید بلیط هواپیما قشم به تهران شرکت های ارائه دهند بلیط هواپیما هستن که در ارائه برخی خدمات با هم متفاوت هستند. تفاوت ها در کلاس های پروازی متفاوت به خوبی به چشم میاید و منجر به تفاوت در قیمت بلیط هواپیما قشم به تهران میشود. به همین دلیل هنگام خرید بلیط هواپیما قشم به تهران به شرکت های ارائه دهنده توجه کنید.

 

 

بلیط سیستمی قشم به تهران

 

 

 بلیط سیستمی قشم به تهران بلیطی است که مستقیما توسط خود شرکت های هواپیمایی  به فروش میرسد و معمولا از قیمت ثابتی برخوردار هستن. بلیط سیستمی قشم به تهران دو مزیت دارن یکی این که قابل استرداد هستند و در صورت کنسلی مقداری از پول شما رو به عنوان جریمه بر می دارند و بقیه رو به شما پس می دهند و نکته دیگر این که بلیط های سیستمی نرخ کودک دارند و قیمت بلیط برای افراد زیر 12سال کمتر است.

 

 

 

بلیط چارتر قشم به تهران 

 

بلیط چارتر قشم به تهران  توسط آژانس های هواپیمایی خریداری میشوند و به فروش می رسند و تعیین قیمت این بلیط ها توسط خود آژانس ها صورت می گیرد. بلیط چارتر قشم به تهران دو اشکال دارند یکی این که قابل استرداد نیستند و در صورت کنسلی کل مبلغ شما سوخت می شود و این که بلیط های چارتر نرخ کودک ندارن و قیمت بلیط برای همه افراد یکسان است.

 

 

 

بلیط لحظه اخری قشم به تهران 

 

 

اما بلیط لحظه آخری قشم به تهران که ارزان ترین نوع بلیط هواپیما می باشد به این صورت هستند که تا 24 ساعت مانده به پرواز اگر بلیط ها هنوز به فروخته نرفته باشد با پایین ترین قیمت ممکن ان ها را ارائه میدهند.

 

 

 بلیط هواپیما قشم به تهران

 

 

فرودگاه مهراباد

فرودگاه مهرآباد بدون شک معروف ترین فرودگاه ایران است که در سال 1317در غرب تهران ساخته شد و از فرودگاه های فعال و پررفت امد کشور. در نزدیکی این فرودگاه یک روستا وجود داشت به اسم مهراباد که اسم این فرودگاه رو از همین روستا گرفتن.این فرودگاه اولین فرودگاه کشور بود و توانسته با جابه جایی 13میلیون مسافر در سال پررفت امد ترین فرودگاه کشور باشد.

 

در بخش های مختلف این فرودگاه چند پارکینگ ساخته شد که سر جمع 5پارکینگ برای خودرو های مسافر بری و ماشین ها در نظر گرفته شده.مجموع ظرفیت این پارکینگ ها 7000خودرو می باشد.

 

در هر کدام بخش از ترمینال فرودگاه مهراباد بانک وجود دارد که شما می توانید کار های بانکب خود رو انجام دهید.

 

در مقابل هر کدام از ترمینال ها مانند ترمینال شمار 1فرودگاه ایستگاه تاکسی وجود دارد.برای جابه جایی درون ترمینال از مینی بوس ها استفاد می شود و بیرون ترمینال پایانه اتوبوس رانی وجود دارد که شما رو به نقاط مخلف شهر تهران وصل می کند.

 

در پرواز های داخلی شما می توانید حداکثر 20کیلوگرم را با خود به طور رایگان با هواپیما حمل کنید و این که کیف دستی که با خود به هواپبما می برید حداکثر 4کیلوگرم می باشد.

 

خانم های باردار می توانند با ارائه گواهی پذشکی تا 32هفتگی پرواز های کوتا مدت داشته باشند.در همه ای پرواز ها سیگار کشیدن ممنوع می باشد.

 

اگر از بیماری خاصی رنج می برید باید قبل از این بلیط خرید کنید از دو نکته مطمئن شوید:

 

1-از طرف پذشک مطمئن شوید که پرواز ضرری برای شما ندارد.

 

2-شرکت هواپیمایی مربوطه فرم پذشکی شما رو تایید می کند.

 

 

 

فرودگاه بین المللی قشم

 

 

 

فرودگاه بین المللی قشم در روستای دیرستان در نزدیکی جزیره قشم قرار گرفته ساخته و تاسیس شد.این فرودگاه میزبان بسیار از مسافران خارجی و داخلی در هفته است.مقدمات اولیه برای ساخت این فرودگاه در سال 1304در دست کار قرار گرفت و در نهایت در سال 1335فعالیت ساخت این بنا اغاز شد و در سال 1349فرایند حمل و نقا مسافر و باربری را اغاز کرد و با استفاد از هواپیمای DC6 در مسیر پرواز تهران به قشم و بالعکس ارائه خدمات به مسافران می پرداخت.

 

در این فرودگاه روزانه 10پرواز داخلی و خارجی انجام میشود که پرواز های داهلی این فرودگاه به طور عمده به تهران،مشهد،شیرا و اصفهان است و بیش تر پرواز های خارجی این فرودگاه به مقصد دبی انجام میشود.نکته اخر این که این فرودگاه یکی از بزرگ ترین فرودگاه های جنوب کشور است و جزو 5فرودگاه اختصاصی ایران است.

 

 

 

شرکت های هواپیمایی فعال در فرودگاه بین المللی قشم

 

 

 

شرکت هواپیمایی ایران ایر،ایران ایر تور،هواپیمایی اسان،،کاسپین،ماهان ایر،معراج،هواپیمایی قشم و تابان.

 

 


خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.